Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2012., 11:56   #801
Quote:
LadyMo kaže: Pogledaj post
1. FP psić se kvalitetom i funkcijama ne može ni mjeriti s Bumbom- mi kupili oba, već 3.dan nam na Bumbi jedna 'ruka' prestala radit,pa reklamirali,dobili drugog al opet nakon 2mj. ista stvar...a pes radi odlično i nakon više od 2g!
Za bebu od 6mj. imaš i ključeve za sveznalice i telefon.

2. U Konzumu ima neka kućica za 140kn,mislim da ima i svjetlo i zvono...na 2 kata je,plastična,al ne znam da bi Barbie stala u nju...prije neke manje lutkice...

3. I ja gledala te laptope i tablete igračke ali ipak smo na kraju odlučili da ćemo joj uzeti pravi tablet jer sve ovo je više ne bi zadovoljilo-već mjesecima tapka po našim iPhone-ima,sad je već počela i oko laptopa prčkat pa ćemo joj ipak uzeti pravu stvar...moramo jedino dobro proučiti ponudu jer kad već dajem lovu da uzmem nešto što vrijedi... (inače ima 3god. i 2mj.)
Javite nam koji ćete tablet uzeti!
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 12:29   #802
Quote:
undercover kaže: Pogledaj post
uzmi mu drveni set tracnica i vlakice, to moj obozava, slazemo zajedno razne oblike staze, dodajemo tunele od papirnatih kutija, nadvoznjake isl. nas je komplet iz ikee ali ima ih i u konzumu, ducanima s drvenim igrackama a mozes i u muelleru kupit na komad tracnice i vlakice.

ili neki set za sviranje

garazu i par autica
moj stavi garazu na stolic za kavu u dnevnoj, ispod garaze stavi veliki kamion i onda male autice (ima ih hrpu) redom spusta po toj stazi od garaze i oni upadaju u kamion. nakon toga odvuce kamion s druge strane stola i iskipa sve autice na parket (pun je rupa) i ponovo ih stavlja na garazu, zabavlja se po sat vremena s tim
Kupili smo taj drveni vlakic iz konzuma ima dva miseca i jakooo ga voli i imamo jedan mali Brio set (al su skupli ko vrag )
..super ideja ovo za tunele

Mogla bi bas garazu, uhitila ga je manija vozanja autica ..hvala na ideji
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 17:27   #803
pitala sam vec tamo na temi gdje kupiti pa da pitam i ovdje

je l netko vidio negdje tomy aquadraw sa tomicom ili chuggingtonom?
malac je trenutno zaokupljen vlakovima pa mislim da bi mu to bio idealan poklon.

edit: vidim da se spominju plodine, ima li tamo samo onaj u bojama ili ih ima vise vrsta?
__________________
InsAnity is hereditary; you get it from your children
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 21:50   #804
elly, u intersparu imaju original barbie kučicu za 280kn. doduše to je "vikendica", ima dnevnu sobu, spavaču, kuhinju i wc sa tušem i , možeš ju vidit u njihovom katalogu s igračkama. to je po meni najjeftinija original barbie kučica a ima sve da curicama bude zabavno... doduše prošle godine je koštala 200 kn ali se rasprodala u tjedan dana...
ibice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 07:52   #805
ibice, hvala ti... idem odmah vidjeti
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 09:45   #806
Ima li igdje najobičnija lutka ćelavica s mekanim trbuhom, bez ikakvih funkcija, veličine 40-50 cm? Onakva kakve smo imale mi kad smo bile klinke...
__________________
Carpe diem!
luce007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 10:12   #807
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Evo, još nešto tražimo... Moj malac hoće laptop... Odnosno igra se sa tuđim, plače kad idemo doma i tako pa će mu to najvjerovatnije biti poklon za drugi rođendan. Taj je Nirdov http://www.jeftinije.hr/za-djecu/igr...1F1914?tab=pod
ali ja bi neki drugi. Savjet?
Mi smo lani imali istog samo rozi. Ipak, cini mi se da je ipak kompliciran za dijete od 2 godine.
Naime, moja cura je lani imala 4, piše i čita, tako da je njoj to bilo ok.
Inače, laptop je ok,nema one krišteće kineske tonove, no naš je izgubio glavu kad se (radi njega) pobila sa starijim bracom.
Mislim da ću joj za Božić kupit ovaj http://tisakmedia.hr/Artikl/Djecji-k...cnikatalog2012

