Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2015., 01:32   #1
Gambit (2016)

Iz svijeta X-Mena i mutanata nam na veliko platno stize i ekranizacija poznatog lika Gambit. Pocetak produkcije je odredjen za listopad odnosno za par mjeseci, a snimanje filma krece od veljace iduce godine u New Orleansu.
Channing Tatum ce glumiti Remy LeBeaua aka Gambita pokerasa koji otkriva svoje mutantske sposobnosti stvaranja i manipuliranja kinetickom energijom.
Objavljeno je kako se otvara audicija za castinga filma sa kratkim opisom likova.

Release Date: October 7, 2016
Studio: 20th Century Fox
Genre: Action, Adventure, Adaptation
Director: Rupert Wyatt
Screenwriter: Josh Zetumer
Cast: Channing Tatum
Running Time: Unknown
MPAA Rating: Not yet rated



Quote:
Plot Summary kaže:
Gambit (Channing Tatum) has the ability to mentally create, control, and manipulate pure kinetic energy to his desire. He is also incredibly knowledgeable and skilled in card-throwing, hand-to-hand combat, and the use of a staff. Gambit is known to charge playing cards and other objects with kinetic energy, using them as explosive projectiles. Created by writer Chris Claremont and artist Jim Lee. Gambit made his full first appearance in Uncanny X-Men #266.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 07:13   #2
A zašto ne glumi Taylor K. koji je glumio Gambita u Wolverinu? Mislim, respekt svačijem ukusu, ali ovaj Chaning T.meni oduvijek djeluje kao blago zameknut da ne kažem retardiran. Totalno profula cast. Ne znam tko tog klempavog gura u Hollywoodu, ali
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 09:41   #3
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
A zašto ne glumi Taylor K. koji je glumio Gambita u Wolverinu? Mislim, respekt svačijem ukusu, ali ovaj Chaning T.meni oduvijek djeluje kao blago zameknut da ne kažem retardiran. Totalno profula cast. Ne znam tko tog klempavog gura u Hollywoodu, ali

upravo sam to htjela napisati, Gambit iz Wolverina, taman se prisjetila jer je bio na teveu neki dan, je bio odličan...

I meni Tatum ima neku facu stvorenu za tupaste uloge romantičnih komedija
žaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 10:09   #4
Budget 154 milje dolara.

http://collider.com/gambit-movie-fil...t-154-million/
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 11:56   #5
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
A zašto ne glumi Taylor K. koji je glumio Gambita u Wolverinu? Mislim, respekt svačijem ukusu, ali ovaj Chaning T.meni oduvijek djeluje kao blago zameknut da ne kažem retardiran. Totalno profula cast. Ne znam tko tog klempavog gura u Hollywoodu, ali
Da, Taylor Kitsch je i meni bio dobar kao Gambit i bilo bi mi draze da ga je on nastavio glumit i u ovom filmu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 09:28   #6
Najbolji X men lik tek sada dobiva više od 5 minuta, konačno
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 11:10   #7
Chaning možda odustane od uloge?

http://screenrant.com/gambit-movie-p...tatum-leaving/
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 18:17   #8
Ako zbilja dodje do toga, nadam se da bi ga Kitsch zamjenio.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 20:08   #9
Joj samo nek odustane, da mi ne pokvari jos jedan film.
T. Kitsch je bio odlican u Wolverineu, i nek nam se vrati.
__________________
...
valenTIA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 07:16   #10
Quote:
halek kaže: Pogledaj post
Bilo bi odlično da odustane, nikada nisam Gambita tako zamišljao i ne bi bio dobar za takvu ulogu.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 00:30   #11
‘X-Men’ Spinoff ‘Gambit’ Begins Shooting This March in New Orleans
Quote:
Back in November, producer/screenwriter Simon Kinberg confirmed that production on 20th Century Fox's X-Men spinoff Gambit will begin sometime this spring, describing the movie as a "sexy heist thriller." Channing Tatum is still set to star as the card-throwing title character, with Léa Seydoux portraying the female lead, Belladonna "Bella" Boudreaux. Today we have a new report from WGNO, which reveals that the movie will start production this March in New Orleans.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:17.