Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2017., 11:33   #1221
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
ma naravno, ovdje se pise svasta, npr., pise se o skalarnom vektoru, kvadratu u 3D, Suncu-kristalu. o elektronima koji struzu po protonima u atomu, o tome da se elektromagnetski valovi ne mogu gibati kroz vakuum,...
mozda je boje da procitas svojih 5 , zbog budalastina, zakljucanih tema pa ces vidjeti sto sve ima na alternativi...

a da? je li to onaj PDF gdje si zbog idiotizama trajno baniran?

da rocky, za razliku od tebe, ja to odavno znam, cak sam ti vec jednom o tome pisao...ali i tu je bilo rijec o broju zapisanom u obliku potencije pa valjda nisi shvatio.
uglavnom, vidi se da nisu samo dvojn razlomci problem, vidljivo je da je problem i dijeljenje potencija.
ali evo...potencije jednakih baza dijele se tako da se baza prepise a eksponenti oduzmu=> 10^30/10^24= 10^(30-24)=10^6
onaj filing kad zeku digneš u Danas 05:25 na piškiriški i mjerenje šećera:
neprocjenjivo

pisalo se svašta što jest jest, i ovu temu pokušavam zaključiti jer kao što smo odavno zaključili da eter ne postoji isto tako netočno je da je naslov teme izvorno povezan sa Teslom jer on je ipak samo Srbin inženjer i vješt lopov kako nam je to @saugaro potkrijepio alternativnim činjenicama.

Dakle, nema se tu na ovoj temi više što reći. ponovo predlažem katanac.

e sad zeko moj lipi ti znaš da u mojim temama je nakon žučnih rasprava došlo do epohalnih zaključaka i zbog toga su zaključene, jedan od tih je i masa Zemlje i vidim i dalje da imaš problema sa tim ako nemaš odakle prepisati rezultat/rješenje. ali budi siguran da je ovo ispravno (možeš umjesto wiki-miki upotrijebiti kalkulator pa čak i svoj mozak ) pazi sad :

10^30/10^23= 10^(30-23)=10^7

znači ne treba mnogo googlati da bi shvatio kako sam jednostavno pripisao trojčicu u postu:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=1205

ali neizmjerno mi je drago da smo se upravo ovdje sreli na rubu znanosti jer te gore nema niti pripadaš tamo
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 11:43   #1222
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Hvala na beskrajnim prijedlozima, ali to nije odgovor na moje pitanje.
hajde bar si nesto shvatio to da sam ljubazan.
no zabrinjavajuce je da ne mozes povezati hint.
hajdemo ovako...ravnotezno stanje između sile koju stvara termonuklearna fuzija koja gura sve van i ogromne gravitacijeske sile koja sve gura unutra.
ali znam da je sve ovo napisano besmisleno jer ti nisi u mogucnosti to percipirati, gle ti pises ovakve stvari
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Elektromagnetski val je nešto kao struja, prenosi se naboj od čestice do čestice, i pri tome se stvara i slabo magnetno polje.
ti ne znas niti sto je struja.."prenosi se naboj od cestice do cestice"
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 12:03   #1223
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post

pisalo se svašta što jest jest, i ovu temu pokušavam zaključiti jer kao što smo odavno zaključili da eter ne postoji
rocky, ne lagati, na netu lijepo pise sto si pisao o eteru. recimo ovo:
-Svjetlo ,EM zračenje,Vrijeme i eter je prva dimenzija
-Eter je vraćen upravo mojom formulom i teorijom i dokazan da postoji
mogu ti i linkati te izjave ako hoces
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
isto tako netočno je da je naslov teme izvorno povezan sa Teslom jer on je ipak samo Srbin inženjer i vješt lopov kako nam je to @saugaro potkrijepio alternativnim činjenicama.
mislim da nikome ovdje nije vazno je li on srbin ili eskim, bitno je to da sve ono sto mu se pripisuje nije tocno.
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Dakle, nema se tu na ovoj temi više što reći. ponovo predlažem katanac.
a tko si ti da to predlazes? da si ti pokretac te teme vec bi odavno bila zakljucena kao i sve tvoje teme...
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
e sad zeko moj lipi ti znaš da u mojim temama je nakon žučnih rasprava došlo do epohalnih zaključaka i zbog toga su zaključene, jedan od tih je i masa Zemlje i vidim i dalje da imaš problema sa tim ako nemaš odakle prepisati rezultat/rješenje.
rocky, uopce nije bilo zucnih rasprava, tvoji postovi su bili i jesu toliko glupi da su ih moderatori morali zatvoriti. cak ni net ne moze progutati toliko pizdarija na jednom topiku koliko si ti pisao.
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
ali budi siguran da je ovo ispravno (možeš umjesto wiki-miki upotrijebiti kalkulator pa čak i svoj mozak ) pazi sad :