Postoji i "muška" verzija http://tisakmedia.hr/Artikl/Djecji-k...cnikatalog2012
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 11:39   #808
Uzela bi malom onu ploču da se po njoj može pisati ali i ona magnetna slova/brojk e stavljat pa me zanima ako je netko to uzimo di su dobre i neke normalne veličine a ne da mora svaka 3 slova u novi red..

ako netko zna di je ona tema ili tu ako netko zna odg pošto vidim da pišete o tabletima i sl tražimo ono čudo za auto što se stavi na naslon da dijete gleda crtiće u vožnji, di da kupimo,koje su cijene, jeste zadovoljni i sl.. na šta da obratimo pažnju...
__________________
gledam te dok spavaš,slušam kako dišeš...
daca87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 14:09   #809
Quote:
turinica kaže: Pogledaj post
Mi smo lani imali istog samo rozi. Ipak, cini mi se da je ipak kompliciran za dijete od 2 godine.
Naime, moja cura je lani imala 4, piše i čita, tako da je njoj to bilo ok.
Inače, laptop je ok,nema one krišteće kineske tonove, no naš je izgubio glavu kad se (radi njega) pobila sa starijim bracom.
Mislim da ću joj za Božić kupit ovaj http://tisakmedia.hr/Artikl/Djecji-k...cnikatalog2012

Postoji i "muška" verzija http://tisakmedia.hr/Artikl/Djecji-k...cnikatalog2012
Danas ti je taj hk u mercatoru/getrou 210kn (300-30%). Ja sam rekla mužu nek pogleda kakav je ali nije mu se svidio jer za mijenjanje funkcija treba upisivat 2ili3 znamenkasti kod tak da opet ti moraš cijelo vrijeme sve nadgledat a poznavajući klince to znači mijenjanje funkcije svako malo... (primjera radi naša si na iphone-u sve sama namješta)
A taj od nirda je 160kn čini mi se al on je kao već na akciji pa ne znam jel bi prošao popust i na njega...
__________________
LadyMo Foto album
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 14:42   #810
Quote:
LadyMo kaže: Pogledaj post
Danas ti je taj hk u mercatoru/getrou 210kn (300-30%). Ja sam rekla mužu nek pogleda kakav je ali nije mu se svidio jer za mijenjanje funkcija treba upisivat 2ili3 znamenkasti kod tak da opet ti moraš cijelo vrijeme sve nadgledat a poznavajući klince to znači mijenjanje funkcije svako malo... (primjera radi naša si na iphone-u sve sama namješta)
A taj od nirda je 160kn čini mi se al on je kao već na akciji pa ne znam jel bi prošao popust i na njega...
Pise na facebooku da vrijedi i na igracke koje su vec na akciji

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 14:58   #811
Quote:
daca87 kaže: Pogledaj post
Uzela bi malom onu ploču da se po njoj može pisati ali i ona magnetna slova/brojk e stavljat pa me zanima ako je netko to uzimo di su dobre i neke normalne veličine a ne da mora svaka 3 slova u novi red..

ako netko zna di je ona tema ili tu ako netko zna odg pošto vidim da pišete o tabletima i sl tražimo ono čudo za auto što se stavi na naslon da dijete gleda crtiće u vožnji, di da kupimo,koje su cijene, jeste zadovoljni i sl.. na šta da obratimo pažnju...
pogledaj Muellerov katalog igračaka, tamo ti imaju tih raznih ploča i Baby centar u CC east i west.

muellerov katalog http://www.mueller.hr/uploads/tx_mue...f/complete.pdf

dvd u autu https://www.forum.hr/showthread.php?t=618331&page=10
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 15:00   #812
Quote:
luce007 kaže: Pogledaj post
Ima li igdje najobičnija lutka ćelavica s mekanim trbuhom, bez ikakvih funkcija, veličine 40-50 cm? Onakva kakve smo imale mi kad smo bile klinke...
Muller, One 2 play, Konzum, Spar
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 16:02   #813
jel zna netko ako u mercatoru/getrou imaju chi chi love peseke?
ibice is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 10:58   #814
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
A) trebala bi za dečka od 2,5 godine nekakvo vozilo na baterije. Znam da je većina autića na baterije za dečke od 6 godina naviše jer su između ostalog dosta kompleksni joystici. Da li je tko isprobao koji i imate koju preporuku za ove manje klince?
vidim da ti je netko već rekao za chiccov autić.

