Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2013., 00:48   #1
Dečki samo traže pažnju i ljubav

Iako me nikada nisu fizički privlačili muškarci i unatoč tome što smatram da na svijetu ne postoji ništa ljepše od lijepe žene, nakon ovoga sam se malo zamislio.

Šta vi mislite moje drage dame, da li je ovaj čovjek u pravu?

"Vlasnik licencije showa 'The X Factor' Simon Cowell (53) požalio se kako ga žene financijski iskorištavaju. Medijski mogul 'težak' 3,6 milijardi kuna pretpostavlja da muškarci nisu toliko zahtjevni. Našalio se da žali što nije homoseksualac jer tada ne bi toliko puno trošio na izlaske u skupe restorane i darove."

Po njegovom mišljenju dečki samo traže pažnju i ljubav, a iako se s njim ne slažem u potpunosti, moram napomenuti da mi ništa nije ljepše nego kad kod cure osjetim onu bezuvjetnu (majčinsku) ljubav koja nije ničim uvjetovana.

Takvim sam curama uvijek puno lakše tolerirao sve one male iritantne mane i nesavršenosti koje svaki normalan čovjek počne primjećivati kada ga draga (diskretno u rukavicama) počne pilati u mozak oko nebitnih gluposti i puno lakše sam u takvim situacijama pristajao na kompromise ili podvio rep ako sam osjetio da me draga većinu vremena gleda onako kao što neka random klinka gleda likove iz grupe One Direction.

Jedini razlog zašto sam prekidao s takvim (idealnim) curama je taj što sam našao atraktivniju ili je pak ona našla atraktivnijeg, a ja joj nisam imao srca braniti da bude sretnija, jer ionako ima bezbroj finih riba u moru.

Dakle ribice moje drage, koje je vaše mišljenje o načinu na koji se postavljate u vezi i slažete li se sa onime što je gore citirani čiko pokušao reći - da previše zahtjevate i komplicirate, a ne nudite zauzvrat dovoljno da opravdate s naše strane uložen trud, jer i vrijeme aka novac zahtjeva trud da bude na raspolaganju onda kada nam je to potrebno.
Crni Milorad is offline  
Old 14.09.2013., 01:16   #2
Moje je mišljenje da ljudima kojima nema ničeg ljepšeg od toga da od partnerice osjete majčinsku ljubav treba pomoć.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 14.09.2013., 01:31   #3
Znači ti si jedna od onih koja nekoga voli ako ispuni sve zahtjeve s tvoje podugačke liste. Iskreno suosjećam sa svim žrtvama tvoje "Volim te ako..." dresure. Mi muškarci nismo psi, ali skoro svaka žena ima potrebu da ispoljava majčinske osjećaje, a pošto ja ne želim imati djecu može mi slobodno prati usrane gaće i kuhati variva da se realizira kao moderna majka. Ako danas žena kao self made samohrana majka može usvojiti dijete zašto ne bi i muža? Treba to samo htjeti i da vidiš obostranog veselja. Ako bude loša, uvijek imam biološku u rezervi dok ne nađem drugu da me voli i obožava.
Crni Milorad is offline  
Old 14.09.2013., 01:32   #4
Covik se sprda i odma ga se shvaca ozbiljno.
Taj inace voli trkeljati.

Muskarci traze ljubav, paznju + komad dobre cice i guzice.
Ne nuzno tim redosljedom.
choupette is offline  
Old 14.09.2013., 01:39   #5
Jel ovo onaj što niske ljude smatra manje vrijednima?
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Old 14.09.2013., 01:43   #6
Quote:
Tejsi kaže: Pogledaj post
Jel ovo onaj što niske ljude smatra manje vrijednima?
Znala sam da mi je nick odnekud poznat.

Opet će admini imat posla s ključanjem teme.









Ali dotad:
Minas Tirith is offline  
Old 14.09.2013., 01:43   #7
Ali po ovome žene traže manje. One hoće samo novac, a muški i ljubav i pažnju.

