Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2017., 14:42   #101
To sto tebi treba ne mogu srediti ni demoni ni andeli. Kazes Astaroth, kako da ne :-)
Rofocal is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 16:55   #102
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Kito, ne koristiš zaštitu, ćavrljaš sa Astartotom, komadi papira... dobro da si živ.
A da se uzdaš malo u se i u svoje kljuse?
Rabio sam zaštite i to od iskusnih ljudi koji su mi ih predali.
A to da se uzdam i se...do sada u životu nisam imao takvih problema i ne znam kako da ih rješim osim nekim "višim" bićima. Smatram se nesposobnim i ne želim se dovesti u situaciju bez izlaska, stoga pribjegavam takvim metodama. U ljude se ne mogu pouzdati - čak niti u svoju obitelj, a kamoli u druge o kojima na koncu ovisi moja budućnost.
klto is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 22:36   #103
Meni se čini da si poprilično zbrkan i da ne znaš o čemu pričaš.

Kakve zaštite od drugih ljudi?

Ako se smatraš nesposobnim onda bih ti prije preporučio neki kršćanski ili slični nauk. Više je u skladu sa takvim razmišljanjem
Old 05.12.2017., 12:31   #104
Quote:
klto kaže: Pogledaj post
Rabio sam zaštite i to od iskusnih ljudi koji su mi ih predali.
A to da se uzdam i se...do sada u životu nisam imao takvih problema i ne znam kako da ih rješim osim nekim "višim" bićima. Smatram se nesposobnim i ne želim se dovesti u situaciju bez izlaska, stoga pribjegavam takvim metodama. U ljude se ne mogu pouzdati - čak niti u svoju obitelj, a kamoli u druge o kojima na koncu ovisi moja budućnost.
Šta te toliko j#$e? Matematika za drugi srednje?
Zaštite drugih? Čini mi se da nemaš vozačku a sjeo si u avion. Nije zaštita saborski imunitet pa da ti ga glasači nanesu.
Imaš Bapha na forumu, pitaj čovika, virujem da će ti pomoć...
(baphomet, oprosti šta te uvlačim u priču, ali ćini mi se da je momak korak od provalije.)
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 18:53   #105
Pusti Baphometa, ovo je prava učiteljica:

https://www.youtube.com/watch?v=CAPNkHDrsUY
Dragon Rouge is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 09:11   #106
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Imaš Bapha na forumu, pitaj čovika, virujem da će ti pomoć...
(baphomet, oprosti šta te uvlačim u priču, ali ćini mi se da je momak korak od provalije.)
Pa predložio sam šta da radi..a ako razgovara u glavi sa demonima nakon što je nešto napisao na papiriću predlažem i posjet psihologu ili totalni prestanak bavljenja tim stvarima.
Old 06.12.2017., 09:13   #107
Quote:
Dragon Rouge kaže: Pogledaj post

Nije ta blackmagicwitchtrućtrać bez vraga , upakirala je jednostavno mantranje i kršćanske molitve svecima u svoju "sotonističku" ideologiju.
Old 06.12.2017., 11:45   #108
klt me podsjetio na frendicu koja je radila onaj ugovor sa sotonom sto se moze pronaci na netu. Krvlju napise ja ta i ta ( nije ovjerila kod javnog biljeznika ) i sotona joj se stvarno pojavio u snu.... odnosno ona tako tvrdi.
Dolazio joj je par noci i kaze da je imala najbolji seks ikada, a onda je jednostavno prestao dolaziti. Cak je i obnovila ugovor... nista.
Eto... mozda si i ti dojadio sa pitanjima, pa te demon poslao u ENglesku... bez karte.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:48   #109
Quote:
Dragon Rouge kaže: Pogledaj post

Hm, da je u Hrvatskoj ta bi žena bila u vodstvu nevladine udruge. I to tipa "Društvo za zaštitu kitova zalutalih u Jadran" ili "udruge za poboljšanje burobrana na A1".
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:50   #110
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Pa predložio sam šta da radi..a ako razgovara u glavi sa demonima nakon što je nešto napisao na papiriću predlažem i posjet psihologu ili totalni prestanak bavljenja tim stvarima.
Nisam htio potezat to pitanje, ali psiholog je i meni pao na pamet.
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 16:02   #111
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Nije ta blackmagicwitchtrućtrać bez vraga , upakirala je jednostavno mantranje i kršćanske molitve svecima u svoju "sotonističku" ideologiju.
Ciljao sam na izgled a ne litanije
Enns Luciferu je iz demonske hijerarhije Richard Dukantea
Dragon Rouge is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:20.