mi ga imamo i stvarno je dobar (iako moj trogodišnjak nije u potpunosti shvatio upravljanje s njim), ali samo da ti kažem da doslovno ždere baterije.
mi smo ih dvaput mijenjali i trajale su oko dva dana.
i sad već neko vrijeme stoji bez baterija i igraju se s njim ručno
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 12:24   #815
potpisujem tihonsee. autići na daljinski žderu baterije i još ih k tome treba 6-8 komada
ibice is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 12:34   #816
Quote:
daca87 kaže: Pogledaj post
Uzela bi malom onu ploču da se po njoj može pisati ali i ona magnetna slova/brojk e stavljat pa me zanima ako je netko to uzimo di su dobre i neke normalne veličine a ne da mora svaka 3 slova u novi red..

...
mi magnetice slazemo po radijatorima
na jednom imamo cijelu temu farme zalijepljenu
na drugom imamo vlakice
mogli bi radijator u djecjoj sobi koristit za magnetna slova i brojke a onda plocu ostavit samo za pisanje
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 14:24   #817
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
vidim da ti je netko već rekao za chiccov autić.

mi ga imamo i stvarno je dobar (iako moj trogodišnjak nije u potpunosti shvatio upravljanje s njim), ali samo da ti kažem da doslovno ždere baterije.
mi smo ih dvaput mijenjali i trajale su oko dva dana.
i sad već neko vrijeme stoji bez baterija i igraju se s njim ručno
to sam i ja jednom pisala baš za te chicco aute/motore na daljinski mi imamo dva i oba dva žderu baterije ali baš žderu (pa su me tu napali da to nije istina) dok naprimjer u paklenom stroju smo imali jedne baterije xy godina
i samo da kažem da baterije iz LIdla najduže drže barem meni
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 17:49   #818
Planiram kupiti curki kuhinjicu. Ima ih od 100 pa do 500 kn. Ima koja preporuku ili neki komentar na sta da pazim.
Ima u konzumu samo stednjak sa posudicama oko 150 kn, super izgleda na fotkama...
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 22:27   #819
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
Planiram kupiti curki kuhinjicu. Ima ih od 100 pa do 500 kn. Ima koja preporuku ili neki komentar na sta da pazim.
Ima u konzumu samo stednjak sa posudicama oko 150 kn, super izgleda na fotkama...
Ja planiram isto kuhinjicu, al decku I zapela mi za oko ona u Mulleru, ima svasta nesto, i par komada sudja. Oko 250 kn je. Al nemaju niti jednu raspakiranu, bar ne u Rijeci, pa ne znam jel cemu. Igrao se u Ikei s onom njihovom drvenom i jedva smo ga odvukli od tamo, al ta je skuuuupaaaa, skoro 100 Eura
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 22:28   #820
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
Planiram kupiti curki kuhinjicu. Ima ih od 100 pa do 500 kn. Ima koja preporuku ili neki komentar na sta da pazim.
Ima u konzumu samo stednjak sa posudicama oko 150 kn, super izgleda na fotkama...
često su ti te uživo vrlo male, na to pripazi.
tako smo sveki i ja gledale na emezetinoj web stranici super kuhinjicu na hello kitty, a ona uživo minijaturna.

moja preporuka ti je iz Muellera, sad ti je na akciji za 260kn i vrijedi do 31.12. bolje dodaš 90kn i imaš sve.
mi je imamo već godinu dana, dobiješ posudu dublju, tavicu i još jednu, pribor, solenku i ono za papar, šalicu, čašu, i još par stvarčica (kartonsko vrhnje za kuhanje, tjestenina i sl.), pećnicu i frižider.
ovdje ti je u katalogu, na str. 14 http://www.mueller.hr/uploads/tx_mue...f/complete.pdf
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:11.