Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2021., 23:29   #1
Krediti za zaposlene na određeno

Pozdrav zanima me da li je tko od vas dizao kredit a da je zaposlen na određeno. Suprug i ja imamo stan u kuci,ali je on nesreden,doslovno goli zidovi,nešto materijala i imamo,najveći problem nam je wc napravit jer ga treba doslovno od početka izradit,a za to nemamo novca,a do ljeta se moramo iselit i jednostavno nam se ne ide u podstanare jer živimo na moru i ovdje je pronaći stan noćna mora,a imamo i troje djece i to nam je dodatni minus u pronalaženju stana. Ako tko ima kakvu konkretnu informaciju dobro bi nam došla,ne trebamo neki veliki kredit od 40 do 50 tisuća kn. Unaprijed hvala
Lucy Preston is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2021., 23:51   #2
Pozdrav, probajte u Addiko banci. Imaju Blic kredit, rok otplate je do 5 godina.
Kad Vam ističe ugovor?

Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
leky5197 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2021., 00:09   #3
Quote:
leky5197 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, probajte u Addiko banci. Imaju Blic kredit, rok otplate je do 5 godina.
Kad Vam ističe ugovor?

Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
Ugovor se produžuje na 2 ili 3 mj kako kad
Lucy Preston is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2021., 14:33   #4
Imate možda za ponuditi jamca ili sudužnika, ili sudionika u kreditu?
OTP banka daje kredite za zaposlene na određeno, samo je kredit potrebno otplatiti do kraja isteka ugovora.

Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
leky5197 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2021., 22:54   #5
Kredit, rad na odredeno

Pozdrav,
Dakle, trenutno sam zaposlen na odredeno (ugovor na 3mj) kako to vec ide, prvo mj, pa 3,pa 6...
E sad, zelio bih podici kredit ( bilo koja banka), oko 35k kuna, znaci nenamjenski, gotovina
Posto mi je ovo prvi posao, imaju li banke i dalje onaj uvjet da moram minimalno biti zaposlen 6mj?
Ima li tko kakva iskustva ili je li tko upucen u nesto poput moje situacije.
Zajvaljujem unaprijed.
nesto73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2021., 00:37   #6
Nemaš šanse, naravno ukoliko ne možeš ponuditi jamca/sudužnika.
Mislim, mogao bi dobiti lombardni kredit. => http://bit.ly/Lombardni_KREDIT
No, ako nemaš oročenje ili policu ŽO koja ima otkupnu vrijednost, ništa od toga.
Možeš dobiti i hipotekarni kredit. => http://bit.ly/Hipotekarni_KREDIT
Ako možeš ponuditi hipoteku na nekretninu (ne treba biti tvoja).
leky5197 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2021., 14:54   #7
A da odmah nakon isteka ugovora dobijem za stalno? Jel i dalje uvijet tih 6mj radnog staza.
Mada mislim da su to gluposti, jer ni ugovor za stalno nije neka garancija za siguran posao.
nesto73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2021., 15:18   #8
Trebaš imati barem 6-12 mjeseci bez prekida kod sadašnjeg poslodavca.

Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
leky5197 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2021., 11:45   #9
Uglavnom ne gubite vrijeme na addiko blic jer oni ipak ne daju zaposlenima na određeno. Supruga odbili jer je zaposlen na određeno,ali ako pređe u njihovu banku možda bi i mogao dobit,ali oni to ne mogu garantirat iako na njihovim stranicama pise da ne moraš imat njihov tekuci ni biti zaposlen za stalno. Uglavnom navlakuša da prijeđeš kod njih.
Lucy Preston is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2021., 20:06   #10
Quote:
Lucy Preston kaže: Pogledaj post
Pozdrav zanima me da li je tko od vas dizao kredit a da je zaposlen na određeno. Suprug i ja imamo stan u kuci,ali je on nesreden,doslovno goli zidovi,nešto materijala i imamo,najveći problem nam je wc napravit jer ga treba doslovno od početka izradit,a za to nemamo novca,a do ljeta se moramo iselit i jednostavno nam se ne ide u podstanare jer živimo na moru i ovdje je pronaći stan noćna mora,a imamo i troje djece i to nam je dodatni minus u pronalaženju stana. Ako tko ima kakvu konkretnu informaciju dobro bi nam došla,ne trebamo neki veliki kredit od 40 do 50 tisuća kn. Unaprijed hvala
Da li imate 24 mjeseca u kontinuitetu?
microfilter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2021., 20:20   #11
Quote:
microfilter kaže: Pogledaj post
Da li imate 24 mjeseca u kontinuitetu?
Kao da je bitno,koliko sam čitala nitko nam neće dati kredit sa zaposlenjem na određeno😔
Lucy Preston is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2021., 20:33   #12
Quote:
Lucy Preston kaže: Pogledaj post
Kao da je bitno,koliko sam čitala nitko nam neće dati kredit sa zaposlenjem na određeno😔
Ako ima godinu u kontinuitetu oce PBZ
__________________
La vita è bella :))
PunmijeKsvega is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:28.