Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Stvaranje glazbe

Stvaranje glazbe Glazbena oprema, note, tablature, poduka, bendovi forumaša...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2003., 17:26   #1
Klavir

Zelio bih kupiti pianino ili mozda cak omanji koncertni klavir. Da liitko zna neko prodajno mjesto koje bi preporucio?
Unaprijed zahvaljujem.
__________________
Vratite Legendu na LJES!!!
Mumya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 20:18   #2
probaj ovdje... http://www.piano.hr
č.i.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 20:25   #3
a da prelistaš malo plavi oglasnik?
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 20:59   #4
Quote:
FannyB kaže:
a da prelistaš malo plavi oglasnik?
A ako si iz Ri Burzu ili Butigu... Znaju tamo prodavati.
wyrm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 08:05   #5
Mislis Piano Centar - Split? Bio sam u tom ducanu jer sam ja iz Splita. Imaju veliki izbor dobrih pianina, a mislim i da znam o kojem tipu govoris, ali on ti je serviser.
__________________
Vratite Legendu na LJES!!!
Mumya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 22:13   #6
Dijelovi za klavir

Treba mi obloga za čekiće, ono poput vate što udara po žicama (tzv. filc). Jer zna tko gdje ima toga za nabaviti?
neronwazhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 12:53   #7
Filc se, uglavnom, može nabaviti u dućanima sa materijalima za šivanje i tsl.
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 22:58   #8
treba mi pomoć - hitno!
prvo - nemojte mene krivit jer nisam kriva, došla hrpa klinaca u kuću, a na njihovim crtićima se vlajda klavir svira nogama
dakle sjelo se njih par za moj obožavani klavirček i idu nabijat (doslovno) i.... i... - sve mi uništili, pol tipki više ne radi, par batića puklo, višemi ni poklopac ne sjeda kak spada...

e sad, jel se to može popravit (klavijatura u prvom redu) te kolko bi popravak trajo i po prilici kolko bi košto?
jel se može to izvest kod mene doma u npr. jedan dan? (naime, nemogu ga nikako iznjet, ni kroz prozor ni kroz vrata, morala bi ić obijat a to mi se baš i neda...)
barbara 15 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 16:49   #9
Quote:
barbara 15 kaže: Pogledaj post
treba mi pomoć - hitno!
prvo - nemojte mene krivit jer nisam kriva, došla hrpa klinaca u kuću, a na njihovim crtićima se vlajda klavir svira nogama
dakle sjelo se njih par za moj obožavani klavirček i idu nabijat (doslovno) i.... i... - sve mi uništili, pol tipki više ne radi, par batića puklo, višemi ni poklopac ne sjeda kak spada...

e sad, jel se to može popravit (klavijatura u prvom redu) te kolko bi popravak trajo i po prilici kolko bi košto?
jel se može to izvest kod mene doma u npr. jedan dan? (naime, nemogu ga nikako iznjet, ni kroz prozor ni kroz vrata, morala bi ić obijat a to mi se baš i neda...)
Da se sve popravit, samo kosta... Ne znam sta je sve TOCNO otislo ali znam da su dijelovi dosta skupi...reci sta je potrgano pa cu ti ja reci cijenu otprilike
neronwazhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 22:37   #10
Quote:
neronwazhere kaže: Pogledaj post
Da se sve popravit, samo kosta... Ne znam sta je sve TOCNO otislo ali znam da su dijelovi dosta skupi...reci sta je potrgano pa cu ti ja reci cijenu otprilike
pa tipke, ustvari ne tipke nego batići, mislim da je to ustvari to, al bih rekla da je dosta oštećeno s obzirom da mi ih dosta uopće ne svira sam se batići lupe jedan o drugi...
barbara 15 is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 18:58   #11
klavir

kupio bi el.klavir Rolland, mislim da je model 880. molio bi mišljenje i iskustva sa njim. kao i preporuku ako postoji nešto biolje za isti novac. Hvala....
bombon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 21:06   #12
Rolandovi klaviri su dosta dobri,kao i klavijature.Nisam našao el. klavir model 880,ali imaš ovdje cijeli repertoar pa izaberi.Ja ti preporučam,pošto sam i sam muzičar i skladatelj i sviram klavijature i klavir,Roland HP201,203 ili 207.
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 18:14   #13
Moje iskustvo s rolland brandom je jako pozitivno. Ne znamza model 880. Koliko para imas?
__________________
M, sayonara.
York is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 14:52   #14
roland

imam nekih 1000 eura. toliko bi uložio za klavijaturu.
bombon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 18:13   #15
KLAVIR

Imam klavir kojemu je potreban popravak, jel ima tko da se imalo kuži u takve stvari.
Kako sliku da pošaljem?
zmarako is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 19:28   #16
Quote:
zmarako kaže: Pogledaj post
Imam klavir kojemu je potreban popravak, jel ima tko da se imalo kuži u takve stvari.
Kako sliku da pošaljem?
Jel to klasični (akustički) ili električni (digitalni) klavir?
Sliku staviš tako da upload-uješ sliku,kopiraš link i onda klikneš na i paste-aš link te klikneš na ok.
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 21:17   #17
Svejedno se obrati u servis Ilinić u Zvonimirovoj (ZG).
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 20:28   #18
Preporučam svakako servis kod "PIANO Centra Zagreb", imaju svoju web stranicu pa potraži, inače, nalaze se na Ljubljanici u Zg (Remiza), zadnja stanica 12-ice. Zaposlenici su vrlo uljudni i sigurno ti neće naplatiti ni lipe više nego što stvarno bude koštalo. Ja osobno imam jako dobro iskustvo s njima i svakome bih ih preporučio - i za popravak starih instrumenata, kao i za kupnju novih.
ChemLab is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 20:51   #19
Cijena koncertnog klavira

Bok, nov sam, zanimaju me rasponi cijena koncertnih klavira marke Steinway & Sons, Bosendorfer, Forster, Petrof, Grotrian-Steinweg, Yamaha, Haydn...
(znam samo da su strasno skupi) i da li se isplati uzeti rabljeni koncertni klavir odnosno koliko je on gori od novog (gledajući sposobnosti klavira na 1. mjestu i cijenu na 2. mjestu). I koliko je prosječna cijena rabljenih koncertnih klavira.
Hvala!!!
Davi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 22:59   #20
Pozdrav! Ovako, koncertni klaviri te marke mogu biti (i jesu) skuplji od 30-40 000 kn. Preporučam ti kupnju digitalnog pianina. Evo pogledaj ovdje neke od klavira i ovdje neke od pianina i klavira.
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.