Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2011., 23:56   #41
Quote:
mr. torture kaže: Pogledaj post
zaboli me kurac za optužnicu. oću radit, oću imat love, oću imat stan, hranu, putovat...oću imat sređeno pravosuđe, upravu, administraciju, zakone...
Dok god se pjene usta velikim "domoljubima" na ovakve teme, do tada će nas i dalje guzit HDZ i slične organizacije čijih je pola članova pred vratima zatvora. Ne znam kako jedan prosječan HDZ-ovac ili HSP-ovac ne razumije da ćemo svi prije ili kasnije završit na groblju. Rodiš se, proživiš taj život i onda umreš. Zar nije bolje proživit taj život kao čovjek, uživat, radit, imat djecu, prijatelje... nego bit pun mržnje prema svemu različitom od sebe, stalno se vraćat u prošlost, pričat o komunistima, ustašama, BBB-u, Torcidi, pederima...
Daj stvarno nađite život
Odgovorit ću na drski post . Pripisat ću to tome , da si vjerojatno mlad i da ti je pun .urac više istih trakavica i laži od kvazi političara . Slažem se da je hdz-e i veći dio hsp - a , te drugi hdz-e iliti sdp , sa velikom većinom RH stranaka i zastupnika - KRIMINAL i debilana . No ...

Tebe zaboli kurac za optužnicu , no ima desetke tisuća ljudi pogođenih ratom , kojih ne boli zbog toga , već što obrijani četnici ponovno siluju svoje žrtve .

Optužnica je izuzetno bitna i sa povijesnog aspekta , a ti imaš hrpe tema u kojima češ pokušati opisati svoje nezadovoljstvo .
Slažem se sa hrpom toga što si napisao , no krivo si i na krive krenuo ... I sam radim , pa neradim , za bijednu crkavicu , a štaš kad nemamo veze . No , to me ne čini manje čovjekom i da moram pljuvati po necemu Svetom .

Neće ti nitko lažiranjem i sa ovim garniturama komunističkih i post komunističkih političara , dati da živiš dalje od dužničkog ropstva , jer su sada ti bivši komunisti "vrli" kapitalisti . I u svakom sistemu se snađu kako vitar puše . Za sve one koji su ti omogučili da i danas , jučer , sutra , pišeš i udišeš zrak , a ne da nas većina gledatravu odozdo , malo poštovanja !

I nađi si život bez preskakanja istine , jer tako nećeš doživjeti uspješan život i u poslovnom i moralnom smislu . Tko god da jesi .
Pišemo o našim ne tako davno , izgubljenim mladostima i prijateljima , rođacima , njihovim životima što ih prekinuše srpski smradovi - http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...gsJRHQ&cad=rja

Quote:
accident kaže: Pogledaj post
Ne sam da nisi fulao temu negu si u najvećem dijelu sublimirao sve ono kaj su se drugi forumaši na ovoj i na drugim temama pokušavali napisati. Zato, palac gore!

Svi vi imate pravo na svoje mišljenje , no ne i na skakutanje na krivoj temi , off ste jako , imate hrpe tema o svemu što vas muci .

Kaži svim ovim žrtvama da neće nikada makar samo spomenuti , a kamoli biti procesuirani njihovi krvnici i mučke srpske ubojice . Pišam se i na sve stranke , koje su malo ili nimalo radile na dignitetu domovinskog rata i žrtava .

A posebno na sve one koji su potkradali RH i još to rade .

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...-MPiqA&cad=rja

Svi ovi lopovi kvazi Hrvatska "gospoda" , liječnici i nadri veličine, elita , pa i vas dvojica , namjerno ili ne , došli ste na ovu temu , znate sami zašto i pljunuli na sve žrtve .

Stvarno si nađite zrnce života drski pljuvači .
__________________
Ludi Konj * Akcija Za Bolju Hrvatsku
ivan.ridjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 00:15   #42
Quote:
ivan.ridjan kaže: Pogledaj post
Odgovorit ću na drski post . Pripisat ću to tome , da si vjerojatno mlad i da ti je pun .urac više istih trakavica i laži od kvazi političara . Slažem se da je hdz-e i veći dio hsp - a , te drugi hdz-e iliti sdp , sa velikom većinom RH stranaka i zastupnika - KRIMINAL i debilana . No ...

Tebe zaboli kurac za optužnicu , no ima desetke tisuća ljudi pogođenih ratom , kojih ne boli zbog toga , već što obrijani četnici ponovno siluju svoje žrtve .