10^30/10^23= 10^(30-23)=10^7
"jamacno" rocky, tvoj pokusaj opravdanja gluposti koju si napisao je urnebesan. rocky, elementarnu matematiku ne znas, a pisao si da si bio jako dobar ucenik u osnovnoj skoli...koja laz

i da, hoce li skoro izaci taj rad u phy-lett? vec ga cekamo nekoliko godina, prije cemo se HDZ-a rijesiti nego sto ti objavis rad...znaci nemoguce.
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 12:17   #1224
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
hajde bar si nesto shvatio to da sam ljubazan.
no zabrinjavajuce je da ne mozes povezati hint.
hajdemo ovako...ravnotezno stanje između sile koju stvara termonuklearna fuzija koja gura sve van i ogromne gravitacijeske sile koja sve gura unutra.
ali znam da je sve ovo napisano besmisleno jer ti nisi u mogucnosti to percipirati, gle ti pises ovakve stvari

ti ne znas niti sto je struja.."prenosi se naboj od cestice do cestice"
Mh.
A kako ta gravitacijska sila "gura" sve unutra?
Izgleda da ne razumiješ da gravitacija privlači, što znači djeluje prema centru.

Znači kada je povećan tlak i jaka gravitacija ti to zoveš "uravnoteženo stanje".

Smiješno

Kako ne razumiješ da to nije nikakva ravnoteža kad tlak djeluje oko tijela u smijeru prema unutrašnjosti tijela, a gravitacija u jednom smijeru privlači tijelo, ne "gura", privlači. Čime je tijelo u disbalansu.

Naime, trebao bi znati da je Vodik nestabilan i da ga nikakva čarobna gravitacijacija ne bi spriječila da ne eksplodira.
Sunce se ne bi ni sastavilo po vudu orincipima jef bu boom
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 12:51   #1225
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
rocky, ne lagati, na netu lijepo pise sto si pisao o eteru. recimo ovo:
(1)-Svjetlo ,EM zračenje,Vrijeme i eter je prva dimenzija
-Eter je vraćen upravo mojom formulom i teorijom i dokazan da postoji

mogu ti i linkati te izjave ako hoces

mislim da nikome ovdje nije vazno je li on srbin ili eskim, bitno je to da sve ono sto mu se pripisuje nije tocno.

2 a tko si ti da to predlazes? da si ti pokretac te teme vec bi odavno bila zakljucena kao i sve tvoje teme...

3 rocky, uopce nije bilo zucnih rasprava, tvoji postovi su bili i jesu toliko glupi da su ih moderatori morali zatvoriti. cak ni net ne moze progutati toliko pizdarija na jednom topiku koliko si ti pisao.

4 "jamacno" rocky, tvoj pokusaj opravdanja gluposti koju si napisao je urnebesan. rocky, elementarnu matematiku ne znas, a pisao si da si bio jako dobar ucenik u osnovnoj skoli...koja laz

5 i da, hoce li skoro izaci taj rad u phy-lett? vec ga cekamo nekoliko godina, prije cemo se HDZ-a rijesiti nego sto ti objavis rad...znaci nemoguce.
-idemo redom bold 1: teorijom velikog praska vraćen je "eter" no ne zove se više eter već tamna tvar - teorija nagrađena je nobelom
- bold 2odgovor: forumaš koji je pridonio najviše ovoj temi (207 postova) konstruktivnom raspravom opovrgavanja neistine o povezanosti Tesle sa eterom i eterom općenito u odnosu na pokretača teme (Flemming 10 postova) koji više ne sudjeluje u njoj više od deset godina.
-bold 3: bilo je žučnih rasprava, crvenio si se kartonima, nekoliko puta bio baniran i dizao ti se šećer u krvi kao drugoplasirani (125 postova)...
- bold 4: istina se činjenicom dokazala pa ti vidi
- bold 5: hoće - TOE nije nimalo lak zadatak a pokušaj politiziranja ovog topica je jadan kao i iznošenje financijskih biltena i ratnog puta na ovom forumu te zaslužuje trokutić.

