Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2007., 03:33   #21
užas imam njihov tonic protiv mitesera,puno alkohola,a nikakvog učinka.
mariza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 18:30   #22
prejaki, jako alkoholno... zateze me.
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 14:07   #23
Meni su njihova sredstva za ciscenje odlicna. iako imam vise od 30 god, masnu kozu, onaj njihov daily scrub mi odlicno ocisti pore na nosu i ocisti one male crne mitesere. koristim i to i losion.
dushica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 22:04   #24
uzas ,prvo smrdi uzasno nemogu disat koliko je jak i lice mi toliko pocrveni nakon njega da sam ga odma bacila.....
cozmo_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 01:49   #25
CLEAN & CLEAR proizvodi

malo se o njima raspišite...
_Bea_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 02:01   #26
tonci su s alkoholom i agresivni nikako ne na osjetljivu kožu,ne pomaže onaj za mitesere ,krema okej,umivanje može proć onaj kremasti ostalo mislim preagresivno uglavnom nisu baš i mislim sa ima tema već
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 21:40   #27
Koristim clean&clear moisturiser.... predobra mi je krema.. stvarno pomaže.. super je za masnu i osjetljivu kožu i otkad to koristim više nemam problema s sjajem i crvenilom lica....
crna_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 13:35   #28
Kupila sam Clean&Clear losion, onaj svijetlo plavi. Predobar mi je, lice mi nikad nije bilo ljepše. Jedino što se poslije namažem sa Avene cold kremom (najbolja krema koju sam ikad koristila) jer me inače malo zateže.
MalaMandarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 23:13   #29
Koristim Clean&Clear moisturiser već par godina, jako sam zadovoljna s tom kremom ali u zadnje vrijeme je ne mogu više nigdje naći. Nema ni u Kozmu, ni Bipi, Dm-u..
Radi se o ovoj kremi:
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/i...3x60sIWiBMSg-2

Zna li netko gdje se još može pronaći ili je povučena iz proizvodnje ..
BlueMoon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 17:04   #30
baš sam zadovoljna s ovim


inače izbjegavam proizvode s alkoholom, ali ovo povremeno stavim na lice i isperem pa valjda alkohol ne stigne napraviti štetu!
meni stvarno stisne pore i lijepo čisti lice, ja ga koristim ili povremeno za lice ili kad mi izbije katastrofa na faci da mi malo smanji upalu i stvarno djeluje.
mislim da dođe 30-35 kn
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2021., 21:47   #31
Ja sam također to koristila tijekom srednje i lice bilo čisto, naravno sad više uopće nemaš gdje to kipiti pa sam naručila preko notina..
Ugl, brza dostava bila i danas čistila lice, tolko prljavštine bilo, ko da ga ne čistim...
Mislim da ovi garnier tonici za lice kao miceralna nišššš ne valjaju jer niti ništa ne pokupe ko ovaj clean & clear...
Nadam se najboljem jer imam baš grozno lice i vrat kako nikad nije bilo.
Plavi leptiru is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:53.