Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2008., 09:55   #1
Šibenik i okolica

Ima li netko kakvu informaciju za kakvu povoljnu sobu za noćenje u šibeniku ili okolici? Hvala

p.s.s može i na pp.
Mali Vrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 14:06   #2
Quote:
Mali Vrag kaže: Pogledaj post
Ima li netko kakvu informaciju za kakvu povoljnu sobu za noćenje u šibeniku ili okolici? Hvala

p.s.s može i na pp.
ostaje ti googlerenje... ili 20% vise preko agencije
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 18:54   #3
Quote:
Mali Vrag kaže: Pogledaj post
Ima li netko kakvu informaciju za kakvu povoljnu sobu za noćenje u šibeniku ili okolici? Hvala

p.s.s može i na pp.
kada? koji mjesec??
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 10:25   #4
Kada i koliko dana?
__________________
Dead girls dont say no...
@lorduke is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 10:46   #5
Ma trebalo mi je za mjesec dana za dvojicu ali nasao sam...pozdrav
Mali Vrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 15:17   #6
Šibenik i okolica

Bonjour svima,

Trazim obiteljski smjestaj u Sibeniku i okolici (recimo, Tribunj, Murter...) za kraj lipnja/pocetak rujna.
Imate prijedlog ? Sta lijepoga ima za vidjeti (osim mora, naravno) u blizini grada ?
__________________
"La différence entre le PC et l'Beaujolais, c'est qu'le Beaujolais est sûr de faire 12,5 !" (Coluche)
Francuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 23:19   #7
moja preporuka je tribunj ili tisno - blizu šibenika su, a opet mirni, čisto more, krasne plaže, i one gradske, a i za one kaj više vole osamu, predivne šumice i šetnjice. za 5 min ste u vodicama, za 10ak u šibeniku.

za pogledati:
šibenik - sv. ana i sv. nikola - tvrđave (na brdu i pred šibenikom), katedrala, gradska vijećnica, cijeli uži dio grada je zanimljiv
tisno - svetište na brdu - gospe od puta(?) i od njega stazica kroz maslinike do jezera,
tribunj - dio mjesta na otočiću, crkvica iz 14. st na brdu, ribarske fešte, magarci na otočiću do...
okolica- prokljansko jezero i samostan visovac na otočiću u njemu, nacionalni park krka (i slapovi i rijeka i mlinice...), nacionalni park kornati...

još dalja okolica - ja bi svakako obišla split, trogir, knin (tvrđavu)...
(zapravo mislim da bi ja spavala u autu i obilazila dalmaciju ) )
vall is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 09:55   #8
Quote:
Francuz kaže: Pogledaj post
Bonjour svima,

Trazim obiteljski smjestaj u Sibeniku i okolici (recimo, Tribunj, Murter...) za kraj lipnja/pocetak rujna.
Imate prijedlog ? Sta lijepoga ima za vidjeti (osim mora, naravno) u blizini grada ?
Usudio bih se predložiti kraj lipnja, umjesto početka rujna. Nekako je zadnjih godina bolje vrijeme u to doba, početkom rujna zna biti kiše, ali opet ne previše. Bolja mi je atmosfera krajem lipnja, malo je ljudi, još sezona nije počela, dani su znatno duži, more toplo...
MGoran is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 10:53   #9
Quote:
MGoran kaže: Pogledaj post
Usudio bih se predložiti kraj lipnja, umjesto početka rujna. Nekako je zadnjih godina bolje vrijeme u to doba, početkom rujna zna biti kiše, ali opet ne previše. Bolja mi je atmosfera krajem lipnja, malo je ljudi, još sezona nije počela, dani su znatno duži, more toplo...

donekle se slažem. predlažem ili lipanj ili drugu polovicu rujna i početak listopada - more je toplo do 15. 10. barem, gužve prestaju već oko 1. 9, a zadnjih god. kišna dio 9. mj je do polovice mjeseca.
vall is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 15:07   #10
u šibenik ti je najbolje doći u lipnju kad učenicima završi škola, jer taj vikend kada škola završava počinje dječji festival i otvara se sezona izlazaka u gradu. taj dan kada se otvara festival naziva se šibenska noć i grad odjednom postane premalen za primiti toliko ljudi koliko ih dođe :-)
a svakako odi na krku, još bolje na roški slap i obiđi tvrđave (sv. ana, sv. nikola i tanaju, tj. sv. ivana)
lovetotravel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 20:06   #11
Hvala svima, super ste ! Prijateljica se tamo udaje u 27.6. To je zato sto ima nas u SI u toj dobi.
__________________
"La différence entre le PC et l'Beaujolais, c'est qu'le Beaujolais est sûr de faire 12,5 !" (Coluche)
Francuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 09:46   #12
Solaris, Sibenik

Pozdrav svima,
rezervirao sam odmor s obitelji u Solarisu, hotel Andrija, preko interneta sve izgleda ok i lijepo. Zanimalo bi me ako je tko vec ljetovao tamo i kako Vam je bilo? Imamo 2 male djece te se nadam da ce biti dobro. Ako imate neku posebnu preporuku za obici ili pogledati recite.
__________________
Quam bene vivas refert non quam diu
rig_pigGSF is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 12:10   #13
bila sam prošle godine, bilo je prelijepo i predobro

hrana je odlična, kafići su super, a mene su posebno oduševili bazeni!!!!!!!!!

ima puno sadržaja za djecu, dosta igrališta, a svaku večer ima neki program tipa dječji disco, mađioničar, utrka magaraca itd.

