Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2012., 00:19   #2021
25.ili 26. je u Turskoj bila premijera filma(beren,monika beluci),kako to da nema ni jedne slike niti snimka od te veceri,ili se beren nije ni pojavila.
biljanap is offline  
Old 03.11.2012., 00:13   #2022
Beren i Kenan na premijeri "Skyfall"

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphoto...49154213_n.jpg
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphoto...00778481_n.jpg
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphoto...14941582_n.jpg
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphoto...09891654_n.jpg
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphoto...14941582_n.jpg
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is online now  
Old 03.11.2012., 00:18   #2023
joj što mi ovaj kenan kopa oči. džaba sve.
Zorée is offline  
Old 03.11.2012., 12:17   #2024
nek' me neko podsjeti koliko je beren dobivala po epki u FSN ? mislim da je također to bila cifra od 40.000 TL ili čak 45.000 tako da mislim da je honorar za novu seriju veći jer mora da je D Productions odriješio kesu da bi doveo beren u svoju kuću . mislim ne bi ona prešla iz ay yapima i radila po istoj cijeni

http://www.gecce.com/haber/beren-ile...ar-199311.html
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is online now  
Old 03.11.2012., 13:01   #2025
Prevod:

Quote:
Beren Saat će se na male ekrane vratiti u prvom mjesecu nove godine u seriji "Osveta" zajedno sa Mertom Fıratom.
Slavna glumica će za ovu seriju po epizodi naplacivati/zarađivati 40 bin Tl
SNOBiću možda joj Ay-yapim nije predložio nikakvu novu ulogu.Možda joj je uloga koju joj je ponudils produkcija D bila privlačnija.
Ovo je i onako prevelika zarada, ako se ja pitam.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 03.11.2012., 13:52   #2026
nudili su joj u "Karadayi" pa nije prihvatila pa je 'upala' Berg. Cifre jesu velike al' jbg oni se i slomiše od rada ,realno . Nurgul je i dalje najplaćenija sa 55.000 TL po epki ,ako je vjerovat pisanjima medija .
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is online now  
Old 03.11.2012., 14:53   #2027
Da,secas se onog teksta odmah po zavrsetku FSN-a,gde joj nude novi projekat sa Kendzom uz finu svoticu od 60.000 TL,ako im je za verovati...ko zna sta se tu desilo,nesto sigurno nije bilo kako treba,da je bila zadovoljna ne bi otisla
dolcevita026 is offline  
Old 03.11.2012., 14:54   #2028
SNOB upravo sam napisala na Tubinoj temi da mi se čini ovo za Beren malo jer mislim da je za Fatmu dobivala 45.000TL i pričalo se da joj D-produkcija nudi 80.000TL po epizodi i još neka lova i onda je pisalo da AY-yapim to ne može prihvatiti jer onda bi i Kivo morao toliko dobivati, mislim da on dobiva 50.000TL, ali sve su to nagađanja, pa se stalno vrte neke nove cife, a visoke su, ali s druge strane to je i ubitačan rad.
mrvica 1234 is offline  
Old 03.11.2012., 16:24   #2029
koliko mu dodje to u evrima?sta li radi sa tolikim parama,ali ih zasluzuje.ona je rekla da neko vreme nece snimati ali se pojavila ta uloga i kao sto je u intervjuu rekla daa joj neki glas u glavi kaze da to treba da prihvati i prihvatila je.
biljanap is offline  
Old 03.11.2012., 17:06   #2030
40 000tl je oko 130 000kn.
Anita2507 is offline  
Old 03.11.2012., 17:55   #2031
ovi vjest nije tacni nemojte da believe u svemu sto pise na papiru...beren saat je najplacena zvjezda na turskoj oko 80.000 bin lira za jednu epizodu ce uzmeti
Kosova is offline  
Old 03.11.2012., 17:58   #2032
Quote:
Anita2507 kaže: Pogledaj post
40 000tl je oko 130 000kn.
Koliko je to u KM ili evrima ili dinarima?

Ma nema veze koliko Berenka zarađuje, ako je ona zadovoljna i mi smo. Jedino nismo zadovoljne Kenanom Samo nek' ona snima serije i sve super.

