Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2011., 19:51   #2001
Quote:
rango12 kaže: Pogledaj post
aže Nikola Bratoš, voditelj Radio-taksi centra, i dodaje da su cijene taksija iste od srpnja 2000., otkad je cijena punog spremnika goriva skočila sa 160 na 650 kuna, a godišnje koncesije s 300 na 6000 kuna.
Pa na šta vozi taj Lulić kad tražio 50 radnika, jel ima neki sistem da vozi na prdež ili vozi na benzu, dizel ili plin kao i ovi bokci koji se žale?

Nego, rango, ti ne znaš šah igrat?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Old 09.05.2011., 19:53   #2002
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Istina, dao mu je admin, poznat po aroganciji i takvim demonstracijama moći...
Ne bih o adminu, a niti o moderatorima, ali mene su Vampirovi postovi redovito nasmijavali i uljepšavali mi dan. Znam da ovo nije tema o tome, ali ako se otvori, nek me netko pozove da Vampiru pružimo moralnu podršku.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Old 09.05.2011., 19:56   #2003
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Ne bih o adminu, a niti o moderatorima, ali mene su Vampirovi postovi redovito nasmijavali i uljepšavali mi dan. Znam da ovo nije tema o tome, ali ako se otvori, nek me netko pozove da Vampiru pružimo moralnu podršku.
+1
toni_os is offline  
Old 09.05.2011., 20:00   #2004
Ajd ne dramite, bit ce on nazad za 3 dana.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Old 09.05.2011., 20:02   #2005
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Pa kad me već brišeš pobriši cijelu raspravu a ne ovako izvučeno iz konteksta. Nemam ništa protiv tebe, al budi princip pa očisti cijelu našu raspravu.
Nisam ništa brisao

A niti vidim da je nešto zadnjih dana brisano...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 09.05.2011., 20:11   #2006
Ma nestao je moj odgovor na tvoj odgovor meni. Ma više nema veze. Valjda opet ZgSash. Ajmo na žalbe lobirati za vampira, a ovdje oplest po taxistima.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Old 09.05.2011., 20:22   #2007
Ne vidim da je išta brisano
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 09.05.2011., 20:36   #2008
Zagrepcani vape sa izbaviteljima od sahistickog terora

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...xi-Cammea.html

Quote:
Zagrebu je premalo 76 auta Taxi Cammea

Iz Taxi Cammea su priopćili da su otklonili kvarove na serveru koji podržava njihov sustav, ali i da još uvijek imaju određene probleme s GPRS-om te uređajima koji su ugrađeni u automobile, taxitronic i taksimetar, tako da im pojedina vozila nisu prepoznata u sustavu

Svi domaći mobilni operateri, javljaju iz Taxi Cammea, odobrili su im broj 1212, s tim da cijena poziva ovisi o operateru i tarifi koju su njihovi korisnici odabrali.

Taxi Cammeo je zbog povećane potražnje petkom i subotom navečer pojačao službu u dispečerskom centru, iako još uvijek, priznaju, ne mogu u potpunosti ugoditi svim zainteresiranima zbog toga što je na zagrebačkim cestama samo 76 njihovih vozila.

'Naša predviđanja su se potvrdila, Zagrebu treba puno veći broj taksija. Žalimo što nije ostvaren uspjeh sa svih 150 vozila', kaže se u priopćenju.
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.
F10EXX is offline  
Old 09.05.2011., 21:22   #2009
Quote:
rango12 kaže: Pogledaj post
jedva ga čekaju zaposlit sa 55+ godina
pa šahist je "kvalificiraniji" od klinaca,
zna gdje je koja ulica, brže će doći na adresu od nekoga ko nije iz Zagreba, radio je noćne smjene
osim toga, bilo bi lijepo da se tradicija nastavi
Quote:
rango12 kaže: Pogledaj post
prepoznatljiv i cijenjen brand
s time da budu radili svoj posao, a ne taknuto-maknuto
jel se možda bojiš da šahist neće moći položiti stručni ispit, koji btw. Cameo vozač mora položiti da uopće može voziti po gradu,
a šahisti ga nisu nikad polagali?

Zadnje uređivanje Krkimir : 09.05.2011. at 21:38.
Krkimir is offline  
Old 10.05.2011., 01:20   #2010
Quote:
rango12 kaže: Pogledaj post
aže Nikola Bratoš, voditelj Radio-taksi centra, i dodaje da su cijene taksija iste od srpnja 2000., otkad je cijena punog spremnika goriva skočila sa 160 na 650 kuna, a godišnje koncesije s 300 na 6000 kuna.

jesu li ovo taxisti nabijali cijene

ima li ko možda podatak o razlici cijeni registracije,obveznog osiguranja,cestarine u tom periodu,hehehe
To samo znači da su cijene prije bile još bolesnije nego danas. Ti nikako da shvatiš da ako netko može i želi voziti upola jeftinije nego ti, da mu to više ne možeš zabranjivati i da putnici neće izabirati tebe zbog neke tradicije ili sličnih pojmova, jednako kako nisu kupci kupovali salame Sljemena zbog tradicije, nego druge što su bile jeftinije, a Sljeme propalo. Nikad više se stvari neće vratiti na ono što su bile, jer ono prije nije bilo normalno. Nije još ni danas normalno, tek se kreće prema tome. Za par godina će biti 10ak različitih TAXI firmi u ZG, a ni u jednom gradu više neće biti monopol samo jedne udruge. Očekivati da se to neće desiti je zabijanje glave u pijesak, tko se od vas što prije prilagodi tome, ima šanse da preživi, ostali će jednostavno nestati. Cammeo nije prolazna nezgoda koja će sutra nestati. Prije nego Cammeo nestane, otvorit će se 5 novih TAXI firmi, a svaka će biti konkurentnija od vaše sadašnje "udruge".

