Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2011., 10:52   #2761
Cure vidjela sam da atelier hera u tratinskoj ima 50% sniženje na večernje haljine jer se zatvara,pa ako koga zanima...
__________________
Moj prodajni album
zabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 11:40   #2762
Quote:
neka sretna ja kaže: Pogledaj post
u mrak je! tako nesto sljokicasto trebam za disco party
imaš na asosu puno takvih i stvarno se ne čeka predugo da ti stigne!
npr. ova za disco party: http://www.asos.com/Tfnc/Tfnc-All-Ov...=-1&clr=Silver
iva4567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 11:41   #2763
Quote:
neka sretna ja kaže: Pogledaj post
jel netko gledao zadnju emisiju hrvatska trazi zvijezdu?

ona zenska iz zirija je imala nekakvu svjetlucavu srebrnu metalnu haljinu za zakovicama , ja tako nesto trazim a nigdje naci

mislim da je pisalo da ju linea oblaci a ne sjecam se da sam takvu haljinu kod njih vidjela, pa ako netko ima ideju
To ti je Sherri Hill,al bila sam neki dan kod njih i , nije mi niš u živo tak dobro ko na slikama, cijene su cca 2000-3000 kn i sad (valjda zbog maturalnih) imaju popust 10 % na gotovinu...al osobno mislim da ne vrijede tolko, jer mi materijali djeluju jeftino
Misekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 02:00   #2764
Marta85, postoji poseban topic za prodaju pa oglas objavi tamo. Prije postanja molim da pročitaš pravila na prvoj stranici teme. Hvala!
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 07:47   #2765
hej žene gdje bih mogla za mamu naći lijepi kostimić u zg?? prošle smo west gate, ima slatkih ali nema brojeva.. njoj bi trebao 48,50 ...ima bujno poprsje
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 10:22   #2766
Quote:
ana55 kaže: Pogledaj post
hej žene gdje bih mogla za mamu naći lijepi kostimić u zg?? prošle smo west gate, ima slatkih ali nema brojeva.. njoj bi trebao 48,50 ...ima bujno poprsje
Boutique Stefani (jedan duć im je pokraj pizzerije Maslina u Cvjetnom naselju, drugi u Importanne Galeriji) ima baš kompletiće i haljine za mame.
Evo link: http://www.vjencanje-ponuda.com/imen...i/3008/#tabs-2

