Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2013., 01:11   #81
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post

A daj, pa ne možeš stavit ovog crnog za avatar kad je John onako presavršen.
upravo to kako pored Johna ikog drugog doživjeti
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 02:00   #82
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
A daj, pa ne možeš stavit ovog crnog za avatar kad je John onako presavršen.
Ne znaš ti Stepehena kao ja
__________________
There is something in staying close to men and women, and looking on them, and in the contact and odor of them, that pleases the soul well
Softa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 19:41   #83
I ja hoću da frendicu regrutira neko zlo, da bude malo dinamičnije

Nije mi ovaj glavni baš neki, nekako mi previše škilji, a to me podsjeća na Lucasa iz OTH, a onda mi je sve zbljuvić malo

Cara mi je I sviđa mi se što smo saznali i o njoj nešto!

Onaj mali crni mi je tak antipatičan da želim da se samoteleportira u neki međuporostor i ne vrati više. Brrrr.
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 23:34   #84
Meni ova zadnja i nije bila nešto , iako se radilo o Johnu. Carini flashbackovi su bolje napravljani i uklopljeni u priču.
Sviđa mi se što mali može ubijat, učinit će ga kompleksnijim, mada sam to pretpostavila kako je epizoda išla kraju.
I sad mi je Stephenova majka sumnjiva, imala je te neke izjave i poglede.

Definitivno im treba još par likova, zanimljivih po mogućnosti, za razliku od Rusella (upamtila sam mu ime, bičizzzz ). Ovako sve što vidim su Stephen (nezanimljiv), Cara i John (zanimljivi), Jedy (kako kad).

Quote:
HepiHipo kaže: Pogledaj post
Nije mi ovaj glavni baš neki, nekako mi previše škilji, a to me podsjeća na Lucasa iz OTH, a onda mi je sve zbljuvić malo
Aaaaa, pa kad uškilji, najbolji je. A i kad ne uškilji. It's a win-win. John ima karizmu koju meni Lucas nema ni blizu, doslovno kad ga gledaš na ekranu moraš ogladnit. Al' i ne doživljavam baš ja njega kao glavnog lika. "Glavniji" mi je Stephen, što je čudno jer je nerazrađen totalno.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 23:49   #85
S obzirom da meni Lucas ima karizmu mokre krpe na partvišu, da, slažem se
Ali mi nije zgodan No to je moj probem

Onaj Carin (ne mogu ja ta imena zapamtit ) mi je zanimljivji. Ne nužno zgodan, ali nekako ne tako bebast.

Meni su Cara i stric glavnog lika trenutno najzanimljiviji. I ona frendica. Silno želim da ona bude neki super spy
Ili da ispadne da je ona njega cijelo vrijeme čuvala i poticala da pije tablete kako ne bi bio u opasnosti, a sad je vidjela kako on postaje zanimljivi od nje pa se javi višim silama i postane Joker
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2013., 00:05   #86
Quote:
HepiHipo kaže: Pogledaj post
S obzirom da meni Lucas ima karizmu mokre krpe na partvišu, da, slažem se
Ali mi nije zgodan No to je moj probem

Onaj Carin (ne mogu ja ta imena zapamtit ) mi je zanimljivji. Ne nužno zgodan, ali nekako ne tako bebast.
Carin je onaj plavi - John. Crni je Stephen. I mislim da smo se skroz nesporazumjele oko muških, zna mi se to dogodit.

Meni je frendica sad još sumnjivija jer je u ovoj epizodi nikako nisu prikazali, nestala je. Sigurno nešto smjera, nadajmo se zlo.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2013., 02:12   #87
Ajme ovih ovdi zenskih ..."jooj meni je lijep Stephen" " meni je ljepši John ohh" aaaaaa
Kill or be killed...bas dobra epka..malo su glupo napravili onu eksploziju u autu...moglo je to malo bolje...
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2013., 04:04   #88
Je, je, grozne smo . Jer je ovo prava, totalno ne trashy i nimalo stereotipna serija o pojedincu koji se nikako ne uklapa u društvo dok ga ne nađu njegovi
Sram nas i stid bilo!
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 21:25   #89
dobra epizoda, a i serija mi je sve bolja
steta sto su se odmah rijesili "logana", al' dobro lik mu je bio prelud, not in a good way

skroz poremecen odnos johna i jeda, me like
"The world is filled with dark,warped, cunning individuals."




joj taj CW
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 02.11.2013. at 21:30.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 00:46   #90
I meni je dobra bila epizoda, malo slabija od prethodnih, ali još uvijek jako dobra

