Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2017., 20:25   #1261
Možda ljudi više nisu tolike šupendare
__________________
There's nothing wrong with going nowhere baby.
But we should be going nowhere fast.
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 11:56   #1262
Nisi klon

Kaj se desilo?
Pa prošlo je 8 godina.
Bio je i red da si ti ljudi nađu normalne partnere ili barem da više nisu u šupendarskim odnosima. Koliko god to bili hehehihi za čitat, nikome od njih nije bilo hehehihi za proživljavat.
A stari materijal se brzo istroši.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 16:59   #1263
Nisam mislila da bi ekipa od prije 8 godina trebala biti tu, nego oni su bili šupendare ali su oni to svoje šupendarstvo pričali s dozom humora.
Mislila sam šta se desilo s ovim PDF-om... not funny anymore
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 17:06   #1264
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Nisam mislila da bi ekipa od prije 8 godina trebala biti tu, nego oni su bili šupendare ali su oni to svoje šupendarstvo pričali s dozom humora.
Mislila sam šta se desilo s ovim PDF-om... not funny anymore
A i janjetina dosadi ako ju stalno jedes
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 17:09   #1265
1) svatko od nas ima različit ukus što se tiče humora, pa vjerujem da svi ljudi koji pišu smatraju da su uberduhoviti, makar na kraju ispalo da je tako samo u njihovim očima
2) protok vremena je također veoma bitan. priče pisane neposredno nakon prekida su češće sa dozom gorčine (htjeli ljudi priznat ili ne) i samim time možda manje smješne, dok one koje su prepričavanje nekih puno davnijih događaja češće budu smješnije.
3) neki ljudi prije su i sami rekli da su preuveličavali svoje dogodovštine, pa uzmi u obzir i da nešto što je smišljeno sa ciljem da bude smješno najčešće bude smješnije od nečeg što je pisano realno.

A za PDF... Jebiga. Kakva ekipa, takav i podforum
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 18:07   #1266
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
A i janjetina dosadi ako ju stalno jedes
Ja dođem na ovaj pdf jednom u 5 mjeseci pa ne možemo baš reći da je prezasićenje u pitanju. Nije stvar u tome, nego da su ljudi prije baš imali to neko pravo šupendarstvo na koje su gledali s malo humora. Sad to više nije šupendarstvo, tu su stvarno ozbiljne stvari. Prije bih se nasmijala nekim pričama, sad mi niš više nije smiješno.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 18:08   #1267
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
1)
3) neki ljudi prije su i sami rekli da su preuveličavali svoje dogodovštine, pa uzmi u obzir i da nešto što je smišljeno sa ciljem da bude smješno najčešće bude smješnije od nečeg što je pisano realno.
Pa da, to preuveličavanje i dar nekih za pisanje je bilo zakon.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 22:00   #1268
Preuveličavanjem se gubi smisao ove teme... Koja bi trebala biti o stvarnim iskustvima.

Na PDF-u književnost postoji PPDF Književni kutak gdje si svatko može dat mašti na volju.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 22:04   #1269
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Preuveličavanjem se gubi smisao ove teme... Koja bi trebala biti o stvarnim iskustvima.

Na PDF-u književnost postoji PPDF Književni kutak gdje si svatko može dat mašti na volju.
Ljudi koji su počeli s ovim PDF-om (prvi autori) su preuveličavali i bili su
A i nije samo u preuveličavanju stvar, nego su me stvarno znali nasmijati svojim izrazima i doživljajima.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 02:21   #1270
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Nisam mislila da bi ekipa od prije 8 godina trebala biti tu, nego oni su bili šupendare ali su oni to svoje šupendarstvo pričali s dozom humora.
Mislila sam šta se desilo s ovim PDF-om... not funny anymore
Imali su izuzetan talent za pisanje.
Probaj te njihove priče zamisliti pisane ozbiljnim tonom.
Sve su to bila golema sranja i ozbiljne stvari. Ja bih ti neke stvari mogla ispričati da plačeš, a neke da se smiješ, a bila bi riječ o istim stvarima.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 11:41   #1271
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Imali su izuzetan talent za pisanje.
Probaj te njihove priče zamisliti pisane ozbiljnim tonom.
Sve su to bila golema sranja i ozbiljne stvari. Ja bih ti neke stvari mogla ispričati da plačeš, a neke da se smiješ, a bila bi riječ o istim stvarima.
Tako je.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:18   #1272
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Evo još jedna moja šupendarska priča.


