Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2006., 23:07   #1
Putovnica RH

evo nisam znao di da stavim ovaj thread, pa sam mislio da bi ovo bilo najprikladnije mjesto zato
evo ovako za 2 tjedna tj vikend poslje sljedeceg idem u austriju i to na 1 dan, problem je u tome da je meni istekla putovnica i trebao bih ju izvadit nanovo, sto prakticki ne stignem u tako malo vremenu, e sada cuo sam da na mupu u petrinjskoj gdje izdaju putovnice mogu dofurat potvrdu iz agencije da idem na put i da mi u roku od par dana izdaju putovnicu, da dodjem u ovu agenciju najvjerovatnije bi me odjebali jel je to prakticki jednodnevni izlet i karta se kupuje par dana prije putovanja e sada....postoji li neki nacin da mi putovnica bude gotova za manje od 2 tjedna
__________________
West Side Crew
Shpaolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 23:11   #2
Quote:
Shpaolin kaže:
evo nisam znao di da stavim ovaj thread, pa sam mislio da bi ovo bilo najprikladnije mjesto zato
evo ovako za 2 tjedna tj vikend poslje sljedeceg idem u austriju i to na 1 dan, problem je u tome da je meni istekla putovnica i trebao bih ju izvadit nanovo, sto prakticki ne stignem u tako malo vremenu, e sada cuo sam da na mupu u petrinjskoj gdje izdaju putovnice mogu dofurat potvrdu iz agencije da idem na put i da mi u roku od par dana izdaju putovnicu, da dodjem u ovu agenciju najvjerovatnije bi me odjebali jel je to prakticki jednodnevni izlet i karta se kupuje par dana prije putovanja e sada....postoji li neki nacin da mi putovnica bude gotova za manje od 2 tjedna
Mozda je najbolje da ti firma u kojoj radis napise pozurnicu.
Neznadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 23:13   #3
Ako ti je netko umro i ako imaš potvrdu od firme da ideš na put, tako možeš dobiti brže...
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 00:35   #4
ne radim, i srecom mi nije nitko umro , kaj ne postoji neki drugi nacin, cini se da cu ipak morat povuc veze
__________________
West Side Crew
Shpaolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 01:31   #5
Quote:
Shpaolin kaže:
ne radim, i srecom mi nije nitko umro , kaj ne postoji neki drugi nacin, cini se da cu ipak morat povuc veze
ma nemaš beda ne treba ti nitko potvrđivati ništa...pomoglo bi da imaš kakvu kartu ili nešto...reci da ideš na službeni put....tam imaju dosta razumijevanja....

ja sam banuo dan prije putovanja....bila je gotova idući dan...
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 09:54   #6
To ti stavrno nije teško za dobit. Napišeš pismeni zahtjev da ideš npr. u privatni posjet nekom svom koji je bolestan ili sl. To ti nitko ne provjerava, njima je jedino važno da imaju tvoj zahtjev priložen u predmetu. Naravno da nećeš napisat da ideš malo na izlet, ali neki ozbiljniji razlog puta prihvaćaju bez beda.
splicanka4zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 10:22   #7
Quote:
Shpaolin kaže:
evo nisam znao di da stavim ovaj thread, pa sam mislio da bi ovo bilo najprikladnije mjesto zato
evo ovako za 2 tjedna tj vikend poslje sljedeceg idem u austriju i to na 1 dan, problem je u tome da je meni istekla putovnica i trebao bih ju izvadit nanovo, sto prakticki ne stignem u tako malo vremenu, e sada cuo sam da na mupu u petrinjskoj gdje izdaju putovnice mogu dofurat potvrdu iz agencije da idem na put i da mi u roku od par dana izdaju putovnicu, da dodjem u ovu agenciju najvjerovatnije bi me odjebali jel je to prakticki jednodnevni izlet i karta se kupuje par dana prije putovanja e sada....postoji li neki nacin da mi putovnica bude gotova za manje od 2 tjedna
Ma trebas samo zahtjev za hitno izdavanje i trebala bi ti bit gotova za par dana.
FW190 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 11:04   #8
a taj zahtjev kosta skuplje ili....jel znam daj je prije bilo ako se ne sjecam da se brza putovnica i skuplje placa, hvala na odgovorima sutra cu otic pa vidjet
__________________
West Side Crew
Shpaolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 21:10   #9
PUTOVNICA--ZA 1 tjedan?

