Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2018., 00:46   #301
Evo, nakon što sam bezuspješno studirao...hm...cca 10 godina , pokušavam svoje financije dovesti u red.
Uz dosta sreće ipak imam dobro plaćen posao (doduše i težak, fizički) i cilj mi ga je zadržati još barem do ovog vremena slijedeće godine. Prije pola mjeseca sam dobio 3. plaću,i time sam konačno sve tekuće račune sveo na 0, ali još uz to i kupio neke neophodne stvari.
Ostaje još mamin umirovljenički kredit koji je digla upravo iz razloga da privedem fax kraju tj da se što lakše ispišem.
Eh sad, taj kredit je na 7 godina, ali ja imam (ambiciozni) plan ga zatvoriti već slijedeće godine. Tako ću uštedjeti prosječno 100 kn mjesečno koliko ide za kamate kredita, ne čini se puno, ali kad se to pomnoži sa 7 godina dobije se znatan iznos. Imam ja još puno planova, ali idemo polako i redom......
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2018., 20:46   #302
nigdje , ovdje, svugdje , u redovima
na groblju , u sobi ,krevetu, setnji ,u sumi
U tebi , plivajuci, lizuci sladoled
Cekajuci autobus , u vlaku
Prirodi , na putu prema odlasku, silazak
Prolaz
Put je cilj
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2018., 11:24   #303
This time next year...si zelim napokon da se preselim u Abu Dhabi
Mozda iduce godine budem pametnija
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2018., 12:04   #304
Hmmm..

U ovo doba iduće godine se vidim kako sam svoj naum oko zaokreta u poslovnoj karijeri uspješno priveo kraju i našao posao frontend ili fullstack developera. A time bi se kao domino efekt, trebalo riješiti sve ostalo. Dakle, samo treba srušiti prvu dominu. Već pokoji mjesec marljivo rokam po Udemyju pa ćemo vidjeti.
Evil Invader is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2018., 13:49   #305
u ovo doba iduce godine vidim se jos ludji, bjesnji i nadrkaniji, to su tri carobne stvari koje privlace zene
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2018., 20:38   #306
Nadam se da mi iduće godine u ovo doba neće pasti forum na pamet, i da ću imati nekog slatkog pametnijeg posla.
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2018., 19:42   #307
kad ti se ostvare planovi koji ti omoguće ispuniti sve želje onda nekak počneš drugačije živjeti - uživati u svakom trenutku, svakog dana bez nestrpljivog očekivanja nekog spešl događaja tj. ostvarenja želje.

al ipak mi se pojavila i želja - da mi niš ne sjebe sadašnji osjećaj.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2018., 14:25   #308
we'll be millionaires.
Lidenbrock is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2018., 22:45   #309
Neka bude ovako, samo si zelim jedan korak naprijed u poslu, sto ce povuci i privatno jedan korak naprijed
Prosle godine u ovo doba nisam ni mogla zamisliti gdje cu biti. Neovisna o nikotinu i seceru
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2018., 00:09   #310
Izlazit ću van i ići na advent.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.