Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2015., 19:54   #1
Focus (2015)

Nisam pronašao temu za ovaj film:



http://www.imdb.com/title/tt2381941/?ref_=nv_sr_1

Ako je netko pogledao film, volio bih čuti dojmove!

Ja sam ga gledao sinoć, volim Will Smitha, dosta sam očekivao, i žanr odnosno sama ideja činila mi se zanimljivom i mogu reći da me nije razočarao. Dapače
jazzeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 19:59   #2
Film je svakako bolji od očekivanog, što ne znači da je dobar

Ona scena s BD Wongom na stadionu je najbolja.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 23:25   #3
Dobar, dobar film.

Išao sam u kino s minimalno očekivanja, čak ni s radnjom nisam bio nešto posebno upoznat. Početak filma, ono.. Bio sam pomalo skeptičan kako će sve to izgledati. Međutim, na kraju sam ostao dosta zadovoljan. Nije remek dijelo ali vrijedi pogledati.
Najviše su mi se svidjeli ti pusti plot twistovi što ja obožavam kod filmova.

I da, Margot Robbie Svaka čast. Žena je razvalila. Gledao sam ju i u Vuku ali tamo joj uloga nije baš dopuštala da se nešto pretjerano pokaže glumački ali ovdje.. Potpuno me oduševila. Bez imalo preglumljavanja je nosila taj lik. Apsolutni vrh (u svim pogledima ) Osim što je samo takva pi*ka isto tako je i glumica.
Smith je također odnio glumački ali za njega sam već pretpostavljao da će tako biti, premda ga ne volim baš kao glumca ali treba priznati da je čovjek genijalan glumac.
Jackles is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 23:31   #4
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Film je svakako bolji od očekivanog, što ne znači da je dobar

Ona scena s BD Wongom na stadionu je najbolja.
Meni je ta scena s Wongom bila najgluplji dio filma Takve teorije o vjerojatnosti čujem od mojih bivših prijatelja kladosa. Jedina je razlika što ovaj u filmu dobiva suludu količinu love.

Margot je veličanstvena, OMG, OMG
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 23:38   #5
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Meni je ta scena s Wongom bila najgluplji dio filma Takve teorije o vjerojatnosti čujem od mojih bivših prijatelja kladosa. Jedina je razlika što ovaj u filmu dobiva suludu količinu love.

Margot je veličanstvena, OMG, OMG
Ta scena je najbolja jer ima najviše napetosti i uloga, a i BD Wong je nevjerojatno zabavan u toj ulozi. Ipak je i to predvidljivo, kao i cijeli film.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 05:20   #6
solidan, izvlače ga glumci, dvoje glavnih naročito. "caper" filmovi su zabavni, treba ih ozbiljno fulati da bi bili loši. scena sa wongom je pun pogodak, kao i mcraneyevi rantovi kroz film.

detaljnije:
http://film-na-dan.blogspot.com/2015/03/focus.html
Nadopuna prehrani is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 20:09   #7
Toliko loše da sam već skoro uspjela zaboraviti na bačen novac.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 01:45   #8
zabavan filmkombinacija neke komedije, akcije i malo romantike, nije loše.

Ona scena na stadionu mi je super, iako je onako kockanje preveliko da će frajer popušt pranje mozga

Margot Robbie super mi je cura
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 05:21   #9
Dobar film,ugodno sam iznenađen.
Ono na stadionu je ipak malo previše,ima 23% šansi da izvuče manju kartu od pet i izvuče je.No,da je izvukao veću,nebi se moglo dogoditi ono nevjerojatno nakon toga. :klap:

Najjače je kad ti na kraju skoro krenu suze dok ga upucaju,a onda skužiš da se radi o "Toledo izlazu".
ivano13579 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 03:48   #10
Dobar film, preporucujem svima. Margott je definitivno najbolja stvar u filmu, predivna i odlicno glumi.
Katsuyori is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 15:35   #11
puno pretjerivanja sa varkama, puno pretjerivanja sa preokretima (na kraju)... i na sredini filma mi je djelovalo kao da je redatelj ostao bez ideje kako nastaviti film... pa se sve raspustilo, i nastavilo par godina nakon

Smith solidan, Margot jako dobra
__________________
MovieLand - Planet filma
MovieLand is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 23:11   #12
Will Smith mi nije bio nesto glumac, al kad sam pogledala I am legend, misljenje se promijenilo
:top


Film ok, gledljiv, nista spektakularno.
mjesecarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 00:18   #13
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Film je svakako bolji od očekivanog, što ne znači da je dobar

Ona scena s BD Wongom na stadionu je najbolja.
Tako nekako.
Quote:
MovieLand kaže: Pogledaj post
puno pretjerivanja sa varkama, puno pretjerivanja sa preokretima (na kraju)... i na sredini filma mi je djelovalo kao da je redatelj ostao bez ideje kako nastaviti film... pa se sve raspustilo, i nastavilo par godina nakon
Baš tako. Kad su stavili one formule (srećom nisu išli preduboko s time), znao sam da je kraj nekom filmu koji bi imao šansu ostaviti dojam kod mene. Kao da je počeo neki drugi film.

Inače, znao sam da će iskoristiti Toledo izlaz na kraju samo sam mislio da će jedno od njih dvoje upucati ono drugo.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 06:52   #14
S obzirom da Smitha nikad nisam doživljavao kao filmskog umjetnika, ovo mu je nakon onog shita After Earth još i maltene gledljiv film iako su mi ti kao plotovi u plotovima i twistovi bla bla bili i više nego predvidivi ! Al ajde, ima drugih zanimljivijih elemenata u filmu osim samog Sitha tako da prolazi uz naslonjač i kokice !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2019., 19:19   #15
Prva polovina filma je zabavna i uzbudljiva, dok je druga polovina filma prilično usporena, pa čak povremeno i dosadna. Može se pogledati, ali ništa posebno.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:47.