Zanima me mogu li dobit ikako putovnicu za max 2tj?naime stara mi istekla a trebam na put za 2tj ?Nije to sad jako hitan put al svejedno moram otić..Jel traže kakav dokaz?ima li kakva caka, ako ko zna..fakat mi je bitno
chamonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 21:13   #10
ja sam dobila za par dana. otisla sam u neki ured i srala da moram na sprovod u francusku.
probaj...može se...
__________________
Bolje biti loš original nego dobra kopija ...
blink_blink is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 22:27   #11
Ako radis zamoli u firmi da ti napisu dopis u kojem pise da ti putovnica treba zbog sluzbenog puta u inozemstvo. Bit ce ti gotova iduci dan.
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 00:03   #12
Mozes traziti hitni postupak, mislim da se nesto sitno placa, pa dobijes za par dana. Osnova htinog postupka je tvoja izjava da ti hitno treba, ne moras nisiti neke nebolozne potvrde od uprave vodovoda Puscje Bistre.
Arslan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 00:04   #13
Quote:
chamonix kaže:
Zanima me mogu li dobit ikako putovnicu za max 2tj?naime stara mi istekla a trebam na put za 2tj ?Nije to sad jako hitan put al svejedno moram otić..Jel traže kakav dokaz?ima li kakva caka, ako ko zna..fakat mi je bitno
pozurniica od firme
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 15:08   #14
pa koliko se sad čeka na putovnicu? prije je bilo max 2 tjedna

inače sa bilo kakvom potvrdom o putu ili sl. odeš u zagreb u petrinjsku
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 20:10   #15
Quote:
Arslan kaže:
Mozes traziti hitni postupak, mislim da se nesto sitno placa, pa dobijes za par dana. Osnova htinog postupka je tvoja izjava da ti hitno treba, ne moras nisiti neke nebolozne potvrde od uprave vodovoda Puscje Bistre.
Jel to ziher?? Onda bi tak svatko mogao da samo na temelju izjave o hitnosti je dobije....
chamonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 20:12   #16
U petrinjsku ?to je tam prek puta jurišićeve?kome se moram obratit ako znaš..malo mi blesavo sam tak banut; "e meni treba sutra putovnica"..
chamonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 20:51   #17
imaš šalter PUTOVNICE
tamo će ti sve reći
radi od 7 do 7 navečer, ako se ne varam
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 16:45   #18
Imam i ja jedno pitanje o putovnimcama, da ne otvaram novi topic.
Evo, ja sam prije par dana predao zahtjev za novu putovnicu medutim saznao sam da na brod trebam ranije nego sta je bilo planirano.
Imam potvrdu sa broda da moram doci taj i taj dan medutim ne znam sta da napravim kako sam prijavu vec predao.
Mogu li otici u Zagreb na salter i objasniti situaciju? Zna li netko sta da napravim?

Hvala...
An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2006., 13:32   #19
Brza izrada putovnice?

važno je, hitno je, a znam neke ljude koji su sredili izradu putovnice u jedan dan (bez nekih "veza") - nažalost, te ljude ne mogu nazvat i pitat kako
tako...bit ću zahvalan ako mi netko da više informacija o tome jerbo bi sutra navečer trebao krenut na put
__________________
- I represent, I hold it down in the streets!

- Oh, you're gravity?
swisseyed is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2006., 13:46   #20
Moraš imati dobar razlog zašto ti putovnica treba u roku od 24 sata i potvrdu toga. Znači ak ideš na sprovod, vjerojatno treba osmrtnica/smrtni list, ak je službeno putovanje onda potvrdu od šefa....
Vade se u Petrinjskoj u Zg...
Ja nisam još vadila putovnicu da je nešto tako hitno pa su informacije sve iz druge ruke, možda se javi netko tko je to već prošao pa zna više. Ili nazovi u Petrinjsku pa će ti sve točno reći.
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:58.