Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2017., 00:09   #41
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Misliš na one koji se moraju napiti da bi smogli hrabrosti uletiti pa frfljaju i imaju problema s ravnotežom? Ili misliš na one koji ti uzmu broj telefona i onda te zovu u 6.3o da dođeš do njih jer su se tada vratili iz vana i oni bi se malo zabavili? Ili na one koji ti ulete a onda saznaš da ih doma cura čeka?
Ne, mislim baš na one kako sam i napisao, koji uletavaju i dobivaju odjebe, a dobivaju ih očito zato jer žene znaju sve navedeno i prije nego što su im uletjeli. Svi su oni takvi otprilike onoliko koliko su i sve žene koje izlaze vani drolje (iako nemam ništa protiv tzv. drolja, naprotiv, izuzetno ih cijenim i kao žene i kao osobe ).
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:10   #42
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Napisao sam da su dobri, ne idealni.
Beskičmenjaštvo prvenstveno vidim kao neimanje stava, a ne kao nesposobnost da se osoba izbori sama za sebe.
zadnja recenica prica o nesposobnim ljudima. to je bas odbojno.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:10   #43
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Nece te voljeti njegovi novci nego on, ali eto ti novci su samo dokaz kako je on kvalitetan čovjek, vrijedan i sposoban, tako zena nece reci bitno da ima pare, vec da je ambiciozan, a eto iz toga dolaze pare
Tema je kvalitetna osoba, a ne kvalitetan zaposlenik
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:14   #44
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post

Posto većina zivi u hrvatskoj ili negdje na balkanu, pricamo o uvjetima tu, ne kako je negdje gdje se vodi rat, ali jasno mi je Zasto ne zelis priznati ono sto sam rekao, ono kada se to kaze dobiva se negativna konotacija, a realno to je tako. Brzo bi ti njemu rekla da ti nisi neka klinika i da se ti neces vucarati po nekim plazama, klupama i slično vec da ti u tim godinama zaslužujes nesto bolje
A ja sam baš jučer razmišljala kako nam je bilo lijepo kad smo počeli dejtati i kad nije imao posao pa smo ležali ko srednjoškolci na zidu na molo longu i pričali o svemu jer smo se tek upoznavali. Nije bitno di, bitno je društvo.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:15   #45
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
zadnja recenica prica o nesposobnim ljudima. to je bas odbojno.
Zašto bi povučena osoba nužno bila i nekvalitetna?
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:15   #46
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Ako je to za tebe samo osnova onda stvarno imaš visoke kriterije za kvalitetne osobe... Koje osobine mora osoba pored ovih osnovnih imati?
nemam definirano.
valjda sve to, ali pojacano.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:17   #47
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Većinom su muški ti koje pizde oko toga ako mu žena zarađuje više.
Jer smo na brdovitom Balkanu.

Ambicija se može vidjet i kroz sasvim neprofitabilna zanimanja. Bar ovo što ti opisuješ kao takva.
Oš primjer?
Učitelj.
Pa kada im zena nabija na nos, kakav si to muškarac kada ja zarađujem vise od tebe, pogledaju muza od Ivane, a ne ti, onda bas cudno Zasto bi netko pizdio na to

Učitelj nije ambiciozan, realno u skolama većinom rade ljudi koji nisu sposobni za privatni sektor, ili im se jednostavno neda, ono radije ce puno manju plaću ali vise slobodnog vremena , manju odgovornost, manje posla.

Price da je to plemenito zanimanje , i da se ti ljudi zrtvuju za opće dobro su skuplje price
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:19   #48
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
nisu bas kvalitetni ako se ne znaju izboriti za sebe.
za dobar zivot moras voljeti sebe, a voljet sebe ne dat se gaziti, ali to ni ne znaci biti silan.
beskicmenjastvo i agresija su bljak.
Izboriti se za sebe i ne dat se gaziti nisu dvije iste stvari. Gaziti se nikad nisam dala, a da sam se znala izboriti za sebe uvijek..... ne baš. Danas je to sinonim za muljanje, varanje, laganje, korupciju, a tu igru odbijam igrati. Stvar je principa i ponosa. Neki bi me nazvali pasivnom, ali nikad se nisam voljela gurati I nametati. Gle, tu sam, znam to i to, mogu to i to i ako ti to nije dovoljno ima još vrata kroz koja mogu proći.