Zadnje uređivanje nalij pero : 14.09.2013. at 01:54.
nalij pero is offline  
Old 14.09.2013., 01:46   #8
Ček, samo tražiš ljubav, a prekidaš jer nađeš atraktivnije?
Somersault
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 14.09.2013., 06:49   #9
Smatram sve ljude jednako vrijednima, ali neki ipak svojim genetskim kvalitetama osjetno više doprinose lijepom ljudskom društvo, jer ljudi su prije svega vizualna i seksualna bića, a tek nakon toga idu sva ona moderna sranja o uvažavanju drugih radi reda i tako dalje...
Crni Milorad is offline  
Old 14.09.2013., 10:04   #10
Quote:
Crni Milorad kaže: Pogledaj post

Šta vi mislite moje drage dame, da li je ovaj čovjek u pravu?

"Vlasnik licencije showa 'The X Factor' Simon Cowell (53)
Mada nisam "ribica" , tip je samonadobudni egocentrik koji želi samo biti voljen.
I kakva bezuvjetna ljubav majčinska ljubav prema dečku?
Idealne cure ostavljaš radi atraktivnijih?
Pa to radi i on. Ima para ( za tebe neznam i ne zanima me ) i odabere najljepšu dok najljepša odabere njega jer ima para. Good morning Vietnam.
I onda se licemjer žali da je iskorištavan. Da ne iskorištava druge nebi ni imao toliko novaca.
__________________
It's Just A Ride
sadeski is offline  
Old 14.09.2013., 10:28   #11
Quote:
Crni Milorad kaže: Pogledaj post
Ako danas žena kao self made samohrana majka može usvojiti dijete zašto ne bi i muža?
Ako želi dvoje djece , onda usvoji 2 djeteta .
A odrasli krkan nek si zaposli tetu čistilicu .
Difference is offline  
Old 14.09.2013., 11:09   #12
Ali draga i muž ti se može ponašati poput nezrelog djeteta i onda ostvariš 2u1 scenario i imaš muža i dijete u jednoj osobi.

Nije taj Simon toliko loš čovjek (sigurno ima i 100 puta gorih), ali glupo je očekivati od muškaraca da ih ne privlači ženska ljepota.

Problem nastaje onda kad žena zabrije da je nezamjenjiva (ilitiga kako kaže Remi "Tvoja 3.14čka ipak tol'ko ne vrijedi...") i započne preobrazbu u aždaju koja obožava kenjkati oko pizdarija.

U tom slučaju ljepota postaje nebitna i ženu od nje same može spasiti samo iskrena bezuvjetna ljubav koju će svaki normalan muškarac nagraditi lijepom gestom (naprimjer izvadit joj ga iz usta prije nego što svrši) ili simboličnim poklonom (naprimjer nova tava za palačinke).

Žene ne budite bene i pružajte bezuvjetnu ljubav vašim voljenim muškarcima, jer kada naletite na onoga koji to zna cijeniti shvatit ćete što je raj i živjeti kao u bajci do kraja života.

Ne pokušavajte promijeniti muškarca s kojim ste u vezi, jer jedino što će se promijeniti je način na koji gleda druge žene kada niste u blizini.

Ni u dućanu s trapericama ne pokušavate promijeniti kroj da vam budu taman, nego isprobavate razne modele dok ne nađete one koje vam najbolje pašu. Gledajte na muškarce kao na traperice i bit će vam puno lakše shvatiti tajne svemira

<3
Crni Milorad is offline  
Old 14.09.2013., 11:31   #13
Mislim da gospon milord cilja na ovo http://en.wikipedia.org/wiki/Paraphilic_infantilism
Tu ste se raspisali nadugo i naširoko umjesto da date čovjeku korisne informacije, gdje ima pelena na akciji.
__________________
čaše lomim, ruke mi dlakave
dr stefan frank is offline  
Old 14.09.2013., 11:36   #14
Quote:
Crni Milorad kaže: Pogledaj post
Žene ne budite bene i pružajte bezuvjetnu ljubav vašim voljenim muškarcima, jer kada naletite na onoga koji to zna cijeniti shvatit ćete što je raj i živjeti kao u bajci do kraja života.

