Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2013., 11:45   #2121
Ni meni se ne sviđa on,ali eto njoj je dobar i samo neka bude sretna.
__________________
napustila forum ... :w
Ameella is offline  
Old 17.01.2013., 15:59   #2122
Predivna je žena! Naša Berenka a partner... ne mogu se oteti dojmu... on meni liči na Adnana iz SO (samo što je mlađi). Inače, super fotkice iz premijera. Njena nova serija... oduševila me je ulogom.
__________________
K: "Znam da mi nikada nećeš oprostiti, da nećeš zaboraviti prošlost. Da me nikada nećeš voljeti. Unatoč svemu... Unatoč svemu želim malo nade."
LatifaLi is offline  
Old 17.01.2013., 23:54   #2123
Ja sam malo padobranac, ne pratim vas, ali sam naletila na fotkicu na jednom Twitter profilu.
Ako ste vidjeli, sorry...

http://distilleryimage4.s3.amazonaws...0a1fbe1a_7.jpg
__________________
Ponekad ne mislim na tebe.
adan is offline  
Old 18.01.2013., 00:17   #2124
Awwww kakva lijepa i slatka fotka.
dr_md is offline  
Old 18.01.2013., 09:52   #2125
adan, hvala na slikicama na koje slučajno naletiš.
to je sa snimanja aška.
beren ne vjerujem u tu info da će se vjenčati dok traje snimanje, ali vidjećemo. taj njen... nikako ga ne mogu svariti. ali biće da je ''dobar u duši''
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Old 18.01.2013., 22:09   #2126
Quote:
walli kaže: Pogledaj post
adan, hvala na slikicama na koje slučajno naletiš.
to je sa snimanja aška.
beren ne vjerujem u tu info da će se vjenčati dok traje snimanje, ali vidjećemo. taj njen... nikako ga ne mogu svariti. ali biće da je ''dobar u duši''
kažem ti ja, ima čojk skrivene kvalitete to mi je jedino objašnjenje.
Zorée is offline  
Old 18.01.2013., 23:26   #2127
Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
Komično izgleda uz nju, ali ja se već nekako navikla Kontam ako je njoj dobar, ko smo mi tu da sudimo nešto. Mada stojim da zaslužuje nekog boljeg frajera uz sebe
a i ja sam se navikla , sad bi nam bilo čudno da nije kraj nje

kandy7 is offline  
Old 30.01.2013., 19:17   #2128
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=V85rTCz0qGc
Ovo je taj film Rhino season,mada nema Beren neku minutazu u njemu.
Zato u Intikamu "razbija".
biljanap is offline  
Old 30.01.2013., 20:38   #2129
Žena je prelijepa I definitivno zaslužuje boljeg dečka, ovo izgleda k'o ljepotica i zvijer
Fforumaš1 is offline  
Old 30.01.2013., 21:08   #2130
jedva čekam intikam s prijevodom.to obavezno gledam.nema mi draže glumice od nje.toliko mi je opojna ta žena.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Old 31.01.2013., 10:16   #2131
Prekokrasna je i s Kenanom i bez..
Ja sam nekako ufrstuljila da se kod njih lijepe zene pale na ful ruznjikave frajere,, i obrnuto.. kao Kivo recimo na ful kecave i morbidne..
Ne znam zasto si to rade kad mogu imati sto hoce.. no ne mogu se vise peglati s mislju dokle god odlicno glume i kotiraju na nasim ekranima i monitorima.
Natlitug is offline  
Old 31.01.2013., 13:54   #2132
Lightbulb

http://gecce.com/magazin/haber/ay-ya...ne-cevap-geldi

Zanimljiv ovaj tekst...zbog raznih prica zasto je Beren napustila Ay Yapim,kao nisu vise zeleli sa njom da saradjuju(pominje se nesto njen privatan zivot kao jedan od razloga),zvanicno se oglasila produkcija,a i teta Ece Uglavnom opovrgli su sve te price,niko je nije najurio,4 godine je vrlo uspesno saradjivala sa Ay Yapimom i oni bi vrlo rado ponovili to iskustvo