išla sam sa klincem od 5,5 godina, a nagodinu idem sa bebom od 1 i sa klincem od 7,5 godina
__________________
stigla je 14.06.
ALBooM
MAJA155 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 13:43   #14
Imam vikendicu blizu pa ćesto svratim do solarisa na kupanje i mogu reći da je to super mjesto za roditelje sa malom djecom. Ima plaža koje imaju super pristup za malu djecu a opet ima i plaža gdje je odmah duboko za odrasle, onda tu su i plitki bazeni za klince s toboganima, hladovine ima koliko hoćeš u borovoj šumi, svi sportski sadržaji, mogučnost najma čamca ili skutera, pedaline, razni animatori za klince i stvorno bogata ponuda dnevnih sadžaja. Ali ima i svojih nedostataka kao što su prenapuhane cijene hrane i pića a i noćnog života nema ili je minimalan. I još je loše što stvarno nemam što za preporučiti za ići pogledati, nema nikakvih znamenitosti, povijesti, dobrih restorana. Tu dolazi do izražaja da je to ipak klasični turistički kompleks hotela bez duše, gdje samo ležiš i jedeš a te ćete shvatiti nakon 3 dana kad ćete morati upaliti auto i otići do Šibenika na razgledavanje katedrale ili neke od tvrđava a toplo prepuručujem odlazak na tvrđavu sv.nikole morskim putem.
bojan111111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 13:18   #15
Šibenik, Vodice, Pirovac - što treba posjetiti

Pozdrav! Za tjedan dana putujem prema Jadranu, točnije u Pirovac pa polako skupljam informacije Uglavnom, zanima me što se da na tom potezu posjetiti, razgledati, obići? Vransko jezero, NP Krka sam bila. Koji su vaši prijedlozi, gdje ste bili, što vas se posebno dojmilo? I što je super za pogledati u Šibeniku? Hvala svima na odgovorima i prijedlozima
kestencic is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 17.07.2009., 14:05   #16
Recimo NP Kornati, svakako, odnosno obavezno. Imaš direktno iz Pirovca (u centru kod "sela", videćeš obaveštenje), a ima ih mnogo koji po plažama nude izlete do Kornata, Krke itd, ali se polazi iz drugih mesta do kojih moraš sama da dođeš.

Ako već ne znaš, Pirovac je mestašce u zalivu. More nije baš toliko bistro kao na otvorenom, sam Pirovac se sastoji iz omanje rive i starog grada. Sve to se obiđe vrlo brzo. Ima neka diskoteka na magistrali u pravcu prema Zadru (ako se ne varam), ali tamo nisam zalazio jer sam čovek u ozbiljnim godinama . Sve u svemu, meni je posle par dana već bilo po malo dosadno, ali sam tamo išao jer sam imao povoljnu kombinaciju za smeštaj. U pitanju je 2006. i 2007. godina po 5-6 dana. Za Pirovac sasvim dovoljno.

U Šibeniku je najbolje obići... pa Šibenik Recimo, katedrala i trg ispred nje i uopšte ceo taj prostor u blizini katedrale (bio sam svega par sati 2005. godine, pa sećanja malo blede). Inače, oba puta sam rentirao auto u Vodicama i išao do Splita. Trebalo bi videti Primošten i Trogir. Od Pirovca do Splita ima bezbroj uvala pa možda nije loše ponegde i zastati i skočiti u vodu.

Toliko. Pozdrav iz Beograda!

Zadnje uređivanje StD : 17.07.2009. at 14:37.
StD is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 16:07   #17
u sibeniku svakako vidjeti stari grad - katedrala (pod unesco zastitom), gradska vijecnica, na desetke crkava i crkvica (sv. ivan, sv. frane, sv. duh...), utvrdu sv. mihovila, trg 4 bunara, uske kamene ulicice...
sto se vodica tice, njih jako brzo razgledas - zupna crkva, riva... to je najvise mjesto za zabavu tipa hookah bar, hacienda, opium...
kao sto i pise u postu iznad, pokraj pirovca imas klub porat u kojem ovo ljeto ima dosta dobrih dj gostovanja... a svakako vrijedi vidjeti i primosten i obliznje vinograde omedjene suhozidima. tu je jos tribunj sa svojom utrkom magaraca, skradin... ako si s autom, samo polako po magistrali i uzivat ces svakih par minuta
globetrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 17:10   #18
zahvaljujem na predhodna dva posta. na kornatima sam bila prije 3 godine ne zanimaju me baš crkve i trgovi, nego ono, npr. utrke magarca i vinogradi ograđeni suhozidima. mjesta i događaji koji mi budu još dugo ostali u sjećanju (dok svaku crkvu zaboravim u idućih 5 minuta) i koju su baš posebni po nečemu.
kestencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 18:33   #19
Ovako ako ides do sibenika odi na jednu od tvrđava jer je pogled savrsen a u istom gradu se svaki tjedan odrzava klapska vecer , mislim da je to cetvrtkom , vodice obavezno vise puta posjetit a predlazem i da odes do primostena jer tamo zna cesto bit zanimljivo , sto se suhozida tice , to isto imas u primostenu ,isto predlazem da obiđes manja mjesta kao zaton ili skradin jer su super i ponekad se zna i događat nesto tamo
__________________
Ezri Dax je najbolja .....trilica sa tockicama :)
TNG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 13:38   #20
Događanja u šibenskoj regiji,

ako koga zanima...

http://www.sibenikregion.com/hrvatsk...adjaji2008.asp
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.