Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 12:29   #21
Ne kužim poantu, praktički se niti ne poznajete osim ovog online dopisivanja i vidio si je samo jednom.
Ako si već siguran kao što si napisao da ima kemije onda pitaj otvoreno,dal misli da bi moglo biti šta između vas dvoje
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:32   #22
Quote:
donto kaže: Pogledaj post
misliš na profil. Evo stvarno nisam bio gore.
Ali iskreno mi reci da li si je jos koji put pozvao na dejt? I koju izliku ti je dala da nece?

Jer zena kada hoce i zanimljiv si joj naci ce vremena da se nadje sa tobom na kavu.
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:36   #23
Quote:
TechB0ne kaže: Pogledaj post
Ne kužim poantu, praktički se niti ne poznajete osim ovog online dopisivanja i vidio si je samo jednom.
Ako si već siguran kao što si napisao da ima kemije onda pitaj otvoreno,dal misli da bi moglo biti šta između vas dvoje
Ne treba pitati,ako ona izbjegava novi dejt a ima vremena za badoo i dopisivanja to dovoljno govori da bullshita i da nije zainteresirana
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:37   #24
Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Ne treba pitati,ako ona izbjegava novi dejt a ima vremena za badoo i dopisivanja to dovoljno govori da bullshita i da nije zainteresirana
Nekom je potrebna potvrda da krene dalje.
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:39   #25
supak ili troll
ne znas kaj je gore, a obicno je tesko naci i razliku
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:41   #26
Quote:
TechB0ne kaže: Pogledaj post
Nekom je potrebna potvrda da krene dalje.
Istina je
Ali bezveze da sebe degradira sa takvim pitanjem.Ako ona izbjegava dejt onda bolje neka bude frajer i neka joj napise da se sinoc nasao sa nekom plavusom i da je frcalo na sve strane od kemije i strasti,jedva se covjek probudio ujutro od iscrpljenosti..I neka joj zahvali na tome sto se nije nasla sa njime jer eto nebi upoznao ovu seksi bombu haha
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:48   #27
Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Istina je
Ali bezveze da sebe degradira sa takvim pitanjem.Ako ona izbjegava dejt onda bolje neka bude frajer i neka joj napise da se sinoc nasao sa nekom plavusom i da je frcalo na sve strane od kemije i strasti,jedva se covjek probudio ujutro od iscrpljenosti..I neka joj zahvali na tome sto se nije nasla sa njime jer eto nebi upoznao ovu seksi bombu haha
Haha a bude si napravio samo sranje s tim, slagat će sam sebe. Onda kad bude fail i sa drugom curom ,samopouzdanje će samo past u vodu.

Najbolje je hoćeš/nećeš i doviđenja
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:54   #28
Quote:
donto kaže: Pogledaj post
Znam da je ružno, ali loše sam se osjećao i nisam izdržao. Morao sam provjeriti.

Uglavnom sad je opcija ili nestati ili joj reći nešto prije "prekida". Uglavnom me ljuti to što se ona dalje pravi da je sve u redu, ništa nije bilo i zavlači me. Ovako ako se ne vidi u tome nikome ništa, neće biti ništa jer nije nitko nikome ništa dužan.
"Nestati" nikad ne bi smjela biti opcija u međuljudskim odnosima odraslih ljudi.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:55   #29
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Jedna kava u 2 mjeseca mi ne zvuči baš tako super, čak i da je ugasila profil.
Ja sam skuzila da su se oni prvo dopisivali neko vrijeme pa onda otisli na kavu pa nastavili komunikaciju nakon kave.
Al da, ako je od kave proslo vise od 10-ak dana i nitko nije inicirao sljedecu, onda nista od toga imala ona profil ili ne.
Mozda je ocekivala da on prvi predlozi drugi sastanak, a kako se nista nije dogadalo, otpisala ga je.


Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Jer zena kada hoce i zanimljiv si joj naci ce vremena da se nadje sa tobom na kavu.
Pa da. Ili ne ceka nego ga ona pozove.

Ovdje ima pasivnosti i s njegove i s njene strane. Da se na prvom dejtu dogodio nekakav crush kao sto autor navodi, valjda bi onda brzo doslo i do drugog susreta.


Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:55   #30
Quote:
TechB0ne kaže: Pogledaj post
Haha a bude si napravio samo sranje s tim, slagat će sam sebe. Onda kad bude fail i sa drugom curom samopouzdanje će samo past u vodu.

Najbolje je hoćeš/nećeš i doviđenja
Istina i slazem se sa tobom.
Zato je on trebao nju pozvati na dejt odmah nakon par dana (kino,kava itd)..
Pitat je kada joj odgovara danas/sutra i u koliko sati?
I po tome bi znao,i kada bi drugi put pao poljubac,zagrljaj to bi mu bila potvrda da joj se svidja.
Sa time da prije nego sto se pozdrave sa dejta pita kada ce se opet vidjeti..
Ako je njoj ljepo na dejtu,htjet ce ga ponoviti,ako osjeti strast jedva ce cekati da se opet vide..
Moguce je da je u guzvi nekoj ali to ce onda sama reci i opravdat se,i znat ces po nacinu na koji ce to reci da li te izbjegava ili stvarno je zena u guzvi..
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:00   #31
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Ja sam skuzila da su se oni prvo dopisivali neko vrijeme pa onda otisli na kavu pa nastavili komunikaciju nakon kave.
Al da, ako je od kave proslo vise od 10-ak dana i nitko nije inicirao sljedecu, onda nista od toga imala ona profil ili ne.
Mozda je ocekivala da on prvi predlozi drugi sastanak, a kako se nista nije dogadalo, otpisala ga je.




