Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2009., 11:31   #41
ma koje tablete, bez znoja i rada nema rezultata...
ja san svoj drob davno skinula i od tada odrzavam trbusnjake sve sa spravom ab-slide...
to su moji davno kupili jos otkad sam bila u srednjoj skoli, nesto malo platili...imas to ja mislin na teveu u top shopu.....
to ti je kao mali valjak sa dvi rucke sastrane i onda kleknes i spustas se prema naprid i vracas nazad...
u pocetku je pakleno, ne mozes napravit vise od dva puta a i ne triba u pocetku vise od 5 trbusnjaka jer od te sprave trbusnjaci bole ko vrag.......
i kasnije malo povecavas broj al pomalo....al stvarno nije potrebno ih radit vise od 20 dnevno jer sprava je jako ucinkovita....
ja ih sad radim mozda dva tri puta tjedno samo da odrzim misice...s tim da ih npr. nisam cijelo ljeto radila a imala sam plocice cjelo ljeto...
nije da ti sad s tim stomak nabildas da ti se vidi svaki misic al ono lagano se naziru i super izgleda!!!

p.s.mala anegdota kad smo vec kod trbusnjaka...na pregledu kod ginekologa meni on pregledava jajnike i pita me da li ja sta treniram, ja pitam zasto, a on meni da imam sportski trbuh!!!
annie25 is offline  
Old 20.03.2009., 11:47   #42
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
bas gledam... nego ne rasiri li ti se od toga struk? ne trbuh, nego struk?

cini mi se da na tome vise vjezbas bocne misice
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Old 20.03.2009., 12:08   #43
ovak....ja sam bila na razgovoru kod plastičnog kirurga, nutricionistice i trenerice fitnessa jer mi je pun k nagađanja po kafama i forumima valja ovo, ne valja ono i sl.

Što se tiče onih osam čaša vode wtf?! Nutricionistica kaže da se NE TREBA toliko popiti niti nalijevati samo da bi popio te ko fol preporučenu količinu koju je tko zna tko preporučio. Treba piti kada si žedan, kada nisi - ne. A potrebnu količinu vode za organizam ti dobivaš i od hrane, voća, povrća, kave, sokova jer sve to sadrži VODU. I tako popiješ i više vode nego što misliš da jesi. Dakle, nije ona samo iz slavine i bočice. Točka.

Trbušnjacima NEĆETE maknuti trbuščić, samo učvrstiti mišić, a ne dignuti salo. Zapravo, ne postoji vježba kojom ćete dignuti masne naslage samo na JEDNOM mjestu na tijelu. Kada trošiš kalorije, trošiš ih i na ruci i na stomku i na vratu i na nogama - svuda! Najbolji za skidanje kalorija je aerobik, pilates je z zatezanje - s njim nećete smršaviti, a teretana je za dobivanje na mišićnoj masi, pa možeš izgledati još deblje, pogotovo jer se premoriš pa se doma fino napapaš Dakle, kaže ona, najbolja kombinacija za ženu je aerobik i pilates ZAJEDNO. Jer, kao što sam navela, jedno služi za topljenje kalorija, drugo za zatezanje tijela i gipkost.

Liposukcija je, kaže kirurg meni, najbolji i najprirodniji način uklanjanja masnog tkiva, a da ga ne bacite, ovo ja malo laički, možete taj dio masnog tkiva ubrizgati recimo u grudi, usne...tamo gdje vam, jel, treba i to je puno bolje i prirodnije od silikona jer ne postoji opasnost da ćete odbaciti strano tijelo, jer to salo dio je vašeg tijela. To se zove čini mi se lipofiling. Ali to je kaže on malo kompliciranije pa se žene odluče za silikon.
Eto....
ciganche is offline  
Old 20.03.2009., 14:01   #44
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
...Liposukcija je, kaže kirurg meni, najbolji i najprirodniji način uklanjanja masnog tkiva, ....
Ako je i od kirurga, previše je ...

