Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2017., 09:31   #41
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Meni je prva pomisao da pokušavaju nešto smuljat
To je moja prva i zadnja pomisao. Lažu.

Sviđa mi se tvoje razmišljanje o problematici fotkanja u današnje doba i sviđa mi se taj "rage" Molim još!

Iz iskustva mogu reći da samo žene (jerbo sam češće dobijao fotke od žena nego od muškaraca, jelte) koje se srame svog izgleda ili psihopatije ne šalju frišku i jasnu fotku.

Žene koje kažu "ne šaljem sliku vidjet ćemo se ako ćemo se vidjet" su mi totalno kul i autentične.
Le Clerc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 09:34   #42
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Dosadno mi je, da.
Znam, požalit ću otvaranje teme. Uvijek požalim .

Nije mi jasno zašto mi se ovo desilo više od jednom.
Zašto više od jedne osobe misli da je tak nešto uopće kul?

Znači tipkamo se, hoću spojit facu i tekst. Tužite me .
Fino pitam da izmjenimo slike, mislim i "nisam baš za to" je odgovor. Nije da sam i ja slala svoje svima ikad.

I onda dobiješ fotku uz napomenu da je malo starija. 3-4-5 godina.
Pinkicu.
Treptaj oka.

Jebote, koga briga kak si izgledao/la prije 7 godina? :klap:
Prije 7 godina sam ja imala 20. Koliko god ljudi govorili da izgledam mlađe, ipak ne izgledam kao što sam izgledala tad (jer sam tad izgledala kao da imam 16 ) i poslat takvu sliku je smisla bez.
Prije 3 godine sam bila 20+ kila deblja, koliko je legit poslat i takvu fotku? Ak pošaljem nekom to i onda se idem s njim/om nać uživo ne bude me osoba ni prepoznala

Da se razumijemo ne očekujem friško uslikan selfie isključivo za mene, al u doba sveprisutnih kamera reći da se u tih 3-4-5 godina nisi nijednom poslije uslikao, a da pritom nemaš 70 i slikaš se tek kad unuci donesu one svoje vražje telefone... Ajd ne seri.

Jel i vi to radite?
Zašto to ljudi rade?
Meni je prva pomisao da pokušavaju nešto smuljat.
Eto.

Odlučila sam da kad ak mi se ikad ponovi takva situacijaj (a fakat bi bilo dosta više ) da ću počet slat slike iz djetinjstva.
Ono, sori, tu sam mrvicu mlađa, al kuiš, zadnji put sam se slikala 1997.

Kad vidim tvoj oglas i ovu temu

I na kraju,pitanje za sve.

Vi i potencijalne prijatelje,poznanike sudite po izgledu ?
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 09:35   #43
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Kad vidim tvoj oglas i ovu temu

I na kraju,pitanje za sve.

Vi i potencijalne prijatelje,poznanike sudite po izgledu ?
Ja isključivo po financijskom stanju optuženika.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 09:35   #44
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nego kaj?
200 km za malo seksa?
Skuplja pita od tepsije.
Mislim da su ljudi radili puno više , za puno manje
Quote:
Le Clerc kaže: Pogledaj post

Žene koje kažu "ne šaljem sliku vidjet ćemo se ako ćemo se vidjet" su mi totalno kul i autentične.
To je ok, ukoliko one ne inzistiraju na tvojoj slici, a dobiti njenu je ravno lutriji.
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 09:44   #45
Ne vidim razlog zasto bi neimanje FB profila bilo red flag.
Osobno svoj FB profil ne dajem neznancima.
Sve sto nije F2F upoznavanje sam odustala. Na dejting app sam se osjecala kao komad mesa koji se nudi u izlogu mesnice. I sama sam pocela prosudjivati ljude prema izgledu (sto nije neuobicajeno jer smo svi vizualna bica, ali bojim se da na mjestu gdje nema tona niti mimike lica smo puno limitirani). Ako na kog naletim uzivo, ok. Ako ne, opet ok- sljubila sam se sa samackim nacinom zivota.
Skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 09:46   #46
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Zašto to ljudi rade?
Ima ljudi koji godinama izgledaju isto, a ima i onih koji misle da godinama izgledaju isto.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 09:52   #47
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Onak , nije moguce otvoriti lazni profil. O zivote.
Sve je moguce, ali kao i na forumu, sto duze imas profil ima i vise sadrzaja i vjerodostojnosti.

Sent from my SM-G935F via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 10:08   #48
Ja sam na svakoj svojoj slici sama sebi drukčija. Ne znam. I mislim da bolje ispadnem na slici nego kakva sam uživo i kad se ne koriste filteri. Ne vide mi se sitne borice. Mislim da slike baš i nisu neki vjerodostojni prikaz jer ljudi će poslati sliku di su najbolje ispali zbog ugla slikanja, svjetla...
Ako se s nekim dopisujem čisto zbog dopisivanja nije mi bitno kako izgleda i ne treba mi slika.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 10:11   #49
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
I na kraju,pitanje za sve.

