Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2020., 23:04   #1
Poznanici smo i zagrlio me, kako to protumačiti?

Jednostavno pitanje, ali prije toga nekoliko rečenica kako bi objasnila.

Poznajemo se nekoliko mjeseci.
Preko posla.
Živimo cca 200 km udaljeni pa smo se sreli možda jednom mjesečno.

Zadnjih mjesec- dva smo tipkali i znali razgovarati kasnije navečer.
Nikakvi posebni razgovori, svakodnevne teme...o životu, ljudima, razmišljanima.
Tipkanja su većinom bile zaj... ima izvrstan smisao za humor.

Prije nekoliko dana smo se sreli, vozio me do kuće zajedno s još jednom poznanicom. Kad je došao ispred kuće izašao je da mi izvadi kofer iz prtljažnika.
I zagrli on mene brzinski, kaže čuvaj se i čujemo se.

Nisam baš tip koji se grli pa me zatekao. I nije mi jasno zašto zagrljaj. Nisam mislila da smo tako bliski. S druge strane možda je to normalno iako je meni neobično.

Ne izgleda loše

Grlite vi poznanike tako? Ili ne....Možda je sve samo na prijateljskoj razini.

Idem u njegov grad za dva dana, pa razmišljam da se javim za kavu.
Jednom prilikom se nisam javila, pa je pitao šta ti dolaziš, a ne javljaš se.
__________________
Vjeruj u sutra ako danas loše ide, budi dobre volje, nasmijan da svi te vide, viči kad te boli, grizi kad te tuku smij se i raduj, svakom uvijek pruži ruku...
zumzička is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2020., 23:12   #2
Ne grlim poznanike, poznanici su poznanici, to je za mene razina manja od prijateljstva. Malo mi je čudno da s poznanikom toliko tipkaš i pogotovo razgovori telefonski, to mi je više neki "prijateljski" odnos, osim ako on ne misli da bi s tobom mogao biti pa se pokušava na taj način približiti. Jednostavno ga pitaj, da li ima on neke namjere s tobom i kakve. Ako ti se sviđa javi mu se dok ste u istom gradu, pa vidite kuda to sve vodi.
Yoda Bikarbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2020., 23:20   #3
Quote:
Yoda Bikarbona kaže: Pogledaj post
Ne grlim poznanike, poznanici su poznanici, to je za mene razina manja od prijateljstva. Malo mi je čudno da s poznanikom toliko tipkaš i pogotovo razgovori telefonski, to mi je više neki "prijateljski" odnos, osim ako on ne misli da bi s tobom mogao biti pa se pokušava na taj način približiti. Jednostavno ga pitaj, da li ima on neke namjere s tobom i kakve. Ako ti se sviđa javi mu se dok ste u istom gradu, pa vidite kuda to sve vodi.
Ne mogu ga smatrati prijateljem, znamo se nekoliko mjeseci.
Ja ne grlim skoro nikoga, pa mi je zato privuklo pažnju.

Ono, obgrlio on mene u sekundi, a ja stojim
__________________
Vjeruj u sutra ako danas loše ide, budi dobre volje, nasmijan da svi te vide, viči kad te boli, grizi kad te tuku smij se i raduj, svakom uvijek pruži ruku...
zumzička is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2020., 23:42   #4
Nemoj ga ništa pitati, pogotovo ne "imaš li sa mnom ikakve namjere?"... moje iskustvo je da ako misliš da trebaš nešto pitati, nije dobro ima i drugih načina dati nekome do znanja da si zainteresiran(a)... ako je on bez problema zagrlio, mislim da mu neće biti problem otići dalje ako želi.

Poslano sa mog SM-G928C koristeći Tapatalk
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2020., 23:49   #5
Quote:
dixx kaže: Pogledaj post
Nemoj ga ništa pitati, pogotovo ne "imaš li sa mnom ikakve namjere?"... moje iskustvo je da ako misliš da trebaš nešto pitati, nije dobro ima i drugih načina dati nekome do znanja da si zainteresiran(a)... ako je on bez problema zagrlio, mislim da mu neće biti problem otići dalje ako želi.

Poslano sa mog SM-G928C koristeći Tapatalk
Zašto ne? Ako ona nema nikakve namjere s njim, čemu onda to? Možda on nju gleda kao prijateljicu? Ima tu dosta faktora, po meni je najbolje tijekom razgovora na to okrenuti gdje će ti se otvoriti i priznati ako mu se sviđa.
Yoda Bikarbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2020., 23:49   #6
A zašto ga ne bi pozvala na kavu ako si već u njegovom gradu? Što možeš izgubiti?

