Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2016., 11:42   #1
Oblak u bermudama, žene u pantalonama

šta je sa današnjim muškarcima? muškarci jedva da prilaze, cure izađu s curama, flertuju i agresivnije su od frajera. muškarci se povlače, nesigurni su. da se ulovim za primjer iz mog okruženja- cura u vezi s muškarcem, iskompleksiran je, tjera je od sebe, hoće da ispadne žrtva. prekine vezu, pati, ljigav je sa svojom patetikom. da li su muškarci postali mekši?

da li je do ovoga došlo jer su polovi napokon postali jednaki ili su zamijenili uloge? kad i kako su žene obukle pantalone?

tema je trebala biti otvorena iza ponoći ali smo se ukomirali i kompjuter i ja. niti sam dobro spavao jer sam popio puno kave a niti sam očekivao snijeg ovo jutro. sad mi je zlo od hurmašica koje upravo pojedoh ali vrijedi ako me pitate.

Sastojci:

3 jaja
3 male šoljice šećera
3 male šoljice ulja
12 šoljica brašna
prašak za pecivo

Agda:

9 šoljica šećera
8 šoljica vode

Priprema:

Jaja izmutit viljuškom i dodati šećer pa još malo izmutiti. Zatim dodati i ulje pa izmutiti.

Dodat brašno i prašak za pecivo pa izmiješati kašikom. Ako tijesto ispadne premekano, još malo brašna dodati.

Formirajte hurmašice, slažite ih u pobrašnjenu tepsiju jednu do druge i pecite 20-25 min na 180 °C (neka fino porumene).

Za agdu šećer i vodu dobro umutiti i tako hladnim zaliti tople hurmašice.


dakle, žene u pantalonama

piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 19:10   #2
Ova tema, gif Chyne, recept za hurmašice...

BYE



ontopic: muškarci su svinje, nema boljeg odgovora
Digitalism is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 21:49   #3
Quote:
Digitalism kaže: Pogledaj post

ontopic: muškarci su svinje, nema boljeg odgovora
Što bi rekao Dušan Kovačević, nije Sloba kriv, mi smo govna. Živa istina, muškarci su stoka jedna grdna.
__________________
Svako ubija ono što voli, nek zna se što je i na čem, neko prezrenim pogledom, neko u laskanju sve jačem; Kukavica to cjelovom čini, a hrabar čovjek mačem!
jazz011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 23:34   #4
A gdje je to pao snijeg?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 00:14   #5
bome....ja mislim da su zenske danas skroz poludele...

to je sve neuroticno, bezobrazno, agresivno, prosto, nikad nicim zadovoljne, sve pate biti sponzoruse...
Da sam musko rađe bi bila peder.

(ps.ne zanam kaj je humašica, il kak vec..)
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 00:45   #6
Quote:
rosenkreuz kaže: Pogledaj post
Da sam musko rađe bi bila peder.
Vjeruj da ne bi. Pederi su takvi pederi ovih dana, a na sve to muškarci... Duple svinje, bre!


Quote:
(ps.ne zanam kaj je humašica, il kak vec..)
Hurmašice su orijentalni, zaliveni, što bi u Bosni rekli saftali kolač, elipsoidnog su oblika i po vrhu "izrešetane" šarom rendeta na kojem se prave. Mogu se praviti same, a mogu se puniti jezgrom oraha. Ima i raznih drugih nijansi, sa kokosom, džemom...
__________________
Svako ubija ono što voli, nek zna se što je i na čem, neko prezrenim pogledom, neko u laskanju sve jačem; Kukavica to cjelovom čini, a hrabar čovjek mačem!
jazz011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 01:14   #7
A sto tebi smeta da pored sebe imas jednu snaznu zenu koja se ne da zajebavat
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 13:15   #8
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
A gdje je to pao snijeg?
BiH.
Quote:
3nina3 kaže: Pogledaj post
A sto tebi smeta da pored sebe imas jednu snaznu zenu koja se ne da zajebavat
ne smeta mi, imam dovoljno takvih žena oko sebe. ali ja sam peder.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 13:20   #9
Quote:
jazz011 kaže: Pogledaj post
Vjeruj da ne bi. Pederi su takvi pederi ovih dana, a na sve to muškarci... Duple svinje, bre!
a joj, ja bih opet bio peder.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 13:33   #10
"I had a dream with you in it... we were walking somewhere. it was hazy out, so must have been morningish... you said "Drew, I know we met under odd circumstance but I don't want you to go back. I have fallen and need you next to me. It went on, the dream was very vivid. No sex, just very emotional... The last part. I held your face gentle and look into your eyes... gave you a light lip kiss and said I already canceled my return flight."

neki stranac... kao naivni romantik vjerujem da nije izmislio

piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 22:35   #11
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
a joj, ja bih opet bio peder.
Tobe jarabi!

Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
"I had a dream with you in it... we were walking somewhere. it was hazy out, so must have been morningish... you said "Drew, I know we met under odd circumstance but I don't want you to go back. I have fallen and need you next to me. It went on, the dream was very vivid. No sex, just very emotional... The last part. I held your face gentle and look into your eyes... gave you a light lip kiss and said I already canceled my return flight."

neki stranac... kao naivni romantik vjerujem da nije izmislio
Ako bih rekao nešto suprotno, pljunuo bih na samoga sebe. I zato, ovako blatnjav i govnjav, kažem: Braco Sančo, dajder mi to koplje, vjetrenjača na vidiku.

__________________
Svako ubija ono što voli, nek zna se što je i na čem, neko prezrenim pogledom, neko u laskanju sve jačem; Kukavica to cjelovom čini, a hrabar čovjek mačem!
jazz011 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:19.