Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2011., 20:48   #1
Paradox/prodaja rabljenog

Eh ovako,

Jedno vrijeme sam prodavao Jettu karavan 1.8 T sa 180 ks i tiptronic mjenjacem. Sa najjacom dostupnom opremom (od koznih sjedista sa grijacima pa preko 17'' felgi i tako dalje). Ne znam koliko je kostala nova u EU ali u USA je placena skoro dva puta vishe u odnosu na najslabiju varijantu. Prodavao sam je sa 120 000 km na satu (orginalnih), sa urednom servisnom knjizicom i zaista je kompletna bila u perfektnom stanju bez i najmanje ogrebotine. Takodjer je bila tek registrovana, i uz nju sam davao nove zimske gume sa racunom i 15tke celicne felge za zimu. Cijena je bila 4500 eura (naravno u pregovorima bi se spustila). Ali od prodaje nista. Nudili su razne zamjene (tipa Mercedes 190 kljuc za kljuc?!? i slicno), zatim 3000 eura i tako dalje....Na kraju sam odustao od prodaje.

Obzirom da su prigovori kupaca bili snazan motor, karavan, tiptronic mjenjac, kozna sjedista s grijacima (kao ne godi im), zatim 17 incne felge zanima me u cemu je stos? Nije se radilo samo o obaranju cijene nego vidim ja zaista im ne godi previshe. I tu mi stvar nije jasna, jer da sam tada mogao na poklon dobiti ovaj automobil , uzeo bih ga u ovoj opremi. Potrosnja moze biti jedina zamjerka ali ni ona ne prelazi 11 litara gradske voznje.

Tako da dolazim do jednostavnog pitanja....Koliko se zaista ipslati kupovati novi automobil sa jacim motorom, automatic , dosta opreme....koliko se uopste isplati u sve to ulagat, ako recimo prodaja slijedi za 5 godina. Ocito ljudi na trzistu polovnih ne prihvataju tako dobro neke stvari koje bi inac epozelili da kupuju nov automobil...ili pak ne bi?

Zanimaju me vasa iskustva sa slicnim problemima, te koliko je zaista mudro doplacivati jace pakete opreme i slicno, kada se poslije nadjemo u nemilosti potencijalnih musterija koji su spremni vishe izdvojiti za npr Golfa 3 dizela golog, nego Golfa 4 $motion, automatic sa full opremom...
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 20:54   #2
Meni osobno je paradoks kupovati auto razmisljajuci kako cu ga prodati.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 20:55   #3
za tebe leasing.kupis novi vozis dok ne istekne ugovor,vratis nazad i opet uzmes novo.sta ce rvatska sirotinja kupit osim golfa 2 sa velikim retrovizorm da moze okacit najvecu krunicu i razvalit cecu na sony-a iz konzuma od 300 kuna
karatista11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 20:58   #4
Quote:
Matesonik kaže: Pogledaj post
Meni osobno je paradoks kupovati auto razmisljajuci kako cu ga prodati.
Pa sve zavisi sta zelis postic s novim automobilom. Recimo mozda zelis da vozis 5 god i onda kupis novo. A ja se pitam kako, kada pod uslovom da uzmes neku kul opremu jos i ne daj boze dsg ili sta vec, da izvuces dio novca kojim ces platit ucesce u novom autu...
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:03   #5
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Pa sve zavisi sta zelis postic s novim automobilom. Recimo mozda zelis da vozis 5 god i onda kupis novo. A ja se pitam kako, kada pod uslovom da uzmes neku kul opremu jos i ne daj boze dsg ili sta vec, da izvuces dio novca kojim ces platit ucesce u novom autu...
uzmi čađavca i bolje ćeš proć, jaki benzinac je za ljude kojima lova nije posebno bitna...
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:03   #6
covjek s lovom ce uvijek gledati ubosti najopremljeniji auto, samo sto je takvi kod nas malo, a ovi sto nemaju redom su fantazeri jer da ti auto na celicnim felgama i nema grijenje sjedala/kozu itd.. pitao bi zasto nema pa kakav si ti muskarac
Joško is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:07   #7
Svi bi oni rado udomili taj auto samo da je "džabe" e al kad treba odrješit bungolar nevalja, osim toga strah ih je troškova i na kraju karavan uvjek lošije kotira od limuzine, a pogotovo kupea...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:18   #8
Quote:
yedwy kaže: Pogledaj post
Svi bi oni rado udomili taj auto samo da je "džabe" e al kad treba odrješit bungolar nevalja, osim toga strah ih je troškova i na kraju karavan uvjek lošije kotira od limuzine, a pogotovo kupea...
Tako je kupit jaki auto starije proizvodnje je sitniš naspram onoga što slijedi dalje... Kolega je kupio auto za 70 tisuća kuna sa 350ps i u sljedećih 5 mjeseci je trebao iskeširati 35 tis kuna za njega bez goriva i bez kvarova, tada je reko da on to ipak nemože vozit makar ga je povoljno dobio...
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:20   #9
Je kod takvih kupovina se zna - kolko si platio tolko ćeš na njega stavit to je nepisani zakon, može bit samo još više od toga ak si posebno zadrt, manje samo ako imaš puno puno sreće ili uzimaš od nekog poznatog pa znaš cjelu povjest auta...