Edit, zaboravila sam odgovoriti, ali ne grlim se inače, samo jako drage ljude i prijatelje koje nisam dugo vidjela.
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2020., 23:50   #7
Quote:
zumzička kaže: Pogledaj post
Ne mogu ga smatrati prijateljem, znamo se nekoliko mjeseci.
Ja ne grlim skoro nikoga, pa mi je zato privuklo pažnju.

Ono, obgrlio on mene u sekundi, a ja stojim
Koliko ti trebaš onda nekoga poznavati da ga smatraš prijateljem?
Ako nemaš neku namjeru s njim, onda mu to i pokaži, jer možeš poslati krive signale s time i dečko će se loše osjećati.
Yoda Bikarbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 09:25   #8
Quote:
zumzička kaže: Pogledaj post
Nisam baš tip koji se grli pa me zatekao. I nije mi jasno zašto zagrljaj. Nisam mislila da smo tako bliski.
Sam zagrljaj ništa ne znači. Ima ljudi koji se grle i ljube 100 na sat sa svima živima. Znaš ono 'Di si, ljubavi' tip ili 'E, kako si, dragi' i slijedi žvaljenje, a drugi put se vidimo. Srećom, ne poznajem više takve, ali ima ih.

No, činjenica da komunicirate neko vrijeme bi mogla značiti nešto. Ovisno o tome što, kako i koliko komunicirate, mogla bi značiti da vam je dosadno.

A kamo vodi ta komunikacija - e, najbolje je da pitaš njegovu suprugu.
SveJeOkej is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 11:17   #9
Pitam jer se ja ne grlim s ljudima. Vrlo rijetko i to s jako bliskim ljudima.

Voljela bi znati tuđa razmišljanja.

Nemam ništa izgubiti s pozivom na kavu, istina.

Ima ljudi koji se grle s svima, za njega nisam stekla dojam da se grli s svima, bar ja nisam vidjela.

Komunikacija uvijek ok, od ozbiljnih razgovora do smijeha do suza.
Suprugu nema pa ju ne moramo pitati.
__________________
Vjeruj u sutra ako danas loše ide, budi dobre volje, nasmijan da svi te vide, viči kad te boli, grizi kad te tuku smij se i raduj, svakom uvijek pruži ruku...
zumzička is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 11:33   #10
Postoje razliciti inteziteti grljenja, odredjena gradacija. Brzinski su obicno prijateljski iz dragosti, no neces znati sigurno dok ga ne pozoves na kavu
Swithin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 11:35   #11
Quote:
Swithin kaže: Pogledaj post
Postoje razliciti inteziteti grljenja, odredjena gradacija. Brzinski su obicno prijateljski iz dragosti, no neces znati sigurno dok ga ne pozoves na kavu
Upravo to. Jer ako te poznanik zagrli onako malo duže i čvrsto, to nije nikako prijateljski. Ona bi njega mogla zovnuti na kavu pa da isputa da li postoji s njegove strane išta.
Yoda Bikarbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 11:47   #12
Quote:
zumzička kaže: Pogledaj post
Jednostavno pitanje, ali prije toga nekoliko rečenica kako bi objasnila.

Poznajemo se nekoliko mjeseci.
Preko posla.
Živimo cca 200 km udaljeni pa smo se sreli možda jednom mjesečno.

Zadnjih mjesec- dva smo tipkali i znali razgovarati kasnije navečer.
Nikakvi posebni razgovori, svakodnevne teme...o životu, ljudima, razmišljanima.
Tipkanja su većinom bile zaj... ima izvrstan smisao za humor.

Prije nekoliko dana smo se sreli, vozio me do kuće zajedno s još jednom poznanicom. Kad je došao ispred kuće izašao je da mi izvadi kofer iz prtljažnika.
I zagrli on mene brzinski, kaže čuvaj se i čujemo se.

Nisam baš tip koji se grli pa me zatekao. I nije mi jasno zašto zagrljaj. Nisam mislila da smo tako bliski. S druge strane možda je to normalno iako je meni neobično.

Ne izgleda loše

Grlite vi poznanike tako? Ili ne....Možda je sve samo na prijateljskoj razini.

Idem u njegov grad za dva dana, pa razmišljam da se javim za kavu.
Jednom prilikom se nisam javila, pa je pitao šta ti dolaziš, a ne javljaš se.
Ako ti je primio guzicu ili sise u tom zagrljaju, znas da se pali na tebe, to je klasican, pua ulet, vec sam procitao, pet tisuca puta.
hrvojko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 11:50   #13
Quote:
zumzička kaže: Pogledaj post
Ima ljudi koji se grle s svima, za njega nisam stekla dojam da se grli s svima, bar ja nisam vidjela
Ako se vidite jedno mjesečno ukupno par puta - možda to nije dovoljno da ga vidiš u okruženjima u kojima se možda grli i ljubi sa svima.

