Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2017., 18:45   #2121
Pišem...

Nije loše.

Mislim filing nije loš, ne pričam o finalnom rezultatu .
dire Dawn is offline  
Old 28.09.2017., 19:28   #2122
Ponekad se pitam da se ona večer odvila drukčije, da li bi sad bilo drukčije ili bi ishod bio isti.
Žao mi je što si me upoznao u tom i takvom momentu, kad sam bila tamo, kad je sve bilo loše. I mogu ja sad reći da se stvari mogu resetirati, ali ne mogu.
Ne dobiješ uvijek novi clean start i šansu.
Nema veze.
Drag si mi.
Jer si unatoč svemu bio gospodin, na svoj dječački način.
Tjedan dana je prošlo tek. Početak kraja. Nema veze, bilo je lijepo, uglavnom.
Možda se nekad sretnemo. Možda ne. Voljela bih da si išao u Beograd sa mnom. Iako si već bio. Da si upoznao moje prijatelje tamo. Voljela bih da... svašta. Ali nema veze.
Možda se još sretnemo.
Ako ne, take care. Zbog tebe sam naučila neke stvari.
ex anais is offline  
Old 28.09.2017., 19:52   #2123
Ne krivim sebe {bilo prośło}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 28.09.2017., 21:35   #2124
helex ❤
dire Dawn is offline  
Old 29.09.2017., 11:08   #2125
depresija i narcizam su ista kovanica sa dva naličja. i kod depresije i kod narcizma čovjek milsi večinom o sebi. narcis misli da je savršen a depresivac misli da je grozan i jadan, zajedničko oboje su fokusirani sami sobom nije mi lako živjeti sa narcisom i depresivcem u obitelji, oboje opterečeni sobom, žele dati ljubavi a nemaju je ni prema sebi kamoli drugima, onda pokušam ostvariti bilo kakvu vezu, sve sami narcisi i pomalo "svoji dečki ", naravno da i od njih nisam mogla dobiti ljubav, to je onaj prokleti obrazac dok ne rješiš sa "svojima" vežeš se na slične zlostavljaće, naravno da si tek ksanije toga svjestan , pomalo sam umorna od borbi i želje da me neko voli i prihvati takvu kakva jesam, pa i najbliži me nikad nisu prihvatili takvu kakva jesam, neće ni sada.

,ako me moji nisu voljeli kako će me voljeti i drugi, taj osjećaj je zaljepljen za mene..umorna sam od borbi da bar nekome bude stalo kada očito ni meni samoj nije stalo do mene, zato stalno budem ostavljena od nekog ili ja nekog ostavljam, to se valjda osjeti, nevoljenost se osjeti na kilometre...ja sam oduvijek bila neželjeno dijete a poslje i neželjena osoba...moram nekako zavoljeti sebe, kako se to radi neznam, ali vjerujem da mogu naučiti, sve se može naučiti, ako me ne vole drugi moram voljeti sama sebe, kako, neznam, budem naučila, usprkos svemu i dalje sam pozitivna, ne odustajem od života i ne odustajem od ljubavi
jelich is offline  
Old 29.09.2017., 16:32   #2126
Ja sam depresivan I zamrzio sam sebe, jer nikad nisam dobio potrebnu ljubav, a ako I jesam, bilo je prekasno I prekratko. Tesko se naviknuti na dobro ako si naviknut samo na zlo.
Opet sjedim Sam I pijem kavu. Mozda da predjem na Pivo hahahaha...
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Old 30.09.2017., 11:40   #2127
Ah jebem ti takav zivot kad vec sada znam da cu ostati sama do samog kraja, zivjeti sa starcima do kraja zivota jer nemam kuda mrdnuti ni sa kime.. necu nikada zasnovati svoju obitelj.. vjecito prezivljavanje,.pitanje je hocu li imati za kruh kad oni umru.. nema ljubavi, seksa, nema nista za mene.. ovo je ocito najvise sto mogu postici u zivotu..

__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Old 30.09.2017., 14:41   #2128
Nekad je jednostavno pre...teško
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 30.09.2017., 14:48   #2129
Tesko je, jako tesko, uz antidepresive sam ocekivao da ce se nesto pomaknuti, ali samo je jos gore. Nestali su i oni osjecaji tuge kojih je bilo.

Sad cista 0, bas nista.
salevart is offline  
Old 30.09.2017., 17:03   #2130
Feel as little and get shitfaced as much as possible .


"I hear nothing when I hear you say "It's gonna be ok""
dire Dawn is offline  
Old 30.09.2017., 19:22   #2131
Bokte, koja ekipa.
Poučak dana, kad se posereš, ne možeš glumiti da si to napravio kao umjetnički eksperiment, a da to ne zvuči kao daljnje proseravanje. You are welcome. Smoru.
Mislim da trebam pauzu.
ex anais is offline  
Old 30.09.2017., 20:29   #2132
Skoro 7.
Are you even alive? ...
Ttebam se naucit nosit sa nedostatkom odgovora na to pitanje.
dire Dawn is offline  
Old 30.09.2017., 22:18   #2133
Dosta mi je sad vise. stvarno je dosta takvog jadnog zivota. Nemam ni ja snage za stalnu borbu sa svojim strahovima. Unistena mi je cijela mladost, i jos nije dosta, jos trebam patiti..

Zivjet cu odsad kao jebeni zombi, bez osjecaja, sve mi je ravno.. pukla sam. dosta vise..nemam osjecaja za nikog, pa ni za samu sebe...
miss Minnie is offline  
Old 01.10.2017., 10:55   #2134
zapamtite da su ona nasmijana lica na facebooku i instagramu JEDNI TE ISTI ljudi koji ovdje pokazuju svoje PRAVO JA - bolno, neprihvaceno , razocarano...svi smo u tome zajedno. saljem svima topli zagrljaj.
__________________
nabacim osmijeh i briga me
cioccolatina is offline  
Old 01.10.2017., 11:10   #2135
sretni ljudi , fuj to...

pateticno...


Danas chillat polako neki horor, bude fin dan, predvecer se s dronom igrat
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 01.10.2017., 11:29   #2136
Nisam raspoložena za igrice.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Old 01.10.2017., 16:30   #2137
Meh, zajebi društvene mreže i gluposti, ako me želiš čuti uvijek me možeš nazvati.
Mrvicu je više ljudski.
dire Dawn is offline  
Old 01.10.2017., 17:01   #2138
Najgore prošlo. Bogu hvala! Mogli smo pregrmit ovih par mj ali čemu se truditi kad možeš sve dobit ''na gotovo''.
Moglo bi ti jednom biti krivo...
__________________
''Briga vuka što ovce o njemu misle!''
Lady Mona is offline  
Old 01.10.2017., 20:21   #2139
Toliko si fake i toliko sereš da je žalosno.
Raw Power is offline  
Old 01.10.2017., 20:31   #2140
^
potpisujem ovo gore.
od svih ljudi s ovog foruma.
ti!
ti!
gade jebeni prokleti gade.
Lolla is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:16.