(zaboravio si u odgovoru da postoje još dvije fundamentalne sile u prirodi ...)
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 13:27   #1226
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Mh.
A kako ta gravitacijska sila "gura" sve unutra?
Izgleda da ne razumiješ da gravitacija privlači, što znači djeluje prema centru.

Znači kada je povećan tlak i jaka gravitacija ti to zoveš "uravnoteženo stanje".

Smiješno

Kako ne razumiješ da to nije nikakva ravnoteža kad tlak djeluje oko tijela u smijeru prema unutrašnjosti tijela, a gravitacija u jednom smijeru privlači tijelo, ne "gura", privlači. Čime je tijelo u disbalansu.

Naime, trebao bi znati da je Vodik nestabilan i da ga nikakva čarobna gravitacijacija ne bi spriječila da ne eksplodira.
Sunce se ne bi ni sastavilo po vudu orincipima jef bu boom
ne znam sto je smjesnije u tvom "odgovoru".
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 13:30   #1227
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Hvala na beskrajnim prijedlozima, ali to nije odgovor na moje pitanje.

Budući da to ne mogu naći na wikipediji, mene zanima što ti "misliš" o tome kako se sunce samo od sebe ne raznese?

Sa sf panteističke strane, dakako.
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Mh.
A kako ta gravitacijska sila "gura" sve unutra?
Izgleda da ne razumiješ da gravitacija privlači, što znači djeluje prema centru.

Znači kada je povećan tlak i jaka gravitacija ti to zoveš "uravnoteženo stanje".

Smiješno

Kako ne razumiješ da to nije nikakva ravnoteža kad tlak djeluje oko tijela u smijeru prema unutrašnjosti tijela, a gravitacija u jednom smijeru privlači tijelo, ne "gura", privlači. Čime je tijelo u disbalansu.

Naime, trebao bi znati da je Vodik nestabilan i da ga nikakva čarobna gravitacijacija ne bi spriječila da ne eksplodira.
Sunce se ne bi ni sastavilo po vudu orincipima jef bu boom
Vise puta sam napisao da se propustene godine skolovanja nikako ne mogu nadoknaditi u nekoliko postova. To se posebno odnosi na srednjoskolsko i fakultetsko obrazovanje. Inace ne bi napisao da je "vodik nestabilan". To se uci u osnovnoj skoli. Isto kao i temelji fizikalnih sila koja objasnjavaju pojave i procese koji te zanimaju.


Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
-idemo redom bold 1: teorijom velikog praska vraćen je "eter" no ne zove se više eter već tamna tvar - teorija nagrađena je nobelom
- bold 2odgovor: forumaš koji je pridonio najviše ovoj temi (207 postova) konstruktivnom raspravom opovrgavanja neistine o povezanosti Tesle sa eterom i eterom općenito u odnosu na pokretača teme (Flemming 10 postova) koji više ne sudjeluje u njoj više od deset godina.
-bold 3: bilo je žučnih rasprava, crvenio si se kartonima, nekoliko puta bio baniran i dizao ti se šećer u krvi kao drugoplasirani (125 postova)...
- bold 4: istina se činjenicom dokazala pa ti vidi
- bold 5: hoće - TOE nije nimalo lak zadatak a pokušaj politiziranja ovog topica je jadan kao i iznošenje financijskih biltena i ratnog puta na ovom forumu te zaslužuje trokutić.