Optužnica je izuzetno bitna i sa povijesnog aspekta , a ti imaš hrpe tema u kojima češ pokušati opisati svoje nezadovoljstvo .
Slažem se sa hrpom toga što si napisao , no krivo si i na krive krenuo ... I sam radim , pa neradim , za bijednu crkavicu , a štaš kad nemamo veze . No , to me ne čini manje čovjekom i da moram pljuvati po necemu Svetom .

Neće ti nitko lažiranjem i sa ovim garniturama komunističkih i post komunističkih političara , dati da živiš dalje od dužničkog ropstva , jer su sada ti bivši komunisti "vrli" kapitalisti . I u svakom sistemu se snađu kako vitar puše . Za sve one koji su ti omogučili da i danas , jučer , sutra , pišeš i udišeš zrak , a ne da nas većina gledatravu odozdo , malo poštovanja !

I nađi si život bez preskakanja istine , jer tako nećeš doživjeti uspješan život i u poslovnom i moralnom smislu . Tko god da jesi .
Pišemo o našim ne tako davno , izgubljenim mladostima i prijateljima , rođacima , njihovim životima što ih prekinuše srpski smradovi - http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...gsJRHQ&cad=rja




Svi vi imate pravo na svoje mišljenje , no ne i na skakutanje na krivoj temi , off ste jako , imate hrpe tema o svemu što vas muci .

Kaži svim ovim žrtvama da neće nikada makar samo spomenuti , a kamoli biti procesuirani njihovi krvnici i mučke srpske ubojice . Pišam se i na sve stranke , koje su malo ili nimalo radile na dignitetu domovinskog rata i žrtava .

A posebno na sve one koji su potkradali RH i još to rade .

http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...-MPiqA&cad=rja

Svi ovi lopovi kvazi Hrvatska "gospoda" , liječnici i nadri veličine, elita , pa i vas dvojica , namjerno ili ne , došli ste na ovu temu , znate sami zašto i pljunuli na sve žrtve .

Stvarno si nađite zrnce života drski pljuvači .
hm, u biti, ispričavam se na svom postu. nije mi bila namjena pljuvat na žrtve i rat, nego na jeftino politiziranje takve teme od strane forumskih desničara.
frustriran sam činjenicom da lopovske stranke čiji članovi vise po optuženičkim klupama, koji su opljačkali ovu državu i koji su, dok se odvijao taj rat i dok su ljudi ginuli, sjedili na svojim foteljama i bogatili se, sada uspiju sa tako jeftinim govorima pridobit te iste žrtve da im vjeruju i da im daju glas na izborima.

A sve pod idejom da jedino sadašnja Vlada može utjecat na Srbiju i međunarodnu pravdu. Eto, to me iznerviralo.

Još jedan put, ispričavam se ako sam koga uvrijedio.
__________________
Steklovata - Novi god
mr. torture is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 00:23   #43
Quote:
mr. torture kaže: Pogledaj post
zaboli me kurac za optužnicu. oću radit, oću imat love, oću imat stan, hranu, putovat...oću imat sređeno pravosuđe, upravu, administraciju, zakone...
OK
Ali država ti nije dužna omogućiti lovu ili putovanja,oni su tu da uvedu zakon i red, a ne da se mješaju u gospodarstvo.
No to je već druga priča.

A ovo "zaboli me za rat,ja bi da imam bolji posao"
Nisam nikada čuo da se jedno kosi s drugim, što treba čovjeka samo šutiti,raditi svoj posao, i nemati mišljenje o politici,poviejsti,religiji itd?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 01:04   #44
Quote:
mr. torture kaže: Pogledaj post
hm, u biti, ispričavam se na svom postu. nije mi bila namjena pljuvat na žrtve i rat, nego na jeftino politiziranje takve teme od strane forumskih desničara.
frustriran sam činjenicom da lopovske stranke čiji članovi vise po optuženičkim klupama, koji su opljačkali ovu državu i koji su, dok se odvijao taj rat i dok su ljudi ginuli, sjedili na svojim foteljama i bogatili se, sada uspiju sa tako jeftinim govorima pridobit te iste žrtve da im vjeruju i da im daju glas na izborima.

A sve pod idejom da jedino sadašnja Vlada može utjecat na Srbiju i međunarodnu pravdu. Eto, to me iznerviralo.

Još jedan put, ispričavam se ako sam koga uvrijedio.

