Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2006., 00:43   #201
Quote:
Chisum kaže:
Kraj peškarije, naravno... jedna je Kantun Paulina. Isto je izgledala kad sam imao 6 godina kad me mama vodila na ludu noć, i sada 20-25 godina poslije. Jedino je od priloga dodao kečap, što sam mu gadno zamjerio... nedopustiva mekdonaldizacija!
ma nije kantun paulina kraj peskarije nego u dnu matošiceve, prekoputa pizzerije galija

meni u splitu odlican banjalucki cevap, na autobusnoj stanici od diokoma.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 01:56   #202
Quote:
grogo bolger kaže:
e jebi ga sad! kud ste spomenuli čvarke,ogladnih, stari i stara priklali prase ove godine i nudili mi čvaraka, a ja budala odbijo!

nego od tvorničkih hajvara koji je vaš favorit? Ja se ubijam u onom od Vitaminke
Što si čvarke odbio???
A ajvar? Vitaminkin isto
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 12:24   #203
Quote:
Dora K kaže:
Što si čvarke odbio???
A ajvar? Vitaminkin isto
ljuti Mari, koji otprije godinu dana se radi po licenci u HR (iako je prije bio bolji kad je bio uvozni)

i sofko je ok

Zadnje uređivanje pppprrrr : 11.01.2006. at 14:23.
pppprrrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 12:42   #204
Quote:
grogo bolger kaže:
e jebi ga sad! kud ste spomenuli čvarke,ogladnih, stari i stara priklali prase ove godine i nudili mi čvaraka, a ja budala odbijo!

nego od tvorničkih hajvara koji je vaš favorit? Ja se ubijam u onom od Vitaminke
Meni nije jasno -- kako to da Švabe i Austrijanci mogu proizvoditi za tržište i za izvoz odlične pakirane čvarke, a mi ne možemo? Ja moram prolaziti maltene kroz tajne obrede inicijacije da na placu dobijem od žene iz okolice Bjelovara fine domaće čvarke ispod pulta. Zašto ne mogu otići, recimo, u delikatesni dućan i kupiti ih tamo? Nego moram kupiti švapske, ako moje tajne veze na placu taj dan nema? Ti švapski nisu, doduše kao domaći, ali svejedno su jako dobri i kad domaćih nema, ja ih jako rado pomlatim. Zar ne bi na našem tržištu bilo mjesta za pakirane domaće čvarke?

Što se ajvara tiče, ja sam zadnji tvornički jeo prije rata i onda je Vitaminka stvarno bila zakon. Danas jedem samo 'svoj' (tj. ženin) domaći. Tu i tamo uzmem bugarski pindžur (Šofko). Isto nije na razini domaćeg, ali nije skroz loš.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 12:44   #205
Quote:
PrittPen kaže:
ma nije kantun paulina kraj peskarije nego u dnu matošiceve, prekoputa pizzerije galija

meni u splitu odlican banjalucki cevap, na autobusnoj stanici od diokoma.
Znan di je Kantun Paulina, nego za nekoga ko nije iz Splita to može bit i kraj Peškarije, nije baš daleko, je li?
Al ima još neki ćevap kraj Peškarije?
__________________
Jebem li ti pogano koljeno
I u njemu izvor-vodu ladnu!
Chisum is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 12:55   #206
Quote:
Emericzy kaže:
Ja moram prolaziti maltene kroz tajne obrede inicijacije da na placu dobijem od žene iz okolice Bjelovara fine domaće čvarke ispod pulta.
bi li mene uputio u tajni obred
ima za kupit po mesnicama i domaćih čvaraka, ali to je nešto prestrašno

vitaminkin ajvar danas ne sliči na onaj nekadašnji
šofkov je bio ne loš dok je bio iz uvoza, sad ga rade kod nas ili solovenci i nije isti
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 13:44   #207
Quote:
PrittPen kaže:
ma nije kantun paulina kraj peskarije nego u dnu matošiceve, prekoputa pizzerije galija

meni u splitu odlican banjalucki cevap, na autobusnoj stanici od diokoma.
E znam sad, da to je kantun paulina , a kako se zove taj kod diokoma? Ne znam za taj.


Quote:
Chisum kaže:
Znan di je Kantun Paulina, nego za nekoga ko nije iz Splita to može bit i kraj Peškarije, nije baš daleko, je li?
Al ima još neki ćevap kraj Peškarije?

Da, ima, i to blize peskariji nego sta je kantun paulina.
 
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 13:47   #208
Quote:
pppprrrr kaže:
cista hereza!!!!!!!!

a da blitvu zacinis obicnim, a ne maslinovim uljem?!?!?!?!?!
ne koristim maslinovo ulje
 
Odgovori s citatom
Old 13.01.2006., 02:01   #209
Quote:
violent_femmes9 kaže:
a sta su to čavapi?
Kebab .
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 19:02   #210
ćevapi na cvjetnom su vrlo dobri
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 19:34   #211
a i pifa je fina
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 19:37   #212
dapače, vrlo fina
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 19:43   #213
a tek mineral vaser

ostale nam još ravnice (se zove Labus ili Labaš? senilna baba zaboravila)
zatim samoborska
zatim Rudeška
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 19:47   #214
labus

idemo redom
samo polako
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 20:02   #215
jel da rentam pevaljke?
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 20:06   #216
ma ne treba, bumo sljedeci put mi pjevale:

"Tiho pojte, micani slavuji
da se moje zlato ne probudi"

i tako dalje
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 21:09   #217
onda idući put Rudeška ćevapi
tak da si i ja zdrmam
tak da dobim inspiraciju da zapojem



nakon toga djeca u kvartu buju imala noćne more do Božića
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 21:20   #218
Quote:
rambi kaže:
Kebab .
http://www.nijiya.co.jp/kebab/images/kebab_03.jpg

Ilitiga doner.

To Turci prave fenomenalno, jeo sam u Becu vec par puta, bolestan bi ga jeo.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 09:43   #219
Pa... ja sam novi u Zagrebu (relativno) al vrhunski su mi Banjalučki ćevapi i šiš ćevapi kod Little Chefa na Pešćenici, novootvoreno, momke znam osobno i stvarno se trude radit ćevape iz gušta a ne da bi zgrnuli lovu.
Daju popust Bikerima (Dođite na motoru )
Dren is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 10:00   #220
Quote:
Dren kaže:
Pa... ja sam novi u Zagrebu (relativno) al vrhunski su mi Banjalučki ćevapi i šiš ćevapi kod Little Chefa na Pešćenici, novootvoreno, momke znam osobno i stvarno se trude radit ćevape iz gušta a ne da bi zgrnuli lovu.
Daju popust Bikerima (Dođite na motoru )


cure, imate bicikle?

jel moramo biti u koznjacima?

jel se kozne tange racunaju pod koznjak?
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.