Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2007., 11:22   #1
Izrada temelja za kucu

Molim iskustva - da li ste radili temelje u vlastitom aranzmanu (tipa, vi nabavite sav materijal i na crnjaka angazirate majstora) ili ste isli na opciju kljuc u ruke s nekim obrtnikom? Sto je isplativije? Imam nesto daski za šalanje pa cisto razmisljam angazirati nekoga da sve zasala i armira, te na kraju organiziram mixer da sve zalije. Radi se o temeljima 13x15m za jednoetaznu kucu.
Stari Zeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 14:55   #2
Quote:
Stari Zeke kaže: Pogledaj post
Molim iskustva - da li ste radili temelje u vlastitom aranzmanu (tipa, vi nabavite sav materijal i na crnjaka angazirate majstora) ili ste isli na opciju kljuc u ruke s nekim obrtnikom? Sto je isplativije? Imam nesto daski za šalanje pa cisto razmisljam angazirati nekoga da sve zasala i armira, te na kraju organiziram mixer da sve zalije. Radi se o temeljima 13x15m za jednoetaznu kucu.
pa možeš to napravit cijena t je možda nešto jeftinija sam treba vidjet kakve temelje trebaš radit ak ćeš trebat majstore javi se pa ćemo vidjet kaj možemo ti ponudit
majstortomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 16:38   #3
Eto Tomu znaš sa foruma pa ti je to neka garancija,ne bi čovjek tu dolazio i nudio se.

P.S meštaretomo runda je na tvoj račun.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 00:05   #4
Quote:
maler & CO. kaže: Pogledaj post
Eto Tomu znaš sa foruma pa ti je to neka garancija,ne bi čovjek tu dolazio i nudio se.

P.S meštaretomo runda je na tvoj račun.
može kaj piješ evo za početak
majstortomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 23:49   #5
eto majstora. prvo na zuju, onda na posao.
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:26.