Inače ja kupujem polovne u klasi koje mogu kupit i nove da oću jer znam da si mogu priuštiti održavanja a ušparam na nabavnoj cjeni...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:22   #10
a koje je godište jetta? ili je to bora? pa meni nije previše 4500 za nju

pa ja ako mislim kupovat novo auto i prodavat ga kasnije za 5 godina,ako mu na trzistu nece pomoć koza,navigacija,grijanje sjedala,tempomat,ovaj kurac onaj kurac nebi nadoplaćivao,radije cu se strpit i vozit bez toga,ako će s golijom opremom lakše otić
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:24   #11
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
a koje je godište jetta? ili je to bora? pa meni nije previše 4500 za nju

pa ja ako mislim kupovat novo auto i prodavat ga kasnije za 5 godina,ako mu na trzistu nece pomoć koza,navigacija,grijanje sjedala,tempomat,ovaj kurac onaj kurac nebi nadoplaćivao,radije cu se strpit i vozit bez toga,ako će s golijom opremom lakše otić
kraj 2002 je, inace to je Bora ali posto je za USA trziste nosi naziv Jetta.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:26   #12
Čega nema, ne može se pokvariti. To je osnovni moto kod kupnje rabljenih. Činjenica je da rabljene kupuju ljudi slabije platežne moći, pa im sve te luksuzne stvari "smetaju". Doći će trenutak kada će grijanje sjedala krepati (ima tu i tema o Passatu), pa će turbina kihnuti, pa će koža ispucati, a o mjenjaču uopće ne treba trošiti riječi. To kada stane košta k'o cijeli auto. Eto, to je tako. A i trebao si uzeti Mercedes, to je barem pravi auto.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:28   #13
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Eh ovako,

Jedno vrijeme sam prodavao Jettu karavan 1.8 T sa 180 ks i tiptronic mjenjacem. Sa najjacom dostupnom opremom (od koznih sjedista sa grijacima pa preko 17'' felgi i tako dalje). Ne znam koliko je kostala nova u EU ali u USA je placena skoro dva puta vishe u odnosu na najslabiju varijantu. Prodavao sam je sa 120 000 km na satu (orginalnih), sa urednom servisnom knjizicom i zaista je kompletna bila u perfektnom stanju bez i najmanje ogrebotine. Takodjer je bila tek registrovana, i uz nju sam davao nove zimske gume sa racunom i 15tke celicne felge za zimu. Cijena je bila 4500 eura (naravno u pregovorima bi se spustila). Ali od prodaje nista. Nudili su razne zamjene (tipa Mercedes 190 kljuc za kljuc?!? i slicno), zatim 3000 eura i tako dalje....Na kraju sam odustao od prodaje.

Obzirom da su prigovori kupaca bili snazan motor, karavan, tiptronic mjenjac, kozna sjedista s grijacima (kao ne godi im), zatim 17 incne felge zanima me u cemu je stos? Nije se radilo samo o obaranju cijene nego vidim ja zaista im ne godi previshe. I tu mi stvar nije jasna, jer da sam tada mogao na poklon dobiti ovaj automobil , uzeo bih ga u ovoj opremi. Potrosnja moze biti jedina zamjerka ali ni ona ne prelazi 11 litara gradske voznje.

