Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2011., 17:19   #21
I ja hoću ovaj Saty Beautiful

Imala sam Creamy Caress, odličan je. Baš njeguje i miriše na čistoću.

Trenutno trošim Bye-bye Stress i svaki put kad se njime namažem dragi pita što to tako dobro miriše.

Zašto kod nas nisu dostupni svi losioni sa stranice
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 18:38   #22
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post


inače, ukrala sam jučer sestri malo ove kupkice i stvarno je
Joj, ovo najobožavam Imam i gel i losion za tijelo
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 18:48   #23
Još ništa od ovoga nisam probala jer mi Kozmo nije na ruku.
Jel ima to još negdje osim tamo za kupit?
Volim sve što mirišiiiiiii.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 18:59   #24
Čoko, imaš i u nekim većim Konzumima, ali nisam sigurna imaju li ove nove proizvode
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 19:03   #25
A nemam ni neki već Konzum blizu. Imam u Toweru, ali tamo mi je i Kozmo tako da mi dođe na isto. Nije mi na ruku.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 19:09   #26
Onda ćeš dobiti od svoje curke
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 19:15   #27
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Onda ćeš dobiti od svoje curke
Ma ne trebaš, hvala, ali eto ako već hoćeš...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 19:42   #28

Već obožavam darivanje, bit će odličnih zapleta
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 20:09   #29
Koji njihov losion ili krema su dobri za jako suhu kožu?
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 22:40   #30
Bye bye stress je dosta gust i super je za suhu kožu, usto i savršeno miriše
Nakupovat ću se i ja svih
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 22:42   #31
Quote:
Tamara21 kaže: Pogledaj post
Koji njihov losion ili krema su dobri za jako suhu kožu?
probaj Bye Bye stress meni je bio super ljeti kad sam imala dehidriranu kožu od mora i sunca (inače imam normalnu kožu tijela) a sad mi je prebogat i gust, mislim da je dobar za suhu
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 22:47   #32
Quote:
Tamara21 kaže: Pogledaj post
Koji njihov losion ili krema su dobri za jako suhu kožu?
Ovaj gore ljubičasti je jako gust i hranjiv

Meni je idući onaj od šipka a super mi miriši i Fresh as a daisy puder
Ma taj OSH je totalna zaraza
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 12:50   #33
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
ja se dam kladit da je osh iz iste tvornice kao i olay, onaj losion bye bye stress mirise isto kao jedna oil of olaz krema koju mi je stara imala kad sam bila mala. al potpuno isto.
to je i meni palo na um još davno pa sam malo čačkala po netu al nisam uspjela naći poveznicu, opet moguće i da se radi o povjerljivom podatku
eto ja nisam neki fan OSH...još zapravo sve što mi se sviđa na prvu, kod nas još nije došlo
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 12:57   #34
Ovo mi izgleda tako primamljivo. Volim miris jasmina

Jel probao netko?
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 13:22   #35
predivni suuuuuu imala sam bye bye stress losion za tijelo,a sad imam pomegranate& rosehip oil losion i kremicu za ruke i bas sam jako zadovoljna! steta kaj nemaju nekih kremcia za lice
__________________
I'm tired of walking on eggshells so terrified to fail...
goddess22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 15:38   #36
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Ovo mi izgleda tako primamljivo. Volim miris jasmina

Jel probao netko?
Ja ovo nisam vidjela kod nas
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 17:08   #37
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Ja ovo nisam vidjela kod nas
A bemti.. mogla sam i mislit.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 17:20   #38
Ja bih ovaj bye-bye stress, ima li to u Kozmu? (ako neko zna za Sarajevski Kozmo, to bi još bolje bilo, sumnjam da u Ze ima, ja nisam vidjela)
__________________
When faced with two choices, simply toss a coin. It works not because it settles the question for you, but because, in that brief moment when the coin is in the air, you suddenly know what you are hoping for.
Biberlee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 18:11   #39
mene po opisu i izgledu privlači ovo;


i isto taj od trešnje za tuširanje... miris lavande volim, ali mi baš ne odgovara u gelovima i losionima, ne znam zašto
orchid1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 19:01   #40
Aaaaaaa trešnja i shea butter?? Pa di ga nađe!! Kad sam prije mjesec dana kupila sebi prvi OSH losion, na izbor u Kozmu bila su samo tri iz linije Classic care, ali ovog od trešnje nije bilo i butter iz linije Beauty sleep.

Znači imam ovaj, linija Classic Care - Velvety soft

- u ničemu me nije razočarao. Gustoća taman, upija se taman, miris lavande preeee , koža mekanaa


I da, kupila sam bila još i ovaj puder za tijelo, to je znači kolekcija Beauty sleep:

- sama lavanda ne osjeti se tako intenzivno kao kod losiona, ali kombinacija tog mirisa je presavršena meni Puderasto nježna, mirisnaaaa.. po meni idealno za ljeto kada mi parfemi uglavnom ne odgovaraju pa biram mirisne kreme i losione, pudere.. šteta što ovu stvarčicu nisam otkrila prije ljeta

I forumašica mi je kupila OSH gel za tuširanje ono kad je bio u Kozmu na akciji, samo još ga nisam uspjela preuzeti od nje, nadam se da ocu iduci tjedan pa da i to čudo isprobam
Sljedeći na redu losion je ovaj od trešnje, samo da ga naaaaađem
Zna netko koje kolekcije sigurno ima kod nas za kupiti i dal iz kolekcije ima svih stvari ili samo nekih? To još nisam polovila.. Ima li čega iz Creme oil / Ribbons / Positively pink kolekcije?
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:18.