Moja tema nastala je na temelju razmišljanja jednog običnog čovjeka, malog i nebitnog poput tebe. Jedina razlika između mene i tebe je činjenica da meni komponenta nacionalnog digniteta i razumijevanja povijesti i istine za budućnost i život na zdravim temeljima, čini udio u odlučivanju za koga ću glasovati na predstojećim izborima. Moje pitanje nije jeftino politiziranje, to je prije tvoj frustrirani i trollerski upis u kojem me napadaš bez da se poznajemo, bez da znaš tko sam, koje mi je ime i kakve rane života iza sebe nosim. Kolega ti je, uzgred rečeno, objasnio materijalnu komponentu optužnice koja te zasigurno interesira.
Sad se ne skrivaj iza maske tobožnjeg "jeftinog politiziranja forumaških desničara" jer tako isto ja tebi mogu prigovoriti da jeftino spinaš u maniri forumaškog ljevičara koji rado izbjegava teme Domovinskog rata. Ja ih ne izbjegavam i ako si oko nečega pogodio, onda si oko toga da sam osobno involviran u priču jer jesam, samo ne s aspekta materijalne koristi, već one puno svetije koju novac ne može kupiti i s kojom se puno teže nositi - ljudske! To su neke činjenice koje krase dio populacije i koje još uvijek more ljude kojima DR mnogo znači s osobnog aspekta jer su ga doživjeli i preživjeli za razliku od nekih koji su ga gledali na televiziji ili u inozemstvu. A ti, govorniče, ako to nisi sposoban pojmiti, razumijeti i poštovati izvan svojih malih, skučenih okvira, onda imaš puno veći problem - suživot u zajednici. A tu ti ne može pomoći ni SDP ni HDZ.

Zadnje uređivanje Potempkin : 07.11.2011. at 01:13.
Potempkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 01:20   #45
Naprave li to, jadna li im majka. Imat ćemo ekspresne prijevremene izbore. Iako se nadam da uopće niti ne dođu na vlast.
Kojiro Izawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 07:31   #46
To bi moglo homogenizirati pravu hrvatsku desnicu. Mozda i nebi bio los potez.
easyg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 09:08   #47
Quote:
Kojiro Izawa kaže: Pogledaj post
Naprave li to, jadna li im majka. Imat ćemo ekspresne prijevremene izbore. Iako se nadam da uopće niti ne dođu na vlast.
Tako otprilike se govorilo i prije izrucenja Gotovine. A izrucilo ga, osudilo i nije se nista desilo. Ili je?

Isti ti koji su ga izrucili znajuci da ce ga osuditi nam sada govore o patriotizmu. Malo licemjerno, nije li?

Slicno bjese sa Piranskim zaljevom, nitko ne govori kako ce se rijesiti granica sa Srbijom na Dunavu. O granici sa Bosnom se niti ne govori. Sve konkretne stvari o kojima se suti i nista ne cini.

Da se razumijem, definitivno nisam za nikakavo povlacenje tuzbi prema Beogradu jer se zna tko je svojim tenkovima rusio tudju zemlju, ali budimo realni, i ovo sadasnje stanje necinjenja koje HDZ aktivno podrzava vec godinama nije nista nego de fakto povlacenje tuzbe. Sto je sadasnja vlada u zadnjih osam godina ucinila da se osnazi tuzba? Donesla zakon o nistetnosti ili drugim rijecima zakon o guranju vlastite glave u pijesak.
__________________
PIPL MAST TRAST AS. TENK JU.
Smiljan_HR is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 09:36   #48
I sud odluči pr. Srbija je agresor, al nema genocida. To svi već znaju. Što s tim, poslati Tadiću?
Matrix@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 09:47   #49
Quote:
Matrix@ kaže: Pogledaj post
I sud odluči pr. Srbija je agresor, al nema genocida. To svi već znaju. Što s tim, poslati Tadiću?
Koliko kapiram tuži se za genocid u cilju da se pomenu zločini, ali to isto može dobiti i srpska kontratužba.
Matrix@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 09:50   #50
Quote:
Potempkin kaže: Pogledaj post
Tvoj post veze nema s ovom temom. Histeričan je i trollerski.
Pitanje je sasvim na mjestu. Postoje pojedinci poput mene kojem jednak udio važnosti u odluci sem ekonomske i gospodarske, čini i komponenta očuvanja nacionalnog digniteta. Stoga ako nemaš što pametnije za napisati na ovoj temi, onda makar ispoštuj minimum pristojnosti i odjaši s teme koja te ne zanima i na kojoj nemaš što dometnuti sem surovog trollanja.
Sav dignitet smo pokopali s "identificirati, otkriti, uhititi i transferirati" politikom. Tvoje demokratsko pravo je da opet glasaš za takvu politiku.

