Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2015., 18:55   #1501
Kaj se buniš Zmaju, ko da ne bi htio vidjet Pamelicu u sesu s Arniem

Pa da se izrodi sisati Terminator.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 18:58   #1502
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Kaj se buniš Zmaju, ko da ne bi htio vidjet Pamelicu u sesu s Arniem

Pa da se izrodi sisati Terminator.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 21:36   #1503
Boobsminator...

Kurac, nije to zajebancija...
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 22:34   #1504


Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
kao prvo ti očito ne znaš čitati,jer da znaš bi vidio da sam to odgovorio na post gore i shavtio bi šta sam mislio.i btw lik nije potpuno prirodan jer tako ne možeš izgledati bez treninga i dobre prehrane,koji si ti lik,daj malo razmisli prije nego što nešto napišeš.
Kužimo mi što ti hočeš reč. Fizički su oboje mišičasti, ali to je najmanji problem ovdje. 1984 Reese ima karizmu, karakter i prije svega Michael Biehn zna GLUMIT. A ne ovaj govnar, kojeg ne bi postavio ni da mi ovce čuve, jer bi prije ili kasnije sve pobjegle od njegove ružne njuške.

I vjerojatno Connor ipak malo bolje pazi na Reesa, da mu koju konzervu više. A trening ima prilično naporan. U stilu parkour dok skače i trči kroz ruševine LA-ja. Ali jebiga... nažalost nemožemo ništa od toga vidjet, jer one tamo pičke štancaju nepotrebne rebootove...

Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Nije ono; ono što sam ja zamišljao kao Connora (iskren Bale nije imao s čim ni raditi ruku na srce), ali... Nek misli što god hoće ali što se mene tiče: Salvation je premija i mila majka za "ovo" na kojoj temi upravo pišemo.
Meni je Bale bio odličan izbor, ali ovo boldano ga je kočilo. Ali kao što si reko - Salvation je premija prema ovom.

Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Niš ti ne kužiš.
Frajer je muzo terminatore, pa pravio whey...:klap:
Ajde kada ne raspravljaš o jasnoj nelogičnosti time-travela, uspiješ me nasmijat... tu i tamo...
__________________
All I know is what the Terminator taught me: Never stop fighting. And I never will.
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 04:59   #1505
Nevezano za Genisys,ako Cameron nakon dobijanja prava za Terminatora u 2019. bude nastavio snimati franšizu,hoćemo li videti po prvi puta Infiltratore poput I-950?
Poznato je da Cameron snima Avatare i možemo zaključiti da on voli hibridne humanoidne oblike života.
Uopšte se nebih iznenadio da u filmu T8 (ako Genisys bude u tri nastavka) vidimo Infiltratore.Bogte ova terminator franšiza je puna svega i svačega,i da se snime 20 nastavka još puno toga bi ostalo nedorečeno.
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 11:22   #1506
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Kako je krenulo još će se Alien prikazati na posteru u napaljenom stanju na Ripley u dopičnjaku.
http://www.imdb.com/title/tt0078748/...item=tr1460071

sreća pa postoji studio, tko zna čega bi se sve inače nagledali
__________________
No more half measures.
švaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 23:17   #1507
Za mene je samo prvi Terminator pravi istinski i originalni SF. Svi nastavci su limunada, s time da je drugi dio vrlo dobra limunada. Ovaj novi je bolji od trećeg dijela koji je još gori promašaj sa odabirom glumaca nego Genesys. Genesys se barem ne pravi ozbiljan, tjekom scene slikanja nakon hapšenja definitivno mu opraštam sve. Fina posveta prvom i drugom dijelu, glup ali zabavan film.
1. 10/10
2. 8/10
3. 5/10
4. 5/10
5. 6/10

Ovako bi nekako ocijenio sve skupa.
__________________
Bok
0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 00:35   #1508
užasan film, ovaj arnold nema opče smisla biti u filmu, vremeplov totalna glupost, film je totalno bezveze 1/10
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 11:51   #1509
Odgledao sinoć, dobro je da nisam otišao u kino. Jako loše, od 3 prijašnja dijela kao da su sve prekopirali u ovaj.
Ono dvoje mladih "glavnih" glumaca...na trenutak mi se učinilo da gledam teen treš Jupiter ascending.
Napravili su film samo da mogu mlatnuti paru.
3/10.
Drugi dio mi je najbolji.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 11:56   #1510
Lol pojavili se HD korsubovi već. A nije da mi se toliko žuri gledati
lakrdijaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 12:15   #1511
Ima i bez koreje.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 12:37   #1512
Priča ovog filma jednostavno nema smisla.
Kako je netko na Youtube rekao, čini se kako vremeplov i nije tako kompliciran, svatko ga može imati i napraviti kad hoće.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 21:31   #1513
Sad razumijem Dragona, rijetko viđeno smeće. Ne razumijem zašto se odustalo od nastavka na Salvation.
__________________
No more half measures.
švaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 21:44   #1514
Quote:
švaler kaže: Pogledaj post
Sad razumijem Dragona, rijetko viđeno smeće. Ne razumijem zašto se odustalo od nastavka na Salvation.
Nije vratio uloženi budžet. Šteta. Salvation mi je jedini od novih (post T2) Terminatora izgledao obećavajuće za moguću trilogiju.
p3r02d3r0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 21:49   #1515
Quote:
švaler kaže: Pogledaj post
Sad razumijem Dragona, rijetko viđeno smeće. Ne razumijem zašto se odustalo od nastavka na Salvation.