Sorry, nisam mogla izdržati...
onix is offline  
Old 20.03.2009., 20:17   #45
Quote:
mishamu kaže: Pogledaj post
koliko dugo i koliko često?
ovi na rekreaciji kažu da se prvo treba otopit salo a onda gradit mišiće i da trbušnjaci ne pomažu, al nema mi to smisla
a ja ti nikad nisam ni imala neki stomak bilo ga je malo al ništa strašno i meni su pomogli dnevno 100 al svaki dan jedi pažljivo nemoj se prejedat manje slatka i za mjesec dana bit će savršen..
__________________
:confused: :confused:
taass is offline  
Old 20.03.2009., 20:21   #46
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Evo vako...http://www.vitalner.si/vitalner/inde...&id=1&Itemid=1

To ti je jedna spravica koja se masovno prodavala za vrime bivše Yuge, i sada se ima za pronači po dučanima. Kao mali disk na kojeg staneš i vrtiš se livo desno.
Takozvani Vitalner.

Dala sam ti ovaj link jer ne znam kako da ti to objasnim ovako...
Poanta je da se može tako vježbat i bez te sprave. Triba ti samo skliska površina kao ploćice ili parket.
I na noge klompe, bičve, papuče, nešto što je sklisko.

Zauzmeš položaj kao na slici s linka i vrtiš se livo-desno koliko god možeš.
Ruke u visini ramena, kolina blago savinuta.
Noge su skupljene, a ruke i kolina se vrte u suprotnim pravcima. Znači ruke (kao na slici) desno, kolina livo.

Svaki dan po 5 minuta (šta ako uspiješ u komadu faca si jer se nevjerovatno brzo umoriš) i za misec dana imaš 10 cm manje u struku.
Moj did je to svojedobno radia, uspia je u misec dana skinit 10 cm ne sala, nego onog staračkog celulita koji kao 'nema šanse' da se skine.

Predobra vježba, a gotovo nitko ne zna za to. Čudi me kako....
jao probala ja ovo sinoć malo pred telkom nakon porcije trčanja, izdržala sam možda minutu! u svakom slučaju ću nastavit s ovim, mislim da bi moglo djelovati. a što se tiče toga da bi se eventualno struk mogao RAŠIRITI, mislim da ne... ali trebalo bi možda nabaciti još poneku vježbu da se sve ravnomjerno vježba, ne znam... neka netko tko je upućeniji preporuči!
RabidXPanic is offline  
Old 21.03.2009., 00:31   #47
Quote:
onix kaže: Pogledaj post
Ako je i od kirurga, previše je ...

Sorry, nisam mogla izdržati...
hahaha pa uspoređujući s ubrizgavanjem silikona....ovo je bar tvoje masno tkivo
ciganche is offline  
Old 21.03.2009., 00:57   #48
Quote:
RabidXPanic kaže: Pogledaj post
jao probala ja ovo sinoć malo pred telkom nakon porcije trčanja, izdržala sam možda minutu! u svakom slučaju ću nastavit s ovim, mislim da bi moglo djelovati. a što se tiče toga da bi se eventualno struk mogao RAŠIRITI, mislim da ne... ali trebalo bi možda nabaciti još poneku vježbu da se sve ravnomjerno vježba, ne znam... neka netko tko je upućeniji preporuči!
..salo se gubi u kuhinji,a nikakvim ovim vjezbama i prodavanjem magle od sprava i ucinka istih na sagorjevanje masti

..kakvo crne micanje lijevo-desno,navlacenja deset majica,uzimanja folija i ostalih nakafradnih stvari??..sta ja kreten evo sesti tjedan definicije na kuvanom oslicu i piletini i krvnickim treninzima u teretani,a mogu pusiti salo da sjedim u fotelji i pet minuta drndam lijevo-desno..
jutarnji cardio na prazne glikogenske zalihe..povecat unos bjelancevina,vlaknastog povrca,koje su negativne kalorije,ugljikohidrate tempirati oko aktivnosti i ne mjesati masti i carbse kad je inzulin jako visok..drkajuc po inzulinu sa smecem od naimirnica,onemogucavas lipolizu..uostalom imas tu dole podforum o prehrani il treningu pa nek ti netko sastavi kakav jelovnik i trening..stesana guzica i bokovi se dobivaju u kuhinji..
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Old 22.03.2009., 18:24   #49
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
..salo se gubi u kuhinji,a nikakvim ovim vjezbama i prodavanjem magle od sprava i ucinka istih na sagorjevanje masti

