Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2009., 16:30   #61
cuj, tvoja frendica sigurno ne konobari tamo

mozes i ti 20k necega, samo eto, trebas i ti nekaj dati
TommyLeeJones is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:34   #62
Dajte se malo spustite sa oblaka.

Vrhunski konobari u vrhunskim restoranima imaju takve place jer njihovi gazde znaju da im oni toliko i vrijede.
Drugi je par postola sto takvih restorana/klubova ima malo.

Koliko sam ja shvatila postavljaca teme, on misli da je konobarenje kao takvo - jako dobro placeno. tu se malo zeznuo.
U vecini nasih restorana/klubova - nije. Konobari uglavnom zive od mance.

I ne, to nije lagan posao. Sto mislis zasto su vrhunski konobari tako dobro placeni?
Konobarenje nije samo nosenje tacne i stavljanje pića i hrane ispred ljudi.

Ako je autoru cilj brza zarada, neka se raspita u Italiji, u kasnu jesen vrbuju radnike za rad u ski-centrima.
Dosta mojih poznanika iz Istre ide tamo sezonski radit.
__________________
Nema potpisa
iivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:41   #63
Quote:
TommyLeeJones kaže: Pogledaj post
cuj, tvoja frendica sigurno ne konobari tamo

mozes i ti 20k necega, samo eto, trebas i ti nekaj dati
vjeruj konobari,ali se narinta i 2mj. po 10-12h šljake,bez dana odmora
nakon toga 2-3mj. ne radi nego se odmara,pa radi u zg
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 22:05   #64
ma kaj bi zarađivali 20 000 kn, ne znam di to. Možda u Bevandi u Opatiji ili tak negdje i to ak su gospoda turisti (čitaj odreda austrijski penzići) dobro raspoloženi i sretne si ruke pa ti daju dobru napojnicu. Al to je samo sezonski posao na takvim mjestima. Ne pušim ja ove spike moje iznajmljivačice sobe iz Lovrana kako u Opatiji i okolici ima cijele godine gostiju. Je, ima samo koliko? Već sad ih nabrojiš na srednji prst jedne ruke (bio prošli tjedan na moru - sve je pusto). I da, u takve restorane se ne upada prek oglasa u oglasniku
Ovisi gdje živiš a ako si iz ZG vjerovatno ćeš doć u prosječan kafić jer kako sam skužio ostao si bez posla a nisi iz ugostiteljske branše. Dakle doći ćeš u prosječan kafić ili nedaj bože birtiju i dobivat ćeš 3-5000 kn a od napojnice možda kriglom po tikvi. Redovito ćeš čistit pisoare u koje su se ove primitivne zagrebačke seljačine ili zrigale ili posrale, da ne misliš samo da ćeš prat čaše i pepeljare. Ooooo ne. Ovo nije moje iskustvo nego frendovo. Sam se pitam kak je izdržao u birtiji radit 6 g. Bolje od ovog ti je bit i neki pomoćni stolar ili bravar ili pak zaštitar. Ovo zadnje je definitivno manje plaćeno al ti bar niko ne sere tamo di se ne sere nit moraš udovoljavat hirovima nervoznih debila, nit gledat mafijaške obračune ko u westernima
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 22:13   #65
Quote:
iivana kaže: Pogledaj post
Dajte se malo spustite sa oblaka.

Vrhunski konobari u vrhunskim restoranima imaju takve place jer njihovi gazde znaju da im oni toliko i vrijede.
Drugi je par postola sto takvih restorana/klubova ima malo.
U svakoj struci vrhunski stručnjak na vrhunskom mjestu zarađuje dobro.

Samo, većina ljudi to nije, a čak i kada jest - trebaju godine za dokazati se.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 00:27   #66
znam plaće u lokalnim birtijama su slabe,to je skoro pa bijeda...eto treba se ukucat u neki fensi restoran il noćni klub u kojem je gužva nonstop vjerujem da se da zaradit peteroznamenkasta cifra svaki mjesec
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 10:13   #67
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
U svakoj struci vrhunski stručnjak na vrhunskom mjestu zarađuje dobro.