Moj brat ima okrugli rođendan. Budući da smo svi poprilično vezani. U tom periodu raštrkani na 101 mjestu. Dogovorimo se da idemo u Zagreb na vikend. Svi će doć, druženje, izlazak.

Zjenica oka moga ne moze jer mu je predaleko. Ok ne mora, mislim ako mu se neda neću ga ja silit. Nije mu jasno ni zašto ja idem ako on ne ide.
Stalno izvlači glupe razloge zasto da ne odem.

Nisam inače nimalo podlozna tuđim mišljenjima i ako odlučim nesto to i napravim.


Par dana pred odlazak, velika svađa, kaze ako odeš s njima nemoj se vraćati. Ti si zgodna, ekipa će se ložiti na tebe, prevariti ćeš me.
Nema veze to sto su i braća tamo i njihovi prijatelji i ja se znamo ohohooo godina i nema nikakvih skrivenih namjera.

Ne znam kako, ali uvjeri me. Ja sam zlo zensko, ja ga volim, ne zelim svadu, ne zelim da me drugi gledaju ja sam njegova i ne zelim da me neko zavede i pojebe jer sam jadno i nerazumno zensko.

Ostanem ipak s njim, kazem braću da ne mogu, krenem ga uvjeravati da sam ja ubiti jadno zensko koje će njega prevariti.

Posvađam se s bratom, jer zamisli, rekao mi je da ne vjeruje da mogu bit toliko glupo zaljubljena da povjerujem u to.

Brat ljut, ekipa se skupila, slave rodendan, druga braća se isto naljute ali niko ništa ne govori jer znaju da nema smisla.

Ja cijelu noć plačem jer su oni u provodu ja doma sama jer on radi, a ne mogu bit tamo jer smo mi zene takve, širimo noge kad nas neko pogleda.


Doduše relativno kratko je to još trajalo. Već sljedeći dan sam počela shvaćati da je lik kreten i to level pro..
Mala, jel vidiš ovo boldano!?

E, tu si trebala pozvati nekog jebača i prevariti ga dok si ti doma sama, a on radi i misli da si na sigurnom.

To se tak radi.
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 08:30   #1273
Sve je započelo godine gospodnje 2016.

Berba grožđa u punom jeku, sunce prži nenormalno, a u masi berača je jedna mlada cura koja si je došla zaraditi džeparac jer ide studirati u obližnji grad. Uglavnom, dogovorimo se mi nakon par dana za kavu - odradili dva-tri dejta nakon kojih je ona otišla. Jedan dan slučajno dolazim u taj grad i javim joj se za kavu – odgovara mi da će mi se javiti kad bude slobodna taj dan. Nije se javila, a ja se pravio da nisam čekao dodatnih 2 sata. Nakon par dana – eto mene opet u tom gradu s istim pitanjem – opet se nije javila.

Tu ja podvučem crtu i kažem sebi – dosta je sramote.

Prolazi godina dana i dolazimo do ovogodišnje berbe. U masi berača prepoznajem jednu mladu curu koja si je došla zaraditi džeparac. Ja sav bitan u sebi mislim, nema teoretske šanse da ove godine nešto pokušam s njom. Odvezem berače kući i krenem prerađivati grožđe kad stiže poruka od dotične… Ona bi se htjela naći. Prihvaćam naravno To podrazumijeva moj odlazak od posla ranije (a bilo je još stvari za obaviti ali ne smijem odbiti jer se javila moja princeza).

Nalazimo se na toj spektakularnoj kavi na kojoj mi ona priča kako se promjenila, skužila je kako je bila glupa, ispričava se što me odbijala i govori kako bi htjela sa mnom ozbiljnu vezu samo što postoji jedna caka – ona je sad velika vjernica - čuva se za brak. Tu mi spominje Isusa i kako joj se on ukazuje, ulazi u nju na misi, želi živjeti kao prava fina vjernica i ne skrenuti s puta. Ja kao veliki NEVJERNIK pristajem na to sve…

Prolaze dani, tjedni i sve je divno. Svemirska ljubav. Već nakon mjesec dana mi izgovara riječi – volim te. Porukom.

Prolazi par dana od te predivne poruke, naša ljubav je toliko velika i silna. Čujemo se svakodnevno ali jedan dan poslije njezinog vjeronauka (duhos – ne pitajte ništa), ona šalje poruku i govori kako misli da to više nije to jer ja nju previše palim. Pazite ovo – TOLIKO JU PALIM DA ONA ŽELI PREKID.
Ne može živjeti s grešnim mislima a Isus joj se ukazuje.