(zaboravio si u odgovoru da postoje još dvije fundamentalne sile u prirodi ...)
Nitko nije iznosio tvoj financijski bilten. Kao ni ratni put. Jer nemas niti jedno.
Promjena stavova je prirodan proces u ucenju kad se racionalna osoba suoci s argumentima koji podupiru promjenu postojecih stavova. I tu nema nista sramotno. Sramotno je stalno lagati, svoje lazi i frustracije pripisivati drugima (kakve veze ima je li Tesla hrvatski srbin ili srpski hrvat - namjerno pisem malim slovima jer je to u cijeloj prici potpuno nebitno), zalosno je ustrajati u lazima i traziti zatvaranje pojedinih tema samo zato jer su nekome nerazumljive. A tebi ocito jesu cim tvrdis da su eter i tamna tvar istoznacnica iako si 5 min prije toga naisao da eter ne postoji. Tako mozes tvrditi da je eter u stvari gravitacija jer je svuda oko nas, jer je snazna (jednostavnim jezikom receno) sila koju osjecas i vidis posredno.
A o radu u kojem objasnjavas "separaciju pi......." ne vrijedi trositi vrijeme. To cak ni lunov matematicki uzor vaso mozda ne bi prihvatio kao dokaz.
HepokS2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 13:44   #1228
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
-idemo redom bold 1: teorijom velikog praska vraćen je "eter" no ne zove se više eter već tamna tvar - teorija nagrađena je nobelom
- bold 2odgovor: forumaš koji je pridonio najviše ovoj temi (207 postova) konstruktivnom raspravom opovrgavanja neistine o povezanosti Tesle sa eterom i eterom općenito u odnosu na pokretača teme (Flemming 10 postova) koji više ne sudjeluje u njoj više od deset godina.
-bold 3: bilo je žučnih rasprava, crvenio si se kartonima, nekoliko puta bio baniran i dizao ti se šećer u krvi kao drugoplasirani (125 postova)...
- bold 4: istina se činjenicom dokazala pa ti vidi
- bold 5: hoće - TOE nije nimalo lak zadatak a pokušaj politiziranja ovog topica je jadan kao i iznošenje financijskih biltena i ratnog puta na ovom forumu te zaslužuje trokutić.

(zaboravio si u odgovoru da postoje još dvije fundamentalne sile u prirodi ...)
rocky, tvoje nerazmjevanje i nemogucnost percepcije je legendarno.
tamna tvar nema veze s eterom, a to sto ti pises budalastine ne znaci da je to tocno.

naravno da ovo oko zakljucavanja teme nisi razumio, nista novog.

rocky, zar bas konstantno moras lagati, hajde molim te, nađi koliko sam puta bio baniran. ali si zato ti bio baniran, bio ti je visio perma ban za vratom pa si cvilo da te se postedi.gle, pisao si ovo:
-ovih nekoliko dana pod banom utjecalo je na drastično pogoršanje mog zdravstvenog stanja
ako se ne sjecas, ja sam bio jedan od prvih koji je napisao da ti se skine ban...

sto se tice mojeg "secera u krvi" ne znam po cemu bi mi ti mogao "podignuti secer u krvi"? mozda izjavama:
-primjenom moje teorije i formula recimo globalno - znači planetarno - izlječiti sve ljude od istih patogenih bolesti izazvanih patogenim bakterijama a da ne trebaju ići u bolnice
-teorija i formula svjetskim moćnicima osigurava moćno oruđe za interstelarna putovanja
-formula će omogućiti da nas ne koristiti za njihove bolesne ratove i robove za izradu njihovog oružja protiv vanzemaljaca...
-Svjetlo ,EM zračenje,Vrijeme i eter je prva dimenzija
-Einsteinova formula energije uvjetovana je elektronom.
- c/2 je frekvencija
-u vakuumu nema ništa drugo osim PRVE dimenzije jer nemaju materijalnog izvršioca radnje
- "skockat " ćete se valjda jednom u 3D i shvatiti da je vrijeme i prostor 1D kako sam to napisao
-iz moje teorije vidljivo je da iz našeg jednodimenzionalnog beskrajnog univerzuma moguće su samo još dvije dimenzije to su riječima druga dimenzija i treća dimenzija.
-Svjetlost dokazano postoji i u Higgsovom bozonu
-Sunce nema masu
-Sunce ima zanemarivu masu
...


hajde rocky, prizanj, ovo boldano je glupo do bola, a ti si autor svega ovog boldanog...