Tako da dolazim do jednostavnog pitanja....Koliko se zaista ipslati kupovati novi automobil sa jacim motorom, automatic , dosta opreme....koliko se uopste isplati u sve to ulagat, ako recimo prodaja slijedi za 5 godina. Ocito ljudi na trzistu polovnih ne prihvataju tako dobro neke stvari koje bi inac epozelili da kupuju nov automobil...ili pak ne bi?

Zanimaju me vasa iskustva sa slicnim problemima, te koliko je zaista mudro doplacivati jace pakete opreme i slicno, kada se poslije nadjemo u nemilosti potencijalnih musterija koji su spremni vishe izdvojiti za npr Golfa 3 dizela golog, nego Golfa 4 $motion, automatic sa full opremom...
Ne znam kako je sa Golfom VI ali Golf III iz Mexika nipocemu nije licio na Evropski, drugacija elktronika, ma sve, kada se nesto pokvari jebada oko svega, tvoj je preko velike bare, stobi dobio vlasnik kada dobije sem te koze i zednog motora.Karavan jeste zgodno, ali mladi vole klasican Golf da se pokazu i sl.takvi smo, po meni Mercedes B klase je divan auto,a li ga nitko ne kupuje
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:29   #14
ja ne bih rekao da se isplati kupovati auto sa vise dodatne opreme,ako mislis da ce se to kasnije financijski vratiti...dodatna operma se kupuje kako bi ti uzivao u njoj, kako bi ti bilo udobnije,sigurnije....

a opet, kod kupnje rabljenog, logicno je da ne bi dao 1000e vise za isti automobil, sa nekom dodatnom opremom koja mi bas i ne treba. radije bi kupio godinu,dvije noviji,ako vec imam tih 1000e vise.
i kod polovnog dobro dodje npr klima el. podizaci..ali to danas imaju skoro svi.
a dati neku lovu za felge,ozvucenje ili sl,smatram gluposcu, jer ipak za isto,ili malo vise mozes sve to ugraditi sam
raky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:41   #15
Quote:
raky kaže: Pogledaj post
ja ne bih rekao da se isplati kupovati auto sa vise dodatne opreme,ako mislis da ce se to kasnije financijski vratiti...dodatna operma se kupuje kako bi ti uzivao u njoj, kako bi ti bilo udobnije,sigurnije....

a opet, kod kupnje rabljenog, logicno je da ne bi dao 1000e vise za isti automobil, sa nekom dodatnom opremom koja mi bas i ne treba. radije bi kupio godinu,dvije noviji,ako vec imam tih 1000e vise.
i kod polovnog dobro dodje npr klima el. podizaci..ali to danas imaju skoro svi.
a dati neku lovu za felge,ozvucenje ili sl,smatram gluposcu, jer ipak za isto,ili malo vise mozes sve to ugraditi sam
normalno da je glupost,npr meni auto dovoljno dobro svira i sa originalnim ozvučenjem nikad ne pojačavam da se čuje i u drugoj ulici (cajke nikad nisu svirale u mom autu) ali felge ja osobno satram i čelične,felge mi ništa ne znače na polovnom meni isto vrijedi s njima ili bez,ali sa nekim tamo aftermarket ozvučenjem čak i manje
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 21:41   #16
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Eh ovako,
Jedno vrijeme sam prodavao Jettu karavan 1.8 T sa 180 ks i tiptronic mjenjacem. Sa najjacom dostupnom opremom (od koznih sjedista sa grijacima pa preko 17'' felgi i tako dalje). Ne znam koliko je kostala nova u EU ali u USA je placena skoro dva puta vishe u odnosu na najslabiju varijantu.
Pa ako ga nisi prepakirao na europski look, nemas se sta cuditi. Odbija ljude pomisao o mogucem rock&roll-u sa dijelovima. Ne svim, ali... Sto se tice opreme (narocito u Bosni), znas i sam kako ide: kod jednih kupaca od opreme najvazniji su volan, mjenjac i kocnice. A drugi bi sto vise "sexa" za sto manje novca. 2008 sam prodao taj 8 mjeseci star Golf GTI sa 5 vrata u Bosnu. Kada sam dogovarao sa kupcem i pitao ga sta zeli od opreme, doslovce je rekao ovako: najbitnije je da nocu kad se vozi unutra na grebenu sto vise svijetli (velika navigacija). Eto zelje kupca (po pitanju opreme) koji je platio auto po neto cijeni 21.500€. A koju ce bajku pricati kupcu o navigaciji danas sutra kad bude prodavao auto to samo on zna.
__________________
Take five