Samo, većina ljudi to nije, a čak i kada jest - trebaju godine za dokazati se.
definitivno

u potrošiti love na školovanje,jer znam da je ta neka škola za koktel majstore gdje je ona išla vani i dosta košta
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 10:51   #68
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
znam plaće u lokalnim birtijama su slabe,to je skoro pa bijeda...eto treba se ukucat u neki fensi restoran il noćni klub u kojem je gužva nonstop vjerujem da se da zaradit peteroznamenkasta cifra svaki mjesec
nebi rekao
mpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 11:24   #69
buhahahaha! na kojim ste vi drogama? nije ni čudo kaj je danas konobarstvo da najnižim granama ikada! svaka budala misli da može raditi kao konobar! zato i usluge niš ne valjaju, kad uglavnom ljene seljačine konobare! ljudi misle da je to lagani način za zaraditi novce, a kad krenu delati...onda brzo promjene mišljenje...kad shvate da se treba itekak namučiti...to je krvav posao...radim dugo kao konobar...ovi gore pametnjakovići bajke pričaju...plaće se kreću oko 4000 do 4500kn...naravno svi su prijavljeni na minimalac...radi se puno...prekovremeno se ne plaća...a radi se dosta više od uobičajnih 40 sati...onda treba trpiti primitivce, kojih ima hrpu...bakšu ne ostavlja svaki..u kafićima se slabo zaradi...jedino ak se ne krade...u restoranima se da nešto više zaraditi, ali opet nije niš bajno kak ovdje neki misle...
__________________
We are only limited in life by the limitations, we set upon ourselves
Dega76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 11:33   #70
ajde ti znaš najbolje
očeš skeniranu platnu listu konobara na 3900,a radi u lokalnom bircu
to sve stoji da je posao težak,radi se cijele dane i slično
i većina dobrih konobara po zimi radi tu,a po ljeti ode dolje na more jer ovi dolje plaćaju više (s prijavom)

bakša se može dobra dobiti ako si cura,a klijentela recimo 30-50 većinom
cca 300-400kn dnevno
lokal u širem centru
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 11:43   #71
a vidi ovog kak je pametan...kaj tak svi konobari zarađuju? ja sam govorio općenito...kakav je prosjek...neki zarade više, neki manje...sve zavisi koliko su sposobni, i gdje rade...nema veze spol za dobre napojnice...
__________________
We are only limited in life by the limitations, we set upon ourselves
Dega76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:40   #72
svaki gazda ( ali pravi gazda, ne onaj koji dođe svakih 2 tjedna u "kontrolu") će svom dobrom radniku i platiti dobro, jer mu upravo taj konobar donosi većinu zarade. hrana može biti vrhunska ali ako ti taj tanjur neko bezobrazno baci na stol i ode u šank zapalit cigaretu - više nikad nećeš doći tamo (bez obzira na hranu). no problem je što dobrih konobara ima jako jako malo i općenito je kvalitetnog konobara užasno teško naći. konobarenje je težak posao, i to nije samo "konobarenje".. to je vještina komuniciranja s ljudima, marljivost, fleksibilnost, snalažljivost, organiziranost,znanje jezika, volja..... ( kao i u svakom drugom poslu).
...svi grizu na lovu a rijetko tko bi radio kako treba...
pozitiva_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:59   #73
Evo da se ponovo ukljucim u raspravu, slucajno poznam vlasnika jednog vrhunskog restorana na Kornatima.
koliko je vrhunski govori i cinjenica da Bill Gates svake godine (otkad dolazi u Skradin) tamo dolazi par puta u tijeku svog boravka.

e sad..zasto ovo pisem?
Restoran radi od 01.04. do 01.10, konobari zive tamo, u kuci koju je gazda digao za njih, i imaju placu od 15.000,00 kn do 20.000,00 kn.
Pazi - placa je na racun + baksis.
On ima vrhunske, skolovane konobare koji se razumiju ne samo u posluzivanje jela i pica, vec i u pripremu jela, koje vino pase uz koje jelo...
Svi njegovi konobari su se slozili da im cjelokupnu placu isplacuje NA ODLASKU, dakle dobiju poprilicnu svotu, a za vrijeme boravka tamo zive od baksisa.
A od 01.10. do 01.04 zive od "ljetne" zarade.
Gazdi je normalno svakih x dana dati konobaru par dana slobodno da ode na kopno, i sve funkcionira.

Problem je nastao ovo ljeto kad su mu ovo ljeto otpala 2 konobara jer su otisli na skolovanje u inozemstvo jer nije mogao naci adekvatnu zamjenu.
Ne mozes samo uzeti posluzavnik, kao sto je netko gore rekao, i bucno spustiti hranu pred gosta i otic zapalit vani.
Nije na nivou.

Dakle, zarade od 20.000,00 kn mjesecno IMA, ali kao i u svakom poslu, moras biti strucnjak.
Evo, ovi zaradjuju toliko, a po ljetnim kaficima (dnevnim) u Sibensko-Kninskoj zupaniji prosjecna placa je 3.500,00 kn netto + baksis.
Nocne smjene i klubovi placaju nesto vise, ali ne preko 6.000,00 kn (ako i toliko)
__________________
Nema potpisa
iivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 00:23   #74
Smile

onda ima tu konobara da prenesu iskustva?
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 10:28   #75
Evo da se i ja nadovežem. Tu "dobru plaću" od 15-20k kn nećete platiti samo vremenom i trudom već i svojim ZDRAVLJEM. Konobarenje je osobito stresno za leđa i ako nemate sreće, u to će te se uvjeriti i prije nego što mislite.
voajer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 10:44   #76
Quote:
Dega76 kaže: Pogledaj post
buhahahaha! na kojim ste vi drogama? nije ni čudo kaj je danas konobarstvo da najnižim granama ikada! svaka budala misli da može raditi kao konobar! zato i usluge niš ne valjaju, kad uglavnom ljene seljačine konobare! ljudi misle da je to lagani način za zaraditi novce, a kad krenu delati...onda brzo promjene mišljenje...kad shvate da se treba itekak namučiti...to je krvav posao...radim dugo kao konobar...ovi gore pametnjakovići bajke pričaju...plaće se kreću oko 4000 do 4500kn...naravno svi su prijavljeni na minimalac...radi se puno...prekovremeno se ne plaća...a radi se dosta više od uobičajnih 40 sati...onda treba trpiti primitivce, kojih ima hrpu...bakšu ne ostavlja svaki..u kafićima se slabo zaradi...jedino ak se ne krade...u restoranima se da nešto više zaraditi, ali opet nije niš bajno kak ovdje neki misle...
vidis i ja sam konobario(kojih 5-6 god) ali sve ovisi di imas priliku radit u lokalnim bircevima je to pušing,ali ako radiš cateringe za neku ekipu koja ima love ili u nekom boljem restoranu 15 kkn se da zaradit 10 000 plaće +5000 trinđe ali se čovjek krvavo naradi za tu lovu pogotovo cateringe.
Meni su frendovi znali dobivati i po 1000 kn trinđe a znam decka koji je dobio 2400 kn zato jer gost ima para i boli ga đon za njih.
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 10:48   #77
Quote:
voajer kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja nadovežem. Tu "dobru plaću" od 15-20k kn nećete platiti samo vremenom i trudom već i svojim ZDRAVLJEM. Konobarenje je osobito stresno za leđa i ako nemate sreće, u to će te se uvjeriti i prije nego što mislite.
poptpisujem vecina ovih s kojima sam radio su na listi za operaciju leda
a gazdu kad mu lovu ne donosis boli k...... za bilokog-nazalost to tako ide.
Konobarenje je ok posao ali čisto za uletit i zaradit si neku lovicu na brzinu uz studiranje,ali cjeli zivot to radit mislim da bi prolupao,a vecina konobara postanu kroneri koji popiju vise od gostiju.
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 10:50   #78
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
ako odeš to raditi,još si i koktel majstor,možeš i više zaraditi
cura zaradi na zrću u mjesec oko 36 000kn,koktelmajstor

samo i taj posao kao i svaki ima svojih boljki
i za ovakvu lovu ćeš trebati dugo raditi i školovat se

većinom ti je plaća oko 3-4000kn+tip koji ovisi o klijenteli
sad mi je jasno zasto je cuga na zrcu tako skupa
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 11:02   #79
Quote:
morino kaže: Pogledaj post
poptpisujem vecina ovih s kojima sam radio su na listi za operaciju leda
a gazdu kad mu lovu ne donosis boli k...... za bilokog-nazalost to tako ide.
Konobarenje je ok posao ali čisto za uletit i zaradit si neku lovicu na brzinu uz studiranje,ali cjeli zivot to radit mislim da bi prolupao,a vecina konobara postanu kroneri koji popiju vise od gostiju.
Šefa sigurno neće biti briga za tvoja ili moja leđa, ali ni ne treba ga biti.

Problem je u tome što ti baš i ne govore o tim stvarima kada upisuješ školu ili počinješ raditi. No evo, mladež dolazi pameti - interes za ugostiteljstvo je sve manji jer djeca kuže da im se baš i ne isplati graditi karijeru u ugostiteljstvu a za konobarit tijekom faksa ti sigurno ne treba škola.

A tek oni plakati
voajer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 11:52   #80
Quote:
morino kaže: Pogledaj post
sad mi je jasno zasto je cuga na zrcu tako skupa
sad mi je još jasnije da tamo nikad nogom kročit neću
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:27.