kakava politizacija, nisi shvatio (a kad jesi) parabolu. svi jedva cekamo da ovi odjebu s vlasti, kao i tvoj rad u phy-lett.
no dobro, kad ce onda taj rad u phy-lett? je li se javio urednik sa opaskama?
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 14:26   #1229
Quote:
HepokS2 kaže: Pogledaj post
Nitko nije iznosio tvoj financijski bilten. Kao ni ratni put. Jer nemas niti jedno.
Promjena stavova je prirodan proces u ucenju kad se racionalna osoba suoci s argumentima koji podupiru promjenu postojecih stavova. I tu nema nista sramotno. Sramotno je stalno lagati, svoje lazi i frustracije pripisivati drugima (kakve veze ima je li Tesla hrvatski srbin ili srpski hrvat - namjerno pisem malim slovima jer je to u cijeloj prici potpuno nebitno), zalosno je ustrajati u lazima i traziti zatvaranje pojedinih tema samo zato jer su nekome nerazumljive. A tebi ocito jesu cim tvrdis da su eter i tamna tvar istoznacnica iako si 5 min prije toga naisao da eter ne postoji. Tako mozes tvrditi da je eter u stvari gravitacija jer je svuda oko nas, jer je snazna (jednostavnim jezikom receno) sila koju osjecas i vidis posredno.
A o radu u kojem objasnjavas "separaciju pi......." ne vrijedi trositi vrijeme. To cak ni lunov matematicki uzor vaso mozda ne bi prihvatio kao dokaz.
Zaboravljaš se kao i zecopas, a i zaglavio si u prošlosti sa svojim odgovorom. Na ovoj temi si pisao o kraljevima koji su živjeli 650 000 godina i sl. glupostima te skupljao crvendaće...
Sada također si pokušavaš iznuditi karton ne znam zbog čega ali to nije naš predmet rasprave...
Eter je stari odbačen pojam i oko njega je završila rasprava odavno. Tesla je uvučen u naslov teme bez ijednog valjanog argumenta i činjenice. Moderna fizika i puštanje u pogon LHC colidera otvorila je vrata novim pojmovima "tamna tvar i tamna energija" a u prilog tome ide i teorija velikog praska.... Tesla je odavno mrtav ako ne primjećuješ - osim ako smatraš da je i on jedan od kraljeva?
Ova izjava o gravitaciji i eteru je na razini potpunog neznanja i nerazumijevanja fizike općenito i nepobitno smo svi stekli dojam da si na ovoj i ovakvim temama običan troll i spamer koji se smješka iz ekrana ...
Prema tome o eteru i Tesli nema izvorno nikakvi poveznica koje bi išle u prilog da je to njegova izvorna ideja. O tamnoj tvari i tamnoj energiji pokojni nikad nije čuo tako da ovj topic ne služi više ničemu i nikome.
A da je Tesla zaslužio ovakve krivotvorine, insinuacije i omalovažavanje od forumskih pikzidmera - nije.
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 14:35   #1230
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Zaboravljaš se kao i zecopas, a i zaglavio si u prošlosti sa svojim odgovorom. Na ovoj temi si pisao o kraljevima koji su živjeli 650 000 godina i sl. glupostima te skupljao crvendaće...
Sada također si pokušavaš iznuditi karton ne znam zbog čega ali to nije naš predmet rasprave...
Eter je stari odbačen pojam i oko njega je završila rasprava odavno. Tesla je uvučen u naslov teme bez ijednog valjanog argumenta i činjenice. Moderna fizika i puštanje u pogon LHC colidera otvorila je vrata novim pojmovima "tamna tvar i tamna energija" a u prilog tome ide i teorija velikog praska.... Tesla je odavno mrtav ako ne primjećuješ - osim ako smatraš da je i on jedan od kraljeva?
