Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2007., 16:32   #261
Ako vidiš da je prevelika, stavi samo link. Kao ja na tvojoj predzadnjoj.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 16:38   #262
Hvala Cats...već sam se prepala da ćeš me "ogrebat svojim kandžama"....al dobro sam prošla ovaj put.....drugi put pazim na slikice!!Obećavam!!
Lajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 19:38   #263
Quote:
kjava kaže:
help!!!!!
ima li itko kakvu zanimljivu tortu za vjenčani stol....ja sam rastrgana između onih na stalak ili naslaganih jednu na drugu!
i ako slučajno itko ima kakvu sliku da stavi ovdje da mi pomogne!!!!!!!!!!

help......
probaj ovdje

http://www.slatka-tajna.com/include/html/home.htm
tina04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:20   #264
kako se zove ta glatka smjesa/pokrivka koja se stavlja na mladenačke torte?
gđa koja će mi praviti kolače je rekla da se naručuje iz Zagreba,a i ne znam gdje bih to mogla potražiti i koliko košta pa molim pomoć
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:23   #265
Ticino masa. Ne znam kako se točno piše. Cijena je oko 80 kn kilogram i toliko ti je potrebno za jedan srednje veliki kat torte, znači u prosijeku 1 kg po katu.
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 15:21   #266
hvala nike23,a jel znaš gdje se to može nabaviti?
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 15:32   #267
Ne bih znala. Kada sam išla pitati za tortu teta slastičarka mi je pokazala tu masu. To ti se prodaje u plastičnim kanticama i vidjela sam cijenu na njoj.
Ona je mene uvjeravala da to nije baš ukusno i da mi je bolje sa šlagom.
Ima li tko kakvog iskustva s tim?
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 15:41   #268
Cure, ja imam malo drugačiji problem s kolačima nego vi.

Ja ne volim jesti kolače, mrzim torte, mislim lijepo to izgleda, ali ne volim jesti takve stvari.

Volim sirne štrukle, one prave zagorske, i sve vrste štrudla ali ne volim kolače, i ne znam što odabrati za vjenčanu tortu.

Svaki prijedlog je dobrodošao.

Schwarzwaldica mi je bila svojevremeno fina, ali mi to nekako ne izgleda za svadbenu tortu ili?
__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 15:47   #269
Meni su švarcvaldica i dobošica najbolje torte...i ja sam o tome razmišljala...vidjet ću šta mi predloži gđa koja peče...
inače mene muči malo to što su svatovi u 6mj.,a rekli su da će 2007 gopdina biti najtoplija i stalno molim Boga da mi se torte ne otope...
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 15:53   #270
ma šta bi se otopile...oni njih u hladnjaču stave i sve 5. mislim tako bi trebalo biti...oni koji ti rade kad je gotova u hladnjaču s njom a i restaći ti svi imaju hladnjače tako da nebi trebalo biti problema...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:26   #271
Quote:
sly47 kaže:
ma šta bi se otopile...oni njih u hladnjaču stave i sve 5. mislim tako bi trebalo biti...oni koji ti rade kad je gotova u hladnjaču s njom a i restaći ti svi imaju hladnjače tako da nebi trebalo biti problema...
joj nemaj svi... cure pazite na Buncic jer se tamo cesto desava da tortu ne stave u frizidere jer nemaju mjesta , bila na 4 svadbe gdje se to desilo, prva bila prije cca 5 g. a zadnja u 5 mjesecu 2006... uglavnom treba im to malo ostrije napomenut
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:29   #272
Quote:
nike23 kaže:
Ne bih znala. Kada sam išla pitati za tortu teta slastičarka mi je pokazala tu masu. To ti se prodaje u plastičnim kanticama i vidjela sam cijenu na njoj.
Ona je mene uvjeravala da to nije baš ukusno i da mi je bolje sa šlagom.
Ima li tko kakvog iskustva s tim?
Ja mislim da smo mi to imali na torti
To je bas fino, meni ukusnije od slaga definitivno.
Ti ako to zelis, nemoj da te drugi uvjere u nesto sto je njima lakse napravit
Gledala sam na netu, ima toga u njemackoj za narucit, cak sam nasla i recept za napravit sama.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:41   #273
Mmmmmmmmmmmmmmmm
ja bi švarcvaldicu...
jel imao neko nju kao svadbenu tortu???
Ajde cure pišite kakve ćete tortice imati...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:48   #274
ja ti mogu napisati kakvu sam imala ... Vincek ... lagani parfe katovi od vanilije, čokolade i šumskog voća
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:48   #275
Bila sam nedavno na svadbi gdje je torta bila švarcvaldica, bila je jako fina i lijepa. Nemam pojima kakvu bi ja tortu, možda svaki kat drugačiji, a jedan svakako švarcvald!
Pika225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 20:37   #276
Najbolja svadbena torta koju sam jela u zadnje vrijeme je bila iz Vinceka; svaki kat bio je 'podijeljen' na dva - jedan je bio taman biskvit s višnjama, a drugi svijetli biskvit s jagodama... jednostavno, a prefino
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 11:52   #277
Ja jos ne znam kakvu cemo tortu.. Ali bit ce i kod nas bar jedna svarcvaldica moj dragi ju obozava.. pa... Onda bi ja htjela nesto vocno, mozda sa kako se ono zove ko malina samo ne crna nego svijetla.... sa nekom laganom kremom.. mozda od vanilije, to bi se meni svidjalo...
Ali ne znam sta se sve moze napravit, posto ce se slagat torta na tortu, treba vidit sta kaze slasticarna.. ili pak torta od sladoleda.. to bi bio moooj san....
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 22:31   #278
jedno pitanje koliko prije moram se brinit oko kolaca i torte, mislim narucit itd.
Jeli oni tebi dovezu kolace i tortu u salu ili sam moras to uradit.
A koje kolace moraju obavezno bit, ja neznam tocno kako se sve zovu?
__________________
[
Mrs B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 17:34   #279
jucer sam papala prefinu tortu u slasticarnici millenium u bogovicevoj.
torta se zove foresta nera i preeeeeeeeeeeefina je...
mljac
zanima me jel netko uzimao ili ce uzimati, tortu kod njih???
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 17:40   #280
Quote:
Mrs B. kaže: Pogledaj post
jedno pitanje koliko prije moram se brinit oko kolaca i torte, mislim narucit itd.
Jeli oni tebi dovezu kolace i tortu u salu ili sam moras to uradit.
A koje kolace moraju obavezno bit, ja neznam tocno kako se sve zovu?
Mrs. B. ovi koji peku kolace, znaju koji se rade sa svatove.. Jedino ako ti imas neke zelje... Kod nas budu vecinom madarica , onda bijela pita, medenjaci itd. ono standardno.. ali fiinooo

Ova zena sta ce nama peci, izreze i slozi kolace na svoje tacne i donese u salu.. A valjda tako i drugi rade..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.