__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.

Zadnje uređivanje luisana : 03.11.2012. at 18:30.
luisana is offline  
Old 03.11.2012., 18:25   #2033
Quote:
Kosova kaže: Pogledaj post
ovi vjest nije tacni nemojte da believe u svemu sto pise na papiru...beren saat je najplacena zvjezda na turskoj oko 80.000 bin lira za jednu epizodu ce uzmeti
pa vidiš nama je jedino taj "papir" izvor inf ., tako da htjeli ne htjeli moramo vjerovat, il' ako nećemo ne moramo

ti kažeš 80.000 ? i vidim sigurna si u to, znači da imaš neke veze s bereninim timom

iskreno ta cifra mi je baš too much
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is online now  
Old 03.11.2012., 20:21   #2034
zašto svima smeta taj kenan?valjda joj se sviđa iz nekog razloga.ne bi bezveze bila s njim ak je grozan.
nadam se da će uskoro snimat novu seriju jer mi već fali neš novo s njom.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Old 03.11.2012., 20:24   #2035
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
zašto svima smeta taj kenan?valjda joj se sviđa iz nekog razloga.ne bi bezveze bila s njim ak je grozan.
nadam se da će uskoro snimat novu seriju jer mi već fali neš novo s njom.
svima? evo meni ne smeta, naprotiv. baš su mi simpatični. ako je njoj dobro i meni je
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is online now  
Old 03.11.2012., 23:22   #2036
Quote:
just-do-it kaže: Pogledaj post
zašto svima smeta taj kenan?valjda joj se sviđa iz nekog razloga.ne bi bezveze bila s njim ak je grozan.
nadam se da će uskoro snimat novu seriju jer mi već fali neš novo s njom.
ma ne smeta samo mi nije lijep na oči pa bit će ti od prvog mjeseca intikam
Zorée is offline  
Old 04.11.2012., 00:29   #2037
Quote:
Kosova kaže: Pogledaj post
ovi vjest nije tacni nemojte da believe u svemu sto pise na papiru...beren saat je najplacena zvjezda na turskoj oko 80.000 bin lira za jednu epizodu ce uzmeti

@Kosova, pozdrav
sjećam te se s početka topica, drago mi je da si opet s nama

i ja mislim da je Beren najplaćenija glumica s obzirom koliko je popularna i izvan granica Turske, ipak je popularnija od Nurgul

još jedan video sa snimanja za Elle: http://www.youtube.com/watch?v=jwPNo...ature=g-high-u
kandy7 is offline  
Old 04.11.2012., 13:23   #2038
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
nudili su joj u "Karadayi" pa nije prihvatila pa je 'upala' Berg.
To su, koliko sam upoznata novinarske patke.Možda griješim.
Ali, Beren je opet dobro odlucila jer je njena uloga u seriji Intikam glavna, a ne zamagljena iza glavnog muškog lika.

Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Cifre jesu velike al' jbg oni se i slomiše od rada ,realno.
Da, baš se slomiše.
Sazalijevam ih.
Razumijem ja da je 16h puno, ali oni na tim setovima uživaju, jedu, piju, telefoniraju, smiju se.
A jedan policajac za svojih 12h rada dobije 2 500 lira.A posao policajca je najteži posao u Turskoj.
Za mene to nije pravedno.
Ali ovo je sve do samog sistema.Licno bih ukinula ove prevelike cifre, niciji rad nije vrijedan tolikih novaca.
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 04.11.2012., 16:31   #2039
snimanje serije pocinje u novembru.da li ste videli da na wikipediji pise da 2013 igra u nekom filmu seriji sta vec King Kingdom,mozda i nije tacno,sta znam.
biljanap is offline  
Old 04.11.2012., 21:51   #2040
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Da, baš se slomiše.
Sazalijevam ih.
Razumijem ja da je 16h puno, ali oni na tim setovima uživaju, jedu, piju, telefoniraju, smiju se.
A jedan policajac za svojih 12h rada dobije 2 500 lira.A posao policajca je najteži posao u Turskoj.
Za mene to nije pravedno.
Ali ovo je sve do samog sistema.Licno bih ukinula ove prevelike cifre, niciji rad nije vrijedan tolikih novaca.
da, ali su i zaslužili s obzirom koliko nam veselja i radosti pružaju sa svojim serijama

ima mnogo više profesija koje imaju nezasluženo visoke plaće kao npr. nogometaši čije se tekme niti ne posjećuju i koji umjesto užitka pruže samo nerviranje zbog loše igre, a i plaćeniji su od turskih glumaca
doduše. usporedila sam naše tekme i turske glumce, ali nema veze
što se mene tiče ja bi Beren i Kivi dala i veću plaću
kandy7 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.