Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2017., 01:54   #81
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Naprimjer kakav isprdak, jel normalan pozdrav isprdak? Najbolje su mi ove princeze kaj traže da ih se zainteresira u prvom kontaktu, pa valjda je to proces koji traje malo duže od prvog kontakta. Slažem se da ni muški nisu puno bolji i rade štetu bildanjem ega ženama, a u biti time samo hoće doći do seksa i tak zajebu te žene i one normalne muške kojima je do ozbiljnijih stvari
Shvaćaš ti da ak pišeš gluposti na forumu (ti, ja, netko trideseti) i onda upadneš nekom na PM ta osoba je slobodna pogledat sve to napisano?

Inicijalni kontakt možda je "bok", ali ona može vidjet puno više o karakteru tog nekog tko je taj bok napisao.

No da, naravno da sam priiinceza i svaštanešto jer očekujem da je muškarac normalan. Neka sam. Nek sam tisuću puta sve najgore i tisuću puta solo ako će me to riješit onih koji ionako mrze žene i smatraju da im je mjesto u kuhinji i da budu kuš.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 02:02   #82
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Shvaćaš ti da ak pišeš gluposti na forumu (ti, ja, netko trideseti) i onda upadneš nekom na PM ta osoba je slobodna pogledat sve to napisano?

Inicijalni kontakt možda je "bok", ali ona može vidjet puno više o karakteru tog nekog tko je taj bok napisao.

No da, naravno da sam priiinceza i svaštanešto jer očekujem da je muškarac normalan. Neka sam. Nek sam tisuću puta sve najgore i tisuću puta solo ako će me to riješit onih koji ionako mrze žene i smatraju da im je mjesto u kuhinji i da budu kuš.
Ne znam jel ovo mene ide, ali ne mrzim žene niti mislim da im je mjesto samo u kuhinji niti moraju biti kuš kaj se mene tiče
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 07:26   #83
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
princeze kaj traže da ih se zainteresira u prvom kontaktu
Nego u kojemu kontaktu netko nekoga, neovisno o podjeli spolova, treba zainteresirati, u dvanaestome?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 11:01   #84
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Ali naci dobrog i normalnog muskarca je pis of kejk :klap:
Vecinu tih dobrih i normalnih koju ja znam zene generalno gledaju kao bica nize vrste.

Bez zajebancije. Aj... istina da su nerdovi, jedva podignu veci speceraj iz konzuma, nisu visoki niti modeli u facama ali u onaj gore opis spadaju.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 11:18   #85
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Vecinu tih dobrih i normalnih koju ja znam zene generalno gledaju kao bica nize vrste.

Bez zajebancije. Aj... istina da su nerdovi, jedva podignu veci speceraj iz konzuma, nisu visoki niti modeli u facama ali u onaj gore opis spadaju.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
A nemaju srece
Dobri I normalni se cesto pobrkaju za dosadne, u tome je problem. Kao I u cinjenici da mnoge zene imaju nerazrijesene daddy issues, pa se cesto zaljubljuju u alkose, nestabilno sjebane tipove itd.
Ja na mojim issuesima radim I sad znam da trebam dobrog I visokog muskarca. Da ide sa mnom u ducan I dodje mi stvari s visokih polica
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 11:33   #86
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
A nemaju srece
Dobri I normalni se cesto pobrkaju za dosadne, u tome je problem. Kao I u cinjenici da mnoge zene imaju nerazrijesene daddy issues, pa se cesto zaljubljuju u alkose, nestabilno sjebane tipove itd.
Ja na mojim issuesima radim I sad znam da trebam dobrog I visokog muskarca. Da ide sa mnom u ducan I dodje mi stvari s visokih polica
Ne pricam sad o "dobrim" i dosadnim ljudima.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.

Zadnje uređivanje 4fun : 27.11.2017. at 11:44.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 12:14   #87
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Ne pricam sad o "dobrim" i dosadnim ljudima.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
O dobrim I cool ljudima pricas? Dosta price, dovedi ih na US
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 13:26   #88
Mislim da je najbolje na sebe natovariti još nekih obaveza i ne biti na tim stranicama, da uopće ne razmišljaš o ljubavnom polju. Možeš postati samo isfrustriran ako visiš na njima a nema nikakvog pomaka. I još ćeš samog sebe uvjeriti da je do tebe iako možda nije.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 13:51   #89
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
A nemaju srece
Dobri I normalni se cesto pobrkaju za dosadne, u tome je problem. Kao I u cinjenici da mnoge zene imaju nerazrijesene daddy issues, pa se cesto zaljubljuju u alkose, nestabilno sjebane tipove itd.
Ja na mojim issuesima radim I sad znam da trebam dobrog I visokog muskarca. Da ide sa mnom u ducan I dodje mi stvari s visokih polica
Otkad sam na forumu, pojam dobar dečko mi je postao shady.

