Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2007., 19:01   #21
Hvala na odgovoru Ma meni je dobar Avene Cleanance, ali zanimaju me i druge takve kreme, volim usporedjivati, traziti, gledati sto jos ima... Danas sam u apoteci trazila tester od te Bioderma matirajuce kreme, ali nisu ga imali, pa su mi dali testere nekih drugih krema s takvim ucinkom.
mariposa78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 10:21   #22
ovaj fluid koji sam kupila je bijele boje, jako lagan.
ja ga stavim kad idem na suncanje ali ga koristim i kao podlogu za puder i odlican je!
victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 17:02   #23
Quote:
victoria kaže: Pogledaj post
ovaj fluid koji sam kupila je bijele boje, jako lagan.
ja ga stavim kad idem na suncanje ali ga koristim i kao podlogu za puder i odlican je!
Osim tonirane i ja sam kupila ovaj fluid za na plažu..
Da, dobar je i samostalan i kao podloga make-up, upije se u tren oka i ne ostavlja bijele tragove..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 17:19   #24
Quote:
PERLA-zd kaže: Pogledaj post
Osim tonirane i ja sam kupila ovaj fluid za na plažu..
Da, dobar je i samostalan i kao podloga make-up, upije se u tren oka i ne ostavlja bijele tragove..
cemu sluzi taj fluid?
__________________
DIVJI CVIT
trifolia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 19:17   #25
Quote:
trifolia kaže: Pogledaj post
cemu sluzi taj fluid?
Taj fluid je ustvari normalna krema, samo je malo rjeđi jer je namijenjen mješovitoj i masnoj koži..
Stavlja se na lice i služi zaštiti od sunca jer mu je SPF 50+..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 17:06   #26
i ja sam probala fluid. super je. jedino kaj se ja nacofljam s njim onak malo vise, pa mi se ipak vidi bjelkasti trag na licu, bar dok se ne upije sasvima ili rastopi na suncu
i super je kaj mi je dosta da se namazem 1-2 puta dnevno max.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 17:45   #27
Quote:
PERLA-zd kaže: Pogledaj post
Taj fluid je ustvari normalna krema, samo je malo rjeđi jer je namijenjen mješovitoj i masnoj koži..
Stavlja se na lice i služi zaštiti od sunca jer mu je SPF 50+..
a tako znaci.._ma bas mi i netreba to tako hitno koliko mi je hitnija neka tonirana krema za mjesovito do masnu kozu..i jel na kraju ima taj bioderm neku takvu kremicu ili..,neko mi je bio ja mislim preporucio tu neku MAX
__________________
DIVJI CVIT
trifolia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 17:54   #28
TOCNIJE PHOTODERM MAX 50 +??? KAKVA JE?
__________________
DIVJI CVIT
trifolia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 23:06   #29
prednosti : fino tonira, ne zacementira lice, lijepo se razmazuje,

mane : sjajiš od nje neko vrijeme, u doticaju sa očima grize

sjaj riješim puderom u kamenu, tako da ću je i dalje koristiti pogotovo preko
ljeta kako bi izbjegla trackanje puderom
lulika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 01:07   #30
Quote:
trifolia kaže: Pogledaj post
a tako znaci.._ma bas mi i netreba to tako hitno koliko mi je hitnija neka tonirana krema za mjesovito do masnu kozu..
nema toga.

radije kupi Biodermin Photomax 50+ fluid da te fino zaštiti i matira, pa preko natrusi malo pudera.
__________________
idem malo vidjet šta ima na forumu
~Jesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 10:52   #31
pa koja je to tonirana photoderm max spf 50?!
jel ima testera po apotekama da probam? jel ima vise tonova ili je samo jedan? obicno mi te tonirane budu pretamne ili pre roze
ja imam photoderm max spf 50, za suncanje, za masnu kozu, dakle ovo je nekaj slicno samo tonirano?!
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 11:23   #32
što se tiče testera ja tražila i nisu imali po ljekarnama,
u ljekarni na početku Jurišićeve ti imaju jednu otvorenu za isprobavanje, pa ju možeš na ruci isprobati, bar vidiš kako se razmazuje i boju, meni je to bio dovoljan razlog za kupnju i nisam se pokajala. Imaju samo jedan ton i ne vuče na rozo
lulika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 01:32   #33
sad sam u velikoj dilemi jer mi je koža na dijelovima masnija (mješovita) pa sam mislila uzet ovaj photoderm max fluid...
al užasno sam flekava (crvene flekice od prišteva) i ne znam kak ću izdržat ljeto bez kamuflaže ....zato bi možda ipak uzela photoderm toniranu...ne bum se od toga puno mastila jel tak??
Cleooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 13:23   #34
Quote:
Cleooo kaže: Pogledaj post
sad sam u velikoj dilemi jer mi je koža na dijelovima masnija (mješovita) pa sam mislila uzet ovaj photoderm max fluid...
al užasno sam flekava (crvene flekice od prišteva) i ne znam kak ću izdržat ljeto bez kamuflaže ....zato bi možda ipak uzela photoderm toniranu...ne bum se od toga puno mastila jel tak??
ja sam uzela obje. fluid nisam jos posteno testirala jer jos nisam bila na moru, ali tonirana je odlicna, ako se bas jako mastis onda jos malo pudera u kamenu u prahu preko iako je meni dobro i bez.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 13:34   #35
joj, morat cu probat toniranu sto prije, a bas sam prekjucer poharala ljekarnu u jurisicevoj za neke druge potrepstinice..
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 02:43   #36
tražila sam toniranu danas u dvije ljekarne i nije bilo (a imali su sve ostale biodermine proizvode iz te linije)..u jednoj mi je apoteci žena rekla da su nastupili neki problemi s uvozom i nek probam u nekoj privatnoj ljekarni u mjestu gdje ljetujem...
Cleooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 11:01   #37
ja sam jucer pokupila tester biodermine tonirane photomax spf 50 kreme.
bojica je super, tekstura isto!
ne prekriva bas nesto, nego bas da svjez izgled kozi, i kad bih imala cisto liceko bila bi mi idealna!

muci me jedino kaj krema nije za problematicnu kozu (kao photoderm spf 50 fluid) vec za sve tipove koze.
sjajim se od nje, tako da savjet s puderom u kamenu zaista stoji, ali to mi je sve skupa pak pretesko sad za ljeto.

inace, vidjela sam i toniranu photoderm kremicu spf 50 za kozu sklonu crvenilima, kapilarama i sl. sadrzi neki roselian (il tak se nekak zove) sastojak.

probao netko?
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 15:05   #38
ako misliš na Bioderma Flush spf50, to je moja krema (za crvenilo). Odlična mi je, ali sam čula da je više ne proizvode.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 15:11   #39
ima li bioderma sta za umivanje lica?
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 17:21   #40
Quote:
Dustflower kaže: Pogledaj post
ako misliš na Bioderma Flush spf50, to je moja krema (za crvenilo). Odlična mi je, ali sam čula da je više ne proizvode.
a steta, to sam si mislila za zimu nabavit
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:52.