Navijam za to da je mama neki bad guy, iznendila me baš danas, očekivao sam da će stalno biti mlitava kao u epiziodama do sada
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 15:37   #91
Quote:
dujeska kaže: Pogledaj post
Ajme ovih ovdi zenskih ..."jooj meni je lijep Stephen" " meni je ljepši John ohh" aaaaaa
točno sam znao da će to napravit iz ovog topica


nego, jel je na kraju John od Jedikiaha sin ili ne??
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 15:42   #92
Quote:
noah_17 kaže: Pogledaj post
točno sam znao da će to napravit iz ovog topica


nego, jel je na kraju John od Jedikiaha sin ili ne??
Nije, al ga on gleda kao sina, a i on gleda na Jedikiaha kao na svog starog. It's a disturbing relationship.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 15:48   #93
Meni je krivo što ova dvojica nisu otac i sin. Bilo bi mi zanimljivije da jesu.

Quote:
dujeska kaže: Pogledaj post
Ajme ovih ovdi zenskih ..."jooj meni je lijep Stephen" " meni je ljepši John ohh" aaaaaa
Quote:
noah_17 kaže: Pogledaj post
točno sam znao da će to napravit iz ovog topica
Potpisujem, stvarno niste normalne.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 15:53   #94
ja jos uvijek nisam uvjerena da nisu tj. nadam se da jesu iako nije bas kul od lucifera sto stalno pokusava ubiti sina/"sina"

ovi decki kao da su prvi put na topicu neke cw serije, pa ocekuju samo pricu o radnji

http://iko-thetomorrowpeople.tumblr....ge/65597991194
Amellsdays
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 03.11.2013. at 17:00.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 17:19   #95
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Nije, al ga on gleda kao sina, a i on gleda na Jedikiaha kao na svog starog. It's a disturbing relationship.
oh yes it is

Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
ovi decki kao da su prvi put na topicu neke cw serije, pa ocekuju samo pricu o radnji
ma ok, inače mi smeta na drugim topicima, al ovdje toleriram
i ja imam "guy crush on John" ko i Stephen
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 21:04   #96
John iz epizode u epizodu postaje centralni lik. Njegov backstory mi je do sada najžešći. Još preostaje pozadina glasa razuma ali sumnjam da će biti išta bolji. On je kakti comic relief side-side-sidekick ali nikako da dođe do izražaja. A i kud bi uz Caru i Johna.

Neka nastave sa ovako malo tmurnijim epizodama i ja zadovoljan.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 23:47   #97
Nakon dvije pogledane epizode ova serija niti smrdi niti miriši. Ovo upada u kategoriju gledati ako su druge na pauzi.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 01:57   #98
Wow, just wow

Kako predobra epizoda

Iznendaiše me dobrih par puta. Nikad ne bih rekao da će se odati Astrid. Ni da bi Cara ono napravila onom emo tipu. Tuča Care i Johna

Savršena je ženska





__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2013., 02:15   #99
Znala sam da će uslijedit epizoda u kojoj TTP odu vani u život na neki party i da će to završit loše i evo te epizode, ali najbolja mi je do sad.

Russell je napokon dobio više prostora i sad kad jest, bolje da nije, jer mi je nadmašio Stephena u iritantnosti. Baš je tip bezveze i one njegove cool-dude-lets-party fore ne mogu probavit. Bude me stid kad krene pričat.

Cara i John su mi jedan od zanimlj... ne, Cara i John su mi jedini zanimljiv par u serijama općenito, veza im je super komplicirana i dinamična i stalno se tuku - užitak za gledat, i samo da ne postanu normalni.

Johnov životni plan ne kontam, šta misli, fakat živit i umrijet u onom podzemlju? Ja bih poludila i otišla van makar crkla.

Uvođenje one male štreberice u seriju mi je pravi treš potez , nema danas serije bez awkward nerda kojeg nitko ne kuži dok priča.

I kakva je ono čudna reakcija Astrid na kraju, gleda u svijetla grada kako su fina i romantična, a to što je teleportirana upravo - ništa?

Šta još? Ah da, ono s Kurtom mi je bilo pretjerano, i općenito ta spika we don't make contacts with humans mi je malo too much. Zar Ultra zna točno sve njih po izgledu i imenu koji su u podzemlju pa će ih pronać čak i ako ne koristili moći na "površini" gore?

I za kraj bih napisala da je John bio posebno predobarr u ovoj epizodi, al strah me muških s teme, tako da neću to napisat.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 02:46   #100
I tako je Štef izgubio tumoroupiplsko djevičanstvo

Ne očekivah trokut toliko brzo, moram priznati

Cara je ime za striptizetu

Priča sa Kinezom je na početku bila ful dosadna, da bi na kraju postala baš lijepa

I opet ništa od Astrid
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.