Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2014., 20:46   #1
The Astronaut Wives Club (2015)





Quote:
WHEN | midseason (2015.)

WHO | JoAnna Garcia Swisher (Once Upon a Time, Better With You, Gossip Girl), Odette Annable (House), Azure Parsons (True Detective), Zoe Boyle (Downton Abbey, Sons of Anarchy), Desmond Harrington (Dexter, Gossip Girl), Erin Cummings (Spartacus: Blood & Sand), Dominique McElligott (Hell on Wheels), Bret Harrison (Reaper), Aaron McCusker (Shameless, Dexter), Joel Johnstone (The Newsroom), Kenneth Mitchell (Switched at Birth, Jericho)


Based on Lily Koppel's book "The Astronaut Wives Club: A True Story," this limited series tells the story of the women who were essential players behind big events in American history. As astronauts embark on death-defying missions, Life magazine documents behind-the-scenes moments from the lives of their young wives and families. The attention transforms these military spouses into American royalty. While their celebrity status rises, tragedy also starts to touch their lives, bringing the women together to support one another.


Nova ABC-jeva serija. Trebala je krenuti ovo ljeto, ali su je premjestili na midseason 2015.

Zadnje uređivanje lie : 20.06.2015. at 20:41. Reason: apdejt
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 20:50   #2
Napokon poznat datum premijere

Quote:
The show, from ABC Studios, will premiere on Thursday, June 18, at 8 PM, leading to the two-hour season premiere of Mistresses.
Izvor
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 01:58   #3
Pogledao premijeru. Jedva gledljivo zbog groooooooznih dijaloga. Majko mila, preloše napisano i onda vidim da piše autorica Gossip Girl

Malo mi se i želudac dizao na tu njihovu hranu, majoneza i jello, wtf?

Yvonne Strahovski
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 16:16   #4
baš ono hibridna nabrijana serija, a u biti sterilna. negledljivo. 2/10.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 14:38   #5
I ja pogledala prvu epizodu, ali me nicim nije zaintrigirala da je nastavim gledati....neka su mi lica odnekud poznata, ali opcenito su mi svi "bez okusa i mirisa"...
Ocjena
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 21:45   #6
Eto, u četvrtak emitiran posljednji nastavak. Odgledah sve. Što je serija išla dalje, to je bila sve bolja i bolja.

Rene mi je Šteta šta njoj i Scottu brak nije uspio, ali su mi preslatki bili u finalu kad je on rekao 'You don't just say goodbye to your best friend.'

Annie i John i dalje u braku i još su živi, kao i Rene i Betty. Ostali su svi pokojni. Iznenadilo me da su Louise i Alan ostali u braku do smrti.

I, jel još netko ispratio seriju?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 12:53   #7
Ja danas moram pogledati zadnje dvi.Inače mi je baš dobra serija.Svidila mi se.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 13:24   #8
Ogledala prvih 5 epizoda(imam namjeru i dalje čim ulovim vremena). Temu sam savladala odavno kroz film The Right stuff(1983.), a ovdje mi je, zapravo, najzgodnije promatrati kako mediji stvaraju "zvijezde" od običnih kućanica.
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:54.