Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2013., 13:56   #61
Ima li negdje popis bolničkih centara koji to rade u Zagrebu preko HZZO-a?
Ja znam za VV, SD i Petrovu. Možda i vinogradska.
Možda da ne budemo off na ovoj temi neka mod preseli ove postove na prikladnu temu.
sandra555 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 15:49   #62
Sve 4 nabrojene to radi. Mozda se smanjila i lista cekanja na SD, ne znam... Sve najbolje provjeri.
__________________
Velika misica ; Mala misica
mima29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 16:03   #63
Quote:
mima29 kaže: Pogledaj post
Sve 4 nabrojene to radi. Mozda se smanjila i lista cekanja na SD, ne znam... Sve najbolje provjeri.
Naručila sam se za 8.5. na SD pa ću kad odem na prvi razgovor probati sve saznati.
sandra555 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 16:23   #64
Quote:
sandra555 kaže: Pogledaj post
Naručila sam se za 8.5. na SD pa ću kad odem na prvi razgovor probati sve saznati.

Sretno. To je uskoro. Ja sam SD zadovoljna, bez obzira na cekanje. Javi kako je bilo
__________________
Velika misica ; Mala misica
mima29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 14:46   #65
Ako se ne varam, plaćanje je nakon postupka. Ja sam u drugoj klinici dobila račun nakon punkcije, do transfera sam trebala platiti. Jer se može dogoditi da ne bude uspješna punkcija, da ne dođe do oplodnje i slično - tad se plaća manje.

Ja sam krenula u polustimulirani, ali nakon 2 uzv smo morali odustati. Platila sam samo te dvije folikulometrije
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 15:58   #66
yup, nakon postupka i ja platila. uostalom jako su fer i korektni i sve se može dogovoriti.
primaju kartice, ali im nažalost banka nije dozvolila da se iznos razbije na rate. barem je tako bilo pred par mjeseci, plaćala sam amexom.
__________________
10...9...8...7...
lili-anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 22:09   #67
Moguće da je ona obrada neplodnosti unaprijed plaćanje i iznos u cijelosti. Negdje sam nešto pročitala, al očito mi se od previše info ponešto i pomiješalo. Sorry
__________________
Velika misica ; Mala misica
mima29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 13:02   #68
Vidim da se o njima malo piše, ali ja imam samo riječi pohvale za cijeli tim. Ugodni svi po redu, ljubazni, fokusiraju se na cjelokupno zdravlje, a ne samo na mpo.
Čisto, lijepo, uredno, bez čekanja - sve što tražim od privatnika
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 13:59   #69
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
Vidim da se o njima malo piše, ali ja imam samo riječi pohvale za cijeli tim. Ugodni svi po redu, ljubazni, fokusiraju se na cjelokupno zdravlje, a ne samo na mpo.
Čisto, lijepo, uredno, bez čekanja - sve što tražim od privatnika
Krenula si bubi znači? Sretno onda...

Nadam se da čemo uskoro i mi imati riječi hvale za njihov tim.
Jedino što mi je za sad zasmetalo u odnosu na dr.L. kod njih je to da ako želiš nešto pitati dr. (recimo ako si zaboravio kad si bio tamo, ili bilo što drugo...) da u pravilu ne možeš doć do njega/nje. Jer se sestre javljaju na telefon i ne žele spojiti s doktorom/icom osobito ako ima pacijenta što je i logično. Dok smo do dr.L. u pravilu dolazili do njega telefonskim putem u bilo koje doba dana.
M@tthew is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 14:15   #70
Mat koliko znam a znam pouzdano dr. R je uvijek dostupan mailom i na mob - sms u svakom slucaju ako se nije u mogucnosti javiti a i dr.D koliko cujem prakticira isto

Za dr.B ne znam doduse.

Pa ja se nikad nista ne sjetim pitati u ordinaciji
Trazis doktoricu/doktora kontakt u svakom slucaju.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 16:17   #71
A ne mogu te sestre niti spajati s dr jer koliko znam, dr D baš radi samo 3 dana tjedno tamo (redovno), ostalo je samo za postupke

Ali na mailove redovno odgovara. Mi smo se puno mailale, a i komentirala je da inače dobiva puno mailova. I znam još cura kojima se javljala mailom

I da, na mail skoro odmah odgovara

A meni je tako lakše nego dobiti L na mob. Mislim, često sam znala biti živčana, ja kod njega, a svako malo mu zvoni i javlja se. Znam da hoće biti uz sve, ali dok sam tamo, to je moje vrijeme