S tim da je u Importanne Galeriji izbor stvarno bio velik (bila s mamom prije 2 mjeseca). Jedino kaj je velika većina tkanina onako sjajna pa to netko ne voli.
Nadam se da bu mama našla nekaj
Daninoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 10:24   #2767
Butik oltre u avenue mallu i c&a
__________________
Moj prodajni album
zabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 10:48   #2768
Hvala cure, pogledat ćemo i tamo. Ona bi htjela nešto lijepo,klasika, suknja malo iznad koljena,a da nije crno ni pretamno. kupila si je cipelice jučer jedne blijedo roze brušene kože, druge tamnija roza lakirane sa mašnicom i super joj stoje.. al kad je obrnuto našla prvo cipele a sad komplet
ima prekrasnih kostima ali većina dućana ima brojeva do 44 max...
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 14:11   #2769
išla sam pogledati za mamu u Arenu..image haddad vel. do 44, betty barclay isto, c&a nema ženskih kostima ni išta lijepo...persona ima veće veličine ali imaju 1 kostim (u cijelom dućanu) i taj košta 800 kn suknja, 1700 sako i svjetlo bež je...
tak da ćemo morati do grada, nadam se u Nami ili Varteksu naći nešto lijepo...
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 16:21   #2770
meni je arena katastrofa. ništ nisam za sebe našla. prije ćeš naći u cco.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 17:29   #2771
Quote:
ana55 kaže: Pogledaj post
išla sam pogledati za mamu u Arenu..image haddad vel. do 44, betty barclay isto, c&a nema ženskih kostima ni išta lijepo...persona ima veće veličine ali imaju 1 kostim (u cijelom dućanu) i taj košta 800 kn suknja, 1700 sako i svjetlo bež je...
tak da ćemo morati do grada, nadam se u Nami ili Varteksu naći nešto lijepo...
image haddad ima samo do 44? joj nadam se da moja mama stane u to jer mi tamo ima predobrih kombinacija.... baš sam je mislila tamo odvest kad dođe u zg i krene uopće tražit robu
Ana St-Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 09:04   #2772
da,ima prekrasnih kombinacija, to bi se mojoj mami super svidjelo, ali da-do 44 (baš sam pitala). onako poslovno-moderni stil idemo sutra pa ćemo u Varteks otići i u Namu... mislim da bi tamo moglo biti svega
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 09:48   #2773
Ima u Nami za mame, i u Peek & Coppenburgu u WG.
Piccola Ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 10:57   #2774
Sad sam se sjetila da sam neki dan čitala da se otvorio neki novi butik mislim da se zove 'black' u masarykovoj(valjda sam dobro rekla ulicu),isto tako kad se ide ilicom prema britancu u jednom haustoru ima butik 'maxi',u wg 'takko' ima veće veličine ali nema kostime! Eto ako se još nečeg sjetim obavijestim vas
__________________
Moj prodajni album
zabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 08:55   #2775
dakle,cure za mame- Nama!em imaju brojeva em imaju ponudu! ali stvarno- jučer je mama našla preslatki blijedo rozi malo sjajuckav (onako svečani materijal,lagani) kostimić i svilenu ledenu bluzicu sa mašnicom (kriterij su bili rukavi što je teže naći, bez rukava ima brdo izbora), na to je kupila cipele i sandale u Humanicu! preeeeeeslatko izgleda, a ja sam jako kritična uvijek pazim da ne kupi nešto u čemu će izgledati bapski ovako je i elegantna i mlađe djeluje (nije da joj treba,al neka ) i sva si je sretna jer se super osjeća u tome!
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 09:23   #2776
hvala, baš danas vodim sveki u namu. bili ste u ilici?
da nisam tu pročitala uopće se ne bi sjetila odvest ju tamo. ona ima fiksaciju da je neravnomjerna pa si daje šivat. to ju uvijek dođe jako skupo, preko 1500kn ovisno o materijalu, a kako je sada dosta potrošila na odijelo i dodatke za mog dragog, htjela sam da si uzme nešto lijepo ali jeftinije od 1500kn.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 10:41   #2777
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
hvala, baš danas vodim sveki u namu. bili ste u ilici?
da nisam tu pročitala uopće se ne bi sjetila odvest ju tamo. ona ima fiksaciju da je neravnomjerna pa si daje šivat. to ju uvijek dođe jako skupo, preko 1500kn ovisno o materijalu, a kako je sada dosta potrošila na odijelo i dodatke za mog dragog, htjela sam da si uzme nešto lijepo ali jeftinije od 1500kn.
ej,tek sad vidim post. da,u ilici, ali nije bilo njenog broja suknje pa smo otišle na Kvatrić
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 13:36   #2778
Htjela bih dati šivati haljinu kakvu je Severina imala na svom rođendanu,
što mislite koliko je to moguće, jer sam skeptična po pitanju pronalaska materijala? Htjela bih da mi bude baš ovako 'trakasta' ...ne znam kakav materijal ovo zahtijeva..



Uploaded with ImageShack.us
Ester28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 10:05   #2779
Quote:
Ester28 kaže: Pogledaj post
Htjela bih dati šivati haljinu kakvu je Severina imala na svom rođendanu,
što mislite koliko je to moguće, jer sam skeptična po pitanju pronalaska materijala? Htjela bih da mi bude baš ovako 'trakasta' ...ne znam kakav materijal ovo zahtijeva..



Uploaded with ImageShack.us
hej cure, šta mislite o ovome?
anyone?
Ester28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 10:07   #2780
što se tiće mišljenja, to je jako lijepa haljina
no za materijal

ovo je moja, isprobana i na skračivanju
http://vjencanice.hr/prodaja_vjencan...e_roba/SL6.jpg
materijal mi je kad hodam tako lijepo pada okolo, osječam se divno u njoj.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.