Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2009., 00:03   #201
ja samo da rečem da sam se odmaka od mozille sad sam na ie8 beta 2 i preeeeeee zadovoljan sam !
xPsycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 14:52   #202
@xPsycho

A uživaj s IE hehe. Ja bi na tvom mistu radje priša na Operu...
STony is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 18:02   #203
Zašto mi se početna stranica stalno vraća na: http://www.microsoft.com/isapi/redir...r=6&ar=msnhome
Odem na opcije i promjenim ju u google i kad opet upalim komp sljedeći put opet mi bude http://www.microsoft.com/isapi/redir...r=6&ar=msnhome ?
__________________
singing in the rain
rainboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 00:05   #204
jebes operu ..
sranje
totalno
nakon deinstalacije ostavi toliko smeća da niti jedan program to nemoze ocistit
xPsycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 13:14   #205
Quote:
xPsycho kaže: Pogledaj post
jebes operu ..
sranje
totalno
nakon deinstalacije ostavi toliko smeća da niti jedan program to nemoze ocistit
sad će se mvanb javit
STony is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 13:18   #206
U zadnje vrijeme kad želim otvoriti bookmarkse firefox mi automatski čim stisnem bookmarks želi spremiti trenutnu stranicu u dotične.

Zna ko u cem je stvar?
Šiljo 10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 18:29   #207
Quote:
s1lj0 kaže: Pogledaj post
U zadnje vrijeme kad želim otvoriti bookmarkse firefox mi automatski čim stisnem bookmarks želi spremiti trenutnu stranicu u dotične.

Zna ko u cem je stvar?
Probaj pokrenuti FF u safe modu (imaš shortcut za to, Start/All programs/Mozilla Firefox/Mozilla Firefox (safe mode)), s time da napraviš disable (ne uninstall) za sve add-onove, pa vidi kako će se FF ponašati. Meni zvuči kao da te zeza neki add-on.
__________________
...Deep space is my dwelling place,
The stars my destination...
BobbyZero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 22:40   #208
evo vratia sam se na firefox
xPsycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 12:44   #209
Bok, ljudi

koristim flashgot uz pomoć down themall u firefoxu već mjesecima za skidanje linkova na rapidsharu. Uvijek sam označila sve linkove i desnom tipkom miša ubacila u manager i bez problema su se linkovi skidali 1 po 1 - do jučer. Auomatski su se updetirali ti addonsi i više ne mogu desnom tipkom miša ubaciti linkove da se skidaju nego moram ručno jednog po jednog sa copy-paste. U čemu je problem? U opcijama se nije ništa pošemurilo jer sam usporedila sa drugim kompjuterom i ponovo sam skinula addonse ali opet ista stvar.

Ima li ko kakvu ideju?
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 22:59   #210
imam pitanje i molim vas da mi pomognete...pocela mi je mozila stekat jako i stalno..mislio sam reko a sta sad obrisat opet instalirat,meduim nista..kolegi se takode desilo isto ..dali je to neki virus koji ga je** ili sta ??? samo mi recite kako da sredim to hvalaa
mali_ggo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 17:10   #211
Question Firefox-izbacivanje

Ako neko zna zasto me i kako mogu to rijesit, izbacuje sa fire foxa kad pristupam
nekin stranicaama...
Tipa free ppc games i td.....
Fala!!!
__________________
Da.
Pojava is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 17:24   #212
jesi probao/la sa IE? jesi probao/la reinstalirat firefox?
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 17:49   #213
Quote:
Pojava kaže: Pogledaj post
Ako neko zna zasto me i kako mogu to rijesit, izbacuje sa fire foxa kad pristupam
nekin stranicaama...
Tipa free ppc games i td.....
Fala!!!
sto je pisac htio reci?

"gasi" ti se FF, izbacuje ti reklame/popup-ove?
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 18:10   #214
možda javlja crash report
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 18:25   #215
meni svako malo javlja crash report i izbaci me s neta
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 20:30   #216
postaj hijek log ovdje
http://download.hijackthis.eu/HJTInstall.exe
mvanb is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 12:21   #217
evo komp mi se srušio i svi addonsi i bookmarksi nestali.bookmarske sam spasio,ali kako da addonse vratim..


edit.nisam ni primjetio da kad sam vratio bookmarks vratili su se i addoni ...
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 21:41   #218
Quote:
s1lj0 kaže: Pogledaj post
U zadnje vrijeme kad želim otvoriti bookmarkse firefox mi automatski čim stisnem bookmarks želi spremiti trenutnu stranicu u dotične.

Zna ko u cem je stvar?
Također i meni.Onda moram pritisnuti cancel na ponuđeno i poslije sve radi normalno.

Navikao sam se već na to,ipak se ne dešava često(2-3 puta na dan).I neznam baš da je stvar u addonsima jer sam iste imao i prije u firefoxu 2 a radilo je bez tih problema.
(NoScript,Adblock Plus,Save Session,DownloadHelper)
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 12:50   #219
Quote:
rainboy kaže: Pogledaj post
Zašto mi se početna stranica stalno vraća na: http://www.microsoft.com/isapi/redir...r=6&ar=msnhome
Odem na opcije i promjenim ju u google i kad opet upalim komp sljedeći put opet mi bude http://www.microsoft.com/isapi/redir...r=6&ar=msnhome ?
meni se događa isto u firefoxu samo što mi vraća na incredimail web search, odnosno ja sam nadograđivo taj program i on me pito oću postavit otu stranicu kao homepage i ja nisam pristo al on je svedno stavio i kad odem promjenit stavim google.hr isključim firefox ponovno uključim a on opet vrati na staro, mislio sam da je av inače norton 360 da mi on to vraća pa sam ga deinstaliro ali opet ništa onda sam deinstaliro superantispyware ali ni to nije pomoglo, još da probam reinstalirat firefox al neznam kako da zadržim bookmark????
CRonaldo-im is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 14:16   #220
Angry

Quote:
Pojava kaže: Pogledaj post
Ako neko zna zasto me i kako mogu to rijesit, izbacuje sa fire foxa kad pristupam
nekin stranicaama...
Tipa free ppc games i td.....
Fala!!!
tako je - imam isti problem, konstantno.

pokusao sam vise puta izbrisati firefox, instalirati razne verzije, starije, itd, medjutim nije bilo efekta. neke stranice jednostavno nece da otvara, pojavi se error poruka "firefox experiencet error..." itd, uglavnom na kraju ono standardno, opcije debug, close, contact microsoft about this problem.

u principu moras zatvoriti, zatvore se svi prozori, kada ponovo pokrenes mozillu imas opciju da otvoris ono na cemu si radio, medjutim ako to kliknes opet ti se desi ista stvar.

u principu problem je dubok, nije dovoljno samo reinstalirati mozillu. da li je neki virus, nesto, sto smeta određenim stranicama...

ako neko može pomoći bio bih zahvalan.
__________________
Trenutačno bez pametnog potpisa.
Brave_Heart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.