Ova izjava o gravitaciji i eteru je na razini potpunog neznanja i nerazumijevanja fizike općenito i nepobitno smo svi stekli dojam da si na ovoj i ovakvim temama običan troll i spamer koji se smješka iz ekrana ...
Prema tome o eteru i Tesli nema izvorno nikakvi poveznica koje bi išle u prilog da je to njegova izvorna ideja. O tamnoj tvari i tamnoj energiji pokojni nikad nije čuo tako da ovj topic ne služi više ničemu i nikome.
A da je Tesla zaslužio ovakve krivotvorine, insinuacije i omalovažavanje od forumskih pikzidmera - nije.
Lazljivac si bio, lazljivac ces ostati. Za neznanje se jos moze naci opravdanja, za lazi ne.
O tim kraljevima je trabunjao tvoj sumisljenik lun. Ja nikad. I to ne ovdje nego na arheologiji.
Tvoju tvrdnju da su eter i tamna stvar istoznacnice sam usporedio s isto tako stupidnom tvrdnjom o eteru i gravitaciji.
Opet tvrdis da eter ne postoji iako si maloprije napusao da je tamna tvar u stvari eter i da to vrijedi Nobela. Koja je tvoja zadnja odluka: postoji li ili ne postoji eter? Ja tvrdim da ne postoji. I da je njegovo nepostohanje dokazano. Vise puta.
HepokS2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 18:53   #1231
Nisam "napusao" već napisao nešto što se sasvim drugačije zove a to je tamna tvar, no pošto ne čitaš ono što piše i nemaš nikakvu podlogu iz tog područja naravno da ispadaš neuk. Odgovor je upravo u citatu Einsteina iz 1920g. Nije potrebno googlati kad je ovdje samo nekoliko postova unazad... Ali pošto je tebi draže i važnije proganjati forumaše onda uživaj. To što se sad praviš glup i optužuješ za laži je samo tvoja sreća (trolla koji se cereka iza ekrana) pošto su na moju prijavu tvoji postovi izbrisani, no ipak ostali su ti kartončići pa pogledaj u svoj inbox.
Rasprava o eteru je odavno završila stoga je nepotrebno postavljati to pitanje i praviti se glup.
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:37   #1232
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Nisam "napusao" već napisao nešto što se sasvim drugačije zove a to je tamna tvar, no pošto ne čitaš ono što piše i nemaš nikakvu podlogu iz tog područja naravno da ispadaš neuk. Odgovor je upravo u citatu Einsteina iz 1920g. Nije potrebno googlati kad je ovdje samo nekoliko postova unazad... Ali pošto je tebi draže i važnije proganjati forumaše onda uživaj. To što se sad praviš glup i optužuješ za laži je samo tvoja sreća (trolla koji se cereka iza ekrana) pošto su na moju prijavu tvoji postovi izbrisani, no ipak ostali su ti kartončići pa pogledaj u svoj inbox.
Rasprava o eteru je odavno završila stoga je nepotrebno postavljati to pitanje i praviti se glup.
Tvoje laganje poprima patoloska obiljezja. Lun je taj koji je ovdje uporno tvrdio da je istina da je deset sumerskih kraljeva zivjelo 400k godina. Ako nevjerujes meni pitaj Luna.
Ti si napisao da je tamna tvar u stvari eter. Zar si i to vec zaboravio? To si napisao danas u 12.51.
Eter ne postoji. Tvoje fizikalne tvrdnje su netocne. Potpuno. Ti ne znas matematiku. Uopce. I kako onda mozes komentirati one koji nesto ipak znaju. Einstein je odlican primjer. Sad se pozivas na njega a opovrgavas (ti, lun i vaso matemaricar) teorije relativnosti.
ps. Ne vrijedi trositi rijeci o mojim kartonima jer ih imam manje nego ti baniranja. I nikad nisam bio baniran. Ni blizu.
HepokS2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:56   #1233
osvrt:

Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Nisam "napusao" već napisao nešto što se sasvim drugačije zove a to je tamna tvar, no pošto ne čitaš ono što piše i nemaš nikakvu podlogu iz tog područja naravno da ispadaš neuk. Odgovor je upravo u citatu Einsteina iz 1920g. Nije potrebno googlati kad je ovdje samo nekoliko postova unazad... Ali pošto je tebi draže i važnije proganjati forumaše onda uživaj. To što se sad praviš glup i optužuješ za laži je samo tvoja sreća (trolla koji se cereka iza ekrana) pošto su na moju prijavu tvoji postovi izbrisani, no ipak ostali su ti kartončići pa pogledaj u svoj inbox.
Rasprava o eteru je odavno završila stoga je nepotrebno postavljati to pitanje i praviti se glup.
ti koji podmećeš falsificirane "dokaze" bez mogućnosti shvaćanja što je "pisac- Einstein" htio reči

jest, bili su zaprepašteni što etera nema
no, recimo ako bi eter postojao gdje se nalazi?
i poštovani HepokS2 te pita isto ...
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:10   #1234
Quote:
HepokS2 kaže: Pogledaj post
Tvoje laganje poprima patoloska obiljezja. Lun je taj koji je ovdje uporno tvrdio da je istina da je deset sumerskih kraljeva zivjelo 400k godina. Ako nevjerujes meni pitaj Luna.
Ti si napisao da je tamna tvar u stvari eter. Zar si i to vec zaboravio? To si napisao danas u 12.51.
Eter ne postoji. Tvoje fizikalne tvrdnje su netocne. Potpuno. Ti ne znas matematiku. Uopce. I kako onda mozes komentirati one koji nesto ipak znaju. Einstein je odlican primjer. Sad se pozivas na njega a opovrgavas (ti, lun i vaso matemaricar) teorije relativnosti.
ps. Ne vrijedi trositi rijeci o mojim kartonima jer ih imam manje nego ti baniranja. I nikad nisam bio baniran. Ni blizu.
ma ni blizu istine...
rasprava o eteru je odavno završila HepoKse. ako ne vjeruješ ili ne znaš protumačiti što pišem neka ti zecopas pokuša svojim riječima protumačiti.
evo parafrazirati ću i dio vezan za Teslu i eter što je napisao zecopas:
Quote:
mislim da nikome ovdje nije vazno je li on srbin ili eskim, bitno je to da sve ono sto mu se pripisuje nije tocno. eter ne postoji, gle, cak je i rocky shvatio tu cinjenicu, jos samo ti nisi
ako ti još i sad nije jasno onda pojačaj terapiju uz prethodnu konzultaciju sa ap.ili lje,
LUN na ovoj temi nije slovo napisao o kraljevima a tvoje trollanje je zabilježeno ovdje na ovoj temi - pripisujem tebi optužbe
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=739
onda troll se smije iza ekrana:
Quote:
Vi mi unesete toliko dodatnog smijeha da mi ne dižete šećer nego mi svaki put kad vas se prisjetim od smijeha krenu suze na oči. Da vas nema trebalo bi vas izmisliti.
u postu:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=782
a i malo mu se pripucalo u istom
ali najjači si kad čitaš "germinal" o eteru u wc-u:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=846
Einstein je o eteru čuo od Emil Zole.
i nekoliko stranica koje su zbog HopokS2 otišle u rb. :
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=707
Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
Dokaži i pokaži gdje ja to tvrdim

Vidim da su ti usta puna L U N -a , imaš problema ?
odgovor je nigdje na ovom topicu - troll te bez dokaza proganja i proziva.

toliko o tvom skromnom doprinosu temi etera i Tesli koji nema nikakve veze s istim.
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "

Zadnje uređivanje r.o.c.k.y.007 : 15.08.2017. at 23:48.
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:21   #1235
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
rocky, tvoje nerazmjevanje i nemogucnost percepcije je legendarno.
tamna tvar nema veze s eterom, a to sto ti pises budalastine ne znaci da je to tocno.

naravno da ovo oko zakljucavanja teme nisi razumio, nista novog.

rocky, zar bas konstantno moras lagati, hajde molim te, nađi koliko sam puta bio baniran. ali si zato ti bio baniran, bio ti je visio perma ban za vratom pa si cvilo da te se postedi.gle, pisao si ovo:
-ovih nekoliko dana pod banom utjecalo je na drastično pogoršanje mog zdravstvenog stanja
ako se ne sjecas, ja sam bio jedan od prvih koji je napisao da ti se skine ban...

sto se tice mojeg "secera u krvi" ne znam po cemu bi mi ti mogao "podignuti secer u krvi"? mozda izjavama:
-primjenom moje teorije i formula recimo globalno - znači planetarno - izlječiti sve ljude od istih patogenih bolesti izazvanih patogenim bakterijama a da ne trebaju ići u bolnice
-teorija i formula svjetskim moćnicima osigurava moćno oruđe za interstelarna putovanja
-formula će omogućiti da nas ne koristiti za njihove bolesne ratove i robove za izradu njihovog oružja protiv vanzemaljaca...
-Svjetlo ,EM zračenje,Vrijeme i eter je prva dimenzija
-Einsteinova formula energije uvjetovana je elektronom.
- c/2 je frekvencija
-u vakuumu nema ništa drugo osim PRVE dimenzije jer nemaju materijalnog izvršioca radnje
- "skockat " ćete se valjda jednom u 3D i shvatiti da je vrijeme i prostor 1D kako sam to napisao
-iz moje teorije vidljivo je da iz našeg jednodimenzionalnog beskrajnog univerzuma moguće su samo još dvije dimenzije to su riječima druga dimenzija i treća dimenzija.
-Svjetlost dokazano postoji i u Higgsovom bozonu
-Sunce nema masu
-Sunce ima zanemarivu masu
...