Mislim stvarno,ko bi pri zdravoj pameti odbio Beren...ono sto je ona postigla pre 30-e,neki nece za ceo zivot
dolcevita026 is offline  
Old 31.01.2013., 17:58   #2133
***Intervju, malo stariji, prije početka Intikama (Dunja, forum Prve tv)

Quote:
U cetvrtak pocinje sa emitovanjem nova serija Beren Saat Osveta na Kanal D. O seriji se mnogo pricalo i pisalo, a Beren je svih ovih meseci cutala. Sada je odlucila da prekine tu tisinu.

2006 godine jedna devojka je usetala nase zivote sa serijom Hatırla Sevgili. Serijom Aski Memnu zavodljiva i seksi Bihter zavrtela je sve nas iako to nikada necemo razumeti. Proslogodisnjom ulogom u seriji Fatmagul sucu ne Beren je zaokruzila neverovatan uspeh. Sada je velika zvezda. Dugo smo pokusavali da dobijemo intervju od nje, ali bezuspesno. Sreca nam se okrenula. Pozvali smo je i rekla je “Sutra u 15o” Rekao sam joj “Ti me zezas, sutra je 21, Maje su najavile smak sveta.” Mada i to nije lose. Smak sveta sa Beren. Otisao sam u kafic Aşşk Kafe pola sata ranije. I u 15:00 u savrsenim farmerkama, beloj majici, bordo somot jakni pojavila se Beren Saat sa besprekornim osmehom na licu. Porucila je caj i zapoceli smo razgovor. Snezno, zimsko vece, pored divne zene koju sam slusao na obali Bosfora. Turska je veoma radoznala da cuje sta ova prelepa zena ima da kaze.