Nemam sreće s curama jer sam dooobar, ali ću kao ljigava lasica ulaziti u svačiji inbox dok ne dođem do pičke i raditi to na svoj dosadan način dok neka barem od dosade i muke ne pristane. A sve to jer sam jako dobar. Dobar sam, znate.

Radije bih se onda s zabavila s origigi kretenom.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 13:54   #90
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Otkad sam na forumu, pojam dobar dečko mi je postao shady.:
THIS!!

Forum mi je uspio pokvarit pojam dobrog dečka.
I onda kad upoznam nekog tko je ekšli dobar i poželim mu to reći kao kompliment probudi mi se crvić u glavi koji kaže "jel ti to njega uspoređuješ sa svim onim krkanima iza maske". Pa onda ne dajem komplimente više .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 13:57   #91
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
THIS!!

Forum mi je uspio pokvarit pojam dobrog dečka.
I onda kad upoznam nekog tko je ekšli dobar i poželim mu to reći kao kompliment probudi mi se crvić u glavi koji kaže "jel ti to njega uspoređuješ sa svim onim krkanima iza maske". Pa onda ne dajem komplimente više .
Meni se malo počelo povraćati od tih dobrih. "Dobrih". A nije da sam se jebala s njima ili nešto pa zato Jednostavno to više ne mogu slušati.

I ono, da, nekad za nekog pomislim da je dobar dečko. Ali ne na taj način. To se vidi, ne treba ti neonska reklama i megafon da okolo trubiš da si dobar.
A i to što kažeš, sve me strah da ne uvrijedim koga time.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:01   #92
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Otkad sam na forumu, pojam dobar dečko mi je postao shady.

Nemam sreće s curama jer sam dooobar, ali ću kao ljigava lasica ulaziti u svačiji inbox dok ne dođem do pičke i raditi to na svoj dosadan način dok neka barem od dosade i muke ne pristane. A sve to jer sam jako dobar. Dobar sam, znate.

Radije bih se onda s zabavila s origigi kretenom.
Ja pricam o normalnim I dobrima. Ne o dobrim forumasima
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:03   #93
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Ja pricam o normalnim I dobrima. Ne o dobrim forumasima
Ma daj, šta ti je, ti misliš da to postoji? To u ovim Hallmark filmovima kad se žena shrvana kretenima vrati u svoje malo selo pa nađe nekog samozatajnog farmera i onda kite bor i to.














Zezam se.
Malo.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:07   #94
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nego u kojemu kontaktu netko nekoga, neovisno o podjeli spolova, treba zainteresirati, u dvanaestome?
Pa tek u nekakvoj razmjeni bar desetak rečenica možeš vidjeti djelomično o kakvoj osobi se radi, za prvi kontakt bi trebao biti dovoljan pozdrav i poziv za upoznavanje.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:07   #95
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ma daj, šta ti je, ti misliš da to postoji? To u ovim Hallmark filmovima kad se žena shrvana kretenima vrati u svoje malo selo pa nađe nekog samozatajnog farmera i onda kite bor i to.
samozatajni ?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:09   #96
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
samozatajni ?
Pa ono, engleski farmeri, stajaznam, sta os, da, gledam hallmark filmove pred Bozic, sta cu drugo u svom selu radit?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:20   #97
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pa ono, engleski farmeri, stajaznam, sta os, da, gledam hallmark filmove pred Bozic, sta cu drugo u svom selu radit?
pa eto, vratila si se u selo... :klap:
pola scenarija obavljeno, cekamo razvoj daljnje situacije... al moras izac van i vuci neke teske kese iz ducana ili sjest ispred kuce i sadit cvijece ... inace, ne uklapas se u scenario tog filma preslikanog u RL
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:27   #98
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
pa eto, vratila si se u selo... :klap:
pola scenarija obavljeno, cekamo razvoj daljnje situacije... al moras izac van i vuci neke teske kese iz ducana ili sjest ispred kuce i sadit cvijece ... inace, ne uklapas se u scenario tog filma preslikanog u RL
Grlila sam soba.

Nah, to nije moj ovozimski scenarij. Samo ukazujem na dobre dečke.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:28   #99
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Grlila sam soba.

Nah, to nije moj ovozimski scenarij. Samo ukazujem na dobre dečke.
a di su fine cure?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:29   #100
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
a di su fine cure?
Pa bar ti znaš da toga u našem selu nema.

Možda gore kod tebe.
Možda tu na forumu.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.