Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2008., 15:58   #1
Pitanje o Simsima 2

Zna li tko kako se obitelj simsa preseli iz jedne kuće u drugu?
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 16:08   #2
Joj znam kako se to radi ali nisam ih igrao već pola godine pa se ne sječam kako se zove.......uglavnom tamo gjde biraš obitelji, s ljeve strane se nalazi nekšto što trebaš lkliknuti i označiti kuću u kojoj se načlazi obitelj i onda ti se obitelj premjesti u taj glavnu izbornik..

...Valjda ima nekoga tko zna malo bolje objasniti...
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 16:20   #3
Hvala
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 21:28   #4
ima mogućnost move family ja mislim. Uglavnom izgledao kao ona ikonica one opitelji ( ono dijete baba i žena ) sa stelicom prema dolje.
__________________
Napominjem moderatore da posjedovanje pirat CD-a nije zakonom zabranjeno. Zabranjena je samo distribucija pirat CD-ova
Unaprijed hvala. Molim vas da me ne banujete bez razloga kao prošli put.

Bivši lukaluka454, sadašnji lukaluka?!
lukaluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 18:25   #5
evo da vam predstavim moj problem.....
formatiro sam komp od cure (opsjednuta je simsima xD) ugl. sad kad instalira Sims2 i oce uc u igricu njoj ne zeli jer joj javlja neki eror da simsi nemogu nac instaliran DirectX 9.0.c a on mi je ljepo instaliran..... zna neko mozda rjesenje za ovo?

ps. samo da nadodam to kaj joj je instalirano je orginal cd, tak da ne znam zas prca komp
__________________
U can't fool all the people all of the time, but if u fool the right ones then the rest will fall behind....
hrc =Dead Prez= is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 18:30   #6
Pogledaj koji exe ti pokrece. Taj problem se javlja i kada ide pokrenuti Sims2EP7.exe (ili slicno, ovisi o nastavku)
Trebe pokretati Sims2Launcher.exe koji se nalazi u istom direktoriju u kojem je i navedeni exe.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 17:56   #7
Još jedno pitanje.
Dakle šifra za otvarnje prozora za šifre je shift-ctrl-c?
Ako je tako ,zna li tko zašto mi se prozor ne otvara?Otvarao mi se do prije dva dana o od onda ne reagira.Zna li netkio možda razlog?
Izbrisala sam igriocu i nanovo je instatlirala ali ista stvar.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 19:43   #8
Tako je i meni bilo, i skužio sam da mi ne radi desni ctrl , pa sam probao s ljevim i radilo je...Nego probaj ctrl+shift+c ( tim redosljedom )
__________________
-.-'
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.