Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 01:39   #1101
Pozdrav ekipa. Kreću li već prijave za sezonu ?

Kad ste najranije bili pozivani za posao ? Meni bi recimo bilo ok da krenem u 4. mjesecu.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:53   #1102
Krenuli su već poneki oglasi...
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:50   #1103
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Krenuli su već poneki oglasi...

Krenuli su i poslao sam već nekoliko prijava, nadam se da će mi odgovoriti.

Što se tiče odgovaranja na mailove, listao sam malo temu i našao svoj post s početka ove godine u kojem sam pitao ostale koliko otprilike zamolbi pošalju a na koliko im odgovore. Odgovor je glasio da odgovaraju na sve jer im treba puno radnika. E pa NIJE tako. Poslao sam na desetine zamolbi i primio par odgovora. Uglavnom su to odgovori tipa "tražimo žensku osobu" ili "javit ćemo se." Nisu se javili.


Što se tiče iskustva forumašice iz posta iznad - dok sam čitao post bio sam malo i tužan a i ljut. Znači ljudi koji dođu izdaleka raditi tamo na more budu prevareni i iskorišteni. Možda bih i ja tako postupio pa ostao do kraja nadajući se da će mi dati sav zarađeni novac. Pošto sam pročitao dosta sličnih svjedočanstava o zavlačenju od strane poslodavaca nema šanse da bih pustio da meni to rade. Možda bih ostao do prve plaće, radio prekovremeno i sve ali da na dan kad trebam dobiti plaću dobijem pola ili manje od dogovorenog e preko toga ne bih prešao nego bih odmah otišao i probao naći nešto drugo. Ljudi, ne dajte se zavlačiti. Znam da je nekima to jedini način da zarade pa ostanu do kraja sezone nadajući se da će dobiti sav zarađeni novac i još ih tamo ucjenjuju i prijete im otkazom i o tome neću komentirati jer ja osobno imam zaleđinu pa to ne bi bilo u redu ali poručujem svim ostalima da se ne daju iskorištavati.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:52   #1104
Imam pitanje. Bila sam na razgovoru za sunčani hvar i rekli su mi da će mi poslati odgovor za dva tjedna. Ima li tko iskustva sa njima ili za posao pomoćnog kuhara kakav je smještaj gdje se radi i koliko je radno vrijeme i koji su papiri potrebni za posao.
crna nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:16   #1105
Crna nikolina, vrati se jednu stranicu unatrag i pronaci ces dva posta o suncanom. Za papire se ne brini sve ces znati na vrijeme ako dobijes ponudu
makica18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 21:38   #1106
Ima li netko iskustva s Milenij hotelima u Opatiji ili opcenito s opatijskim hotelima? Nigdje nisam uspjela nac nikakav info pa ako netko nesto zna ili ima neko iskustvo pliz nek napise.
mamina lepinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 21:39   #1107
Pročitao sam neka iskustva vezana za Plavu lagunu i vidim da i nije baš nešto a sad me zanima ima li netko iskustva sa Lafodiom (Lafodia Hotel i Resort) na Lopudu (Dubrovačko-neretvanska županija) ?
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 00:50   #1108
Suncani Hvar hoteli recepcija

Dali je netko radio na recepciji da napise iskustva moze i na pp.
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 11:25   #1109
Koliko se može pročitati izgleda da ne valja nigdje od Plave lagune,pa sad Sunčani Hvar koji je valjao sad i on ne valja itd...

I mene zanima za Lafodiu jer je sin dobio poziv za razgovor.
__________________
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
kopriva-vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 16:09   #1110
@kopriva-vk

Za koje radno mjesto Vam se sin prijavio ?
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 16:51   #1111
Quote:
MatejR kaže: Pogledaj post
@kopriva-vk

Za koje radno mjesto Vam se sin prijavio ?
Za kuhara.
Dobio je "Kao rezultat procjene Vašeg životopisa pozivamo Vas na slijedeći korak selekcije koji će se sastojati od razgovora sa našim predstavnicima."

A selekcija je u prvom mjesecu,a ima ponudu za Sunčani Hvar
__________________
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
kopriva-vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 18:14   #1112
@kopriva-vk

I meni su isto poslali na mail. To znači da smo Vaš sin i ja već prošli prvi krug selekcije pošto su naše prijave/životopisi izdvojeni za razgovor uživo ?

Radno mjesto za koje sam se prijavio je londiner (nosač prtljage.)
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 19:40   #1113
Quote:
MatejR kaže: Pogledaj post
@kopriva-vk

I meni su isto poslali na mail. To znači da smo Vaš sin i ja već prošli prvi krug selekcije pošto su naše prijave/životopisi izdvojeni za razgovor uživo ?

Radno mjesto za koje sam se prijavio je londiner (nosač prtljage.)
Izgleda da je tako.
Za njih kažu da su ok.
__________________
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
kopriva-vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 04:08   #1114
Smile pozdrav!

Mogu vam reći da je Solaris sasvim solidan. Unatoč lošim komentarima i niti jednoj pozitivnoj kritici o Solarisu ipak sam otišla okušati sreću i nisam požalila, tako da eto vračam se i na godinu tamo.
pipi duga čarap is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 11:55   #1115
Quote:
pipi duga čarap kaže: Pogledaj post
Mogu vam reći da je Solaris sasvim solidan. Unatoč lošim komentarima i niti jednoj pozitivnoj kritici o Solarisu ipak sam otišla okušati sreću i nisam požalila, tako da eto vračam se i na godinu tamo.
Sve je to subjektivna stvar nekome nešto ne odgovara hrana,smještaj,plaća,međuljudski odnosi,odnos nadređenih,odnos kolega.

Vidimo da je Sunčani Hvar sada na tapeti.
__________________
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
kopriva-vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 09:52   #1116
Quote:
kopriva-vk kaže: Pogledaj post
Sve je to subjektivna stvar nekome nešto ne odgovara hrana,smještaj,plaća,međuljudski odnosi,odnos nadređenih,odnos kolega.

Vidimo da je Sunčani Hvar sada na tapeti.
meni to smijesno i jadno kak to dugo vec otac sinu trazi posao i ispituje situaciju
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 11:25   #1117
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
meni to smijesno i jadno kak to dugo vec otac sinu trazi posao i ispituje situaciju
Meni smiješno što tebi to smeta

Već sam rekao njega ne zanima forum,a pogledaj od kada sam ja tu.

btw imaš jednostavno rješenje ima tamo opcija ignore i nećeš vidjeti moje statuse,a ja ću to sigurno napraviti što se tiće tebe.

ps odakle znaš tko sam ja i zašto se raspitujem

Ovo je javni forum na kojem smijem pisati gdje hoću ,pa nećeš mi valjda ti govoriti što ću pisati??jesam li možda prekršio pravilnik foruma??Niti ja ne mogu vjerovati da je netko promijenio toliko firmi ko ti?
__________________
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
kopriva-vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 12:43   #1118
Bona Fide Vrboska na Hvaru...moja zadnja sezona....bez mnogo riječi predlažem zaobići....nedobih dogovorenu plaću ...radno vrijeme 14 sati dnevno....jedan obrok na dan....mobing šireg spektra...Konoba Lem ..(ime birtije)
transibirska is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 07:57   #1119
Aminess je poceo takoder traziti radnike.
Stran is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 12:28   #1120
U Plavoj laguni početna plaća za servira 3000 kn. Očekuje se razgovor sa predstavnicima Lafodia hotela.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.