Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2015., 18:17   #1
Pitanje za autoelektričare

radim komplet novu strujnu instalaciju na motociklu pa trebam cijeli spektar žica.. kvadrature 0,75 - 4mm.. i u svim mogućim bojama (da sad ne nabrajam, hehe).. pa me zanima gdje je najbolja i največa ponuda toga u zagrebu i bližoj okolici?
kljavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 18:36   #2
ne znam jel najbolja i najveća, ali dosta dobar izbor imaju chipoteka, elmatis i kronos.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 19:13   #3
Ne znam bas da li ces naci sve boje ali moze se.
Ja sam zvao jednu firmu u splitu i alo se dobro sjecam rekli su da imaju samo crnu, a i ko ce
popamtit sve te boje
Ne znam za chipoteku
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 20:42   #4
Pa kaj nema toga u Bauhausu? Videl jesam al se ne sjećam kvadrature.... Ono kaj mi zatreba nabavi se, jelte, na radnom mjestu. Ali, ak i prčvarnica od grada poput Zaboga ima elektro dučan (donedavno i dva) sa svim mogućim žicama (ak trenutno nema naruči se) mora imati i Zagreb. Za jednu firmu znam, ASK u Uskočkoj, mi od njih nabavljamo samo ne znam dal si isključivo vrleprodaja ili se bave i maloprodajom.
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 21:15   #5
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
ne znam jel najbolja i najveća, ali dosta dobar izbor imaju chipoteka, elmatis i kronos.
Ne znam kad si zadnji put bio u chipoteci ili elmatisu ali nemaju ništa takvog, možda 3-4 boje i to je to.

Moj prijedlog je, jer sam radio nešto slično, da potražiš po otpadima instalaciju od auta, dužine će ti sigurno odgovarati, a boja ima kolko hoćeš.
tomi0806 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 21:33   #6
Ma kaki otpad - odi u tvornički dućan Elke i kupi što ti treba. Možeš čak kupit signalnih kabela, izađe te jeftinije nego pojedine žice a boja koliko ti srce hoće. Ili Tim kabel ili Lipapromet, bilo koji veletrgovac kablovinjem.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 21:34   #7
mislil sam ta tri zajedno
od njih tri bi se trebalo skombinirati desetak različitih boja i kvadratura.

zadnje što sam gledal u chipoteci su zvučnički kablovi, a njih je bilo par izvedbi.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 21:58   #8
bio u chipoteci, elmatisu i kronosu.. imaju svega 3-4 boje i to je to.. večinoma zvučničkih kablova..

CDRW to mi je trebalo..zahvaljujem.. pretpostavljam da ću na ovim mjestima pronaći kaj mi treba..
kljavo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:40.