Zadnje uređivanje leonas : 05.11.2011. at 22:01.
leonas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 22:05   #17
prelijep golf
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 13:58   #18
Quote:
leonas kaže: Pogledaj post
Pa ako ga nisi prepakirao na europski look, nemas se sta cuditi. Odbija ljude pomisao o mogucem rock&roll-u sa dijelovima. Ne svim, ali... Sto se tice opreme (narocito u Bosni), znas i sam kako ide: kod jednih kupaca od opreme najvazniji su volan, mjenjac i kocnice. A drugi bi sto vise "sexa" za sto manje novca. 2008 sam prodao taj 8 mjeseci star Golf GTI sa 5 vrata u Bosnu. Kada sam dogovarao sa kupcem i pitao ga sta zeli od opreme, doslovce je rekao ovako: najbitnije je da nocu kad se vozi unutra na grebenu sto vise svijetli (velika navigacija). Eto zelje kupca (po pitanju opreme) koji je platio auto po neto cijeni 21.500€. A koju ce bajku pricati kupcu o navigaciji danas sutra kad bude prodavao auto to samo on zna.
http://img685.imageshack.us/img685/340/pict0554f.jpg
taj će izdržati do prvog stabla, ili eventualno zavoja. Gledati će kako svjetli umjesto da prati cestu
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 14:45   #19
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Eh ovako,

Jedno vrijeme sam prodavao Jettu karavan 1.8 T sa 180 ks i tiptronic mjenjacem. Sa najjacom dostupnom opremom (od koznih sjedista sa grijacima pa preko 17'' felgi i tako dalje). Ne znam koliko je kostala nova u EU ali u USA je placena skoro dva puta vishe u odnosu na najslabiju varijantu. Prodavao sam je sa 120 000 km na satu (orginalnih), sa urednom servisnom knjizicom i zaista je kompletna bila u perfektnom stanju bez i najmanje ogrebotine. Takodjer je bila tek registrovana, i uz nju sam davao nove zimske gume sa racunom i 15tke celicne felge za zimu. ..............

Obzirom da su prigovori kupaca bili snazan motor, karavan, tiptronic mjenjac, kozna sjedista s grijacima (kao ne godi im), zatim 17 incne felge zanima me u cemu je stos? Nije se radilo samo o obaranju cijene nego vidim ja zaista im ne godi previshe.
......................
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Pa sve zavisi sta zelis postic s novim automobilom. Recimo mozda zelis da vozis 5 god i onda kupis novo. A ja se pitam kako, kada pod uslovom da uzmes neku kul opremu jos i ne daj boze dsg ili sta vec, da izvuces dio novca kojim ces platit ucesce u novom autu...


problem je u tome što kupci pregledaju sve oglase sličnih auta (koji po motoru i opremi nisu baš toliko slični) pa se vode po cijeni najjeftinijeg, koji je često satrvena kanta.
Basil23295 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 15:55   #20
Kao ponosni kupac nekoliko rabljenih automobila i jednog novog mogu ti reći da je to kupovanje automobila s hrpom opreme kako bi ga bolje prodao čisti promašaj. Oprema kod paklenog auto jednostavno nema nekog večer utjecaja. Možda 100-200 eura i to kod auta s 5 godina ili slično. Rabljeni auto kupuješ jer ti auto treba a nemožeš si priuštiti novog, tj ideš na kompromis. Dakle uzimaš najbolje i najkvalitetnije što možeš dobiti za pare koje imaš. Pri tome ti je naumanje važno da imaš kožna sjedala, grijanje guzice i sl. To je luksuz bez kojeg se može i zbilja ti ne pada na pamet za to bacati lovu. Ako slučajno uleti nešto sa tim za iste pare kao bez toga, super. Kad kupuješ novi, kupuješ ga po željama i sa opremom koju želiš.
Ukratko oprema na novom autu služi isključivo tebi za gušt i nema značajnog utjecaja na cijene rabljenog. Pogotovo starijeg rabljenog.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:33.