Uostalom, da pitate ljude na cesti, pola njih ni nema pojma da smo podigli ikakvu optužnicu.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 10:22   #51
Nece se povuci tuzbe. No na tuzbama se svakako mora rijesavati i mimo suda. Previse je otvorenih pitanja, i malo po malo se to klupko mora otvoriti.
Osobno nemam nista protiv da u nekim pitanjima nadu kompromis.
Ovo sto sada radi HDZ je isto tako sramota. Drze tuzbu i busaju se nekim nacionalizmom, a stvari se ne rijesavaju. Tako se drzava ne vodi.
unknown99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 11:22   #52
Quote:
Potempkin kaže: Pogledaj post
Moja tema nastala je na temelju razmišljanja jednog običnog čovjeka, malog i nebitnog poput tebe. Jedina razlika između mene i tebe je činjenica da meni komponenta nacionalnog digniteta i razumijevanja povijesti i istine za budućnost i život na zdravim temeljima, čini udio u odlučivanju za koga ću glasovati na predstojećim izborima. Moje pitanje nije jeftino politiziranje, to je prije tvoj frustrirani i trollerski upis u kojem me napadaš bez da se poznajemo, bez da znaš tko sam, koje mi je ime i kakve rane života iza sebe nosim. Kolega ti je, uzgred rečeno, objasnio materijalnu komponentu optužnice koja te zasigurno interesira.
Sad se ne skrivaj iza maske tobožnjeg "jeftinog politiziranja forumaških desničara" jer tako isto ja tebi mogu prigovoriti da jeftino spinaš u maniri forumaškog ljevičara koji rado izbjegava teme Domovinskog rata. Ja ih ne izbjegavam i ako si oko nečega pogodio, onda si oko toga da sam osobno involviran u priču jer jesam, samo ne s aspekta materijalne koristi, već one puno svetije koju novac ne može kupiti i s kojom se puno teže nositi - ljudske! To su neke činjenice koje krase dio populacije i koje još uvijek more ljude kojima DR mnogo znači s osobnog aspekta jer su ga doživjeli i preživjeli za razliku od nekih koji su ga gledali na televiziji ili u inozemstvu. A ti, govorniče, ako to nisi sposoban pojmiti, razumijeti i poštovati izvan svojih malih, skučenih okvira, onda imaš puno veći problem - suživot u zajednici. A tu ti ne može pomoći ni SDP ni HDZ.
ma daj molim te. svi smo bili tu kad je trajao rat, svi smo pogođeni na ovaj ili onaj način. to šta nisam bio u vukovaru za vrijeme agresije, ne znači da nisam svjestan kako je tim ljudima bilo. tako da je ovo opet jeftino politiziranje s tvoje strane
I ne, nije istina da meni komponenta nacionalnog digniteta nije važna. jedina je istina da prošlost ne stavljam ispred budućnosti. Šta je najbolje, tako je isto i tebi i svima koji se sjate komentirat izjave ili postupke bilo koga sa ljevice, a kada njihova stranka napravi to isto, onda šute u svojim udobnim naslonjačima.

Kako inače objasnit činjenicu da se na splitskoj rivi, na sam spomen suđenja Norcu i Gotovini, za vrijeme koalicije, skupilo 100.000 bijesnih građana koji su tražili smjenu vlasti; a kada su isti ti generali pronađeni i osuđeni, kada ih je izručeno još ko zna koliko, ali je ovaj put njihova stranka na vlasti, onda se nisu skupili na trgu, rivi i li gdje već. Gdje je sada Ćondić?

Znači, očito je da se radi o politiziranju domovinskog rata i to baš od strane desnice, koja skuplja političke bodove na jadnim žrtvama, ali i na ostatku zbunjenog naroda.
__________________
Steklovata - Novi god
mr. torture is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 12:40   #53
Quote:
mr. torture kaže: Pogledaj post

Kako inače objasnit činjenicu da se na splitskoj rivi, na sam spomen suđenja Norcu i Gotovini, za vrijeme koalicije, skupilo 100.000 bijesnih građana koji su tražili smjenu vlasti; a kada su isti ti generali pronađeni i osuđeni, kada ih je izručeno još ko zna koliko, ali je ovaj put njihova stranka na vlasti, onda se nisu skupili na trgu, rivi i li gdje već. Gdje je sada Ćondić?
.
Zato želim Kukuriku na vlast, bar te 4 godine.
Kada čitam sada rezime o Sanaderu, protiv će mu staviti korupciju,ali će uvijek napomenuti "da je samo on mogao pristati na sporazum sa Slovenijom, uhiti Gotovinu i uvesti SDSS u vladu".