Nije te bilo na malim ekranima neko vreme. Planirala si da napravis vecu pauzu, sta je to sto te je vratilo?
Uloga je veoma privlacna. Adaptacija Grofa Monte Kristo. Pravo ime mog lika je Derin. Ali da bi se osvetila ljudima koji su joj ubili oca predstavlja se kao Yagmar. Dakle igram dva lika koja se razlikuju. Dva karktera tako da je uloga bila primamljiva.
Koji je lik privlacniji Derin ili Yagmar?
Ne razdvajam ih ja mnogo. Yagmar je ekstrovertna, samouverena i zenstvena. Zajednicka im je usamljenost I to sto nigde ne pripadaju.
Serija Osveta je adaptacija. Da li te to uznemirava?
Kanal D se bas potrudio oko enterijera. Scenario je prilagodjen nama, nasem karakteru i medjuljudskim odnosima. Mogu reci da oni koji su vec odgledali seriju nece imati osecaj da je ponovo gledaju.
Da li ste odgledali americku verziju?
Odgledala sa prvu sezonu sad pocinjem drugu. I srecna sam.
Zasto?
Zato sto nemamo nekih slicnosti.
U seriji postoje ozbiljne borbene scene?
Da, ozbiljno treniram i dalje, posle 10 epizoda videcete videcete ozbiljne scene.
Da li ti je bilo tesko?
Ne, to je tehnika koja se uci. Moje telo je postalo jace.
Da li si privatno osvetoljubiva?
Ne, nikad nisam bila dovoljno ljuta da bih se svetila.To je tezak i hladan cin.
Kako suzbijas taj nagon?
Okruzena sam ljudima koje volim i sa kojima zelim da izgladim odnos ako se posvadjamo.
Primetili smo promenu boje vase kose?
Da, morali smo da izvrsimo neke fizicke promene. Te promene je zahtevala socijalana klasa u seriji. U pitanju je mali grad sa ljudima nizeg staleza tako da je moj lik primetan kada se pojavi .Nisam odobrila promenu kose.Ali moralo je. Najbolje mi je bilo u Fatmagul gde mi je frizura bila kao kad izadjem ispod tusa, a sada moram mnogo vremena da provodim kod frizera.
Gotovo da nemas sminke na licu? Ne volis kozmetiku?
Ja sam u miru sa kozmetikom,kao i sa mnogim stvarima, ali radije volim da je imam sto manje na licu.
Za casopis Elle slikala si se bez sminke?
Da to je bila prilika da se slikam bez maske. Jako mi se svidela ideja.
Tvoji atributi su “seksi” i “Nevina” Kad bi birala jedan koji bi izabrala?
To su atributi koje sam dobila zahvaljujuci ulogama. Ne mogu da izaberem jedan, mogu reci I jedan i drugi ali i mnogi drugi!
Kakav efekat ima tvoja lepota na karijeru?
Kamera me voli, emocije koje izrazim se odlicno vide tako da mi je to mozda dalo sansu za uspeh.
Ti si bas dobila tu priliku..
Da. Naravno, lepota je vazna u svakom poslu. Ali ima lepih ljudi koji ne izgledaju lepo pred kamerama. Ja volim zivot, volim svoje telo, pokusavam da izgledam dobro. I srecna sam.
Lepota je vazna…
Naravno svi vole da gledaju lepe ljude.
Gluma se pretvorila u industriju. Da li si pronasla sebe tu?
Pocela sam pre osam godina i od tada se mnogo toga promenilo. Sada se nase serije izvoze, ali ne zalim se. Konkurencija je velika, ne zalim se.
Aşkı Memnu i Fatmagulun sucu ne su serije koje su veoma uticale na vas, da li je to tacno?
Naravno, tu tom trenutku su uticale na mene previse. Vreme se promenilo sada je normalno da se dvoje ljubi u autobusu, bice osudjeni, ali odlucuju da zive tu sramotu.
Serija Aski Memnu je donela velike promene po pitanju ljubavi.
Te scene su bile toliko kritikovane..