Po pitanju osnova uvijek polazim od sebe, kao što to svi radimo uglavnom. No uvijek se iznenadim među ljudima, mislim da je nešto normalno, uvriježeno pa ispadne da nije. Neko sam vrijeme radila u dućanu, puno me kupaca i kolega pohvalilo kako sam ljubazna. To se toliko naglašavalo kao da je ljubaznost neki endem, a meni dolazi prirodno. Zašto TI nisi ljubazan?

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:19   #49
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ne, mislim baš na one kako sam i napisao, koji uletavaju i dobivaju odjebe, a dobivaju ih očito zato jer žene znaju sve navedeno i prije nego što su im uletjeli. Svi su oni takvi otprilike onoliko koliko su i sve žene koje izlaze vani drolje (iako nemam ništa protiv tzv. drolja, naprotiv, izuzetno ih cijenim i kao žene i kao osobe ).
Žao mi je da zbog nekih umišljenih balavica koje su te odjebale sad imaš takvo mišljenje općenito o ženama. Moje cure su normalne i uvijek spremne za zezanciju i priču, ali njima uleti netko jednom u 6 mjeseci ili jednom u tri godine. A one stvarno jesu kvalitetne osobe.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:20   #50
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Većinom su muški ti koje pizde oko toga ako mu žena zarađuje više.
Jer smo na brdovitom Balkanu.

Ambicija se može vidjet i kroz sasvim neprofitabilna zanimanja. Bar ovo što ti opisuješ kao takva.
Oš primjer?
Učitelj.
moje iskustvo je da cesce zeni smeta ako muskarac manje zaradjuje.
osobno i od ljudi koje poznajem.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:21   #51
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Pa kada im zena nabija na nos, kakav si to muškarac kada ja zarađujem vise od tebe, pogledaju muza od Ivane, a ne ti, onda bas cudno Zasto bi netko pizdio na to

Učitelj nije ambiciozan, realno u skolama većinom rade ljudi koji nisu sposobni za privatni sektor, ili im se jednostavno neda, ono radije ce puno manju plaću ali vise slobodnog vremena , manju odgovornost, manje posla.

Price da je to plemenito zanimanje , i da se ti ljudi zrtvuju za opće dobro su skuplje price
Natrpao si hrpu generalizacija i projekcija.

Veliku većinu muških će ekipa u birtiji zajebavat jer mu je žena uspješnija od njega. Pričamo o krkanima jer očito jedino o ekstremima ti možeš.

Ovo za učitelje - ti si učitelj? Ne samo da si učitelj nego si SVAKI učitelj, pa da znaš koliko je tko osobno ambiciozan i motiviran oko svog posla?

Opet ti post pršti frustracijama.

Schillaj se, razmisli malo izvan svoje kutijice šibica i onda ćemo moć ponovno pričat. Do tad
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:22   #52
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Zašto bi povučena osoba nužno bila i nekvalitetna?
povucenost nema veze sa snalazljivoscu i imanjem kicme.
tj ima, oni koji nemaju kicmu i nisu snalazljivi su najcesce povuceni, ali nisu svi povuceni takvi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:22   #53
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
kvalitetni ljudi ne glumataju i spremni su pokazati slabosti i mane od pocetka, vecina servira idealnog sebe, a kasnije pokazu pravo lice.

problem je da su nam takvi koji se skrivaju na pocetku i najprivlacniji jer ulazu trud u lazno predstavljanje.
mnogi i nesvjesno, a to je jos gore.
Meni nije jasni što netko ima od toga da glumata. Ne možeš stalno glumatati.

