Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2015., 18:12   #1961
Evo mogu se kupit ulaznice. Kolko vidim za 4dx je skoro sve rasprodano.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 20:28   #1962
Onaj kod za skeniranje koji smo dobili pokažemo onima koji nam cvikaju kartu ili na blagajni?

Ovi je prvi put da idem na ovu akciju. Znam da su uvijek gužve, ali kartu sam kupila online pa ću samo morati istrpiti gužve na grickalicama i to mi je ok ili ću nešto kupiti unaprijed i sve pet. Kaj se tiče ljudi u samoj dvorani, samo sam jednom naletila na dječji rođendan i to mi je išlo na živce. Inače se ljudi dobro ponašaju tijekom filma, čak i kad je skroz puna dvorana.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 20:38   #1963
Na cvikanju karata, gdje bi i inace kartu pokazala .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 01:15   #1964
Quote:
mr.c4 kaže: Pogledaj post
Evo mogu se kupit ulaznice. Kolko vidim za 4dx je skoro sve rasprodano.
da, nažalost je
mi smo odmah taj dan htjeli u areni 4d, ali ostala su samo dva mjesta u cijeloj dvorani, i to ne spojena, tako da smo ja i dečko odustali...
ne znam kad su već uspjeli sve to rezervirati
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 10:57   #1965
jel bila gužva? jel ste se gađali kokicama?
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 12:18   #1966
Ajuto, nikad nisam gađao ekipu kokicama... Sad si mi dao odličnu ideju
__________________
Neću se bojati. Strah pobjeđuje um. Suočit ću se sa svojim strahom. Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene.
I have a competition in me.
I drink your milkshake! I drink it up!
Niska rasta man is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 12:29   #1967
mi u osijeku u bivšoj zvezdi smo s balkona bacali svo smeče dolje u parter ljudima na glavu

a lažem, nismo.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 12:37   #1968
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
mi u osijeku u bivšoj zvezdi smo s balkona bacali svo smeče dolje u parter ljudima na glavu

a lažem, nismo.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 02:41   #1969
E, jel se može prošvercati na drugu projekciju s jednom ulaznicom? Vidim da nakon onog cvikanja poslije blagajne uglavnom ne gledaju karte, i dolazio sam u napast da napravim to, ali mi se ili nije dalo čekati ili sam se bojao da bi ipak mogli ubaciti kakvu kontrolu baš kad ja idem u šverc.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 12:13   #1970
Recite mi kakav je to film čarobni Mike xxl. Gledam sto daju u cinestaru ali nista mi se specijalno ne svidja osim možda one gluposti ted2.
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 12:19   #1971
Quote:
mirna1982 kaže: Pogledaj post
Recite mi kakav je to film čarobni Mike xxl. Gledam sto daju u cinestaru ali nista mi se specijalno ne svidja osim možda one gluposti ted2.
Gledala sam Magic Mike XXL i po meni je to dosta loše napravljeno, koreografija je mogla biti puno bolja, kad samo pogledam kakvih sve koreografija ima na youtube-u, film je promašaj. Jedino su Tatum i onaj crnac bili ok, ovi ostali užaš. To bi kao trebalo biti smiješno, ove ostale koreografije, valjda , no meni nisu.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 13:54   #1972
Magic Mike nije plesni film trailerima unatoč, tako da kvaliteta koreografije stvarno nema nikakve veze s kvalitetom filma. Prvi je dosta dobra drama, drugi je već limunada.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 19:30   #1973
Quote:
pseto kaiba kaže: Pogledaj post
Magic Mike nije plesni film trailerima unatoč, tako da kvaliteta koreografije stvarno nema nikakve veze s kvalitetom filma. Prvi je dosta dobra drama, drugi je već limunada.
Pod žanr piše: "Comedy, Drama, Music", no kakogod, meni je bezveze ovaj XXL, a prvi dio nisam gledala. A ni kao komedija mi ovaj XXL nije dobar.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 07:17   #1974
Na "ulaznici" koju sam isprintala imam QR kod, a ne bar kod. To je njima isto ili trebam imati bas bar kod (onaj s crticama)?
cjepidlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 08:56   #1975
Quote:
cjepidlaka kaže: Pogledaj post
Na "ulaznici" koju sam isprintala imam QR kod, a ne bar kod. To je njima isto ili trebam imati bas bar kod (onaj s crticama)?
Trebaš imati QR kod, ne bar kod.
Horvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 10:10   #1976
Hvala!
Tako i imam, ali njihova stranica kaže npr:
Kod:
SLUČAJEVI KADA SE KORISNIKU NE ODOBRAVA ULAZ U DVORANU S E-ULAZNICOM:

• Ukoliko korisnik pokušava ući prerano u kino dvoranu (npr. više od 3,5 sata prije predstave).
• Barkod nije valjano ispisan.
• Barkod se ne može očitati.
• Barkod ne postoji na e-ulaznici.
cjepidlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 12:43   #1977
zar nije QR kod zapravo 2 D verzija bar koda?
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 13:56   #1978
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
E, jel se može prošvercati na drugu projekciju s jednom ulaznicom? Vidim da nakon onog cvikanja poslije blagajne uglavnom ne gledaju karte, i dolazio sam u napast da napravim to, ali mi se ili nije dalo čekati ili sam se bojao da bi ipak mogli ubaciti kakvu kontrolu baš kad ja idem u šverc.
ja sam to par puta napravila, i nisu me uhvatili
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 16:11   #1979
Jedino što se isplati od grickalica su oni nachosi sa umacima. duplo je jeftinije. E sad, nadam se da neće kao prošle godine zbog gužve, sipati toliko malo umaka čisto samo da se dno prekrije. Treba se držat normativa
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 18:58   #1980
Mrzim ove desetkunaške akcije, bas sam danas zelio u kino, utorak, normalan dan, nema guzve i dečurlije, no ne pada mi na pamet u guzvetinu sad uletavat kad su svi naletili ko da sutra ne postoji
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:40.