Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2008., 23:56   #1
STRONGHOLD,RED ALERT 2 I UNREAL PRVI DIO

Bile su to igre kakvih danas nema ,grafika grafika nešto malo priče i grafika.To su bile igre kakvih više nema napetost osjećaj moći igrivost ....ah
nostalgija,napišite koje vas igre podsjećaju na good old times
__________________
JA RULES!!
Vibor123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 00:01   #2
Stronghold Crusader ...nema takve igre u kojoj ima toliko odbrane(zidovi,kule,vatra,šiljci,psi) mislim meni je igra stvarno legendarna i dan danas je zaigram sa frendovima u lanu(borbe traju jako dugo).
Dado_Bm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 10:11   #3
Quote:
Dado_Bm kaže: Pogledaj post
Stronghold Crusader ...nema takve igre u kojoj ima toliko odbrane(zidovi,kule,vatra,šiljci,psi) mislim meni je igra stvarno legendarna i dan danas je zaigram sa frendovima u lanu(borbe traju jako dugo).
Dane i dane sam proveo na toj igri...presao sve misije...igrao i prvi i drugi dio.(stare dijelove),novi stronghold je zakurac
jimmy101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 14:04   #4
Ako smo kod RTSova onda je TA zakon. Neograničeni resursi su jednostavan lijek protiv turtle borbi. Kad igra traje par sati. Još kad više ljudi igra... zakon

Pitam se da li mi je kanta dovoljno možna da nabacim Supreme Commander ili treba čekat još jednu generaciju CPUa i GPUa prije isprobavanja
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 16:01   #5
stronghold
__________________
Fake it, till you make it...Dave Grohl
In Search For I is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 21:52   #6
stronghold-onaj u britaniji
__________________
doomo94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 01:15   #7
Red Alert: Retaliation
Red Alert 2 & Yuri's Revenge
to su zakon stvari.
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 01:57   #8
majko mila šta ti nabrajaš po "stara vremena" RA2 aj da si još spomenuo C&C koji se vrtio pod DOSom ali RA2

@AxMi

kako je lijepo vidjeti da se ljudi još uvijek sjećaju TA nedavno sam skinuo kolekciju sa isohunta. Prvi i drugi dio, sa svim patchevima i dodacima. A igra je radila na tako slaboj konfiguraciji da me i danas fascinira koliko je bila dobro optimizirana
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 02:08   #9
Quote:
Ranma 1/2 kaže: Pogledaj post
majko mila šta ti nabrajaš po "stara vremena" RA2 aj da si još spomenuo C&C koji se vrtio pod DOSom ali RA2

@AxMi

kako je lijepo vidjeti da se ljudi još uvijek sjećaju TA nedavno sam skinuo kolekciju sa isohunta. Prvi i drugi dio, sa svim patchevima i dodacima. A igra je radila na tako slaboj konfiguraciji da me i danas fascinira koliko je bila dobro optimizirana
A da malo pogledas ime teme.
STRONGHOLD,RED ALERT 2 I UNREAL PRVI DIO.

btw od C&C-a, sad jedino igram Tiberium Wars.
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 09:39   #10
Nostalgija

Stronghold i S. Crusader su mi najbolje strategije sve imaju proveo sam sate i sate igranja kako u singleplayeru tak u multy. Unreal da nije te igrice bilo neznam na kaj bi se ispucaval brijem da sam sve frustracije na toj igrici ispucal. Ovi svi novi unrela su šareni ko u cirkusu makar moram priznat ut 3 nije loš. Vrijedan je spomena nasuprot unrela 2003 to me sram bilo igrat. Joj sjetimo se prvog GTA to je bilo 97 ja mislim uff koja igrica.
NeXu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 09:44   #11
a onaj gta2,njega sam na ps1 igrao
__________________
doomo94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 11:56   #12
Quote:
JoWaN kaže: Pogledaj post
A da malo pogledas ime teme.
čovjek je napisao "koje vas igre podsjećaju na good old times", a meni ovi naslovi ni pod razno to nisu. I'm old, šta ćeš
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:23.