Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2013., 12:25   #21
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
Cekaj, tolka grdosija a samo 15cm?
Naraste za 15. Ako već ima Hrv prosjek onda je to već 29

Quote:
Bono_ kaže: Pogledaj post
10:03 uh
Mislim da i kamera ima svoje prste u tome, iako je bilo dosta blizu

Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Kaj se tiče videa, ta glupača nije toliko sposobna nego mi se čini da ima puno sreće.
Retrovizore skoro pa da i ne gleda, a samo zamislite sta bi bilo da okrzne neku prdekalicu s tim tenkom a unutra recimo familija ko u slučaju Čačića.
Vozi doista oštro, ali i nepromišljeno. Opet, kažem, kamera stoji između sjedala pa kut snimanja dosta vara.

ja bih da i mene malo provoza
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 04.05.2013., 12:31   #22
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se što proizvođači šire ponudu i uvode nove klase i slično. Recimo, Merc CLA ili Audi A3 sedan su mi super auti.
To čak i nije neka nova klasa. Fora je što su svi modeli narasli, jer kako je bolji od starog modela ako ne nudi više prostora. Pa tako su mali gradski Golf narastao do bivše BMW 3 kockice. I onda kad ih se pretvori u sedan varijantu - WOW nova klasa!

Meni je čudno zašto je Range Rover odustao od cabrio Evoquea - kupile bi ga apsolutno sve sponzoruše i slični
Zujoo is offline  
Old 04.05.2013., 13:09   #23
Mali Zeleni, ja nisam slova rekao o kvaliteti, pouzdanosti ili voznim karakteristikama cayenne-a. Al činjenica jest da su napravili SUV, pa ga onda išli voznim svojstvima prilagođavat da bude bliže pravom porscheu.


I da, radije bih, da se mene pita, jednog od ove niže braće, pa makar i sa samo 300-injak konja(čak i panamera, i boxter mogu proći)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 04.05.2013., 13:49   #24
Svaka firma se prilagodjava trzistu kako njeni manageri smatraju da bi trebali, tako je i Porsche (u suradnji sa VW-om zbog nizih troskova proizvodnje) na trziste izbacio Cayenne i bilo bi glupo ocekivati da ne bude u skaldu sa sportskom tradicijom imena Porsche.

Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Ali teško me je uvjeriti da ljudi kupuju X6 ili Cayenne za bilo što osim preseravanja.
Nisi mozda pomislio da ih ljudi kupuju zato sto im se svidjaju a i mogu si to priustiti?

Ne znam da li si ikada vozio X5, X6, Cayenne, Range Rover, Q7 ili bilo koji od tih skupih SUV-ova "za preseravanje"?

Ako nisi (cisto sumnjam da jesi) onda niti ne mozes znati da svi ti auti imaju odlicna vozna svojstva.

A cijena, cijena ovisi o potraznji, da im potraznja nije velika, i te kako bi im padale cijene ili bi se prestali proizvoditi.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Old 04.05.2013., 16:47   #25
Quote:
Ne znam da li si ikada vozio X5, X6, Cayenne, Range Rover, Q7 ili bilo koji od tih skupih SUV-ova "za preseravanje"?
Kupuju jer imaju novaca i htjeli bi voziti "terenca". Nije da se preseravaju, ali činjenica je da 90% njih takav auto ne vozi po terenu nego su im auti više za šminku. Velik, jak i dignut. Nažalost je to tako, oni tebe na cesti gledaju "s visoka" (tj. više sjede od tebe) a i tako je u stvarnom životu, dobro financijsko stanje.
U tu kategoriju na spadaju terenci u kategoriji Dacia-e i slični auti.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:53.