Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2015., 15:31   #1901
Smile

Ej curke,
zna li netko gdje se mogu kupiti čizme sa xl sarom ili općenito za jake noge u Zagrebu? Hvala
IvanaIvaIv is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 18:22   #1902
Quote:
IvanaIvaIv kaže: Pogledaj post
Ej curke,
zna li netko gdje se mogu kupiti čizme sa xl sarom ili općenito za jake noge u Zagrebu? Hvala
Jučer sam vidjela - Ulla Popken u Avenu Mallu imabaš jako široke sare...
sparkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 06:50   #1903
Pozdrav cure.

Gdje kupujete donje rublje (više ciljam na tange i bokserice, obične pamučne, ali i čipka ovo ono ), a da nije skupo kao suho zlato? Dakle neke normalne cijene. Iskreno, nisam previše tražila po ovim putem regular dućanima pa ako ih ima u H&M-u ili tako negdje, recite.

Moj konf. broj je 44, ponekad 46, ovisno o modelu.
cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 07:29   #1904
Quote:
šećerna-vata kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure.

Gdje kupujete donje rublje (više ciljam na tange i bokserice, obične pamučne, ali i čipka ovo ono ), a da nije skupo kao suho zlato? Dakle neke normalne cijene. Iskreno, nisam previše tražila po ovim putem regular dućanima pa ako ih ima u H&M-u ili tako negdje, recite.

Moj konf. broj je 44, ponekad 46, ovisno o modelu.
U Liscinu outletu često se da naći jako lijepih gaćica za pristojne novce (tipa 19 kn). Te finije i čipkane su mi uglavnom Liscine kad naletim na takve lijepe cijene.

A što se tiče ovih običnih, ja volim duboke gaćice pa sam se razveselila kad sam prije 2 mjeseca ugledala na stranici Bon Marche 5 komada za 50 kn. Uzela sam i nekoliko ovih po 2 funte i sve su mi dobre, peri-deri su, za razliku od onih iz Lidla koji mi se počnu raspadati brzinom munje.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 08:05   #1905
A male košarice, a da imaju veći obujam za zakopčati? Zadnje vrijeme mi je noćna mora naći takav grudnjak a hitno mi treba novi.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 09:02   #1906
Quote:
Kioko kaže: Pogledaj post
U Liscinu outletu često se da naći jako lijepih gaćica za pristojne novce (tipa 19 kn). Te finije i čipkane su mi uglavnom Liscine kad naletim na takve lijepe cijene.

A što se tiče ovih običnih, ja volim duboke gaćice pa sam se razveselila kad sam prije 2 mjeseca ugledala na stranici Bon Marche 5 komada za 50 kn. Uzela sam i nekoliko ovih po 2 funte i sve su mi dobre, peri-deri su, za razliku od onih iz Lidla koji mi se počnu raspadati brzinom munje.
Tog outleta nema u Zagrebu, samo Sveti Križ Začretje?
cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 09:04   #1907
C&A i M&S
Imaju prekrasnog veša za svačiji džep i do veličine 52-54
Konkretno u M&S imaju pakovanja po 5 komada tangi za 20 kn.
Pamučne, mekane, savršene i izdržljive.
Grudnjaci isto, ali su oni skuplji.
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 09:06   #1908
Ja sam si ves zadnjih godina uzimala u Mani. Ok su. I pocetkom ljeto naletila na stand s gacicama na placu, uzela par za probu i onda se vratila po jos, zasada su mi super . Drze se u pranju, duboke su, ugodne. Bas sam zadovoljna. 15ak kuna su.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 18:31   #1909
Quote:
šećerna-vata kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure.

Gdje kupujete donje rublje (više ciljam na tange i bokserice, obične pamučne, ali i čipka ovo ono ), a da nije skupo kao suho zlato? Dakle neke normalne cijene. Iskreno, nisam previše tražila po ovim putem regular dućanima pa ako ih ima u H&M-u ili tako negdje, recite.

Moj konf. broj je 44, ponekad 46, ovisno o modelu.
Vidim da smo tu negdje po broju ( ), ja ih kupujem na NEXT-u. Trenutno imaju jako malo toga u ponudi, baš me čudi. Inače su im paketi od 3 komada pamučnih bokserica 60-70 kn i jako su dobre - udobne i mekane.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 09:39   #1910
Curice,kakve gležnjače i obuću za zimu nosite?
Sportski sam tip,najviše u crnim trenirkama ili sportskim hlačama.
Htjela sam si kupiti uggs like čizmice ali mi svi kazu da takav model nije za nas krupnije visoke
Ajde dajte savjet
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 11:33   #1911
Ja sam najviše u timbicama a za poslovnije situacije imam neke poluvisoke čizme sa zakovicama, pepe jeans.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 21:05   #1912
Quote:
paprenjak kaže: Pogledaj post
Curice,kakve gležnjače i obuću za zimu nosite?
Sportski sam tip,najviše u crnim trenirkama ili sportskim hlačama.
Htjela sam si kupiti uggs like čizmice ali mi svi kazu da takav model nije za nas krupnije visoke
Ajde dajte savjet
meni su ove za zimu najbolje i najugodnije,najtoplije

a što je najvažnije ne skližu se
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 14:07   #1913
M&S do siječnja odlazi iz Hrvatske! s njim i Indigo marka koju obožavam i još jedan od rijetkih dućana s brojevima za nas punije :/
Kseniska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 18:13   #1914
Cure, imate li prijedlog gdje kupiti (dućan ili web) klasični strukirani crni/tamno plavi baloner veličine 52-54?
EliseaBooblock is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 18:14   #1915
Quote:
EliseaBooblock kaže: Pogledaj post
Cure, imate li prijedlog gdje kupiti (dućan ili web) klasični strukirani crni/tamno plavi baloner veličine 52-54?
pogledaj u KIKu, stvarno imaju velik izbor robe u svim veličinama
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 19:57   #1916
Kik već dugo ima jako loš izbor, skoro ništa.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 20:04   #1917
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Kik već dugo ima jako loš izbor, skoro ništa.

Via Tapatalk
o ukusima se ne raspravlja ono što se tebi ne sviđa, možda je nekom najbolje i obrnuto
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 21:55   #1918
Quote:
Kseniska kaže: Pogledaj post
M&S do siječnja odlazi iz Hrvatske! s njim i Indigo marka koju obožavam i još jedan od rijetkih dućana s brojevima za nas punije :/
A neeeee!!! Jel to sigurno? Onda treba pratiti sniženje, sigurno bude pred zatvaranje....
__________________
Nemoj život shvaćati preozbiljno, ionako se nečeš živ izvući iz njega.
HiP is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 22:06   #1919
Ovaj vikend -20% u M&S-u na sve.
Ima prekrasnih stvari, od veša na dalje.
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 22:38   #1920
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
o ukusima se ne raspravlja ono što se tebi ne sviđa, možda je nekom najbolje i obrnuto
Nije stvar ukusa nego već dugo nisam vidjela baš neki izbor plus size robe. Jako siromašan izbor kvantitetom.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.