Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2012., 10:42   #141
Quote:
moonlos kaže: Pogledaj post
vaginalno je moguce jednio ako je zensko skroz opustena i ak musko ne jebe ko zec bez emocija vec ono zna kaj radi..nije bitna brzina kojom jebes vec nacin..nema nista bolje nego kad musko zna kaj radi s Bogom danom aparaturom.

Upravo tako.Žena da bi mogla vaginalno svršiti mora biti potpuno opuštena,usredotočiti se na partnera i mora pronači svoj idealan položaj.Muškarac bi morao biti strpljiv i malo misliti na onu koju jebe a ne samo na sebe. Ritam je također bitan,jer ako muškarac odma na početku ulazi brebrzo žena može osjećati bol ili nelagodu i onda teže ili uopće ne svrši.

Zadnje uređivanje Forumašica1 : 07.08.2012. at 11:19.
Forumašica1 is offline  
Old 20.08.2012., 13:54   #142
Hm, nisam niti znao koliko mogu biti sretan (a moja cura još više ) da cura uvijek kada je nježniji sex u pitanju svrši vaginalno (stimulirajući G točku).

Vidiš kako to netko doživljava pod normalno, a netko jadan mašta to i nada se doživiti jednom. Kako je svijet nepravedan.

Naravno kada je jebačina u pitanju onda ju niti ne zanima orgazam, onda bi se tukla, grebala, divljala, vrištala.
Brivido is offline  
Old 20.08.2012., 14:03   #143
Quote:
cuttie_123 kaže: Pogledaj post
najvjerojatnije ja prije nisam svrsavala, jer smo i ja i on bili neiskusni, a sad smo se ufurali totalka, shvatili u cemu je bit (kvaliteta a ne kvantiteta), drugaciji je odnos, i naravno poze...
sviđa mi se ovo i slažem se Cuttie s tobom...kod ženskog svršavanja je puno puno važnija kvaliteta nego kvantiteta...to sigurno..još ako je partner opušten i ako zna što radi...onda je to super...
miroslavzg is offline  
Old 20.08.2012., 22:03   #144
Quote:
FORUMASH78 kaže: Pogledaj post
Ma to je samo urbana legenda.
Nije legenda i meni se to desilo preko tel.seksa s dragim on je pričao što i kako bi mi radio, a ja se nisam ni dotakla dole ali sam svršila
mala ptica is offline  
Old 21.08.2012., 00:00   #145
kakav je orgazam kad te partner liže i prstima stimulira g- točku?

meni nakon toga triba 15 minuta da dođen sebi
Điđe T. is offline  
Old 21.08.2012., 10:16   #146
Quote:
điđe tortova kaže: Pogledaj post
kakav je orgazam kad te partner liže i prstima stimulira g- točku?
uh,još pitaš kakav neopisiv hehe. A što se tiče teme, svršim svaki put oš vaginalno oš "izvana" po višeee puta
pixie007 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger