Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2012., 17:57   #61
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
evo da i ovdje odgovorim robijašu , je , jedan dio mene je nezreo i isijava tom negativnom energijom , ponajviše radi previše razočarenja , nije to bijes , gnjev , i ona "nezrelost" koja se dječački inati , bahati , već je to nezrelost u smislu da ne želim popustiti , ne želim mijenjati svijet , želim natuknuti samo ljudima koji su mi dragi u čemu griješe , kao što evo ti meni kažeš gdje ja griješim , i ja sam svjestan svojih grešaka u razmišljanju , ali ja na neki način ne želim odustati od svojeg razmišljanja , ne zato što sam bahat i inatljiv i sebi pametan , već zato što drugačije nebi bilo iskreno , realno , nebi bio "ja" , kojeg kažeš da trebam prezentirati uvijek...
....svjestan si grešaka al ne želiš odustat od njih? e jesi tvrda glava ....uostalom, treba znat razlučit svoje istinsko 'ja' od svojih frustracija/nezadovoljstava/razočaranja koje je ponekad teško sagledat razdvojeno jer se toliko salijepe sa osobnošću da na kraju ne znaš gdje počinje pravi 'ja' a gdje frustracije...toliko....
robijas-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 17:59   #62
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
ajde našli smo se na nekoj sredini , slažem se u potpunosti sa ovime što si napisao ...još čekamo Robijaša da prihvati dnevni red i ajmo na neku drugu temu
...da, ajd na drugu temu na ovoj nema cura baš
robijas-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 18:03   #63
Quote:
robijas-- kaže: Pogledaj post
....svjestan si grešaka al ne želiš odustat od njih? e jesi tvrda glava ....uostalom, treba znat razlučit svoje istinsko 'ja' od svojih frustracija/nezadovoljstava/razočaranja koje je ponekad teško sagledat razdvojeno jer se toliko salijepe sa osobnošću da na kraju ne znaš gdje počinje pravi 'ja' a gdje frustracije...toliko....
e tu ima nečeg , to moram priznati...

nisam oduvijek bio frustriran/nezadovoljan/razočaran , i tu si pogodio , teško je nekako vratiti onog od ranije "mene" , a nekako je jako teško izaći pobjednik iz borbe protiv ovog "trojstva" negativnosti , sve teže i teže biva , ali da , nekad ne znam gdje sam ustvari nestao s vremena na vrijeme , ljudima sam i dalje isti , no nekad i sam dođem do zaključka kao što si i ti - gdje počinjem "ja" , a gdje završavaju "f/n/r "

ugl , zaokružio si ono što sam prije nekih 3g primjetio i sam , no nije se našla osoba eto koja bi pomogla u riječi neka moja razmišljanja pretvoriti...kaj ja znam , trebam reć nekaj tipa...hvala ako da , hvala ti...
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 18:20   #64
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
e tu ima nečeg , to moram priznati...

nisam oduvijek bio frustriran/nezadovoljan/razočaran , i tu si pogodio , teško je nekako vratiti onog od ranije "mene"
...znam da nisi, nitko nije....ali za tvoje dobro bi bilo dobro vratit onog starog 'ti'....i onda bi bio na dobrom putu....sve ovo ostalo, cure, prijatelji, se prirodno nakače na jednu nefrustriranu i pozitivnu osobu....
robijas-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 18:26   #65
Quote:
robijas-- kaže: Pogledaj post
...znam da nisi, nitko nije....ali za tvoje dobro bi bilo dobro vratit onog starog 'ti'....i onda bi bio na dobrom putu....sve ovo ostalo, cure, prijatelji, se prirodno nakače na jednu nefrustriranu i pozitivnu osobu....
doći će to s vremenom , kad prestanem uopće razmišljati o tome...
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 15:12   #66
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
pa ako si zgodan, veca vjerojatnost je da nekoga upoznas
samim time sto se kreces medju ljudima ne
kretanje je poduzimanje
Tako je.
A čak i za to da budeš zgodan treba uložiti trud, vrijeme, novac i samodisciplinu. I vječito biti dobro raspložen. Ništa ne pada s neba. Ništa.
Princes.Krofna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 16:05   #67
Kako vani skontati curu? Problem su preglasna glazba, bez obzira na tip glazbe i pitanje koja je djevojka slobodna a koja je u vezi. Najgore bi bilo prići onoj koja ima dečka pa da on dođe za koju minutu.
Kako se treba srediti za izlazak?
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 20:33   #68
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Nije ako si žensko,fizički privlačna i krećeš se među ljudima,u protivnom da,žešća glupost.
Bravo na odg ! upravo jest tako!
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 21:13   #69
no no no no

Bio sam sa dosta cura,i uvijek sam mogao naci novu kada sam ima 19-24.
Nakon toga sam bio samo u dugackim vezama od dvije godine ili 1 i pol...dakle prošlo me ono kada si tinejđer pa samo izlaziš i misliš na sex ali i kojeg uvijek dobiješ! Al ...eto nakon tih par dugih veza je nastala suša i to duuuga od godinu dana. Dakle godinu dana nisam dodirnuo curu,poljubio..da ne govorim o sexu....to me je toliko frustriralo,da sam postao teško depresivan,usamljen. Da morao sam kod psihijatra jer sam mislio poludit. Izgubio sam volju za skoro sve...smršavio sam 12kg....

Eto koliko čovijeka ubije kad nema one prirodne potrebe kao ljubav,društvo,sex,....jednostavno curu koja te voli i s kojom i sve onda dobiješ što čovijeku treba!

Sad ce netko reci ,pa idi se trudi naci novu ...uff kao da ja to nisam radio draga. Bezbroj puta sam pitao cure dal su slobodne...tako da mi je to lako napravit kao kupit kruh. Reci bilo koju i ja cu joj kulturno sa osmijehom prici. ALi uvijek nadjem na zauzetu ili udanu. Ne izgledam ko gabor,dapače izgledam bolje od prosjecnog muškarca,bio sam i foto model.
Sa 30.god. je ama tako tesko naci curu.....kao da tražiš 1000kn da negdje slucajno nadjes.
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 22:36   #70
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Kad ti se svidi neka cura na način da bi probao nešto s njom, nemoj se prema njoj ponašat kao frendici. tu sam primijetila da dosta dečki griješi - postavi se previše prijateljski, onda ga cura "strpa" u taj koš, a po mom mišljenju nije lako izaći iz te kategorije.

kako??

ispituj je dosta, slušaj što ti govori i pitaj dalje o toj temi. baš je aktivno slušaj.
budi malo "zločest", u smislu da joj daješ neke dvosmislene signale, zavodi. pokušaj, vjerojatno ti neće uspjet odmah, al ući ćeš u shemu, vježba čini majstora.

jel vježbaš što? sad je idealno vrijeme za fizičke aktivnosti, a lijepo tijelo sigurno ti nije na odmet. i sam sebi bit ćeš privlačniji, pa automatski i drugima.

kad si vani i svidi ti se neka cura, pogledaj kaj pije, razmijeni s njom koji pogled, uzmi na šanku njenu cugu i uleti joj.

što se tiče situacije na faksu, probaj sredit nekakav čoporativan izlazak van di bi bila i ta cura, ako je ikako moguće.

možeš se i na iskricu prijavit.

my point is: -nemoj biti prekenjkavo dobar
- pokaži otvoreno zanimanje
- njeguj ruke - većina žena to prvo zamijeti nakon lica
- slušaj ih što ti pričaju i budi zanimljiv

ajmo pretvorit ovu temu u to da ti pišeš svoje pokušaje i nek bude aktivna dok ne nađeš curu, a mi forumaši možemo ti u međuvremenu davat savjete

Shit, jel to boldano stvarno istina?
Imam problema sa psorijazom pa ponekad imam crvenilo po licu...? Nije vrag da se zbog toga još ni jedna nije zagrijala za mene.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 22:45   #71
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Shit, jel to boldano stvarno istina?
Imam problema sa psorijazom pa ponekad imam crvenilo po licu...? Nije vrag da se zbog toga još ni jedna nije zagrijala za mene.
Noup.. mirno diši Mislim da je tu bilo mišljeno više na neurednost ruku nego na problem sa bolesti...
blue_heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 22:51   #72
npr. grickanje noktiju je totalni turn off
__________________
..sometimes it sucks being too STRONG, because people begin to think It's okay to continually HURT ME over and over again...
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 22:55   #73
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
Bio sam sa dosta cura,i uvijek sam mogao naci novu kada sam ima 19-24.
Nakon toga sam bio samo u dugackim vezama od dvije godine ili 1 i pol...dakle prošlo me ono kada si tinejđer pa samo izlaziš i misliš na sex ali i kojeg uvijek dobiješ! Al ...eto nakon tih par dugih veza je nastala suša i to duuuga od godinu dana. Dakle godinu dana nisam dodirnuo curu,poljubio..da ne govorim o sexu....to me je toliko frustriralo,da sam postao teško depresivan,usamljen. Da morao sam kod psihijatra jer sam mislio poludit. Izgubio sam volju za skoro sve...smršavio sam 12kg....

Eto koliko čovijeka ubije kad nema one prirodne potrebe kao ljubav,društvo,sex,....jednostavno curu koja te voli i s kojom i sve onda dobiješ što čovijeku treba!

Sad ce netko reci ,pa idi se trudi naci novu ...uff kao da ja to nisam radio draga. Bezbroj puta sam pitao cure dal su slobodne...tako da mi je to lako napravit kao kupit kruh. Reci bilo koju i ja cu joj kulturno sa osmijehom prici. ALi uvijek nadjem na zauzetu ili udanu. Ne izgledam ko gabor,dapače izgledam bolje od prosjecnog muškarca,bio sam i foto model.
Sa 30.god. je ama tako tesko naci curu.....kao da tražiš 1000kn da negdje slucajno nadjes.
Hmm..ne bih se baš složila da je u 30-ima teško nać curu za ozbiljnu vezu, po mojem mišljenju baš suprotno,pogotovo ako i ona traži stabilnu vezu.. jesi se možda kada zapitao dal su tvoji kriteriji previsoki (pa ne me odmah napast,samo pitam )?
blue_heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:00   #74
Quote:
blue_heart kaže: Pogledaj post
Noup.. mirno diši Mislim da je tu bilo mišljeno više na neurednost ruku nego na problem sa bolesti...
Ruke nisu problem voda, sapun, krema i stvar riješena.
Mislim sve se i nadam da je problem u licu ali ako je to probavljivo kod cura onda sam stvarno nadrapao jer je onda općenito moj način života odbojan.
Nego pošto ovdje više ljudi ima društveni život, zanima me dali je moguće naći djevojku za vezu, kojoj nije problem većinu dana provesti radeći uz partnera ili čekajući da on završi posao na imanju do večeri pa onda da provedu večer zajedno. Mislim sa moje strane nemam vremena ni mogućnosti izlaziti van jer sam stalno zauzet pomažući svojima doma i to traje cijeli moj život, niti prijatelja niti cure nemam, puno toga u životu sam propustio. Dali je moguće da je i to odbojno curama, tj. da nevide budučnost sa nekim tko nije živio život?
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:10   #75
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Ruke nisu problem voda, sapun, krema i stvar riješena.
Mislim sve se i nadam da je problem u licu ali ako je to probavljivo kod cura onda sam stvarno nadrapao jer je onda općenito moj način života odbojan.
Nego pošto ovdje više ljudi ima društveni život, zanima me dali je moguće naći djevojku za vezu, kojoj nije problem većinu dana provesti radeći uz partnera ili čekajući da on završi posao na imanju do večeri pa onda da provedu večer zajedno. Mislim sa moje strane nemam vremena ni mogućnosti izlaziti van jer sam stalno zauzet pomažući svojima doma i to traje cijeli moj život, niti prijatelja niti cure nemam, puno toga u životu sam propustio. Dali je moguće da je i to odbojno curama, tj. da nevide budučnost sa nekim tko nije živio život?
Nema smisla poricati, definitivno ne spadaš u "zanimljivi" skupinu, čak nemaš vremena za pošteno druženje s ljudima, neću reći da nemaš šanse, ali da su tanke, jesu...ako koja doleti doleti. Čekaj priliku da iskusiš život i onda naći sve to što ti treba(ako to želiš naravno)
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:12   #76
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Ruke nisu problem voda, sapun, krema i stvar riješena.
Mislim sve se i nadam da je problem u licu ali ako je to probavljivo kod cura onda sam stvarno nadrapao jer je onda općenito moj način života odbojan.
Nego pošto ovdje više ljudi ima društveni život, zanima me dali je moguće naći djevojku za vezu, kojoj nije problem većinu dana provesti radeći uz partnera ili čekajući da on završi posao na imanju do večeri pa onda da provedu večer zajedno. Mislim sa moje strane nemam vremena ni mogućnosti izlaziti van jer sam stalno zauzet pomažući svojima doma i to traje cijeli moj život, niti prijatelja niti cure nemam, puno toga u životu sam propustio. Dali je moguće da je i to odbojno curama, tj. da nevide budučnost sa nekim tko nije živio život?
Ok.. iskreno,ovo što je boldano,teško da ćeš nać,barem ne u tako doslovnom smislu.. tu vjerovatno nisi mislio na doslovan rad na imanju ili doslovno čekanje nego na to da zajedničko vrijeme provodite samo navečer..to je pak moguće.. moguće je nać curu kojoj odgovara da ne izlazi puno i da radije provede večer gledajući film sa tobom i kojoj takav život nije odbojan.. međutim,i za upoznat takvu curu treba izać koji put van..
blue_heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:20   #77
Quote:
blue_heart kaže: Pogledaj post
Ok.. iskreno,ovo što je boldano,teško da ćeš nać,barem ne u tako doslovnom smislu.. tu vjerovatno nisi mislio na doslovan rad na imanju ili doslovno čekanje nego na to da zajedničko vrijeme provodite samo navečer..to je pak moguće.. moguće je nać curu kojoj odgovara da ne izlazi puno i da radije provede večer gledajući film sa tobom i kojoj takav život nije odbojan.. međutim,i za upoznat takvu curu treba izać koji put van..
Boldano je baš doslovno, barem kod mene. Mislim ne mogu ni pravi posao naći za plaću jer nemam kad tražiti posao. Frend me zove na roštilj sa nekim curama, moji traže da im radim, posvađam se i na kraju izgubim volju i za rad i za druženje. Mojima je to normalno i samo govore kako nema koristi od nas mladih danas... Meni je to sve bolesno i nezz kako se izvući iz toga.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:23   #78
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Boldano je baš doslovno, barem kod mene. Mislim ne mogu ni pravi posao naći za plaću jer nemam kad tražiti posao. Frend me zove na roštilj sa nekim curama, moji traže da im radim, posvađam se i na kraju izgubim volju i za rad i za druženje. Mojima je to normalno i samo govore kako nema koristi od nas mladih danas... Meni je to sve bolesno i nezz kako se izvući iz toga.
škola je mogla biti rješenje, ali pretpostavljam da je kasno, ja sam tako riješio slične probleme, jer sam se do 18.-e pošteno naradio, isto imanje, neimanje, usluživanje, posluživanje...ali sam se uz to bavio gimnazijom i sad odmaram u Zg-u, cijeli život ne želim vidjeti motiku i štihaču
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:29   #79
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Boldano je baš doslovno, barem kod mene. Mislim ne mogu ni pravi posao naći za plaću jer nemam kad tražiti posao. Frend me zove na roštilj sa nekim curama, moji traže da im radim, posvađam se i na kraju izgubim volju i za rad i za druženje. Mojima je to normalno i samo govore kako nema koristi od nas mladih danas... Meni je to sve bolesno i nezz kako se izvući iz toga.
E,morat ćeš nekako... mislim,ako te tvoji toliko tjeraju da radiš samo za njih čak i bez normalno plaćenog posla, postavi sam sebi pitanje kako onda misliš kroz život (ipak,nekako se računi moraju platit,jel?).. odrastao si čovjek, sam možeš donest svoje odluke i ponašaj se tako. Razumijem da možda tvoji roditelji trebaju pomoć u poslovima,ali ti trebaš počet živjet svoj život.. dakle,stvari uzmi u svoje ruke i kaži im da ćeš drage volje pomoć,ali u ono vrijeme kad si slobodan... izbjeć roštilj zbog pomaganja svojima bih još nekako i razumjela,ali niti posao nać..? kad jednom riješiš taj dio života,cura će lako doć...
blue_heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 23:44   #80
Quote:
blue_heart kaže: Pogledaj post
E,morat ćeš nekako... mislim,ako te tvoji toliko tjeraju da radiš samo za njih čak i bez normalno plaćenog posla, postavi sam sebi pitanje kako onda misliš kroz život (ipak,nekako se računi moraju platit,jel?).. odrastao si čovjek, sam možeš donest svoje odluke i ponašaj se tako. Razumijem da možda tvoji roditelji trebaju pomoć u poslovima,ali ti trebaš počet živjet svoj život.. dakle,stvari uzmi u svoje ruke i kaži im da ćeš drage volje pomoć,ali u ono vrijeme kad si slobodan... izbjeć roštilj zbog pomaganja svojima bih još nekako i razumjela,ali niti posao nać..? kad jednom riješiš taj dio života,cura će lako doć...
Nije samo stvar u pomaganju već i u kontroli. Da odrastao sam i trebao bi sam donositi odluke, ali te oduke moraju biti u skladu sa razmišljanjem roditelja. Slobodno vrijeme ne određujem ja nego oni i kod njih nema unaprijed planova nego ako se u trenutku sjete nešto da treba raditi to se odmah mora izvršiti bez dogovora i pripreme...
Primjerice što mi se desilo, ja sam htio ići na TZV fakultet u Zagreb, želio sam to jer mi je to struka u krvi i po završenoj srednjoj i najbolje mi leže ta sranja sa elektronikom i računalima i tu bi imao savršenu karijeru, ali ne oni su htjeli da idem na neki bezvezni i jedini ekonomski fakultet u rodnome kraju da mi je blizu jer tako oni žele da postanem "gospodin ekonomista" i da doma mogu raditi kad ne učim.
Oni i žele naravno da nađem pravi posao, ali kao prvo taj posao mora biti po njihovoj želji makar morao po dreku kopati iako sam nadaren za neke druge stvari, mora opet biti u rodnome kraju tako da nakon radnog vremena opet doma prčkam po onome što oni žele i opet bi mi se život svodio samo na ciklus posao - rad doma...
Sve što trenutno doista želim da imam osobu kraj sebe koja će me motivirati za razmišljanje o zajedničkoj budučnosti i koja mi može osigurati podršku joja mi je prijeko potrebna...

Zadnje uređivanje Rocco18 : 08.06.2013. at 23:52.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:54.