Takve scene nisu mogle biti preskocene. Ali ucinile su nas sve dosta hrabrijim. U Aki Memnu ljubavne scene su bile toliko kritikovane ali te scene nisu bile glavne u seriji. Tema je bila zabranjena ljubav i nemogucnost da se ona ostvari.
I Serija Sulejman velicanstveni je naisla na kritike drzavne institucije. Sta mislis o tome?
Nisam znala. Nadam se da ce ova zemlja biti srecna jednog dana i da cemo moci da radimo na miru. Ali i ako se to ne desi mi moramo nastaviti da radimo bez obzira da li ce kritika biti crna ili zlatna to je vazno.
Koliko je politika vazna u tvom zivitu?
Upucena sam i pratim desavanja. Ali iz vece udaljenosti jer politika u meni izaziva veoma negativna osecanja.
Da li ste zadovoljni zivotim u Turskoj, glumom?
Da….ponekad zavidim nekim drugim zemljama. Kazem sebi” Ovo nije fer da sam u nekoj zemlji neki moji postupci ne bi privukli paznju..ali ipak dalje na istoku u muslimanskim zemljama je jos gore.
Imate 28 godina, kako se nosite sa slavom?
Zivim tako sto mislim da nikoga nije briga za mene ja sam odgovorna za sebe i sebi dopustam razne gluposti. Iako mnogo ljudi obraca paznju kad se pojavim na ulici, prati me gomila paparaca, ali ja nastavljam svoj zivot.
Sta je tajna dobro odigrane uloge?
Glumacko obrazovanje. Morate pronaci nacin da odigrate ulogu. Pored materijala koji dobijem ubacujem emocije. Hemija izmedju partnera treba biti vidljiva jos na samom pocetku, ali to je vec van nase kontole. To mora da se desi.
Vas rad je uvek visokog rejtinga sta mislite sta je tajna?
Televizija je za glumca jelo u sosu. Poboljsavate mu ukus, budite apetit, ali ne jedete ga. To je stanje koje se menja, jer nikad neznate sta se trenutno jede publici. To se jednog dana moze desiti I meni.
Ko je tvoj mentor? Ko ti pomaze u biranju uloga?
U principu ja sama biram uloge vodjena emocijama. Posle citanja scenarija prespavam noc i naredni dan uradim ono sto osecam. Sto se tice ovog projekta od prvog dana sam znala da cu ga prihvatiti.
U Turskoj danas nisu popularne zene kao velike zvezde. Da li si ocekivala ovakvu eksploziju kada si ti u pitanju?
Posle prvog dana prikazivanja moje prve serije rekli su mi da cu biti vodeca glumica u mladoj generaciji nakon nekog vremena. To se i dogodilo.
To se dogodilo veoma brzo?
Da isla sam brze nego sto je uobicajno.
Dakle ostvario ti se san?
Zivot mi je dao stvari koje nisam mogla ni da zamislim. Sada ne mogu ni da zamislim svoj zivot bez glume.
Da li za sebe mozes reci da si zvezda?
Ne dopada mi se to rangiranje glumaca. Ja za sebe ne mogu reci tako nesto . put me je doveo ovde gde jesam, to je bio moj san jos od detinjstva.
Sta bi bila da nisi glumica?
Verovatno bih bila zatvorena u kancelariji.
Svi kazu da si super?
Ne znam a?
Kazu da si uvek raspolozena?
Da ali to se menja i to iznenada.
Kako?
Ne znam. Iznenada se promeni lako menjam raspolozenja. Promenljiva sam..ja sam melanholik.
Sad klasicno pitenja. Koji je vas zivotni moto?
Cesto kazem da svako zasluzuje da zivi onako kako zele.
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Old 31.01.2013., 17:59   #2134
Nastavak...

Quote:
Da li imate puno prijatelja?
Ne puno.
Belçim Bilgin i Esra Dermancıoğlu su glumice u cijem ste drustvu cesto vidjeni.
Da, nase prijateljstvo dugo traje.
Da li ti smeta konkurencija izmedju glumica koju novinari stalno plasiraju?
Imam osecaj das u sve te glumice jako profesionalne. Ne zelim da se takmicim ni sa kim. Jako volim Ozge Namal, milim da je jako talentovana i slatka.
Pored tebe i Ozge uvek se pominje i Tuba.
Mislim da je glupo vrsiti poredjenje.
Izjavila si da kad ti places das a tobom placu i tvoje drugarice?
Da i placemo i smejemo se zajedno. Cesto placem i od srece.
Roditelji su ti bivse sportiste. Kako je to uticalo na tvoj zivot?
Naucilo me je disciplini. Velika prednost deteta koje odrasta u takvoj sredini su i sportske aktivnosti koje su uticale na moje telo kao i nacin ishrane.
Odrasla si u Ankari. Kazu da tamo zive sve birokrate. Kako je to uticalo na mladu devojku?
Zivela sam zivot manje sterilan i opasan.
Sta mislis kad kazes sterilan?
Potreba za stalnim intigama cak i u krugovima prijatelja. Stalna zabrinutost za zivot svoje dece. Zerin Tekindor uvek kaze da je Ankara predivna. Jeste, ali to je opsirna misao. Stvarnost je drugacija.
Kako je bilo posle Ankare preseliti se u Istanbul?
Volim Istanbul. Volim zivot u njemu. Srecna sam sto sam odrasla u Ankari i dosla ovde. To je dobra kombinacija.
Nemas glumaca u porodici, sta vise dete si sportista. Otkud interesovanje za glumu?
Deciji snovi. Cesto sam glumela pred ogledalom.
Da ili ipak si upisala ekonomski fakultet?
Da i kada su se brojke pocele motati ispred mojih ociju upitala sam sebe Sta to radis? Posle kraceg vremena promenila sam pravac mog zivota.
Sigurno da bi ti zivot bio mirniji kao ekonomiste. Sada je tu konkurencija , zivot kao iz bajke ali i nevidljive sante leda u koje lako mozes udariti..
Da, ali potrebno je strpljenje, priprema za gubitak I istrajnost.
Ti si glumica Kenan je muzicar. Uvek pricate da je vas zivot dosadan, mislim zivot glumaca I pevaca.
Ne dragi moj zasto dosadan? Nama je toliko zabavno. Mi smo kao i svi ljudi koji zive I uzivaju u zivotu.
Kako reagujete na naslove u novinama”Uhvceni su tu I tu, pobegli su nam..”
U novinama je mnogo lazi. I to je tuzno. Ali cesto se I nasmejem kad cujem nesto zanimljivo.
Koja je tvoja omiljena pesma sa njegovog albuma?
‘Aşka Türlü Şeyler’ i ‘Hayırdır İnşallah’.
Kazu da se uskoro spremate za brak. Sta ti kazes na to?
Ne mogu da verujem. Ne znam u skaladu sa kojim pravilima oni to predvidjaju. Iskreno brak nije moj izbor. Volela bih da imam vanbracno dete, ali ne znam da li je Turska spremna na to…
Koliko dece zelis?
Zelela bih cerku, ali I decaka. Ako je moguce.