Prebrodimo mi tu krizu, ipak pristane biti sa mnom.

Nakon par dana dolazi kod mene kući jer sam bio sam. Provedemo predivno popodne – sve je divno, krasno. Malo je sagriješila sa mnom. Pitam ju nakon svega – jel sve ok ljubice? Odgovara – da, obožavam te i već mi fališ (prošlo je 5 min kako je stigla svojoj kući). Ja sav sretan da ne mogu sretniji biti, mislim si – ovo će biti odlična veza, konačno sam našao neku normalnu. Jupi.

Prolaze dani od našeg druženja kod mene, ljubav frca na sve strane. Svemir nas ne može podnijeti.

Idući dan ona odlazi na neko druženje s prijateljicama a ja odlazim spavati ranije – oko 10. Jebiga, ponekad radim dva posla ali uvijek nalazim vremena za nju. Budim se ujutro i vidim poruku od nje. Poslana oko ponoći (srećom). Otvaram i pada mi mrak na oči – ona je odlučila (ispostavilo se da je ipak bila na misi, a ne s prijateljicama). Osjetila je živog Boga te zna da krivo živi u srcu. Tu mi nabraja nešto o Isusu i da se nada da ću bit njegov učenik jednog dana i da Bog zaista postoji. Isto tako, prekida sa mnom jer naš brak neće bit posvećen Kristu i njegovoj ljubavi. Ona želi njemu predati sve. Jer je to prava i čista ljubav. Ispričava mi se što me povrijedila i da najbolje ništa ne odgovaram na njezinu poruku.

Jebi se Isuse.

I da, 7 godina sam stariji od nje. Cijela ta naša avantura je trajala nepuna 2 mjeseca.

Peace out.
GumeNaKotačima is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 09:02   #1274
Quote:
GumeNaKotačima kaže: Pogledaj post
Sve je započelo godine gospodnje 2016.

Berba grožđa u punom jeku, sunce prži nenormalno, a u masi berača je jedna mlada cura koja si je došla zaraditi džeparac jer ide studirati u obližnji grad.
/cut
ja'b reko da je tu studenticu, prije prosvjetljenja, pregazilo vise momaka nego Neretvu partizana. Al eto, ti si naletio ko jelen lopatar, s blago telećim pogledom i spreman ostavit srce na terenu...

Jbg.
donner is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:45   #1275
U Lisinskom ponovo predstava "Moja nuklearna ljubav" 6. 12. u 20 sati


Za one koji ne znaju, predstava je inspirirana ovom temom
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 17:12   #1276
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
U Lisinskom ponovo predstava "Moja nuklearna ljubav" 6. 12. u 20 sati


Za one koji ne znaju, predstava je inspirirana ovom temom
Mogao bi im platit za ovu moju tragikomediju.

Poslano sa mog D5803 koristeći Tapatalk
GumeNaKotačima is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 19:52   #1277
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
U Lisinskom ponovo predstava "Moja nuklearna ljubav" 6. 12. u 20 sati


Za one koji ne znaju, predstava je inspirirana ovom temom
Je napisana neka knjiga na ovu temu?
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:18   #1278
Mislim da ne.

Možda je netko opisao svoju šupendarsku vezu, ali iskreno nisam naletila na takav materijal do sad, a da je bio kroz humor.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:15   #1279
Quote:
GumeNaKotačima kaže: Pogledaj post
Sve je započelo godine gospodnje 2016.

Berba grožđa u punom jeku, sunce prži nenormalno, a u masi berača je jedna mlada cura koja si je došla zaraditi džeparac jer ide studirati u obližnji grad. Uglavnom, dogovorimo se mi nakon par dana za kavu - odradili dva-tri dejta nakon kojih je ona otišla. Jedan dan slučajno dolazim u taj grad i javim joj se za kavu – odgovara mi da će mi se javiti kad bude slobodna taj dan. Nije se javila, a ja se pravio da nisam čekao dodatnih 2 sata. Nakon par dana – eto mene opet u tom gradu s istim pitanjem – opet se nije javila.

Tu ja podvučem crtu i kažem sebi – dosta je sramote.

Prolazi godina dana i dolazimo do ovogodišnje berbe. U masi berača prepoznajem jednu mladu curu koja si je došla zaraditi džeparac. Ja sav bitan u sebi mislim, nema teoretske šanse da ove godine nešto pokušam s njom. Odvezem berače kući i krenem prerađivati grožđe kad stiže poruka od dotične… Ona bi se htjela naći. Prihvaćam naravno To podrazumijeva moj odlazak od posla ranije (a bilo je još stvari za obaviti ali ne smijem odbiti jer se javila moja princeza).