A sto vise da dodam osim da dabogda zemlja i zaborav (sto i oce hvala Bogu) progutali ovaj film skupa sa akterima u njemu.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 22:30   #1516
Gledao sam ga prije tjedan-dva i meni je ok film, nisam imao neka velika očekivanja kada sam ulazio u kino ali je sasvim u redu, naravno ništa ne može nadmašiti jedinicu
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 22:37   #1517
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post


A sto vise da dodam osim da dabogda zemlja i zaborav (sto i oce hvala Bogu) progutali ovaj film skupa sa akterima u njemu.
Dragone treba ti spomenik dic. Toliko hejta nisam jos vidio na forumu a ovdje sam vec 7g.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 07:18   #1518
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Ono dvoje mladih "glavnih" glumaca...na trenutak mi se učinilo da gledam teen treš Jupiter ascending.
.

Osluškivali su zahtjeve publike i zaključili kako publika ne želi SF nego akcijsko-romantičnu teen komediju sa blagim SF elementima.

Možda je na sastanku produkcije to izgledalo ovako:

Big Boss: Hey, let's just make funny teen movie with robots and a hot chick!
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 09:20   #1519
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Dragone treba ti spomenik dic. Toliko hejta nisam jos vidio na forumu a ovdje sam vec 7g.
Hvala prijatelju ali nije potreban spomenik jer ovo je građanska dužnost svakog fana, borba protiv smeća se može a i ne mora nagraditi spomenikom, ali brate thx
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 09:28   #1520
Quote:
0000 kaže: Pogledaj post
1. 10/10
2. 8/10
3. 5/10
4. 5/10
5. 6/10

Ovako bi nekako ocijenio sve skupa.
Moje ocjene:

Terminator 1: 10/10
Terminator 2: 9.5/10
Terminator 3: 7/10
Terminator 4: 6.5/10
Smećerator Genisys: -1/10

E da, samo da naglasim da Smećerator Genisys nije petica nikakva, ne može to biti po nikakvim pravilima osim po kronologiji kad je izašao koji film.

Smećerator Genisys je anomalija jedna, jedan tip virusa, prehlada zdravog tijela i razuma koja se izlječi antibioticima a uostalom i samo tijelo (i zdrav razum) se bore protiv tog virusa pa se naposljetku izbaci iz sistema ako slučajno koga zarazi, što je žalosno da nekog može zaraziti takvo što (a vidim da je nekoliko njih zarazilo), ali jbg. virusi su virusi.

P.S: Iako se nekom može učiniti za T4 da je relativno niska ocjena 6.5 od mene, tom filmu odajem počast za hrabrost, pa kakva god da se ona manifestirala, a redatelju Genisysa i ostalima koji s radili na tome "projektu" da hrabrost i inventivnost sjedi na glavi ne bi je prepoznali.

To su jedni lešinari, jedno dno dna ljudskog stvaralaštva, jedne olupine koje se usude nazvati "umjetnicima", razbojnici najnižih pobuda i bez imalo umjetničkog morala, bez ikakve vizije, bez ikakvog cilja i puta, nešto što treba sasjeći u začetku, otkinuti glavu dok se nije dalje proširilo.

Ako treba; cijepiti stanovništvo protiv ovoga prilikom gledanja.

Svijet u kom živimo danas je jedan užasan (ovo govorim ja, kao vječni optimist) svijet po mlađe naraštaje, svijet androida, facebooka i Bože li me sačuvaj, ali tehnologiju se ne može zaustaviti, ali zato možemo zaustaviti SMEĆA koja se manifestiraju u ovo vrijeme poput ovoga filma i koji dodatno uništavaju mlađe naraštaje.

Ja ovo ozbiljno mislim kad kažem: da bi redatelja ovoga filma i sve koji su radili na ovome filmu trebalo SUDSKI TUŽITI i progoniti, bez obzira što su oni imali hurčeva prava, nema nitko pravo na ubojstvo i masakr iako imaš građanski pravo, to ne znači da možeš ikoga jebati u mozak, masakrirati, ubijati itd...

Isto tako to ne daje pravo ovim GENOCIDAŠIMA (GENISYAŠIMA) da "imaju pravo" raditi ovo što rade.

Krivična tužba je nešto za što bi se uistinu zalagao da imam bilo kakvu moć u svijetu filma.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.