Pa da. Ili ne ceka nego ga ona pozove.

Ovdje ima pasivnosti i s njegove i s njene strane. Da se na prvom dejtu dogodio nekakav crush kao sto autor navodi, valjda bi onda brzo doslo i do drugog susreta.


Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegg Bundy- slazem se sa tobom u potpunosti..
Da je bio crash vec bi oni bili na sljedecem dejtu.Vjerojatno je ona i cekala drugi poziv ali cim se dulji postane kamilica...
A moguce je da je i ona izbjegavala taj drugi susret.
Tko kaze da ona nije bila ne dejtu sa nekim drugim prije njega pa ih je naknadno usporedjivala i nakraju se odlucila za tog drugog
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:03   #32
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Ja sam skuzila da su se oni prvo dopisivali neko vrijeme pa onda otisli na kavu pa nastavili komunikaciju nakon kave.
Al da, ako je od kave proslo vise od 10-ak dana i nitko nije inicirao sljedecu, onda nista od toga imala ona profil ili ne.
Mozda je ocekivala da on prvi predlozi drugi sastanak, a kako se nista nije dogadalo, otpisala ga je.
Meni je u svakom slučaju to puno vremena za jednu kavu. Možda su se dopisivali mjesec i pol prije toga pa onda kava, ali onda mi je čudno zašto toliko do prve kave i zašto autor već razmišlja o vezi.
I zanima i mene kad je ta kava bila i što je sad s daljnjim planovima.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:03   #33
Zbog ovakvih bedaka i ne možeš naći ženu preko interneta. Svaku normalnu potjeraju. Najbolje je što frajer kuži da je čudan u svojim zahtjevima i nema hrabrosti "suočiti" ju s njenim preeevelikim grijehom. Zato trola nas ovdje.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:14   #34
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Meni je u svakom slučaju to puno vremena za jednu kavu. Možda su se dopisivali mjesec i pol prije toga pa onda kava, ali onda mi je čudno zašto toliko do prve kave i zašto autor već razmišlja o vezi.
I zanima i mene kad je ta kava bila i što je sad s daljnjim planovima.
Ma fali hrpa informacija.

Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Najbolje je što frajer kuži da je čudan u svojim zahtjevima i nema hrabrosti "suočiti" ju s njenim preeevelikim grijehom. Zato trola nas ovdje.
Mene fascinira kako je ulozio vrijeme i trud da napravi fejk profil i spijunira curu, a nije joj se mogao javiti i pozvat je na drugu kavu.



Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:15   #35
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Zbog ovakvih bedaka i ne možeš naći ženu preko interneta. Svaku normalnu potjeraju. Najbolje je što frajer kuži da je čudan u svojim zahtjevima i nema hrabrosti "suočiti" ju s njenim preeevelikim grijehom. Zato trola nas ovdje.
Ma gle,razumijem kada je netko hipersenzibilan i odmah skace i raduje se necemu unaprijed,gleda pozitivno na ishod,zaljubi se brzo i takav je slucaj tu sa autorom ove teme.

Primjer ,imam frenda koji cim mu se neka cura javi preko fejsa on odmah misli da se ona pali na njega..Krene razgovor prijateljski a on vec sav sretan,vec gleda kako ce sa njome biti sretan u vezi,gleda vec kako ce im biti ljepa djeca itd..
Jednom je nakon drugog dejta rekao curi da ce im biti djeca kao kolacici..Zenska normalno da je nestala,i da joj se svidjao tip je zajebao,malo je pre brz i pre entuzijastican i preoptimistican za svaku..

Zato bolje prolaze ljudi koji su down to earth,koji ne brzaju sa zakljuccima i koji se polako zaljubljivaju ili koji se ne prepuste odmah euforiji sta ce i kako ce biti,korak po korak ali sigurnim stopama onda se i manje povrijedis
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:40   #36
Autore promijenio si mi percepciju laži
salomee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 15:54   #37
Meni je cudno kako autor misli da i ona mora biti na istom stupnju zainteresovanosti kao on. Mozda joj je on samo OK, a on vec krenuo u svatove. I to sa spijuniranjem njenog profila i laznim profilom, sto mi lici na control freaka i to posle samo dva meseca dopisivanja i posle samo jedne kafe. Osim toga, ne odgovara na pitanja koja su mu postavljena ovde, pa se pitam, da li mu je samo dosadno, pa fejka teme na forumu?
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:27   #38
nadam se da je postavljač loš troll
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:09   #39
Ajde recimo da lik nije trol, izuzev 1-2 odgovora, naletio je na ne bas friendly komentare/odgovore.
Zar je tesko dati konstruktivan komentar (kao sto je npr Nyxter dao)?
Skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:16   #40
u stvari da, tesko je
situacija je prilicno cista i jasna, za bilo koga kome se iq ne natjece s brojem cipela
ljudi se upoznali, tipkali, nasli na kavi i - to je to
dalje ako netko od njih ne zeli nastaviti, kaze se bok i gotova prica
mozda je do mene, ali ja stvarno ne vidim kaj je ovdje upitno ili problematicno
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:16.