hajde rocky, prizanj, ovo boldano je glupo do bola, a ti si autor svega ovog boldanog...

kakava politizacija, nisi shvatio (a kad jesi) parabolu. svi jedva cekamo da ovi odjebu s vlasti, kao i tvoj rad u phy-lett.
no dobro, kad ce onda taj rad u phy-lett? je li se javio urednik sa opaskama?

formula te nije izlečila kao što se vidi iz tvojih upisa - nastavljam terapijom kad insistiraš
ako treba možemo ponoviti cilkus od 1D-4D
Quote:
svi jedva cekamo da ovi odjebu s vlasti,
ovo je već drugi put uzastopno - prvi put nisam reagirao ali pošto ustraješ bilo bi zanimljivo pročitati (na ovoj temi) kako razmišlja neko takvih mentalnih sposobnosti na tu temu. nastavi uvijek je zanimljivo .
nego zecopas "jel te" čarobna formula bar izliječila od eugenike?
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "

Zadnje uređivanje r.o.c.k.y.007 : 16.08.2017. at 00:13.
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:33   #1236
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
osvrt:



ti koji podmećeš falsificirane "dokaze" bez mogućnosti shvaćanja što je "pisac- Einstein" htio reči

jest, bili su zaprepašteni što etera nema
no, recimo ako bi eter postojao gdje se nalazi?
i poštovani HepokS2 te pita isto ...
zecopas me nekoliko desetaka puta parafrazirao odgovorom na to pitanje a
glasilo je ovako: onaj prostor između elektrona i nukleusa atoma. poslije se situacija razvijala drastičnim promjenama kako su stizale nove teorije - elektron je počeo strugati po jezgri ... pa su na repertoar došle zlatne strune i zabavne teorije... sve je to detaljno analizirano teoretski i matematički kroz topike.
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:36   #1237
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
zecopas me nekoliko desetaka puta parafrazirao odgovorom na to pitanje a
glasilo je ovako: onaj prostor između elektrona i nukleusa atoma. poslije se situacija razvijala drastičnim promjenama kako su stizale nove teorije - elektron je počeo strugati po jezgri ... pa su na repertoar došle zlatne strune i zabavne teorije... sve je to detaljno analizirano teoretski i matematički kroz topike.
što ako nema atoma ili nema "razmaka" to jest elektronskog oblaka .. ima još sijaset upita dok krećemo prema srži .....
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:41   #1238
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
što ako nema atoma ili nema "razmaka" to jest elektronskog oblaka .. ima još sijaset upita dok krećemo prema srži .....
za drugi dio pitanja odgovor je -"elektron struže po jezgri" "Puding"-model- zar ne vidiš što sam napisao?
evo mali podsjetnik za tebe:
https://hr.wikipedia.org/wiki/Atom
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 07:38   #1239
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
za drugi dio pitanja odgovor je -"elektron struže po jezgri" "Puding"-model- zar ne vidiš što sam napisao?
evo mali podsjetnik za tebe:
https://hr.wikipedia.org/wiki/Atom


Dobio si čak dva jednostavna upita na koje si potpuno nesposoban odgovoriti r.o.c.k.y.007 što je bilo i za očekivati ....
no "idemo" samo sa jednim, ponovo, da se nedvojbeno vidi tvoj doprinos kada nećeš nikog voditi u Stockholm* ...

Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
glasilo je ovako: onaj prostor između elektrona i nukleusa atoma.
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
što ako nema atoma
Pitanje ponovo 2. put - znači, u prostoru nema atoma ... gdje bi bio eter ...

* nije Nobel, nego sindrom, talac neznanja i potom bivaš rob, ovisnik i podanik istog
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 10:21   #1240
...
Ne možeš shvatiti M-M pokus kojim dokazuju nepostojanje etera u vakuumu? božo te grebo što si retardiran .
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.