Ne pokušavajte promijeniti muškarca s kojim ste u vezi, jer jedino što će se promijeniti je način na koji gleda druge žene kada niste u blizini.

Ni u dućanu s trapericama ne pokušavate promijeniti kroj da vam budu taman, nego isprobavate razne modele dok ne nađete one koje vam najbolje pašu. Gledajte na muškarce kao na traperice i bit će vam puno lakše shvatiti tajne svemira

<3
Šta je ovo nešto tipa poruke svim ženama ovog foruma i tvoja bezuvjetna pomoć da shvate tajne svemira? Kjut.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Old 14.09.2013., 11:36   #15
Quote:
Crni Milorad kaže: Pogledaj post
Ako bude loša, uvijek imam biološku u rezervi dok ne nađem drugu da me voli i obožava.
Ovdje stvarno ima posla za cijelo jedno društvo
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 14.09.2013., 12:00   #16
kažeš da nisi peder a nisi mogo dat homoseksualniji naziv temi

btw,ja sam zamozatajan tip koji nevoli da ga maze,paze i tetoše,nisam na samrti jebote doduše ja sam odgajan da budem muško a ne tatina princeza

A ljubav? Moram priznat da mi je puno ugodnije samom nego u vezi.Život sam organiziro po svom ćeifu,a svaka koja uđe ga pokušava mijenjat i modelirat.Nekima popuštam manje,nekima više,al svaki put na kraju ipak skontam da su kompromisi patnja koja se ne isplati.
Ljubav dođe i ode,pazi da ti ne ostavi posljedice i toj to

tako da ću te morat zamolit da ti i taj simon govorite u svoje ime,u moje nemojte
Samo jako! 1994 is offline  
Old 14.09.2013., 12:09   #17
Why so serious?
Crni Milorad is offline  
Old 14.09.2013., 12:14   #18
Quote:
Tejsi kaže: Pogledaj post
Jel ovo onaj što niske ljude smatra manje vrijednima?
nisam uopće čitala u detalje, simon cowell i ribice j ebilo previše za mene. i potpuno jasno
Complicated is offline  
Old 14.09.2013., 12:19   #19
Simon Cowell?

Jel to onaj isti koji je napravio dijete ljubavnici koja je u biti, žena njegovog prijatelja?
Meadow is offline  
Old 14.09.2013., 12:21   #20
Quote:
Crni Milorad kaže: Pogledaj post
Ali draga i muž ti se može ponašati poput nezrelog djeteta i onda ostvariš 2u1 scenario i imaš muža i dijete u jednoj osobi.
Ako želim dijete onda usvojim dijete .
Ako želim odraslog muškarca onda očekujem da se ne ponaša ko dijete .
Ako odrasli muškarac u meni vidi majku onda nek si zaposli tetu čistilicu .
Ako ni sada nije dovoljno jasno , onda je meni jasno da ti nisi muškarac

Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Ako želi dvoje djece , onda usvoji 2 djeteta .
A odrasli krkan nek si zaposli tetu čistilicu .
Quote:
Crni Milorad kaže: Pogledaj post
Ni u dućanu s trapericama ne pokušavate promijeniti kroj da vam budu taman, nego isprobavate razne modele dok ne nađete one koje vam najbolje pašu. Gledajte na muškarce kao na traperice i bit će vam puno lakše shvatiti tajne svemira
Imam fajn godina da na prvu znam jel mi traperice pašu .
E sad neke mogu samo dobro pasati , a neke pašu extra .

Ne želim shvatiti tajne svemira
Difference is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.