..kakvo crne micanje lijevo-desno,navlacenja deset majica,uzimanja folija i ostalih nakafradnih stvari??..sta ja kreten evo sesti tjedan definicije na kuvanom oslicu i piletini i krvnickim treninzima u teretani,a mogu pusiti salo da sjedim u fotelji i pet minuta drndam lijevo-desno..
jutarnji cardio na prazne glikogenske zalihe..povecat unos bjelancevina,vlaknastog povrca,koje su negativne kalorije,ugljikohidrate tempirati oko aktivnosti i ne mjesati masti i carbse kad je inzulin jako visok..drkajuc po inzulinu sa smecem od naimirnica,onemogucavas lipolizu..uostalom imas tu dole podforum o prehrani il treningu pa nek ti netko sastavi kakav jelovnik i trening..stesana guzica i bokovi se dobivaju u kuhinji..
dobro ja ne znam kome ti tu prigovaraš, naravno da znam da se "salo gubi u kuhinji"; zdravo se hranim, trčim i vježbam skoro svaki dan, pa ako još uključim i ovu vježbu jer mi se čini OK mislim da će biti rezultata nekakvih, škoditi sigurno ne može.
RabidXPanic is offline  
Old 22.03.2009., 22:31   #50
Kad bi se stesano dupe dobivalo u kuhinji, svi bi zivjeli na oslicu. Zene i muskarci ne gube na isti nacin a i ona ne zeli definiciju kao sto vecina muskih zeli nego istopiti salo.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 22.03.2009., 22:48   #51
hello!!!
probaj sa onim velikim kolutom koji se vrti oko struka!!! zabavno je i skida salo,al isto tako se i dobije lipi strukić!
MalaMulica is offline  
Old 22.03.2009., 23:04   #52
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Kad bi se stesano dupe dobivalo u kuhinji, svi bi zivjeli na oslicu. Zene i muskarci ne gube na isti nacin a i ona ne zeli definiciju kao sto vecina muskih zeli nego istopiti salo.
Kad se govori o definiciji govori se upravo o gubljenju sala. Dakle potpuno isti cilj. I nema baš neke razlike u načinu na koji žene i muškarci gube salo... prehrana, prehrana i aerobne vježbe... Ovo vrtit se lijevo-desno neće baš dat rezultate ako je cilj izgubit salo. To jednostavno ne ide tako...
vendella is offline  
Old 23.03.2009., 01:25   #53
Definicija misica i topljenje sala nema veze jedno s drugim.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 23.03.2009., 10:42   #54
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Definicija misica i topljenje sala nema veze jedno s drugim.
Sorry, ali ti nemaš pojma o čemu govoriš. Odi malo na Rekreaciju pa priupitaj dečke tamo što znači biti na definiciji... Ovo što za tebe "nema veze jedno s drugim" je zapravo ista stvar... No ok, ni meni to nije bilo baš jasno dok se nisam počela interesirat o toj temi. Samo nisam okolo ni tvrdila ništa o temi u koju se nimalo ne kužim.
vendella is offline  
Old 23.03.2009., 12:02   #55
Kako ti znas da se ja ne bavim teretanom 7 dana u tjednu? Definiranje MISICA je jedno. Postoje drugacije vjezbe za to nego za topljenje sala. I to je cinjenica. A ti sad idi sama pitaj opet. Pa se vrati.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 23.03.2009., 12:55   #56
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Kako ti znas da se ja ne bavim teretanom 7 dana u tjednu? Definiranje MISICA je jedno. Postoje drugacije vjezbe za to nego za topljenje sala. I to je cinjenica. A ti sad idi sama pitaj opet. Pa se vrati.