A brojevi vam nikad nisu ni išli, jer ova gore računica nema nikakve veze sa stvarnim podacima.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 10.05.2011., 10:02   #2011
Quote:
rango12 kaže: Pogledaj post
aže Nikola Bratoš, voditelj Radio-taksi centra, i dodaje da su cijene taksija iste od srpnja 2000., otkad je cijena punog spremnika goriva skočila sa 160 na 650 kuna, a godišnje koncesije s 300 na 6000 kuna.

jesu li ovo taxisti nabijali cijene

ima li ko možda podatak o razlici cijeni registracije,obveznog osiguranja,cestarine u tom periodu,hehehe
to samo znači da ste prije krali (derali) 5 puta više


ili cammeo gorivo plaća 1,5 kn po litri?
spirou is offline  
Old 10.05.2011., 10:18   #2012
Primitivizam na djelu - Zbog straha od batina vozači daju otkaze

Eto, tako to rade nasi 'zagrepcani' s kojima bi se mi iz lokalpatriotskih razloga trebali vozit. Kosta je za njih s beckog dvora.

http://www.vecernji.hr/zagreb/taxi-c...-clanak-285755


Quote:
U petak su nam blokirana tri vozila na Jarunu i zaprijećeno im je smrću. Skupilo ih se 10 i napali su, sve je to izvan kontrole, svi se vozači boje. Ta su tri vozača odmah dala otkaz zbog straha za vlastiti život - jedan od brojnih incidenata koje će prijaviti policiji prepričao je Kosta Minovski.
A da ne govorimo o tome kako o izdavanju dozvola vozacima konkurencije odlucuje i Snidaric, koji je predsjednik udruzenja sahista, sto je ocigledni sukob interesa. Naravno, to je bandicevo maslo, jer dok je skupstina konacno odlucila raditi u interesu gradjana, bandic svom silom zeli zastiti svoje drugove. Mozda i on gleda karijeru sahiste kad ga konacno gradjani zagreba otjeraju s pozicije gradonacelnika.
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.
F10EXX is offline  
Old 10.05.2011., 10:21   #2013
Razlika Cammea u odnosu na sahiste je isto sto ovi iz Cammea voze strogo po propisima, brzina do 10 preko ogranicenja, daju zmigavce i nigdje se ne guraju, dok sahisti zna se kako voze ko da je cesta samo njihova.
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Old 10.05.2011., 10:22   #2014
Quote:
F10EXX kaže: Pogledaj post
Eto, tako to rade nasi 'zagrepcani' s kojima bi se mi iz lokalpatriotskih razloga trebali vozit. Kosta je za njih s beckog dvora.
neka stave male kamere u svako auto i onda snima šahiste...šta im rade
spirou is offline  
Old 10.05.2011., 11:17   #2015
Kada i gdje su „šahisti“ polagali „poznavanje grada“ i „ophođenje s mušterijama“? Ako nisu kada će i na njih doći red? U ispitnoj komisiji nadam se sjediti će i Kosta Minovski!
leo4 is online now  
Old 10.05.2011., 13:08   #2016
kuknjava sve jača i jača

- Pokriti troškove još ne možemo, radimo sa 50 posto kapaciteta. Nadam se da nećemo izgubiti povjerenje putnika - očajan je Minovski.

navalite ljudi,još malo u vašem gradu,džaba vozi cameo,još malo pa nestalo

Zadnje uređivanje rango12 : 10.05.2011. at 13:21.
rango12 is offline  
Old 10.05.2011., 13:11   #2017
Quote:
rango12 kaže: Pogledaj post
kuknjava sve jača i jača

- Pokriti troškove još ne možemo, radimo sa 50 posto kapaciteta. Nadam se da nećemo izgubiti povjerenje putnika - očajan je Minovski.

navalite ljudi,još malo u vašem gradu,džaba vozi cameo,još malo pa nestalo
Neće sigurno izgubiti povjerenje! A vama - šahistima predstoji duuug put do sticanja makar i polovine stećenog kod Minovskog!
leo4 is online now  
Old 10.05.2011., 13:17   #2018
Momci, pripazite malo na riječnik...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 10.05.2011., 13:19   #2019
Ja bih koncesiju dao Petrinjskom taksiju Dudi i kompaniji. Da vidim ako bi njih zastrašivali (bez straha da ovi ne odigraju živi šah s njima).
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Old 10.05.2011., 13:24   #2020
Quote:
rango12 kaže: Pogledaj post
navalite ljudi,još malo u vašem gradu,džaba vozi cameo,još malo pa nestalo šahista
evo, ispravio sam ti malo post..
Dukkai is offline  
Received Warning
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.