Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2011., 20:43   #161
Quote:
corpsbride22 kaže: Pogledaj post
Ljudi trebam pomoc...treba mi password od tuđeg maila...moze li mi itko ikako pomoci ,kako da ga otkrijem? MOLIM VASSSSSSSSSSSSS
pitaj...ili odgovori na sigurnosno pitanje....
50ME1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 11:43   #162
mene zanima dali netko od vas moze provaliti u jednu gmail adresu... platit cu do 100 eura na vas racun, dakle ako ima netko ozbiljan tko zna upasti volio bih da odgovori jer mi je hitno, nije nista opasno nitko nece zavrsit u zatvoru :P
Juzni Slaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 12:58   #163
I meni treba ključ od jedne banke, od sefa, platit ću vam, neće nitko završiti u zatvoru...
LudaPtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 10:49   #164
Quote:
Juzni Slaven kaže: Pogledaj post
mene zanima dali netko od vas moze provaliti u jednu gmail adresu... platit cu do 100 eura na vas racun, dakle ako ima netko ozbiljan tko zna upasti volio bih da odgovori jer mi je hitno, nije nista opasno nitko nece zavrsit u zatvoru :P
No,no to.
To pec!
ovo sam ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 01:33   #165
Quote:
struja13 kaže: Pogledaj post
Sigurno hakiranje ne postoji...šanse da te ulove su malene ali...treba znati...Samo da vas upoznamostoje tri vrste;haker,kraker,lamer...vecina koja se predstavlja kao hakeri su u biti pisljivi lameri...Pa koliko ja znam zaštiti stranicu je gotovo nemoguce...napadi na servere su brzi,kordinirani..ali opet..treba znati...I da ova tema je bila otvorena malih 100000 puta...
Slažem se struja13 i upravu si . Većina osoa koja se fura na to da je haker zato što koristi već gotove programe po meni ne zaslužuje da se zove čak ni lamer, jer većina njih samo pokupi par stvarčica iz tog programa ili gotove naredbe a da i ne pogleda ostale mogućnosti iste ili istog. A što se tiče nekih gotovih uputstva kako postati haker samo mogu reć manite se toga. Uzmite pred sebe OS i opredijelite se za granu OS-a (network, GUI, security etc.) i dobro proučite help file za svaki od istih, za win OS možete sve naći u Help i Security centru a i na microsoft stranici. Naučite kako funkcioniše svaki pojedini dio i eto hakera od vas. Samo zapamtite postoje i dobri i loši hakeri.
P.S. Pazite da vam neko ne pokuca na vrata.
__________________
Omne nimium nocet.
VanillaIce is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 16:57   #166
mene zanima vise provala u fb itak...
skozic7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 18:57   #167
drži se ti foruma i tak...
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 14:31   #168
novi sam na forumu i bio bih vam zahvalan kad biste mi dali link gdje mogu skinuti NetSpy 1.1 dakle znam sta se sve sa tim programom moze treba mi samo link di ga mogu skinuti.. hvala
hoksbroks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 23:08   #169
Čemu služi NetSpy? Sniffer?
DarkBeer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 22:40   #170
kakvo hakiranje? hahahahahahah. Deca, lozinke su vam kriptirane, dekriptira ih kljuc, ako ga nemas, nema ni lozinke. Nakon par promasenih unosa se zakljucava, o cem vi pricate? FB hakiranje? vic stoljeća nemjerljivih razmjera!
fatalista is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 08:27   #171
Quote:
fatalista kaže: Pogledaj post
kakvo hakiranje? hahahahahahah. Deca, lozinke su vam kriptirane, dekriptira ih kljuc, ako ga nemas, nema ni lozinke. Nakon par promasenih unosa se zakljucava, o cem vi pricate? FB hakiranje? vic stoljeća nemjerljivih razmjera!

Ti isto ko da si pao s venere.. pa ne hakira sa facebook.. već se postavljaju keyloggeri, ili phishing stranice na koje če idioti klikati i tako dati svoj password bez svog znanja. Onda imaš haxanje mailova preko raznim metoda kad neko koristi isti mail i password za više stranica. Da ne nabrajam...
shaolin_fist is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 14:49   #172
to nije hakiranje nego je to navođenje osoba da ti dragovoljno da pass, na ovaj ili onaj nacin. Lozinka kao takva se ne moze probiti, nikad a ni onda. evo ovo kao mega ima 2048bitnu enkripciju, lijepo covjek reko svemir nije dovoljno star kolko bi ti trebalo da se to probije. A naravno onda dolazi ono nakon par krivih pokusaja ide lock. Probijanje lozinke je nemoguce nego se sve to dobiva na socialengeneering ili logeri razno razni. A to tko ne gradi stranice ne moze razumijeti 100%.