Neka hvala,ali ne želim takvu desnicu, radije bi ljevicu,koja drhti na svaki povik nezadovoljnog naroda, i koji neće titrati narod raznim glupostim poput povlačenja tužbe
__________________
.

Zadnje uređivanje Michael Collins : 07.11.2011. at 12:55.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 13:03   #54
naravno da hoće
sreća je samo što se tužba može ponovno podnjet u roku 10 godina, tako da je se može i vratit.

ali od kukuriku koalicije semože očekivati niz takvih poteza.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 13:24   #55
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
naravno da hoće
sreća je samo što se tužba može ponovno podnjet u roku 10 godina, tako da je se može i vratit.

ali od kukuriku koalicije semože očekivati niz takvih poteza.
Ja ti kažem, uz predstojeće bolne rezove u gospodarstvu, i kao u HDZ-u,ovo bi im bilo pucanje u vlastitu nogu
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 13:52   #56
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Sav dignitet smo pokopali s "identificirati, otkriti, uhititi i transferirati" politikom. Tvoje demokratsko pravo je da opet glasaš za takvu politiku.

Uostalom, da pitate ljude na cesti, pola njih ni nema pojma da smo podigli ikakvu optužnicu.
Ali zato znaju da je povlacimo zbog dobrosusjedskih odnosa
__________________
You either die a marasovac, or live long enough to become a mod.
=Nadimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 14:03   #57
vjerojatno hoće, jer u njihovim redovima ne vidim istinske poličke volje da se brane nacionalni interesi....
jedrilicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 14:33   #58
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ja ti kažem, uz predstojeće bolne rezove u gospodarstvu, i kao u HDZ-u,ovo bi im bilo pucanje u vlastitu nogu
jel josipovićevo slizanje s tadićem njemu bilo pucanj u nogu?
pa on je glavni zagovornik povlačenja tužbe i najpopularniji političar.

toliko o tome da će si pucat u nogu. povući će tužbu i neće se desit ništa, jer to hrvatsku janost ne zanima. zanima samo one koj isu direktno stradali u ratu, a ti su manjina u društvu i nisu glasači kukuriku koalicije
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 14:49   #59
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
jel josipovićevo slizanje s tadićem njemu bilo pucanj u nogu?
pa on je glavni zagovornik povlačenja tužbe i najpopularniji političar.

toliko o tome da će si pucat u nogu. povući će tužbu i neće se desit ništa, jer to hrvatsku janost ne zanima. zanima samo one koj isu direktno stradali u ratu, a ti su manjina u društvu i nisu glasači kukuriku koalicije
Predsjednik je tu nevažan.
A SDP nema vlast, ne napadaju ga osim zbog nečinjenja.

Čekaj da treba smanjiti mirovine ili otpuštati ljude, baš me zanima tko bi to začinio povlačenjem tužbe protiv Srbije.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 14:59   #60
Quote:
mr. torture kaže: Pogledaj post
zaboli me kurac za optužnicu. oću radit, oću imat love, oću imat stan, hranu, putovat...oću imat sređeno pravosuđe, upravu, administraciju, zakone...
Dok god se pjene usta velikim "domoljubima" na ovakve teme, do tada će nas i dalje guzit HDZ i slične organizacije čijih je pola članova pred vratima zatvora. Ne znam kako jedan prosječan HDZ-ovac ili HSP-ovac ne razumije da ćemo svi prije ili kasnije završit na groblju. Rodiš se, proživiš taj život i onda umreš. Zar nije bolje proživit taj život kao čovjek, uživat, radit, imat djecu, prijatelje... nego bit pun mržnje prema svemu različitom od sebe, stalno se vraćat u prošlost, pričat o komunistima, ustašama, BBB-u, Torcidi, pederima...
Daj stvarno nađite život
Dođeš ljut, bijesan i sa pjenicom na ustima pa drekneš da ti je dosta više ljutih, bjesnih i sa pjenicom na ustima.
Sve to treba zabranit i da više nitko ne pisne.
Ber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.