Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2012., 23:59   #21
Quote:
pravipurger kaže: Pogledaj post
Produkcija, gluma, atmosfera. Traži pozornost pa nije za svaki dan, žao mi je kaj ga nisam pogledao malo odmorniji i sa manje briga oko faxa na pameti
9/10
Potpis na sve.Upravo pogledao
THE GANT is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 11:34   #22
Meni se film, moram priznati, iznimno dopao.

Ne znam što bih istaknuo kao najbolje (dosadno mi je spominjati koliko je Gary Oldman sjajan u ulozi Smileya), ali ima nešto taj Alfredson, to redateljsko znanje da i od spore, naoko hladne priče stvori nekakvu napetost... Da ne dužim, baš dobar film.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 16:20   #23
Oldmanu ide Oscar (barem se nadam). U filmu je sve dobro, ali je nekako hladan i distanciran, par puta sam se uhvatio kako gledam na sat... morao bi ga ponovno pogledati.
Knjigu sam davno čitao.
dng3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 18:21   #24
SPOILER

ima 1 detalj koji me kopka...scena kad tip ustrijeli plavusu u glavu, mozak joj se prospe po zidu...nisam strucnjak za mozgovnu disperziju, ali mislim da to ne ide tako.

screenshot:
http://i40.tinypic.com/4u74ft.jpg

misljenja?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 18:26   #25
Zamorno i do odvratnosti usporen film...

Upropaštena vrhunska glumačka postava (čije su izvedbe u redu manje više) i zanimljiva priča na teško opisiv način.

3 mjeseca čekam film, a kad sam ga skinuo da ga pogledam nakon pola sam ga mislio izbrisat.. do kraja sam izdržao ne znam ni sam kako..
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 18:38   #26
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
ima 1 detalj koji me kopka...scena kad tip ustrijeli plavusu u glavu, mozak joj se prospe po zidu...nisam strucnjak za mozgovnu disperziju, ali mislim da to ne ide tako.

screenshot:
http://i40.tinypic.com/4u74ft.jpg

misljenja?
Kako ti misliš da ide?
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 18:55   #27
mislim da je ide manje rasipnicki po vertikali.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 19:00   #28
Ne znam, Alfredson djeluje k'o perfekcionist, možda se konzultirao sa stručnjacima... ali, direktan pogodak u glavu ili tijelo i čovjek pada kao da si ga lupio bejzbolskom palicom -- na leđa. Ovdje se ova seka stropoštala što možda i nije baš najtočnije nakon metka u glavu. No, tko ga jebe, film je sjajan.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 01:23   #29
Najavljuje se u cine staru od 2. veljače...za ovo ću se strpiti dotad makar nisam ljubitelj prethodnog naslova Alfredsona. Ovo mu je zadnja šansa.
Media Blitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 12:06   #30
Probal sam ga pogledati sad ujutro, ali bez nekog uspjeha. Film je trajao sat i nekaj sitno, i trebal sam ga prekinuti jer zbilja mi je bil zamorni, usporeni. Nadam se da ga jednog dana budem odgledal do kraja.
plemeniti konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 02:49   #31
Quote:
ivanchicaaa kaže: Pogledaj post
Yep, pojavio se prije 3-4 dana ako se ne varam
Pročitala sam toliko loših kritika (ovih forumskih) i komentara da je film konfuzan, dosadan itd, pa sam spustila očekivanja prilično nisko, ali meni je stvarno dobar. Konfuzan nije niti malo, a dosadan... pa ono, nema neke pretjerane dramatičnosti, ali je kroz cijeli film napeta atmosfera. Glumci su odlični. Kako volim Oldmana i Firtha očekivala sam da će oni ukrast film (odlični su, da se razumijemo), kad ono, oduševio me onaj Benedict C-nešto, kojeg, čini mi se, prvi put gledam. Mark Strong također. Hardy mi baš nije najbolje sjeo u ovoj ulozi :/
I da, u šoku sam kako su dobro postarali Oldmana :O
Ocjena: 7,5/10
To bi bio Benedict Cumberbatch koji glumi modernog Sherlocka u seriji, upravo ide druga sezona i lik je nenadje*iv

veselim se jako ovom filmu iako pretpostavljam da trebas bit bas koncentriran, spore i teske filmove doista treba 'odradit' ali se isplati

Oldmana OBOZAVAM jos od Dracule i onog ludog svodnika kojeg je glumio u True Romance

ne znam dal da cekam kino il da doma pogledam kak je vizualno??
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 10:17   #32
Quote:
Schockrae kaže: Pogledaj post
Zamorno i do odvratnosti usporen film...

Upropaštena vrhunska glumačka postava (čije su izvedbe u redu manje više) i zanimljiva priča na teško opisiv način.

3 mjeseca čekam film, a kad sam ga skinuo da ga pogledam nakon pola sam ga mislio izbrisat.. do kraja sam izdržao ne znam ni sam kako..
potpis...očekivao puno, možda i previše, na kraju se razočarao...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 22:41   #33
neko je ranije spomenio dioramu kao podsjetnik. slažem se, apsolutno. odavno nisan gledala film koji mi je napet od početka do kraja, u kojem glumci štimaju do detalja, a da mi je ipak nekako meh i da se osjećam izgubljeno u ciloj radnji (iako sam pohvatala sve). još čudnija je činjenica da imam potribu ponovno ga gledat.
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 01:40   #34
Quote:
Hedonism_Girl kaže: Pogledaj post
još čudnija je činjenica da imam potribu ponovno ga gledat.
pa pogledaj ga već jednom meni je isto sjeo tek nakon drugog puta... manje se opterećuješ radnjom, kvalitetnije pratiš film.
stumper is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 00:36   #35
Quote:
stumper kaže: Pogledaj post
pa pogledaj ga već jednom meni je isto sjeo tek nakon drugog puta... manje se opterećuješ radnjom, kvalitetnije pratiš film.
budem, budem. ionako mi je lista filmova za pogledat nezdravo kratka za ovaj dio godine.
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 12:19   #36
Odličan film. Upravo je ovak nešto trebalo. Savršentsvo

Sad sljedi pogledat seriju iz 70.-ih.
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 15:00   #37
meni se ovo baš nije svidjelo. ima zanimljivih stvari, posebno na relaciji smiley-prideaux, ali u principu imam osjećaj da se namjerno komplicira nešto što uopće nije komplicirano.
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 17:53   #38
gledao ga pred par dana pa onda neke scene vrtio ponovno. film nije za svakoga treba se gledat s velikom pozornoscu bez prekidanja i ako je moguce pogledat ga sam. jedan od najdetaljnijih filmova koje sam pogleda u zadnje vrijeme . .
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:49   #39
Joj mrak , konačno napeti film bez specijalnih efekata. Kak volim špijunske iz ranih 70- tih. Ta obleka , frizure , rusi , ameri ... Vrhunski glumci u špijunskom filmu. Tko voli špijunske filmove pod obvezatno to mora pogledat . Tko ne voli bu vjerovatno zaspal , a može i sad u moderno doba se igrat s mobaćem dok traje film.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 09:30   #40
film je zanatski i glumački odličan, no nije se lako igrat pogađanja "whodunnit" kad likova-sumnjivaca ima previše i nisu dobro predstavljeni, a skoro svaka riječ se treba zapamtit jer će biti ključne u kasnijoj radnji...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.