I nisam ja pao s venere nego mi idu na riganje gluposti o nekim probijanjima neznam čega... lotto nemos pogodit a kamo li...

ok, imam pametnijeg posla. Lp
fatalista is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 14:52   #173
za sve koji žele postati hakeri

https://www.youtube.com/watch?v=zixpms1oo40
__________________
i am done contemplating imponderables
i_meni_dosadno is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 16:02   #174
Quote:
fatalista kaže: Pogledaj post
to nije hakiranje nego je to navođenje osoba da ti dragovoljno da pass, na ovaj ili onaj nacin. Lozinka kao takva se ne moze probiti, nikad a ni onda. evo ovo kao mega ima 2048bitnu enkripciju, lijepo covjek reko svemir nije dovoljno star kolko bi ti trebalo da se to probije. A naravno onda dolazi ono nakon par krivih pokusaja ide lock. Probijanje lozinke je nemoguce nego se sve to dobiva na socialengeneering ili logeri razno razni. A to tko ne gradi stranice ne moze razumijeti 100%.

I nisam ja pao s venere nego mi idu na riganje gluposti o nekim probijanjima neznam čega... lotto nemos pogodit a kamo li...

ok, imam pametnijeg posla. Lp
To nije hakiranje? Ne to JE hakiranje, točnije SOCIAL ENGINEERING.

Ako misliš da su hakeri neki koji samo kodiraju i bulje u ekran gadno se varaš.
shaolin_fist is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 22:05   #175
zapravo ste oboje u (polu)krivu

hakiranje je modificiranje nečega da radi nešto za što nije napravljeno
nije ni ograničeno na programe

to što vi pričate je krekiranje

PS 10 znakova šifra = godine grijanja klastera kompjutera
sam da se zna
__________________
i am done contemplating imponderables
i_meni_dosadno is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 19:50   #176
Quote:
shaolin_fist kaže: Pogledaj post
To nije hakiranje? Ne to JE hakiranje, točnije SOCIAL ENGINEERING.

Ako misliš da su hakeri neki koji samo kodiraju i bulje u ekran gadno se varaš.
pa sam to i ja napisao da je social eng... citaj. Ja jos nisam vidio hakiranje, samo sam vidio manipulacije ili ljudima, tj navodenje da ti da sifru, ili manipulacija sadrzajem presjecanjem puta tik nego se podaci prosljeđuju serveru, znaci mjenjanje cijena npr itd..

Pisem samo da velim da sifru nije moguce probiti i točka, daljnja diskusija je nepotrebna. Ne govorim na pamet jer imam taj inf fakultet to je nebitno i 10g web programiranja, e to je bitno jer sam se imao prilike susresti s svim jazavcima koji pokusavaju sql injectove i takve stvari....

i ne ne varam se ja nist, napravim jednostavno formu za prijavu i nagradu tko probije 100€ bez kompliciranog kriptiranja onak najjednostavnije, pa da vidim ja te anonymouse i takvima slicne...

Previše se ljudi loži na filmove...
fatalista is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 22:06   #177
Quote:
fatalista kaže: Pogledaj post
pa sam to i ja napisao da je social eng... citaj. Ja jos nisam vidio hakiranje, samo sam vidio manipulacije ili ljudima, tj navodenje da ti da sifru, ili manipulacija sadrzajem presjecanjem puta tik nego se podaci prosljeđuju serveru, znaci mjenjanje cijena npr itd..

Pisem samo da velim da sifru nije moguce probiti i točka, daljnja diskusija je nepotrebna. Ne govorim na pamet jer imam taj inf fakultet to je nebitno i 10g web programiranja, e to je bitno jer sam se imao prilike susresti s svim jazavcima koji pokusavaju sql injectove i takve stvari....

i ne ne varam se ja nist, napravim jednostavno formu za prijavu i nagradu tko probije 100€ bez kompliciranog kriptiranja onak najjednostavnije, pa da vidim ja te anonymouse i takvima slicne...

Previše se ljudi loži na filmove...
A di sam ja napisao da je uistinu moguće provalit u facebook servere? Moguće je jedino ako si fizički tamo i uspiješ se fizički spojit. S tim da je ta zagrada gdje god bila bolje zaštičena od fort knoxa nemaš šanse.
shaolin_fist is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 22:21   #178
Putem mjesečnog google izvješća došla sam do informacije da je jedna od lokacija prijave na moj google mail jedna koja ukratko - ne može biti.
Da li se može doći do lozinke hakiranjem kompjutera na kojem sam se barem jednom prijavila nekakvim virusom? Jer već duže vrijeme sumnjam da mi je kopano po laptopu. I kako bih mogla saznati otkud je točno pristupano mojem mailu, iz kojeg grada?
Kako mogu saznati da li je nečiji broj od odredjenog telefonskog operatera? Hvala vam puno...
New Day is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2013., 23:04   #179
Quote:
hoksbroks kaže: Pogledaj post
novi sam na forumu i bio bih vam zahvalan kad biste mi dali link gdje mogu skinuti NetSpy 1.1 dakle znam sta se sve sa tim programom moze treba mi samo link di ga mogu skinuti.. hvala
Evo ja sam clan foruma na "hackforum" i tamo ima http://www.hackforums.net/showthread...hlight=Net+Spy
samo nemojte zaboraviti da je Netspy ili spynet virus i ako ste odlucili instalirati morate iskljuciti vas antivirus program.

pozdrav

Myz0ne.se team
lemy007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:51.