Redovito čitam pdf rekreacija i znam o čemu govorim za razliku od tebe. Patriot je rekao da je na definiciji i jede osliće, a ti si se nadovezala da žene ne žele definiciju. Najbolje bi bilo da se lijepo patriot javi opet pa ti kaže što znači kad je netko na definiciji, ali vjerojatno ni njemu nećeš vjerovat . Ako si u teretani svaki dan priupitaj bilo koga ozbiljnijeg tamo što znači biti na definiciji pa ćeš saznati. Ja znam što ti misliš, ali koristiš potpuno krive riječi i forsiraš po tome. Žene istina ne žele (barem većina) da im se toliko ističu mišići, ali ruku na srce to je i jako teško postić i to se ne događa baš tek tako. Ali kad se govori o definiciji to žene žele, jer to znači riješiti se sala!
vendella is offline  
Old 23.03.2009., 13:04   #57
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
hello!!!
probaj sa onim velikim kolutom koji se vrti oko struka!!! zabavno je i skida salo,al isto tako se i dobije lipi strukić!
Hulahop? ovo mi je rekla jedna žena koja je rodila dvoje djece, ima blizu 50, a struk ko u barbike kaže da uzme taj kolut kad se sjeti tokom dana, vrti po nekih 15-minuta. Baš bi ga uzela, nije skup i ima ga u robnoj kući na sportskom odjelu.
samo, ja sam probala radit s tim pa nisam uspjela, stalno bi mi ispadao?
ciganche is offline  
Old 23.03.2009., 13:12   #58
Quote:
vendella kaže: Pogledaj post
Redovito čitam pdf rekreacija i znam o čemu govorim za razliku od tebe. Patriot je rekao da je na definiciji i jede osliće, a ti si se nadovezala da žene ne žele definiciju. Najbolje bi bilo da se lijepo patriot javi opet pa ti kaže što znači kad je netko na definiciji, ali vjerojatno ni njemu nećeš vjerovat . Ako si u teretani svaki dan priupitaj bilo koga ozbiljnijeg tamo što znači biti na definiciji pa ćeš saznati. Ja znam što ti misliš, ali koristiš potpuno krive riječi i forsiraš po tome. Žene istina ne žele (barem većina) da im se toliko ističu mišići, ali ruku na srce to je i jako teško postić i to se ne događa baš tek tako. Ali kad se govori o definiciji to žene žele, jer to znači riješiti se sala!
A ma sta se si se nakacila ispravljat krive Drine? Otkud ti znas sta zene zele, nisi ti Mel Gibson.
Znas na sta mislim a i dalje se pravis grbava.
Patriot moze objasniti ukoliko je strucni voditelj teretane, od sad samo takve priznajem. Ak ti ne valja, tvoj problem.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 23.03.2009., 14:04   #59
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
A ma sta se si se nakacila ispravljat krive Drine? Otkud ti znas sta zene zele, nisi ti Mel Gibson.
Znas na sta mislim a i dalje se pravis grbava.
Patriot moze objasniti ukoliko je strucni voditelj teretane, od sad samo takve priznajem. Ak ti ne valja, tvoj problem.
Pa ti si prva počela tvrdit što drugi žele a pri tome ne znaš što znače riječi koje koristiš. Whatever, samo sam htjela dat savjet. Vi i dalje gubite salo vrteći se na mjestu i mislite da je definicija neki strašni muški cilj kojeg se žene trebaju klonit
A za one koje stvarno žele čut prave savjete odite na teme gdje ćete i dobit prave savjete i gdje ljudi znaju o čemu govore.
vendella is offline  
Old 15.07.2009., 19:13   #60
Quote:
egzotična katastrofa kaže: Pogledaj post
Bok curke! trebam savjet....vec sam umorna od dijeta, vježbanja i tak toga...htjela bi smanjiti opseg trbuha pa ako koja od vas ima za preporučit neke tablete? prije sam pila L-karnitin i pomogo mi je, sad sam nešto čitala o tabletama Garciline. Ne znam više ni sama, ako koja od vas ima kakav koristan savijet....unaprijed hvala
Ne vjerujem da ćeš tabletama uspjeti... recimo, meni je dosta ples pomogao... latinoamerički i to..probaj..zabavno, a usput trbuh bude ravan i nemaš "šlaufe" ni "jastučiće"...
iwanna15 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.