__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Old 31.01.2013., 22:32   #2135
a duša draga kako je prizemljena i draga
Zorée is offline  
Old 31.01.2013., 23:03   #2136
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
a duša draga kako je prizemljena i draga
Reina naša

__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Old 31.01.2013., 23:14   #2137
Meni je Beren puuuno zgodnija od cansu Dere. A i puno je bolja glumica!
Šatrunčica is offline  
Old 31.01.2013., 23:18   #2138
Question

Quote:
Dori 0201 kaže: Pogledaj post
Beren mi je prekrasna na ovoj slici, a Kenan mi pored nje izgleda najblaze receno smijesno,kao neki vic,no ako je on njezin izbor pretpostavljam da on za nju posjeduje neke kvalitete koje ih vec evo neko duze vrijeme drze zajedno.

Koja je to rugoba kraj lijepe Beren. Pa nebi li ona mogla biti sa Kivancom ili MAAlakifom? Nije mi jasno, te ženske su apsolutno mazohističke
Šatrunčica is offline  
Old 31.01.2013., 23:48   #2139
Quote:
Šatrunčica kaže: Pogledaj post
Koja je to rugoba kraj lijepe Beren. Pa nebi li ona mogla biti sa Kivancom ili MAAlakifom? Nije mi jasno, te ženske su apsolutno mazohističke
al žena ima pravo izabrati što joj se sviđa. ako je njoj dobro, i meni je
Zorée is offline  
Old 01.02.2013., 03:10   #2140
Quote:
Šatrunčica kaže: Pogledaj post
Meni je Beren puuuno zgodnija od cansu Dere. A i puno je bolja glumica!
i meni.
ja sam već rekla da je meni cansu ružnjikava pa neću o tome,ali glumački mi je manje dojmljiva od beren.beren mi je baš kvalitetna glumica.prema cansuinoj glumi sam ravnodušna.al dobro,nije sad to bitno.
zanimljiv mi je ovaj intervju s beren.čini mi se žena uravnotežena i samosvjesna,ali ne napuhana.mislim da je zanimljiva osoba.
a ovo zašto nije s kivancom ili ovim iz sile...žena je inteligentna.neće birati samo po izgledu.i kivanc i taj iz sile su konzervativniji i ne bi joj nikako pasali.beren je baš jedna moderna žena.meni je kivanc preprepreprekrasan.i privlačan.ali šta to vrijedi ako im nisu karakteri podudarni?
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.