Ex, dobro tema, a i sviđa mi se opis od flyene.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:23   #54
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
povucenost nema veze sa snalazljivoscu i imanjem kicme.
tj ima, oni koji nemaju kicmu i nisu snalazljivi su najcesce povuceni, ali nisu svi povuceni takvi.
Što opet ne znači da nisu kvalitetne osobe.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:24   #55
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
A ja sam baš jučer razmišljala kako nam je bilo lijepo kad smo počeli dejtati i kad nije imao posao pa smo ležali ko srednjoškolci na zidu na molo longu i pričali o svemu jer smo se tek upoznavali. Nije bitno di, bitno je društvo.
Ja se slažem s tim, eto samo se to društvo određuje kroz neke stvari, od izgleda, posla, obrazovanja, vještina
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:25   #56
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Izboriti se za sebe i ne dat se gaziti nisu dvije iste stvari. Gaziti se nikad nisam dala, a da sam se znala izboriti za sebe uvijek..... ne baš. Danas je to sinonim za muljanje, varanje, laganje, korupciju, a tu igru odbijam igrati. Stvar je principa i ponosa. Neki bi me nazvali pasivnom, ali nikad se nisam voljela gurati I nametati. Gle, tu sam, znam to i to, mogu to i to i ako ti to nije dovoljno ima još vrata kroz koja mogu proći.

Po pitanju osnova uvijek polazim od sebe, kao što to svi radimo uglavnom. No uvijek se iznenadim među ljudima, mislim da je nešto normalno, uvriježeno pa ispadne da nije. Neko sam vrijeme radila u dućanu, puno me kupaca i kolega pohvalilo kako sam ljubazna. To se toliko naglašavalo kao da je ljubaznost neki endem, a meni dolazi prirodno. Zašto TI nisi ljubazan?

Via Tapatalk
meni izboriti se za sebe npr znaci traziti da me se lijepo zamoli da radim za vikend, a ne da se to od mene ocekuje. onda fino dobijem i bonus i vise me postuju na poslu. oni koji to rade bespogovorno, ne dobiju nista ili dobiju puno manje od mene, a mozda rade i vise.
to je samo jedan primjer.

laktarenje je pak ruzna osobina.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:27   #57
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post

Učitelj nije ambiciozan, realno u skolama većinom rade ljudi koji nisu sposobni za privatni sektor, ili im se jednostavno neda, ono radije ce puno manju plaću ali vise slobodnog vremena , manju odgovornost, manje posla.

Price da je to plemenito zanimanje , i da se ti ljudi zrtvuju za opće dobro su skuplje price
Oh vidi, jos jedan koji kaka po prosvjetnim radnicima
Iz prve ruke tvrdim da si debelo u krivu.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:27   #58
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Meni nije jasni što netko ima od toga da glumata. Ne možeš stalno glumatati.

Ex, dobro tema, a i sviđa mi se opis od flyene.
ali vecina to ipak radi, ali ce ista ta vecina reci da to ne rade.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:30   #59
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Što opet ne znači da nisu kvalitetne osobe.
u najmanju ruku bi mi bili bezvezni, a to je, ako se mene pita, nekvalitetno.

jesu li iznervirani zato jer su tolko "dobri" i zato kaj drugi dobiju vise?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:30   #60
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Natrpao si hrpu generalizacija i projekcija.

Veliku većinu muških će ekipa u birtiji zajebavat jer mu je žena uspješnija od njega. Pričamo o krkanima jer očito jedino o ekstremima ti možeš.

Ovo za učitelje - ti si učitelj? Ne samo da si učitelj nego si SVAKI učitelj, pa da znaš koliko je tko osobno ambiciozan i motiviran oko svog posla?

Opet ti post pršti frustracijama.

Schillaj se, razmisli malo izvan svoje kutijice šibica i onda ćemo moć ponovno pričat. Do tad

Ti si učiteljica, pa znas da su to većinom ljudi koji se zrtvuju za opće dobro, prosao osnovnu, srednju faks, poucen nekim iskustvom to govorim, a i ono poznam par ljudi koji rade u skoli

Ako se ti redovito kljukas tabletama nisi dosla do toga da možes ljudima davati dijagnoze probaj malo stati, možda ce ti se um malo pročistiti pa neces biti toliko bahata, pa ces ujedno postati i kvalitetnija osoba
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:07.