Nalazimo se na toj spektakularnoj kavi na kojoj mi ona priča kako se promjenila, skužila je kako je bila glupa, ispričava se što me odbijala i govori kako bi htjela sa mnom ozbiljnu vezu samo što postoji jedna caka – ona je sad velika vjernica - čuva se za brak. Tu mi spominje Isusa i kako joj se on ukazuje, ulazi u nju na misi, želi živjeti kao prava fina vjernica i ne skrenuti s puta. Ja kao veliki NEVJERNIK pristajem na to sve…

Prolaze dani, tjedni i sve je divno. Svemirska ljubav. Već nakon mjesec dana mi izgovara riječi – volim te. Porukom.

Prolazi par dana od te predivne poruke, naša ljubav je toliko velika i silna. Čujemo se svakodnevno ali jedan dan poslije njezinog vjeronauka (duhos – ne pitajte ništa), ona šalje poruku i govori kako misli da to više nije to jer ja nju previše palim. Pazite ovo – TOLIKO JU PALIM DA ONA ŽELI PREKID.
Ne može živjeti s grešnim mislima a Isus joj se ukazuje.

Prebrodimo mi tu krizu, ipak pristane biti sa mnom.

Nakon par dana dolazi kod mene kući jer sam bio sam. Provedemo predivno popodne – sve je divno, krasno. Malo je sagriješila sa mnom. Pitam ju nakon svega – jel sve ok ljubice? Odgovara – da, obožavam te i već mi fališ (prošlo je 5 min kako je stigla svojoj kući). Ja sav sretan da ne mogu sretniji biti, mislim si – ovo će biti odlična veza, konačno sam našao neku normalnu. Jupi.

Prolaze dani od našeg druženja kod mene, ljubav frca na sve strane. Svemir nas ne može podnijeti.

Idući dan ona odlazi na neko druženje s prijateljicama a ja odlazim spavati ranije – oko 10. Jebiga, ponekad radim dva posla ali uvijek nalazim vremena za nju. Budim se ujutro i vidim poruku od nje. Poslana oko ponoći (srećom). Otvaram i pada mi mrak na oči – ona je odlučila (ispostavilo se da je ipak bila na misi, a ne s prijateljicama). Osjetila je živog Boga te zna da krivo živi u srcu. Tu mi nabraja nešto o Isusu i da se nada da ću bit njegov učenik jednog dana i da Bog zaista postoji. Isto tako, prekida sa mnom jer naš brak neće bit posvećen Kristu i njegovoj ljubavi. Ona želi njemu predati sve. Jer je to prava i čista ljubav. Ispričava mi se što me povrijedila i da najbolje ništa ne odgovaram na njezinu poruku.

Jebi se Isuse.

I da, 7 godina sam stariji od nje. Cijela ta naša avantura je trajala nepuna 2 mjeseca.

Peace out.
Svidja mi se ova prica, ima li jos?

btw mislim da price nisu bas skroz bez humora, nego su jako brzo ispricane jer ljudi opisuju vezu u globalu, bez detalja i pojedinih situacija.

Meni su naj zanimljivije price one u kojima imam dojam da se nalazim u upravo opisanoj situaciji.

Svejedno mislim da ovaj PDF sluzi tome da ljudi izbace neke dogadjaje iz sebe a ne da nas zabavljaju, tako da citajto ono sto vam se svidja a ono sto ne biste citali preskocite i svi sretni
__________________
Be fucking awesome
So I cross my heart, kill my desire..
This is what you get when you play with fire!
Boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 16:25   #1280
U danima svojim nekoliko sam cura odbio od sebe jer sam bio papak..Jer sam bio slijep..Nije me zanimalo ništa od sebičnih interesa svojih.
Nisam si dao priliku da ih upoznam da budem fer kako trebam biti.
Mogao sam više naučiti, a ne biti fake frajer od kanabisa sa ekipom, od lokanja po glupim prigodama.

Da.
Smuči mi se kada zbrojim koja sam budala..I neka sam.
Zaslužujem sve i odgovoran sam.

Svim mojim glupostima, mogu oprostiti..Ali, što sam povrijedio druge, neka platim cijenu koju Bogovi odrede..
Evo, tu stojim..
I gledam u oči svoju priliku da se iskupim.
__________________
Daj čovjeku masku i reći će ti istinu - O.W.
Leka Zogu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.