Ne želim reći da s njegove strane nema interesa, samo da se ne nabrijavaš prejako. Ako pričate neko vrijeme i čini ti se da mu je lijepo - odlično! Čak i da netko od vas namjerava nešto intimnije, meni osobno se sviđa pristup "prvo ćemo dugo prijateljevati, a onda ćemo vidjeti dalje".

Kada je vrijeme za "korak dalje"? To nitko ne zna Znam da je teško za povjerovati, ali to ne znaju ni ovdašnji ultrastručnjaci, zagovaratelji strategije "Pozovi ga što prije na kavu, večeru, fuk, ... prije no što pobjegne". Možda jest vrijeme, možda nije. Savjeti s Foruma svakako nisu nešto što trebaš slijediti, uključujući ovo moje laprdanje.
SveJeOkej is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 11:50   #14
Quote:
hrvojko kaže: Pogledaj post
Ako ti je primio guzicu ili sise u tom zagrljaju, znas da se pali na tebe, to je klasican, pua ulet, vec sam procitao, pet tisuca puta.
Je, je...u gradu u podne. Zato i pitam
__________________
Vjeruj u sutra ako danas loše ide, budi dobre volje, nasmijan da svi te vide, viči kad te boli, grizi kad te tuku smij se i raduj, svakom uvijek pruži ruku...
zumzička is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 12:07   #15
Quote:
zumzička kaže: Pogledaj post
Je, je...u gradu u podne. Zato i pitam
AKo si pravo zensko, zbari ga!!!!!
hrvojko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 12:26   #16
Tebi nije bitno kakvi su drugi ljudi koji grle poznanike nego kakav je on.

Ako grli sve poznanike onda to što te kratko zagrlio na rastanku nije značilo ništa..

No ti zbog velike daljine među vama ne možeš znati kakav je on s drugima...jedino da pitaš tu zajedničku poznanicu koja se vozila s vama, ali opet kako da ju to pitaš
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 13:01   #17
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
Tebi nije bitno kakvi su drugi ljudi koji grle poznanike nego kakav je on.

Ako grli sve poznanike onda to što te kratko zagrlio na rastanku nije značilo ništa..

No ti zbog velike daljine među vama ne možeš znati kakav je on s drugima...jedino da pitaš tu zajedničku poznanicu koja se vozila s vama, ali opet kako da ju to pitaš
Nema šanse da ju pitam.
Pa imala sam priliku ta dva dana biti u društvu s još 15-ak ljudi u kojem je bio i on. I bila je još jedna prilika od 4 dana u kojem je skupina bila znatno veća i mahom ljdui koje on zna i nekoliko godina.
Jbga, nisam primjetila da je nekog grlio....ali nisam previše ni obraćala pažnju.
__________________
Vjeruj u sutra ako danas loše ide, budi dobre volje, nasmijan da svi te vide, viči kad te boli, grizi kad te tuku smij se i raduj, svakom uvijek pruži ruku...
zumzička is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 13:45   #18
Autorice koliko imaš godina?
Yoda Bikarbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 13:58   #19
Quote:
zumzička kaže: Pogledaj post
Jbga, nisam primjetila da je nekog grlio....ali nisam previše ni obraćala pažnju.
A čuj, rekla si da ti on dobro izgleda pa vjerujem da bi primjetila da je grlio prijateljice u tom društvu...
Znam i ja da ne možeš pitati tu zajedničku poznanicu, to sam samo na glas razmišljala

Na tvom mjestu ja ne bih propustila zvati ga na kavu dok sam u njegovom mjestu...vidjet ćeš kamo će vas druženje odvesti...
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2020., 15:15   #20
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
A čuj, rekla si da ti on dobro izgleda pa vjerujem da bi primjetila da je grlio prijateljice u tom društvu...
Znam i ja da ne možeš pitati tu zajedničku poznanicu, to sam samo na glas razmišljala

Na tvom mjestu ja ne bih propustila zvati ga na kavu dok sam u njegovom mjestu...vidjet ćeš kamo će vas druženje odvesti...
Nisam ga baš puno promatrala, nisam ga doživljavala previše, ali eto kroz vrijeme počeli više komunicirati i zainteresirao me.

Javit ću mu da dolazim, pa ću bar kavu popiti u dobrom društvu.
Zadnji put kad sam bila, a nisam mu javila, saznao je i došao. Uglavnom, polako...tko zna što je ili nije značio taj zagrljaj.
__________________
Vjeruj u sutra ako danas loše ide, budi dobre volje, nasmijan da svi te vide, viči kad te boli, grizi kad te tuku smij se i raduj, svakom uvijek pruži ruku...
zumzička is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger