Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 20.09.2017., 20:30   #10
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Imala sam pauzu u pisanju ovog topica, nadam se da nisi zaboravila na svoj san i sve ono "u čemu si bila" kada si ga sanjala pošto je on na redu.
Kao i uvijek u srž.
Baš sam razmišljala o Ve u Jarcu i njenom disp. u 8.polju Vodenjaka, i svoje raznorazne seksualne maštarije koje ponekad spadaju u perverzije sam pripisala upravo tome zajedno sa So0Pl koji samo pojačava to sve.
Šta da kažem osim da samu sebe iznenadim svojim akcijama, evo primjera radi sadašnji dečko koji je inače bio dugo vremena drug, bio je šokiran mojim seksualnim apetitom jer me poznavao dugo, a zapravo nije.
Iznenadilo ga što sam dok se sek*amo ili ekstremno dominantna ili skroz submisivna. Jedanput je išlo do te mjere da se prepao i nije mogao nastaviti..
Naravno, obrazložio je da mu je to sve super ali da mu treba neka ravnoteźa odnosno neki moji akti koji pokazuju privrženost, nježnost itd. nakon, tj. sve što ova Venera ne radi prirodno. Sve je ok bilo kad sam objasnila pa i pokazala da mogu imati i "normalan" snošaj i da nisam ledena kraljica nakon.
Zapitala sam se da li trebam potražiti i stručnu pomoć povodom svojih fantazija pa i onih koje nisu samo fantazije, ali smatram da svi imaju neke skrivene želje kojih nisu ni svjesni, a one upravo upravljaju, i super je naći nekog s kim se te fantazije mogu ispuniti, no problem nastaje kad te fantazije više ne uključuju tu osobu, a to upravo ovaj san radi, ne?

I da, puno hvala na odgovoru, isplatilo se sačekati, i drago mi je da sam bila na dobrom putu što se tiče tumačenja jedino što mi je promaknuo detalj o provlačenju nagona kroz snove (Me u Sag )

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 21.09.2017. at 11:18. Reason: quote
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:15.