Vi i potencijalne prijatelje,poznanike sudite po izgledu ?
Dva dečka u koja sam bila ful zaljubljena su mi bila odbojna na prvu zbog izgleda, ali nisam ih sudila po tome. Osvojila me njihova energija i karakter.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 10:21   #50
Bilo mi je neugodno na početku, ali sad mi stvarno nije problem poslati sliku. Valda je ljudima previše stalo do tuđeg mišljenja pa su nesigurni u sebe.
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 10:40   #51
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Dva dečka u koja sam bila ful zaljubljena su mi bila odbojna na prvu zbog izgleda, ali nisam ih sudila po tome. Osvojila me njihova energija i karakter.
Ma mene je više "zasmetalo" da dotična postavlja oglase gdje traži osobe za dopisivanje (bilo kojeg spola),a na kraju se svodi na nešto sasvim drugo.

A k tome,još neki drugi komentari gdj bi me trebalo smetati razmjenjivati iskustva/mišljenja s nekom osobom koja mi paše u razgovoru zato kaj je fizički loš ?

Što se tiče energije,općenito mi se sviđa i dobro se je družiti s takvim osobama.

Međutim svaka medalja ima dvije strane,tako da mi nije bio niti problem pomoći na neki način i ovim ostalima tj.barem probao pomoći.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 10:47   #52
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Ma mene je više "zasmetalo" da dotična postavlja oglase gdje traži osobe za dopisivanje (bilo kojeg spola),a na kraju se svodi na nešto sasvim drugo.

A k tome,još neki drugi komentari gdj bi me trebalo smetati razmjenjivati iskustva/mišljenja s nekom osobom koja mi paše u razgovoru zato kaj je fizički loš ?

Što se tiče energije,općenito mi se sviđa i dobro se je družiti s takvim osobama.

Međutim svaka medalja ima dvije strane,tako da mi nije bio niti problem pomoći na neki način i ovim ostalima tj.barem probao pomoći.
Hoce spojit lice i tekst.. šta je u tome loše?

Gle ja kao vjernik i dežurni moralist moram rec da je "ja ne sudim po izgledu" najveći bullshit koji postoji. Naravno da sudimo po izgledu ali to nije presduno (najčešće jel..)
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 11:24   #53
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Sve je moguce, ali kao i na forumu, sto duze imas profil ima i vise sadrzaja i vjerodostojnosti.

Sent from my SM-G935F via Tapatalk
Ljudi godinama dobro glume i lažu i u rl.
Mislis da ne mogu dugorocno u tome biti uspjesni i na forumu ili bilo gdje na netu?
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 11:26   #54
Ja imam jaaaaako malo svojih normalnih fotki
Ništa, moram se početi više fotkati

Kužim da netko ne želi imati fejs jer mu ne treba i ne zna kaj bi s njime.
Ali me živciraju ljudi koji često trebaju nešto na fejsu i onda žicaju ostale da im to pogledaju, a ne žele napraviti svoj fejs jer je fejs grozan, bezveze, kaj već...
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 11:31   #55
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Ljudi godinama dobro glume i lažu i u rl.
Mislis da ne mogu dugorocno u tome biti uspjesni i na forumu ili bilo gdje na netu?
Sumnjam da bi netko radio i odrzavao fejk profil godinama u svrhu plodenja lakovjernih ljudi

Sent from my SM-G935F via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 11:53   #56
Apropo teme, čuvajte se ljudi koji šalju fotke samo glave. U velikom broju slučajeva nešto nije u redu s ostatkom. Iskustvo govori...
MiracleMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 11:58   #57
Quote:
MiracleMan kaže: Pogledaj post
Apropo teme, čuvajte se ljudi koji šalju fotke samo glave. U velikom broju slučajeva nešto nije u redu s ostatkom. Iskustvo govori...
mislis na tezinu ili
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 12:12   #58
Iskreno, kad dođe do te točke da se kao slike razmjenjuju, naprosto dam link na FB profil pa nek si gledaju cijelu selekciju, sve slike od glupiranja po studentskim putovanjima pred kojih 5-6 godina pa do recentnijih "službenih" koje okinu fotografi po stručnim skupovima itd. Tak se odmah zna da ništa ne skrivam...
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 12:17   #59
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
mislis na tezinu ili
Pretežito. Ili preeetežito, ak me kužiš
MiracleMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 12:19   #60
Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
Hoce spojit lice i tekst.. šta je u tome loše?

Gle ja kao vjernik i dežurni moralist moram rec da je "ja ne sudim po izgledu" najveći bullshit koji postoji. Naravno da sudimo po izgledu ali to nije presduno (najčešće jel..)
spojiti lice i tekst, za..dopisivanje?
mda, nothing wrong here, move on...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.