Vidiš, ja D nisam pitala za mob, jednostavno jer mi ne treba, mail je tu


(ja sam prvi mail poslala valjda 2 sata nakon konzultacija prvih I od tada ih je bilo )
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 16:39   #72
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
A ne mogu te sestre niti spajati s dr jer koliko znam, dr D baš radi samo 3 dana tjedno tamo (redovno), ostalo je samo za postupke

Ali na mailove redovno odgovara. Mi smo se puno mailale, a i komentirala je da inače dobiva puno mailova. I znam još cura kojima se javljala mailom

I da, na mail skoro odmah odgovara

A meni je tako lakše nego dobiti L na mob. Mislim, često sam znala biti živčana, ja kod njega, a svako malo mu zvoni i javlja se. Znam da hoće biti uz sve, ali dok sam tamo, to je moje vrijeme

Vidiš, ja D nisam pitala za mob, jednostavno jer mi ne treba, mail je tu


(ja sam prvi mail poslala valjda 2 sata nakon konzultacija prvih I od tada ih je bilo )
Ok, bubi daj mail...
M@tthew is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 16:43   #73
Ja sam prvo pisala na onaj sa stranice
[email protected]

A onda dalje odgovarala na onaj od kojeg sam dobila odg
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 17:23   #74
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
Ja sam prvo pisala na onaj sa stranice
[email protected]

A onda dalje odgovarala na onaj od kojeg sam dobila odg
Tenk ju veri mač
M@tthew is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 12:00   #75
cure-znate li može li se kod njih doći samo na UZV da pogledaju tj. izmjere endometrij i koja je cijena?
moram u MB javiti stanje endometrija prije FET-a, a rekli su mi da mogu to i kod nas negdje obaviti pa javiti samo telefonski...ne želim ići kod nekoga tko se ne bavi MPO inače na taj UZV
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 12:07   #76
Quote:
Merry Gentry kaže: Pogledaj post
cure-znate li može li se kod njih doći samo na UZV da pogledaju tj. izmjere endometrij i koja je cijena?
moram u MB javiti stanje endometrija prije FET-a, a rekli su mi da mogu to i kod nas negdje obaviti pa javiti samo telefonski...ne želim ići kod nekoga tko se ne bavi MPO inače na taj UZV
pošalji im e-mail s upitom može li se i kolika je cijena. Jako brzo odgovaraju. Na njihovom webu imaš mail adresu.
sandra555 is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 13:28   #77
oooo merry gentry sretno u novom postupku
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 14:03   #78
Quote:
sandra555 kaže: Pogledaj post
pošalji im e-mail s upitom može li se i kolika je cijena. Jako brzo odgovaraju. Na njihovom webu imaš mail adresu.
hvala
Quote:
jongerica kaže: Pogledaj post
oooo merry gentry sretno u novom postupku
hvala, nadam se da ću ovim postupkom izjednačiti naše omjere 2:2
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 23:16   #79
Ja sam prije dva dana bila na svojoj 2. inseminaciji kod dr. Dmitrović. Žena je odlična, u svakom trenu dostupna, mail joj pošaljem u podne u nedjelju i ev odgovora u roku sat vremena, pošaljem u 22 sata et odgovora za 15 minuta.
Iskrena, direktna, jednostavna, šali se, a ekipa biologinja i ostale su super. Za vrijeme Aih-a drže me za ruku, razgovaraju, zezaju. Ma sve 5! Ukoliko ovaj aih ne donese veliku beturinu, sljedeći korak je ivf.
To mi je predložila dr.D jer suprug ima iznadprosjeka odličan sgram 20 milijuna odličnih spermija, kod mene nismo pronašli nikakav problem. Ona kaže da aih uz odličan sgram nema smisla jer je to običan odnos al uz veću šansu samo ako je žena pod stimulacijom kao što sam bila ja i i imala odličan odaziv i reakciju na klomifene.. Po 3-4 lijepe folikule, e jel bilo jajnih stanica u njima se ne zna. Ona savjetuje ivf kako bi se utvrdila kvaliteta mojih jajnih stanica.
Moje iskustvo s betaplus poliklinikom je za čistu peticu!!
Sretno vam svima!! Glavu gore!!!
__________________
Iako stope mojih putovanja brzo blijede, osjećaj zadovoljstva zauvijek ostaje u meni.
krtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 10:17   #80
Bok,
cure ima koga na ovoj temi? Zanima me ako ima koga s iskustvima punkcija (aspiracije) u BetaPlusu?
ChocoKao is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:37.